Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Попередні прохання про молитву

Усі прохання про молитву зберігаються на цьому сайті. Найновіших 20-40 прохань є на сторінці Прохання про молитву Усі старіші групуються блоками по 20 прохань і нумеруються в порядку їх надходження (новіші вище, старіші – нижче):

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(11) Комментариев к: "Попередні прохання про молитву"

 1. Тетяна пишет:

  Прошу про молитву за сина Дем”яна-дитина має страх,боїться бути сама, чоловіка Анатолія,Тетяну,Устима,

 2. Христя пишет:

  Дуже прошу про молитву за сестру Марію і її донечку Вікторію. За їх здоров’я і спокій. За вирішення конфлікту з чоловіком!!! Дуже дякую.

 3. наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Благаю про молитву за звільнення р.Б. Володимира з під влади злих сил, від алкогольної залежності та залежності від мобільних і комп’ютерних ігор, за очищення його душі, серця від образ, невпевненості, ненависті,за просвітлення розуму, за щире , глибоке навернення, примирення з мамою та стримання від непоправних кроків. Дякую. Нехай Благословить Вас Господь.

 4. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я сина Олексія, має хворобу нирок, доньки Ангеліни, проблеми з жовчним, часті головні болі, дружини Таїсії-проблеми з хребтом, болять ноги.

 5. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за здоров’я і щасливу долю Христини. Дякую.

 6. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії.

 7. Тетяна пишет:

  Христос народився!!! прошу про молитву за звільнення Андрія .. Збереження сімї

 8. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу, прошу молитву за здоров’я Марії.

 9. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з турботливим, люблячим, коханим чоловіком, з яким створити сім’ю і народити дитинку. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 10. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів і репродуктивне здоров’я, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 11. Олена Юртин пишет:

  Слава Iсусу Христу. Отець Олег, я молюся молитви за зцiлення. Менi дуже припали до серця вашi молитви. Я дуже прошу Вас, помолiться за зцiлення дочки Яни-Ольги. Вона маленькою була дуже хвора. Я дуже молилася, просила Господа, вiрила, що вiн не допустить, щоби я хоронила ще одну дитину. Перша дитина в мене померла у 5 рокiв через хворобу. Сталося чудо. Дочка виздоровiла. А тепер знову прийшла друга хвороба. Я молюся. Прошу вашоi пiдтримки. Дякую.

Написать комментарий: "Попередні прохання про молитву"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов