Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

(16) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю. Щоб зустріти надійного чоловіка. Дуже надіюся на Вашу допомогу. Дякую. Благослови Вас Господи.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з хорошим коханим чоловіком, з яким жити в любові і повазі, створення сім’ї, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 3. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас прошу помолитися будь ласка за вилікування Наталії. Мені незручно вас просити, але постійні хвороби, то одна то друга починається, може хтось поробив. Постійно лікуюся від різних хвороб, не можу вийти заміж. Помоліться, якщо це пороблено,
  щоб відступила ця енергія. Щоб була здорова, пройшов кашель, риніт, і вийшла заміж за коханого чоловіка, з яким жити в любові і повазі. Дуже дякую. Поможіть будь ласка. Благослови Вас Господи.

 4. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег?!! Сама молю Бога і прошу Вашої молитви не за себе, а за свого сина Олександра. Він заїкається. Йому 24 роки. В зв’язку з цією недугою в нього проблеми з пошуком роботи, проблеми в створенні сім’ї. Прошу Вашої допомоги! Спаси Вас Господи! Дякую!

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помолитися за одруження Наталії з коханим, турботливим і люблячим чоловіком, щоб створити сім’ю і жити разом з ним. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 6. Олена Юртин пишет:

  Слава Iсусу Христу. Отець Олег, я молюся молитви за зцiлення. Менi дуже припали до серця вашi молитви. Я дуже прошу Вас, помолiться за зцiлення дочки Яни-Ольги. Вона маленькою була дуже хвора. Я дуже молилася, просила Господа, вiрила, що вiн не допустить, щоби я хоронила ще одну дитину. Перша дитина в мене померла у 5 рокiв через хворобу. Сталося чудо. Дочка виздоровiла. А тепер знову прийшла друга хвороба. Я молюся. Прошу вашоi пiдтримки. Дякую.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов