Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Сторінка

Слава Ісусу Христу!

Ви відвідали сторінку “Чудеса зцілення” – Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Ми відновили свою роботу.

Приходьте на молитву до о.Олега.

“Терпеливо надіявся я на Господа, і він зглянувся на мене, і вислухав молитву мою. І вивів мене з ями страждання і з багна намулу;і поставив на скелі ноги мої,і направив стопи мої” (Пс.39,2-3).

“Буду славити тебе,Господи,всім серцем моїм,розповідатиму про всі чудеса твої” (Пс.9,2-3)

Дорогі брати та сестри у Христі! Прославляйте Господа , дякуйте за його любов , доброту та милосердя і розкажіть про все , що Господь вчинив у вашому житті. Якщо ви отримали оздоровлення з недуг, звільнення з поневолень чи вирішення складних життєвих справ,то поділіться цією радістю заради прослави Всемогутнього Бога та зміцнення нашої віри. (о.Олег Максимлюк).

«Христос оздоровляє»
Псалом 103. 2-3:

«2. Благослови, душе моя Господа і не забувай усіх добродійств його ніколи.

3. Він прощає усі твої провини, зціляє всі твої недуги»

Отець Олег Максимлюк УГКЦ

м. Івано-Франківськ, вул. 24-серпня ,

Можна доїхати:

від Центрального вокзалу по вул. Миру маршрутками 37, , 27,28 , 33,40,41 до останньої зупинки магазин ” На околиці ” прямо і праворуч Свято-Введенська церква . тролейбус 7

Молитва за оздоровлення:

БУДНІ ДНІ: З 12.00 ДО 14.00

НЕДІЛЯ І СВЯТА: З 12.00 ДО 14.00

Сповідь-перед

Службою Божою

Тел. для довідок: 0991853587 п. Дарія

066-2256328 – отець Олег

“Син бо Чоловічий прийшов шукати і спасти те,що загинуло” (Лк.19,10).

“Він послав своє слово синам Ізраїля, звіщаючи їм мир через Ісуса Христа,що є Господом усіх. Ви знаєте,що сталося по всій Юдеї, почавши з Галилеї, після хрищення, що проповідував Йоан: про Ісуса з Назарету, якого Бог помазав Святим Духом та силою і який прийшов, добро творячи та зцілюючи всіх, що їх диявол поневолив,бо Бог був з ним” (Ді.10,36-38).

Основна мета мого служіння-навернення людей до Бога, до спасіння в Ісусі Христі, до праведного життя.Через щирі та ревні молитви з вірою, духовні науки, прийняття Святих Тайн Сповіді та Святого Причастя, а в разі потреби і Святої Тайни Оливопомазання, через сердечне навернення Господь зсилає свої ласки та благодаті, оздоровляє з різноманітних недуг.

Господь Бог любить всіх людей, Він милосердний як до праведників,так і до грішників, але зауважив, що найбільше зцілень та звільнень отримали ті люди, які правдиво наверталися і твердо повірили в безмежну силу Божого Милосердя.

Бажаю Вам святості, духовного та фізичного здоров’я, безліч добрих діл, любові Господа та радості в Святому Дусі. Вся слава, подяка, любов Вічноживому, Милосердному Єдиному Господу Богу-Пресвятій Трійці!!! (о.Олег Максимлюк).

“Отець Олег відкрив мені очі на все. Звертайтеся до нього за допомогою, бо о.Олег – надзвичайна людина. Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.

Моліться до різних святих, зокрема Дев’ятницю до Апостола Юди Тадея – http://tadey.zcilennja.if.ua

Сайт отця Олега Максимлюка: – http://www.facebook.com/Oleg.Maximlyuk

Власник, адміністратор і модератор сайту – Ігор Гринишин

Комментарии закрыты.

Облако тегов