Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Адміністратор

Слава Ісусу Христу!

Ідея створення цієї сторінки появилася після спілкування з о. Олегом Максимлюком, якого я, возив на молитву до важкохворого брата Віталія.

Я на власні кошти придбав доменне ім’я, організував хостинг і займаюся створенням та наповненням сторінки інформацією, яку в основному надає о. Олег Максимлюк, здійснюючи аудіо і відео записи під час молитов на оздоровлення. Частину інформації я створюю сам на основі побажань о.Олега та відвідувачів сторінки.

Як ви напевно побачили, на цій сторінці відсутня реклама. Утримання сторінки здійснюється виключно за мій рахунок, допомоги о.Олега або Ваших пожертв.

Кожен з Вас, брати і сестри, може зробити добру справу, пожертвувавши свої кошти на утримання цієї сторінки, перейшовши на сторінку “Пожертва на сторінку” або безпосередньо отцю Олегу Максимлюку під час молитов на зцілення з вказанням про пожертву на сторінку.

(33) Комментариев к: "Адміністратор"

 1. Надія пишет:

  Слава Ісу Христу Я вам переказала кошти на пожертви 50грн 25.06.19р.08.58.25год.у Приватбанку.Чекаю на відповідь коли це.буде,чи дійсно немахлюєте.Що за слово”Ваш,коментар очікує на схваленя плясненя.

 2. Надія пишет:

  Пересла гроші напожертви сьогодні о9.00 год Коли буде вфдповідь і який сайт чекати на вфдповідь.

 3. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу.Я ще забула додати бо у мене проблем склалося в житті.Люди мене заздять,хрещениця поробила мертву воду підлила,ще в дитинстві.Тому в житі пішло в рук та в рук.Невезе знайти роботу.і навчання і житло швидко.Мати робить ! мене дурною привязала до.себе 15р.,що я неможу вийти в люди.Із 15р.перебуваю в селі 24год.добу.
  сама одинока.Важко спілкуватися із людьми та іх розуміня.Придбада образок св.Матрону Мовсковську православну.Прийшло рік і 4міс мало дала шанс на здоров’я.Молюся що вечора перейшла на день за роботу і навчання,видимого і не видимого ворога. Св.Матрона була і з ним розмові дає знак на образку плаче.На образку видно ворога очі.Ні відповіді.Що далі робити і як жити ворогом.Він притискає мене цілу
  міць немаю право,щось купити найкращу річ,порізи’,розбиває.Я не можу знайти друга через матір.Мати сказала до мене має прийти до мене має прийти хлопець.Мати почала шантажувати грошима.Я іі сказала шо живу теперішному часі,а не колишному житі хоче з економити мою пенцію.Невиплачуєся жити (плаче).Даже важко виіхати із селаі подати на пожертви.Обіцяю,обіцяю,що перешлю гроші

Написать комментарий: "Адміністратор"

Облако тегов