Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Пожертва на сайт

Щоб зробити добровільну пожертву на цей сайт зверніться до о. Олега, або поповніть картковий рахунок Приватбанку № 4731 1856 0368 0056 або  4731 1856 0679 6883 (отримувач Ігор Гринишин).

Відгук про сайт від Ivanna Demyanchuk:

Щиро дякую за вашу працю,за цей сайт.Свідчення допомагають зневіреним ,розчарованим людям повірити у велику силу Божого милосердя.Я знайшла сторінку отця Олега в інтернеті більше року тому,прослухала свідчення багатьох людей і очам не вірила,кажучи ,що це просто фантастика.Сама на той час була дуже хворою.Господь через молитви отця Олега подарував мені і моїм рідним безліч зцілень,і я свідчила ,що чудеса сталися в моєму житті.Але найголовніше,що я в моєму серці зародилася сильна віра і любов до Господа.Дякую Вам,пане Ігор .Дякую отцю Олегу. Многая літ!!!!

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(40) Комментариев к: "Пожертва на сайт"

 1. Галина пишет:

  З Різдвом Христовим Вас усіх!!!
  У день святий Різдва Христова
  Бажаю щастя Вам земного,
  Бажаю в душах відродити уміння вірити, любити,
  А Бог Вам щедрою рукою за Вашу віру, за терпіння
  Своє надасть благословіння!

  MoneyGram Galyna Berezhna 100€
  ІГОР ГРИНИШИН на Приватбанк Івано-Франківськ № ********
  Галина. Слава Iсусу Христу! Отче Олег, прошу Вашої молитви за здоров’я Стефанії, Ярослави, Івана і його сім’ю, за благословення Оксани і Михайла дитиною, за успішне навчання Галини в університеті і закінчення його і за навернення Аята до Християнства. Щиро дякую.

 2. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу.о.Олег,хочу попросити Вас молитви за зцілення тяжкохворої моєї матері.Щоб Бог змелосердився і послав із небес зцілення для хворої Ірини.Благаю,помоліться за здоров*я мами!

 3. Оксана пишет:

  +
  М
  прошу про зцiлення для мене. Дякую за молитву. Амiнь.

 4. юлія пишет:

  СЛАВА Богу.Отче,у моєї мами-Галини рак.Помоліться заїї зцілення.Благаю Вас.Дякую

 5. Гаврильців В пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за духовне і фізичне сцілення моєї мами Ольги (паралізована ліва частина тіла, перелом бедра) та за Руслана, Дмитра, Надію за сцілення від залежностей.

 6. Галина пишет:

  Отець Олег помоліться за моіх дітей Юрка і Христину часто хворіють.За чоловіка Андрія.За мене Галину.ДЯКУЮ ЩИРО!!!

 7. Оксана пишет:

  Моліться за мене будь-ласка

 8. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! о.Олег хочу попросити Вас молитви за зцілення моєї мами Анни та брата Сергія. Спаси Господи!

 9. Людмила пишет:

  Спаси Господи! Отець Олег Щиро прошу помолитись за мою сімю, за злагоду в родині.

 10. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу помолитись за сина Дениса, за його здоровя. Дякую.

 11. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу! Помоліться щиро будь-ласка за мене, за мій щасливий пошук – сенсу, дівчини. Дуже дякую вам!

 12. Марина пишет:

  Отче прошу,будь ласка, помоліться за мою дитину Мелітіну,у неї епілепсія і затримка в розвитку.Молю Господа щоб допоміг нам!!!

 13. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за мене Петра аби я знайшов свою другу половинку. Зараз нажаль такий час, що дуже складно найти свою єдину другу половинку, але вірю що з Божою допомогою та вашими молитвами я все ж таки знайду її. Нехай Бог вас Благословить за ваші щирі молитви. Дякую вам

 14. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за мого 2-річного синочка Романа, він не чує,не говорить, відстає від діток в розвитку.Лікарі кажуть це не виліковне,носити слухові апарати,а він скидує їх..Ми всі молимося за його зцілення,віримо, що Господь відновить йому слух.
  Дуже просимо Вас щирої молитви, дякуємо Вам.

 15. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олегу, щиро прошу Вашої молитви за збереження ненародженого життя, яке носить Світлана, виявили вади розвитку дитини і є загроза переривання вагітності. А ше попрошу помоліться за мою сімю, щоб Господь благословив нас дітками. Дякую. Нехай Господь благословить!

 16. Уляна пишет:

  Христос народився! Прошу Вас Отче, помоліться за мого синочка Романа (2,7роки), щоб відновився в нього слух, він почав розуміти мову і говорити сам, щоб якщо так треба почав носити слух. аппарати(поки він їх скидає і все), щоб він розвивався як всі дітки і став спокійним, почав ходити в масовий садок, і щоб мені і чоловіку Бог дав сил винести це випробування, Щиро дякую!

 17. Наталя пишет:

  Наталя. Христос РождаєтьсяІ Прошу отця, Помоліться за одужання мого вуйка Миколи, він зараз в реанімації – хворе серце, вода влегенях і животі. Помоліться за мою маму Анну, в неї рак. Помоліться за мене – сильно травмована нога. За мою родину. Дякую Богові і Вам!

 18. Надія пишет:

  Надія. Христос Рождається! Отче помоліться, будь ласка, про дар материнства і народження здорової дитини у Надії та Миколи.

 19. Аня пишет:

  Помоліться будь ласка за визволення від алкоголізму і тютюнової залежності мого чоловіка Василя, майбутнього свата Миколу, братів Василя, Дмитра, а також Івана, Федора, Володимира та їхнє навернення.

 20. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу!О.Олеже помолиться за мене.В мене рак груді 2 стадіі.Взяла першу хімії незнаю чи допоможе. Дуже вірю у Бога і молюся до нього.Помоліться і Ви за моє зцілення і щоб Бог мене оздоровить.Надія.Самбір

 21. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за навернення і повернення додому хворого Нестора! Дякую!!!

 22. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче помоліться за мою донечку Анастасію,щоб зір у неї не подав ще гірше,щоб не було проблем з горбом і щоб вона була здоровою дитиною.Дякую щиро.

 23. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,помоліться за мою донечку Анастасію,щоб зір у неї не падав ще гірше,щоб не було проблем з горлом і щоб вона була здоровою дитиною.Дякую щиро.

 24. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас про молитву за моі очі, з народження зір мій різко падав зараз після народження сина стан очей погіршався сильніше пропонують лікарі операцію , але я відмовляюсь. Вірю в Бога і в Вашу сильну молитву , що допоможете мені зцілити очі.

 25. СВІТЛАНА ПЯТНИЦЬКА пишет:

  доброго дня отче Олеже. благаю про молитву за найкраше вирішення справ з нашою домівкою щоб ми не залишились знову на вулиці. за навернення моєї дитини Андрія. за мир в нашій сімії. дуже вам вдячна і з моєї сторони будемо молитись за Вас і вашу сімю.

 26. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Святий отче Олеже, уклінно прошу вас помолитися за моє здоров’я. Я молода жінка, мама, живу з дитиною у Львівській області. Маю різні недуги і дуже страждаю, як морально так і фізично. Єдина надія на Вас!

 27. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже! я молода мама, проживаю з дитиною у Львівській області. Зараз тяжко захворіла. Прошу Вас про молитву за здоровя Ірини. Покладаю на Вас І Ваші молитви щирі надії.

 28. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Уклінно прошу про молитву за швидке примирення із коханим хлопцем та створення щасливої християнської родини! Дякую.

 29. Володимир пишет:

  Слава Ісусу Христу! Уклінно прошу молитву за виздоровлення мого батька Миколи, який тяжко хворий. Щоб відступила хвороба, щоб він виздоровів.

 30. Яна пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу молитву за виздоровлення моєї мами Ольги Федорівни,яка хвора на рак аденокарценома.Будь-ласка прошу про молитву,щоб моя мама жила,щоб їй стало краще,щоб виздоровіла,прошу допоможіть молитвою.ДЯКУЮ.

 31. Оксана пишет:

  Прошу про молитву за відновлення здоров’я та душевного спокою. Дякую.

 32. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!! Щиро прошу вас помолитись за подолання важкої хвороби та чудо сцілення, швидке одужання, ласку Матері Божої для моєі мами Люби!! Я її дуже люблю, щиро молюся за її одужання!! Благослови вас Бог за ваші молитви!

 33. Маряна пишет:

  +пожертва
  Слава Ісусу Христу!Прошу молитву про зцілення від тривожно-депресивних розладів.Щиро дякую!

 34. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Вас помолитись за хвору Стефанію, щоб Бог подав їй зцілення від хвороб: важке запалення, серце болить, тиск, желудок, руки і ноги болять. Щоб Бог повернув їй здоров`я і сили тілесні, довге і щасливе життя, земні і духовні блага. Дуже Вам дякую за молитви.

 35. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче помолитись за зцілення душі і тіла Зіни, щоб знайшла добру роботу. За примирення Зіни і її мами із невісткою, щоб жили всі в мирі, любові та злагоді допомагаючи одне одному. Дуже Вам дякую.

 36. Олександра пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче колись була на Службі Божій яку ви відправляли і на сповіді у Вас.Зараз не маю такої можливості бо перебуваю за кордоном.Дуже прошу Вас помоліться за здоров’я моєї внучки Єви.Ій 3 рочки.Зараз дуже у важкому стані.Дякую.

 37. наталя пишет:

  наталя
  Отче прошу помолитись за далеку дорогу мою і за здоров”я моє і моїх рідних ,за чоловіка з яким ми непроживаємо разом бо ніяк неможемо знайти спільної мови ,за наше подружнє життя.Дякую.

 38. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас про молитву за дуже хвору Стефанію, серце болить, не дає дихати і не спить ночами. За довге і здорове її життя.
  За здоров`я і Боже Благословення Ярослави, за позбавлення зайвої ваги Оксани і Галини. За щасливу дорогу Галини і Андрія. За зцілення їх душі і тіла і позбавлення нервозності.
  Дуже Вам дякую за Ваші помічні молитви.

 39. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за хвору Ольгу високий цукор, за Ярославу запалення лівого ока, за хвору Стефанію серце,високий тиск. Дуже Вам дякую за молитви.

 40. Ірина пишет:

  Слава Господу! Отче слізно прошу про вашу молитву за зцілення раба Божого Іллі від меланоми стравоходу із метастазами.Дякую.Божого благословення.

Написать комментарий: "Пожертва на сайт"

Облако тегов