Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 73

 1. Олеся. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мою двоюрідну сестру Наталю. В неї підозрюється злоякісна пухлина. Дуже вдячна всім!
 2. Михайло. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за оздоровлення і сцілення Романа, Оксани, Світлани, Івана, Люби, Віталія, Марійки, Христини, Андрія, Марійки, Вікторії, Михайла, Івана, Василя, Марії, Олега, Ганни, Світлани, Олега. Дякую вам.
 3. Михайло. Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за оздоровлення і сцілення Романа, Оксани, Світлани, Івана, Люби, Віталія, Марійки, Христини, Андрія, Марійки, Вікторії, Михайла, Івана, Василя, Марії, Олега, Ганни, Світлани, Олега. Дякую.
 4. Ольга. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас отче Олеже, помолитися за мою сімю : Марію, Ірину, Любов і Романа, яких обсіли важкі нервові та фізичні хвороби, я так переживаю за них, що не знаю чи вистачить мені мого здоровя це все перенести. Дякую!
 5. Марія. Слава Ісусу Христу!Щиро прошу помолитись за навернення Андрія до сімї, до діточок, за злагоду в родині, за вирішення важкої сімейної ситуації.
 6. Віктор. Віталія wrote:

  Теги:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ВМЕНЕ БУВАЮТЬ ПРИСТУПИ ВПЛОТЬ ДО ВТРАТИ СВІДОМОСТІ ПРОЧИТАВШИ НА САЙТІ ВАШІ ПІСМА Я РАДІЮ І ДЯКУЮ БОГУ ЗА ТАКЕ ЧУДО СЦІЛЕННЯ ДОПОМОЖІТЬ МЕНІ НАЙТИ ОЛЕГА МАКСИМЛЮКА МІЙ ТЕЛ.0967962464 НЕХАЙ ВАМ БОГ ДОПОМАГАЄ ДЯКУЮ

 7. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помоліться будь-ласка за моє, Наталії, здоров’я. Мене довший час турбує біль у шлунку (гастрит), не можу нормально їсти. Надіюся, що за допомогою Ваших молитов мені стане краще.
 8. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за те,що дає за вашими молитвами,Ви теж піднесіть Йому подячну молитву від нас, за все,що Він дає,що помічаємо і що не помічаємо,або сприймаєм як належне.Прошу ще ,щоб Господь благословив працю Андрія,робота важка і часами небезпечна.Господь дав йому добру думку,яка дуже йому допомогла в роботі,але ми все ще в великих боргах.Прошу за мою бабцю Анну має багато недуг,а зараз на ногах якісь висипання,чи екзема чи інш.Прошу за здоров’я і благословення для всіх наших рідних,за навернення,особливо за Петра і його сім’ю;за зцілення від алкоголізму Ярослава і Миросдава.Прошу благословення для мене, мають видаляти гульку на нозі в середу,дитині скорше всього будуть видаляти гланди,аденоіди,але ми не знаєм точно,що скаже цей лікар,це під наркозом,я боюся наркозу завжди; за здоров’я Марії і Миколи;за дар батьківства для Олі і Олега,Григорія іМаріі,Олі і Василя.Велике дякую!!!
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Помолітся будь-ласка за мир в Україні .Також за Іванну,молода жінка,сама з 3 дітьми(колись просила вас молитись,бо чоловік її був зник,але знайшовся ніби в лікарні,але насправді він знайшов собі іншу,це батько двох менших діток)вона захворіла була з того всього,як він був зник.Їй дуже важко фінансово,люди в селі збирали їй харчі,палить в хаті,варить,тим,що притягне з лісу…тепер влаштувалася на роботу, дітей в садок,старша в бурсі(щоб не ступила на погану дорогу)але думаю це мізер.Просіть Господа,щоб допоміг їй,щоб були здорові,благаю!!!Дякую!!!
 10. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за те,щоб я зустрічала чоловіка, якого мені приготував Господь Бог. Дуже хочу створити сім’ю і мати діточок!!! Дуже хочу зустріти свою людину!!! Дякую.
 11. Галина. Слава Ісусу Христу! о. Олеже прошу помолитись за здоров”я рідних, зайомих, друзів і всіх людей. За навереня мого синочка Миколи до Бога.І за мене щоб я зустріла свою половинку. Дякую.
 12. Анна. Слава Ісусу Христу.дякую вам і Богу за вислухані молитви та прошу ще раз за створення гарноі міцноі родини з Валентином.коли на то Воля Божа.хай він зрозуміе свое серце.та відкине страхи.люблю його.молюсь за за щастя з ним .любов.діточок.дякую
 13. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за успішну здачу екзамену Михайлу і отримання резидента Канади. Дякую
 14. Марія. Слава Ісусу Христу!
  Ласкаво прошу про молитву за важкохвору Дарію, яка перебуває на межі життя та переходу у вічність.
  Щиро дякую!
  Хай Господь Вас благословить
 15. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу молитви за мир,спокій,любов в нашій сім’ї,щоб змінились тяжкі характери,особливо за примирення між дочкою і татом(Анастасія і Андрій),щоб не була надмірно вразлива на критику.Дякую щиро!Слава Ісусу Христу!
 16. Михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за сцілення і оздоровлення моїх хвороб,від страху, верикозу, болі в суглобах,сколіозу.А також за здоровя моїх рідних.Дуже вдячний.
 17. Михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за сцілення і оздоровлення моїх хвороб,а також за здоровя моєї сімї, родичів.Дуже дякую.
 18. Юля. Слава Ісусу Христу!Отче,благаю Вас ,помолитися за мене і мою донечку Аліну,в нас поганий зір.Дякую Вам!
 19. Юля. Слава Ісусу Христу!Отче прошу Вас,помолитися за мою донечку Аліну їй 6 років ,в неї почав падати зір. Дякую Вам!
 20. Михайло. Слава Ісусу Христу!Отче Олег помоліться за сцілення від багатьох моїх хвороб.А також за здоровя моєї сімї,моїх родичів.Дуже дякую.

(1) Комментариев к: "Блок 73"

 1. Марія пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ Щиро прошу вас отче про молитву за мою племінницю Анну ,у неї важка недуга (ЮРА)ювінально ревматоїдний артрит, зараз вона знаходиться на лікуванні у м.Києві та ніяких покращень немає до того всього там же в лікарні вона захворіла на вітрянку і запалення легень,їй всього 4 рочки а їй уже колять гормони, плюс вона переносить дуже сильні болі пов’язані з юра опухають руки ноги, викривлюються коліна,Дуже вас прошу занесіть свої молитви до Бога.Бо її може спасти тільки Бог

Написать комментарий: "Блок 73"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов