Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Молитви о. Олега

Христос посеред нас!

Саме завдяки тому, що Господь Бог є всюдисущим, ми з вами, брати і сестри, маємо унікальну можливість отримати дар зцілення не тільки в Божому храмі на молитві, але і в будь-якому місці.

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати – звільнитись від гріхів в святій тайні Сповіді, прийняти дари Святого Причастя, зробити добру справу для свого ближного (або зробити добровільну пожертву на цей сайт перейшовши на сторінку † Добровільна пожертва ) та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення.

Щоб ваші молитви швидше були почутими, отець Олег Максимлюк здійснив запис своїх молитов, щоб ви разом з ним перебували в спільній молитві та отримували дар зцілення.

Молитва на оздоровлення:

Молитва на звільнення:

Молитва за духовне і фізичне оздоровлення

Слово отця Олега:

Отримавши дар оздоровлення – подякуйте Господу Богу, та розкажіть іншим, що Ісус зробив для Вас. (внизу сторінки є кнопки соціальних мереж)

Щоб ваші свідчення були опубліковані на цьому сайті – пишіть про своє оздоровлення в коментарях до цієї сторінки (на початку вказуйте своє ім’я і про яку проблему молилися і як отримали оздоровлення).

Також ви можете надсилати свої текстові, аудіо і відео свідчення на нашу адресу: kontakt@zcilennja.if.ua

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(284) Комментариев к: "Молитви о. Олега"

 1. Times are chnaging for the better if I can get this online!

 2. Ірина пишет:

  З усього материнського серця прошу отче Олег вашоі щироі молитви за зцілення і звільнення від залежності(тріхотіломанія)моєі донечки Олі.Щиро віримо у безмежне Боже милосердя.Надіємось.Молімося разом.Щиро вдячна вам отче,нехай вам Господь допомагає!

 3. Ірина пишет:

  Прошу Вас Отче помолитися за Мою Душу,за мою сімью,за мойіх рідних,за душу покійнойі Мирослави,за те щоб знайшла спокій в вотойбічному світі.Дякую Вам та Господу Богу за молитву.

 4. Христина пишет:

  Прошу Бога про зцілення від полікистозу, інших жіночих хворіб, також защемленості очного нерва, ласку знайти роботу, влаштувати особисте життя.

 5. Андрій пишет:

  Прошу Вас отче щиро помолитися за хвору Ганну,яка тяжко хворіє(проблеми з нирками)Щиро віримо і надіємося на Вас і Божу благодать,СЛАВА ГОСПОДУ

 6. Зеновiя пишет:

  Прошу Вас отче помолитися
  За синiв Вikтора i Павла за iсцiлення вiд
  Усяих хвороб.
  Господи допоможи.

 7. Іван пишет:

  Слава Ісусу Хритсу. Отче щиро просимо у Вас молитви для мами Валентини, яка має пухлину в легенях. Вся надія лише на вас, віримо і надіємося на Вашу поміч і молитву. щиро вдячні……

 8. Марія пишет:

  Щиро прошу помолитись за навернення мого чоловіка Петра та збереження сім’ї

 9. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мого чоловіка Петра, за його навернення в сім’ю. Щиро дякую.

 10. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! отче Олеже дуже Вас сильно прошу помолитися за мого синочка Євгенчика,щоб Господь Бог визволив його від рідкісної хвороби,оздоровив всі його органи.Дуже Вам вдячна!.одна віра на Бога і на Вас Отче.

 11. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!

  Прошу Вас помолитися за тілесне та духовне оздоровлення мого сина Олеся.

  Дякую

 12. Іван пишет:

  Слава Ісусу Христу. Просимо Вас помолитися за оздоровлення мами Валентини від доброякісної пухлини на легенях. Дякуємо

 13. Наталя пишет:

  Прошу Ваших молитов отче за здоров я Наталії. Щиро дякую

 14. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться за здоров’я моєї мами Валентини та її оздоровлення від пухлини. Дякую

 15. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче просимо вашої молитви, щоб Господь допоміг успішно провести і перебути оперецію мамі Валентині. Дякуємо

 16. Євген пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас щиро помолитися за мою сім’ю, за мою дружину, щоб вона швидше завагітніла, за мою родину. Щиро дякую!

 17. Марта пишет:

  Прошу Вас помоліться за рабу Божу Марту, нехай Господь помилує мене і ощасливить оздоровленням від хвороб, які не дають мені спокою! Будь ласка.

 18. наташа пишет:

  слава ісусу христу отче,прошу помолитися за мого синочка станіслава ,щоб він став здоровим,і за мого батька юрія якому ставлять діагноз по онко,

 19. Маряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче,щиро просимо вас помолитися за нашу сестричку Галину,яка хвора на рак.Вся надія на ваші молитви.Дякуємо.

 20. Мар'яна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу Вас помолитися за мою знайому Дарію. В неї рак 4 стадію. Вся надія на Господа. Прошу Вас про молитву до Ісуса Христа за ласку зцілення раби Божої Дарії. вірю, що Бог змилосердиться і врятує її. Дякую

 21. Надія пишет:

  Христос народився.Славімо Його.
  Отець Олег.Прошу вашоі молитви,щоб з Божою допомогою я змогла віддати борги – ситуація дуже погана.І ще за повне виздоровлення моеі донечки Маріі.
  Хай Господь благословить вас і додае сили у молитві за нас,грішних.

 22. Надія пишет:

  Христос нарадився.Славімо його.
  Отець Олег.Прошу Вашоі молитви,щоб Господь допоміг мені розрахуватися з боргами – ситуація дуже погана.
  Ще за повне виздоровлення моеі донечки Маріі,у якоі проблеми з мозком.
  Хай Господь додае Вам сили у молитві за нас,грішних.

 23. Іван пишет:

  Христос народився! Славімо його! Отче, прошу помолитися, щоб я вилікувався від безсоння. Дякую.

 24. Світлана пишет:

  Христос родився! Отче Олеже! Прошу молитви за одужання мого брата Михайла від набутої хвороби шезофренія.Я знаю ,що тільки Бог може зцілити, а батько лікував його в психіатричній лікарні.Благаю випросіть його у Господа.Від дуже добрий і інтелігентний.

 25. Алла пишет:

  Добрийдень..у мене до Вас велике прохання, помоліться, будьласка, за здоровя Алли і Юлі ….більше мені нічого не потрібно а тількиб здоровя поправилось..великий Вам поклін за Вашу роботу…

 26. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже я від усього серця молю і прошу Бога оздоровлення для мого тата Дамира – він тяжко хворий, у нього цироз печінки, асцит і діабет…тато дуже погано себе почуває, ми всі віримо в його оздоровлення. Я язнаю що Бог допоможе. Дякую.

 27. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу помолитись за мого чоловіка Петра та за його навернення в сім’ю. Дякую.

 28. Оля пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дорогий отче,щиро прошу Вас допомогти мені молитвою за моє одужання.Мені 28років.я хворію епілепсією.останім часом мій стан погіршився.Я вже втратила всіляку надію.Але жити мушу бо росте маленький синочок,який бачить мої приступи.Від чого стає ще страшніше.Я Вас благаю моліться за мене!!!!!!!!!!

 29. ЛІЗА пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ЩИРО ПРОШУ МОЛІТЬЯ ЗА МОЮ МАМУОЛЬГУ .ЦІЛЕ ЖИТТЯ ХВОРІЄ.

 30. ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу.отець Олег ,щиро прошу вас моліться за мою донечку Софію у неї викривлення стоп(вульгастість стоп)також після лікарні дуже неспокійна,дратівлива ,нехай врівноважеться її психіка.стане спокійною як була.дякую,що допомагаєте.

 31. ВОЛОДИМИР пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!!!ХОЧУ ПОПРОСИТИ ,ЩОБ ВИ ПОМОЛИЛИСЯ ЗА МЕНЕ ОТЧЕ ОЛЕЖЕ.МЕНІ 25РОКІВ НЕ МОЖУ НАБРАТИ ВАГУ (ОДНІ КІСТКИ І ШКІРА)ВАЖУ 54КГ.ТАКОЖ МАЮ ВЕРЕКОЗ,ДУЖЕ СИЛЬНИЙ(ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ)ХОЧУ ЩОБ БОГ ДОПОМІГ МЕНІ,ПОЛЕГШИВ МЕНІ ЖИТТЯ.ДЯКУЮ!!!!!!!

 32. ольга пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!О.ОЛЕГ ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ ДОНЕЧКУ СОФІЮ У НЕЇ ВУЛЬГАСТІСТЬ СТОП(ВИКРИВЛЕННЯ СТОПИ)ТАКОЖ ПІСЛЯ ЛІКАРНІ ДУЖЕ НЕСПОКІЙНА ,ДРАТІВЛИВА ..НЕРВОВА.ХОТІЛОСЯ ЩОБ НОРМАЛІЗУВАВСЯ ЇЇ НЕВРОЛОГІЧНИЙ СТАН.ДЯКУЮ!!!!!!!

 33. Вікторія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Помоліться за мене за моє духовне і фізичне здоров’я щоб мене не переслідували навязливі думки щоб я завжди покладалася на Бога!щоб в моєму житті я завжди покладалася на добро і любов і віру тв Господа!

 34. Юліана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Помоліться прошу Вас за здоров’я моєї дитини Ангелінки.Вона лежить в лікарні для недоношених діток.Щоб вона самостійно дихала,її кісточки зміцнювалися,і з мозочком все було добре.Щоб мої страхи і жіночі хвороби відійшли.дякую.

 35. Петро пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помоліться за моє тілесне і душевне здоров’я.

 36. Валентина пишет:

  Доброго дня, Вам, здоров’я і миру, пан отче. Помоліться будь ласка за одужання раби Валентини після видалення пухлини головного мозку. Дякую Вам.

 37. Наталя пишет:

  Христос Воскрес! Прошу Вашої молитви та оздоровлення та зцілення, полібшення стану онкохворої Ірини.Дякую дуже

 38. Наталя пишет:

  Христос Воскрес! Дякуєм за Ваші молитви та просимо помоліться за оздоровлення грудей та радість стати мамою.

 39. Наталія пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, прошу помолитися за моє здоровя, в мене виявили ракові клітини на шийці матки, скоро йду на операцію, дуже сильно переживаю, тривога та страх, розпач чому це сталося зі мною. Крім того – чоловік випиває, впадає в алкогольні психози, мені б хтілося щоб він мене підтримав зараз. Дорогий отче, помоліться за мене та мого чоловіка, я обіцяю молити Девятницю до Юди-Тадея. Дякую.

 40. ірина пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олег дуже прошу помоліться за мого тата Романа, у нього рак 4 стадія, пішли метастази на лімфовузли.Надія лиш на молитви.Дякую

 41. Надія пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помолитися за моє здоров’я, у мене на оці з’явився невеликий наріст, дуже переживаю, щоб не було чогось страшнішого. Дуже дякую!

 42. Леся пишет:

  Христос Воскрес Отче, щиро прошу помоліться за мого синочка Дем’ яна, В нього поганий зір, дуже агресивний, і поганий сон.

  Дуже вдячна! Довгого Вам, легкого життя!

 43. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу, помоліться Отче будь ласка, щоб могла побороти тривоги, за зцілення грудей та радість материнства, дуже дякую

 44. Яна пишет:

  Добрый вечер.Прошу Вас,пожалуйста помолитесь за уважение и понимание в нашей семье. Я такое впечатление стучу в закрытые двери. Бывает все нормально,а бывает просто стена.Большое спасибо.Пусть Бог благословит Вас

 45. христина пишет:

  Слава Ісусу Христу, прошу Отче вашої молитви для мого виздоровлення я попала в аварію в мене важкі переломи,гарантій не дають що зможу ходити,мені зробили операцію а зараз піднялась температура дуже погано почуваюсь, лікарі не можуть діагноз поставити.в мене не спокійно на душі,сняться дуже погані сни

 46. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу!прошу Отче Олег вашої молитви для оздоровлення моєї свекрухи Марії яка тяжко хвора має рак 4 ступеня.ми віримо в Бога і молимося щоб Господь сцілив її і віримо що мама буде здорова.помоліться будь ласка з нашу маму.
  Дуже вам дякуємо!здоров’я Вам!

 47. Наталія пишет:

  Моліться будь ласка за здоров’я Наталії(моє). У мене лімфома,пройшла перший курс хіміотерапії, почуваю себе краще, бо вже маю чим дихати…але стан здоров’я недуже добрий,впали лейкоцити та піднялась температура.
  Дякую ВАМ!

 48. Наталія пишет:

  …і ще хотіла розказати, що Ісус зробив для мене…він дав мені можливість лікуватися,оскільки лікування недешеве…дав підтримку батьків,гарних лікапів,які дійсно хвилюються, підтримку хлопця і хімію я перенесла теж добре…такшо дякую Богу!
  І ще попрошу Вас о. Олег помолитися ща здоров’я лікарів, батьків, мого хлопця, моїх друзів і всіх, хто хворіє…бо ніколи не думала, що насправді це так важко.
  І Вам здоров’я. Дякую!

 49. наташа пишет:

  о.ОЛЕГ ПРОШУ ПОМОЛИТИСЬ ЗА МОГО БАТЬКА ЮРІЯ,ЯКий зараз у дуже важкому стані,в нього онко,зараз в лікарні

 50. володимир пишет:

  добро, го дня і Слава Ісусу Христу,о.ОЛЕГ прошу помоліться за мене,хочу набрати вагу,одні кістки і шкіра…нічого не допоманє.одна надія на бога.

 51. ольга пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !!!!ПРОШУ ЗА СВОГО СИНА ЮРІЯ,ЗА ДОБРУ ДОЛЮ ТА НЕХАЙ БОГ ПОДАРУЕ ДОБРУ ДРУЖИНУ.ДЯКУЮ

 52. іринас пишет:

  Слава Ісусу Христу Отче прошу вас помоліться за мою тітку Ольгу в якоі лікарі виявили рак.Щиро дякую Вам.

 53. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче прошу помолитися за мою маму в якої 4 стадія раку її дуже погано дуже дякую

 54. Андрій пишет:

  Слава Ісусу Христу)Пане Отче Олеге помоліця за чашко хворобо мого батька Курила Миколи в нього обнаружили опухуль рак легені прошу вас помолитися за нього бо на лікарів надії нема бо вони тільки гроші привикли брати поможіть будь ласка молитвую тільки надія на бога та на вас Отче Олег

 55. Ірина пишет:

  помоліться,будь-ласка,за мою Мамусю Людмилу хвору на рак.Дуже Вас прошу!!!!

 56. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дуже прошу про молитву за оздоровленя хворого Михайла.Щиро дякую.

 57. Яна пишет:

  Добрый день. Прошу вас помолиться за создание семьи Яна и Игорь, рождение детей.Большое спасибо.

 58. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас отче Олеже, помолитися за мою сімю : Марію, Ірину, Любов і Романа, яких обсіли важкі нервові та фізичні хвороби, я так переживаю за них, що не знаю чи вистачить мені мого здоровя це все перенести. Дякую!

 59. Iрина пишет:

  Слава Iсусу Христу! Отче, сердечно прошу Вас помолитися за одужання моэi мамочки Анни, вже рiк
  бореться зi страшною недугою – раком 4 стадii. А ми
  так надiэмося на ласку Божу та на виздоровленн я! Щиро дякую

 60. Назарій пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитись за моє зцілення від гепатиту с

 61. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Хресту! Моєму маленькому синочку Давиду більше року не могли поставити правильний діагноз, ставало все гірше. Зараз приблизно дійшли висновку,що причина – паразити(глисти в різних органах). Будь ласочка, о.Олеже помоліться за зцілення мого Давидка-Василія. Дякую Вам!

 62. Михайло пишет:

  Прошу Вас отче помолитися за мою дружину Наталію та моїх дітей: дочку Наталію та Дочку Марію -Анастасію.Так- як дружина забрала дітей та пішла жити до батьків. На неї нападає безпричинний гнів , ревність, ненависть до мене та моїх батьків. Я люблю свою дружину та дітей.Нехай буде воля БОЖА, я підкорюся.
  Дуже Вас прошу. З повагою Михайло.

 63. Леся пишет:

  Прошу вас Отше помолітся за Лесю І Роксоланку Соломійку що ми були здорові

 64. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу . Прошу вас Отче помолітся за виздоровленя Лесі . Ісус Христознами І середнас.Господи прошу тебе допоможи .

 65. христина пишет:

  Слава ісусу христу.отче прошу вас помоліться за хвору юлію .вона хворіє від народження дцп.господи допоможи .амінь.

 66. Світлана пишет:

  Слава Iсусу Христу! Отче, сердечно прошу Вас помолитися за моє здоров’я та швидко завагітніти. А також помоліться будь ласка за мою маму, вона закордоном. дуже вас прошу

 67. Світлана пишет:

  Христос Охрестився! Отче я Вас дуже прошу помоліться будь ласка за маму вона закордоном залишилась без роботи. Господи прошу тебе допоможи .

 68. Надія пишет:

  Отче Олеже , прошу дуже сильно помоліться за дорогу мені людину Володимира за його зцілення , в нього пухлина мозгу!!!!! Дякую , я вірю в зцілення з Божою допомогою

 69. Надія пишет:

  Прошу дуже отче !!!!!! Помоліться за Володимира зі Львова , за його зцілення від раку, я дуже вірю і знаю що з божою допомогою молитвами він оздоровиться, помоліться за нього благаю Вас!!!!! Дякую Господь з нами!!!!!

 70. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою дочку, щоб у неї було все здорове і добрий аналіз кров, дякую.

 71. Анна пишет:

  Слава Iсусу Христу.отченько прошу про молитву за скорше створення доброi родин. В щастi та любовi.щоб за то славити Бога.коли на то свята воля то щоб Вадим скорше зрозумiв своё серце.та коли того хоче Господь ми були з ним разом.та Мали дiток.дякую вам за Вашi молитви.хай живе Марiя

 72. Ольга пишет:

  Щиро прошу молитв за мою сестричку р.Б. ОЛену. Помоліться, будь ласка, щоб Господь Бог позбавив її тяжкого недугу і дарував здоров’я з довголіттям! Дуже прошу!!!

 73. Валентина пишет:

  Слава Ісусу христу.Отченько будь-ласка вас дуже прошу помоліться за моє зцілення від раку. Я дуже вірю що з Божою ласкою імолитвою я оздоровлюся!!!.Дуже вам дякую.Господь з нами!!!

 74. Слава пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, від щирого сердця прошу будьласка:( Помоліться за мого чоловіка Івана він впадає в панічні атаки, має великий страх, всього боїться, роботи боітся сам в хаті боітся , постійно думає!

 75. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу.дякую за аислухані молитви.та прошу про молитву за дар подружжя.як на то Божа Воля бути дружиною Вадима.для прослави Бога,щастя,любові,продовження людського роду.дякую .прошу Бога щоб Вадим зрозумів свое серце там мав любов до мене коли на то Ьожа воля.дякую.хай живе Марія.

 76. віталіна пишет:

  Maiia wrote:

  Times are chnaging for the better if I can get this online!

  Слава Ісусу Христу.отець Олег ,щиро прошу вас моліться за мою маму.Дуче часто болить голова, поганий зір..Буду дуже вдячна і буду вірити,що все буде добре

 77. раба Божа Леся (50) пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отець Олег,
  Я багато грішила і ось тепер серйозно захворіла. Думаю, що таким чином Господ вирішив нарешті зупинити мене. У мене кілька проблем зі здоровям одночасно .Зверталась до лікарів і приймаю ліки. Прошу зціленням тим хворобам – безсоння, замість сну -якесь марево з неприємними образами, високий тиск., боязнь, страх, проблеми з ногами, …Вся моя надія є на Бога , що я отримаю зцілення, щоб я могла стати рабинею Господа, а не бути рабинею гріха. Моя душа і серце є дуже засмічені, і там напевне повно нечистих духів. Отець Олег, допоможіть своїми молитвами і з Божою допомогою очистити їх. Дякую !@ віталіна:
  @ Слава:

 78. надія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Шановний,Отче ОЛЕЖЕ,від усього серця прошу помолитись за мою невістку Наталію-хоріокарценома з метастазами.Надія тільки на БОГА і на молитви.Дуже дякую.Здоров’я ,Вам і вашій родині.

 79. Роман пишет:

  Христос Воскрес! Отче, прошу помоліться за мене, за те, щоб Бог допоміг мені побороти проблеми на лиці (акне, почервоніння, плями), які заважають мені бути впевненим в собі, роблять закомплексованим. Дякую Вам! Здоров”я і благополуччя усій Вашій родині!

 80. Юрій пишет:

  Христос Воскрес!прошу Отче Олег вашої молитви для оздоровлення моєї баби Марії яка тяжко хвора , має рак 4 ступеня.ми віримо в Бога і молимося щоб Господь сцілив її, і віримо що баба буде здорова.Помоліться будь ласка за мою бабу .
  Надіюсь ваша молитва допоможить їй!

 81. Марта пишет:

  Христос Воскрес! Отче Олеже,прошу Вас про молитву на охорону від тяжкої недуги(підозра на розсіяний склероз) моєї 18 річної доньки Анни! Моліться за її видужання!Дякую.

 82. Анна пишет:

  Христос Воскрес.дякую за вислуханi молитви.та прошу як на то Воля Господа много створити християнську родину .для щастя.любовi,продовження людського роду з Назаром.даруй йому дар розумiння свого серця.дякую.спаси Вас Господи

 83. марта пишет:

  Христос воскрес! Сердечно прошу про молитву за зцілення від гінекологічних хворів і на народження здорової дитинки!

 84. Яна пишет:

  Здравствуйте! Хочу Вас поблагодарить за Ваши молитвы!!!Я просила помолиться за то чтобы мы могли создать семью.Слава Богу!Мы росписались!!! Спасибо,низкий поклон!!Теперь все как нужно – мы семья. Ещё просила о молитве, чтоб Бог детками благословил,но пока ещё нет.Прошу Вас помолиться о том чтобы я смогла забеременеть,выносить и родить здорового ребеночка. Я здоровая женщина так что надежды только на Бога. Сама тоже молюсь как могу.Спасибо жду с нетерпением чтобы потом засвидетельствовать.Уверена – Бог может все!!!!

 85. Надя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Благаю Вас,будь -ласка, помоліться за мого тата Ярослава,він знаходиться зараз в реанімації.Дякую дуже!

 86. Надя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Вам за те,що молилися за мого татка(Ярослава-Йосипа),але прошу ще Вас за молитву у нього стався інсульт і прогнози дуже невтішні ,але я вірю і молюся за те що все було добре. Ще хочу попросити Вас, щоб помолилися за мою маму (Любу)у неї на голові і на руці є багато жировиків і вони збільшуються в розмірі.Дякую дуже!

 87. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже прошу молитися за одужання хлопчика Святослава,дитина в комі,у нього рак,дуже прошу Вашої допомоги,лікарі відмовляються навіть забирати дитину до лікарні,вся надія тільки на Бога і на молитви всіх не байдужих людей за цю дитину.Молімося разом.Дякую.

 88. Таня пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу помолитися за мою маму, яка хворіє раком. Лікарі розводять руками, залишається тільки одне молитва до Бога. Ми віримо що наш Отець вислухає нас і допоможе. Дякую.

 89. Віра пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви за онкохвору Тетьяну, щоб Господь зцілив її і скріпив у вірі.
  Дякую.

 90. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться за мою дочку Моніку, вона народилась недоношеною і через це в неї проблеми з нервовою системою та зором, а також з поведінкою. Прошу Господа, щоб оздоровив мою дитину, бо дуже їй важко. Щиро вдячна.Олена

 91. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу отче помоліться за наше хворе на нирки дитятко Яринку дякуємо

 92. Нюша пишет:

  Слава Богові єдиному прошу отче помолітся за мою маму вона хвора на вариеоз прошу помоліться на неі чекає опереція допоможіт ііпомолітся за неі

 93. Тарас пишет:

  Слава Исусу Христу отче помолиться за мене за зцилення вид нервовой хвороби ,депресии щиро дякую

 94. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую Богові ,що завдяки молитвам,св.Тайнам,нераз виводив мене з важких душевних станів!

 95. галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу вашої молитви зцілення за мого батька Дмитра в нього рак легень. Стан важкий. Дякую

 96. михайло пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитва за хвору Надію яка має пухлину на кишечнику за проведення успішної операції та за для повного виздоровлення та повернення в сімю. Слава на віки Богу.

 97. ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за онкохворого Павла.

 98. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу щирої молитви за зцілення мого тата Миколу, який потрапив в аварію і зараз у важкому стані. Дякую! Хай Бог благословить!

 99. Oksana пишет:

  Доброго дня..Дуже прошу Вашої молитви за мою донечку Олену.Має проблеми останнім часом зі здоров”ям…Буду Вам дуже вдячна!!

 100. Ігор та Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,дуже Вас просимо помолитись за нашого сина Назара.Він заїкається з 4-ох років;зараз йому 11.Лікування та вправи не дають очікуваного результату, дитині важко говорити. Одна надія на Бога та Ваші молитви.Дякуємо,хай Вас Бог благословить.

 101. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже Вас прошу щирої молитви за зцілення моєї мамочки яка три місяці перенесла важку операцію з приводу видалення пухлини головного мозку. А зараз проходить хімію терапію для лікування пухлини молочної залози. Дякую! Хай Бог благословить!

 102. Андрй пишет:

  Андрій І Наталя. Слава Ісусу Христу !
  Просимо помочі через молитву в наміренні мати дітей. Просимо помолитися за наше здоров’я і можливість скорого зачаття дитини.
  Вдячні. Хай Бог Вас благословить.

 103. Анна пишет:

  СІХ.дякуемо отче та прошу про молитву за віднайдення Галини.та про Назара,щоб Господь його вів стежкою добра.за дар подружжя.для щастя й любові.дякую

 104. Андрій і Романія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже просимо вашої молитви за нашу донечку Іванку. В неї на личку і ножках виявили лишай. І за нашу донечку Христинку. Вона часто хворіє на лоренгіт і бронхіт. Дякуємо, хай Вас Бог благословить.

 105. Роман пишет:

  Слава Iсусу Христу. Всечесний Отче, прошу про молитву за мою тiтку Ганну. Сьогоднi вона маэ бути прооперована.
  Дякую.

 106. Богдан пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олеже щиро прошу у Вас молитви: – за тілесне та духовне оздоровлення моїх
  дружини Оксани, дітей Тетяни і Віталія,та
  матері Ярослави.
  – за щасливий вибір стану для дітей.
  – за за зєднання дочки Тетяни з сімєю.
  – за прощення гріхів мого роду, та роду моєї
  дружини.
  – за те щоб знайти роботу,та повернути мої
  борги.
  щиро вдячний.Слава Ісусу Христу.

 107. Дмитро пишет:

  Cлава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за чоловіка моєї сестри Андрія, щоб він позбавився від згубної звички гри в азартні ігри. Дякую

 108. Тарас пишет:

  Отче щиро прошу у Вас молитви за духовне зцiлення вiд хвороби нервовои вiд депресiи. Хай Вас Бог благословить.

 109. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу молитви за хвору Марію, Щиро дякую.

 110. василь пишет:

  Слава Ісусу Христу отець Олег.В моєї мами виявили рак по жіночому лікарі кажуть дуже серйозно але вірю і знаю що є ще більша Божа ласка і Боже зцілиння Бог всемогутній і ласкавий і він любить нас і вислуховує.Якщо ваша ласка молю вас і благаю вас помоліься попросіть творця нашого про сцілення моєї моми раби божої Анни.Щиро вам дякую за прочитане моє прохання.

 111. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу!Прошу молитви ,щоб Господь дав мені ласку стати матірю.

 112. Ольга пишет:

  Щиро дякую.

 113. АННА пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ОТЕЦЬ ОЛЕГ.В МОЄЇ МАМИ МАРІЇ ПРОБЛЕМИ З ПСИХІКОЮ НЕМОЖЕ СЕБЕ КОНТРОЛЮВАТИ Я ПРОШУ ВАС ПОМОЛИТИСЬ ЗА НЕЇ Я ВІРЮ І ЗНАЮ ЩО БОГ НАМ ДОПОМОЖЕ І МАМІ СТАНЕ КРАЩЕ .ДЯКУЮ

 114. Анна пишет:

  СІХ прошу про молитву за дар подружжя з Назаром.за любов в наших серцях. Щоб віднайшлась Галина.дякую

 115. Анна пишет:

  СIХ.дякуемо за молитви та дiю Господа в нашому життi.прошу про дар подружжя з Назаром.любов та дiток.за те щоб Мали звiстку вiд Галини.дякую.

 116. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Отче,помоліться,будь ласка, за моє зцілення від хвороби (кіста яєчника). Вірю у чудо від вашої молитви!

 117. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за хворого Івана.Щиро дякую.

 118. Анна пишет:

  СIХ.прошу про молитву про створення родини з Назаром.щоб Господь огорнув його серце любов’ю.дякую

 119. Олеся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу Вашої молитви, щоб Бог дарував нам дитятко. Дякую! Володимир і Олеся

 120. Мирослава пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолитися за здоров”я Мирослави, Антона,Назарчика та Василя .Щиро дякую ! Зичу вам здоров”я та прошу пробачення в Бога за мої гріхи.

 121. Анна пишет:

  СІХ.дуже прошу про те ,щоб Господь дарував Назару любов.як на то Воля Господня ми мали з ним подружжя.дякую.

 122. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег просимо вашої молитви з чоловіком щоб ми завагітніли і народили довгоочікуване здорове дитя. Щиро дякуємо.

 123. Анна пишет:

  СІХ.дякую за вашу працю.прошу благословення в стосунках з Назаром.створення подружжя.Неха. господь даруе його серцю любов та мир.дякую

 124. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу помолитися за здоровя онкохворого батька (раба Божого Івана) вся надія тільки на Бога. Я вірю, що Він допоможе. Щиро дякую!

 125. ВІКТОР пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРЕСТУ! ОТЧЕ ОЛЕГ.ЩИРО ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОГО БРАТА ЯКИЙ ЧЕРЕЗ СТРЕС І ХВОРОБУ БАТЬКА.ДІСТАЄ ПАНІЧНІ АТАКИ І ЙОМУ ДУЖЕ ПОГАНО.І ЩЕ ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ВИЗДОРОВЛЕННЯ БАТЬКА ЯКИЙ ПЕРЕНІС ОПЕРАЦІЮ ПО ВИДАЛЕННЮ НИРКИ.ДУЖЕ ДЯКУЮ ВАМ.

 126. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже помоліться за зцілення хребта у Марії. Щиро дякую

 127. Анна пишет:

  СiX молимось за покликання подружжя з Назаром. За те щоб його серце запомнилось коханням.за сповнення Божоi волi.дякую

 128. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, благаю Вас помоліться за зцілення від раку моєї мами Наталії, одна надія на Господа Бога, метестази в печінці, легенях, ми всі молимося, і віримо в чудо, дякую Вам!

 129. Олег пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче прошу молитви за зцілення моєї донечки Любові і за моє здоровя

 130. марія пишет:

  Слава Ісусу ХРИСТУ. Прошу молитви за хвору марію щиро дякую.

 131. Валентина Трайдакало пишет:

  Отче Олег прошу Вашої допомоги. В мене дуже хвора мама, є підозра на рак, не доведи Господи, вона лежить в лікарні,.Дуже Вас прошу помоліться за хвору рабу Божу Віру, за її виздоровлення. Надіюсь тільки на Господа нашого, вірую, що він не залишить нас немічних в наших бідах, бо й сама хворію вже четвертий рік. Але прошу не за себе, а за свою маму. Дуже дякую Вам.

 132. Інна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег прошу Вас помолитися за зцілення Надії від раку сечового міхура і метастазів в легенях і в нозі. Щиро вдячна.

 133. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег прошу Вас помолитися за моє сцілення щоб вилікувати шум в голові шийний остехондроз і вилікувати сичовий міхур.Щиро вдячна.

 134. Наталія пишет:

  Христос Народився! Отче будь ласка помоліться за мого важкохворого батька Миколу в якого не працюють нирки, щоб Бог зміцнив його здоровя, сили ! Дуже дякую Вам!

 135. марія пишет:

  Христос народився! Отче Олеже прошу молитви за зцілення марії від сколіозу. Щиро дякую

 136. Наталия пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться за мого батька,раба Божого Сергія ,в якого рак легень 4 ст.,за його зцілення.Я вірю,що Господь почує наші молитви та не покине нас в таку тяжку годину.Амінь

 137. Галина пишет:

  Христос рождається! Прошу помолитися Вас, будь ласка, хоч місяць, за здоров’я і зцілення Галини, за звільнення її від страхів до навчання, вчителів, за просвітлення розуму і за Божу допомогу для закінчення університету, також від страхів їхати на машині. Щиро Вам дякую за молитви.

 138. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче, щиро Вас прошу, помоліться за моє здоров’я (турбує мене біль у хребті та вже декілька днів болять груди). Благаю про Вашу молитву за моє оздоровлення. Неустанно молю Ісуса та Пречисту Діву мені допомогти. Дякую Вам і Господу Богу.

 139. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче прошу про молитву за хвору на лейкемію Василину,яка зараз в важкому стані лікується в Польщі.Прошу Господа про пробачення гріхів і зцілення Василини,на яку вдома чекають малі діти.Дякую Господу за все!!!

 140. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче щиро прошу про молитву за хвору на рак крові Василину,яка зараз лікується в Польщі і перебуває зараз в важкому стані.Прошу в Господа пробачення за гріхи і прошу щоб вислухав наші прохання і зцілив Василину,на яку чекають маленькі діточки.Дякую Господу за все.

 141. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за маленьку донечку Марію. Щоб вона могла їсти, не рвала, щоб не стягувався рубець на стравоході.

 142. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за маленьку донечку Марію. Щоб вона могла їсти, не рвала, щоб не стягувався рубець на стравоході. Щоб Господь простив усі гріхи наші.
  Дякую

 143. Тарас пишет:

  Слава Iсусу Христу! Прошу щиро молитви за зцiлення вiд вегето-судинноi дистонii вiд депрресii, Прошу Господа про пробачення моiх грiхiв i зцiлення вiд хвороби . Я вiрю ,що Господь почуе нашi молитви. Амiнь.

 144. марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче прошу молитви за оздоровлення Марії. Дякую.

 145. Наталя пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ . Отче прошу і благаю молитов на виздоровлення моєї донечки Соломії від хвороби пертеса,щоб скоріше встала на ніжку , благаю Вас !!!

 146. Валентина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче,прошу вас помоліться за здоров’я племінника Михайлика. Він лежить в лікарні для недоношених діток.Щоб він самостійно дихав,його кісточки зміцнювалисі, і з мозочком все було добре.Щиро дякую…

 147. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитисьза оздоровлення ніг від тромбів .Во Славу Божу!

 148. Олеся пишет:

  Слава Ісуса Христа..Отак помолітся за мене рабу Олесю щоб я виздоровіла і вилікуваоась від жіночих хвороб і завагітніла. Вийшла заміж за Петра якого я дуже кохаю..дякуюол

 149. Олеся пишет:

  Прошу щиро щоб ви помолились Отче..дуже дяккю

 150. Ірина пишет:

  Шановний отче, я дуже прошу Вас, щоб Ви помолились за зцілення онкохворого Володимира, дуже дякую

 151. Ольга пишет:

  Слава ІСУСУ ХРИСТУ, прошу помолитись за мою дитину Анастасію за зцілення від хвороби недостатність кардії і збільшеної підшлункової залози. Хай Господь Бог почує наші молитви. Дякую.

 152. галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче , щиро прошу Вас про молитву за моє зцілення від недуг, за душевний спокій та щоб Господь Милосердний змилувався наді мною і послав доброго супутника життя для створення щасливої християнської сім’ї.Дякую!

 153. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче,прошу вас помоліться за здоров’я моєї дорогенької мамусі Анни. Вона завжди трималась здоровою, а цього року хвороби просто звалились на неї. Перенесла операцію та всякі процедури на рак матки, видалили катаракту, а тепер мусить йти на операцію, бо велика грижа з’явилася. Моліть Бога, щоб все пройшло добре і, щоб мама Анна знову була здоровою. Вірю, що так і буде, бо чула слова Ісуса “Не бійтеся!”

 154. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! В мене чоловік Роман хворіє на рак легень, і в нього вже пішли метастази. Отче, благаю Вас помоліться за нього. Щиро вдячна.

 155. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже вас прошу помоліться за зцілення мого ока і навернення зору і ще щоб пройшли головокружіння. Щиро Вам дякую.

 156. liliia пишет:

  СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! прошу про молитву за мого нареченого Станіслава., щоб ми знову були разом. він мене залишив, на дзвінки і повідомлення не відповідає. прошу в Бога щоб забрав у нього гордість. дуууже дякую за молитву

 157. Іванна Дем'янчук пишет:

  Слава Ісусу Христу.Дякую Господу Богу і отцю Олегу за допомогу,за молитви.В моїй сім’ї запанував спокій,мир,любов та розуміння.Вперше за десять років.Дякую.

 158. Алла пишет:

  Прошу молитви за зцiлення вiд недуг та одужання Володимира-Василя.

 159. Вероніка пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже вас прошу помолитися за мою мамусю раба Божа Люба в неї рак 3 стадія постійно йде запалення хворого місця і не можемо продовжити курс хімії .Не можу дивитися як вона мучиться ….Маємо велику надію на вас прошу вас помоліться про зцілення мамусі дуже її люблю і з вашою допомогою Боженька нас почує…Щиро дякую вам…

 160. Оксана пишет:

  Христос рождається! Отче Олег, дуже прошу помолитися за здоров’я моєї доньки Яни, за правильний вибір життєвого шляху, а також за моє здоров’я (Оксани), за те, щоб мала змогу виховати свою доньку, за те, щоб до мене перестали чіплятися всякі туніядці і аферисти. Дякую.

 161. ірина пишет:

  Прошу молитви о.Олега за здоров’я та одужання Ірини ,Романа та Маріі.Дуже вдячна.

 162. Василь. пишет:

  Слава Ісусу Христу! Оче Олег прошу дуже помоліться за мою маму,в неі в неі 4 ступінь раку……

 163. Василь. пишет:

  Віри

 164. Стефанія пишет:

  Христос рождається! Прошу помолитися за мою маму ольгу заздоровя і душевний спокій дякую

 165. Ростислав пишет:

  Отше прошу про молитву за оздоровлення для мого брата Юрія. Вірю в Бога і його все могутність обіцяю бути завжди вірним слугою Божим. У брата рак четверта стадія з метастазами. каюсь у своїх гріхах і обіцяю поправитись.

 166. Вероніка пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Прошу помолитися за зцілення моєї мами в неї рак шийки матки лікування не дало результату і ми почули цей страшний вирок що медицина безсила перед цією хворобою але ми маємо надію на Бога що через вашу молитву і наші молитви Господь все таки нас почує молюся також до святого Юди -Тадея покровителя безнадійних …. Буду дуже вдячна вам за молитву Дякую ……

 167. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег, прошу Вашої молитви за оздоровлення та захист Ірини , Яни та Артема. Щиро вдячна!!!

 168. оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу прошу помоліться за хворого Андрія проблеми з нирками і за хворого Сашка і всіх онкохворих діточок нехай буде менше зла на світі

 169. АННА пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, прошу Ваших молитов на зцілення від хвороби мого чоловіка, Петра. Щиро Вам Вдячна.

 170. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже Вас прошу помолитися за мої очі. Дуже поганий зір, багато проводжу часу за компютером, тому падає зір, і ше добавилися проблеми з очима. Будь ласка помоліться за сцілення моїх очей! Дуже надіюся, що Господь через Ваші молитви мене почує. ДЯКУЮ.

 171. Оля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олег, благаю Вас помоліться за дуже важко хворого Романа.

 172. Герасименко Дiана Григорiвна пишет:

  Отець Олег. Прошу Вас, помолiться за рабу Божу Анну. Нехай Господь помилує i зцiлить мене вiд тiлесної та духовної хвороби. Будь ласка. Щиро дякую Вам. Господи прошу Тебе, допоможи!!!

 173. ліля пишет:

  Христос Воскрес. Помоліться за рабу Божу Еллу. Дуже важкий стан. Вона нічого не їсть….пухлина в горлі. Помоліться за її зцілення….вона ще молода….потрібна дітям. Дякую

 174. Наталія пишет:

  Отець Олег ,помоліться за примирення Данила і Наталії ,дякую вам

 175. Наталія пишет:

  Христос Воскрес! Отець Олег, я благаю Вас помоліться за сцілення сітківки ока, вона відшарована, зір дуже поганий, треба робити операцію. Мені без зору дуже важко, робота постійно на компютері, іти на операцію є ризики. Я не знаю як далі жити з таким зором. Я дуже надіюся,що Ваші молитви Бог почує. Дуже дякую! Благослови Вас Бог.

 176. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, благаю Вас, помоліться за мою маму Тетяну. Вона перехворіла грипом і пішло ускладнення, запалення вух, стала погано чути. Будь ласка хай вернеться слух до неї, і пройде запалення. Благослови Вас господи.

 177. Олена пишет:

  Отець Олег,благаю помолитися за мою дворічну похресницю Діаночку.Якій поставили діагноз пухлина мозку,яка дуже вплинула на зір дитині.Її лікували хіміотерапією.Стан покращився.А через рік стався рецедив.Пухлина дуже збільшилася.
  Дуже вірю в силу молитви.І прошу вас помолитися,щоб Господь зцілив Діану.І,щоб обійшлося без оперативного втручання.Дитинка лікується в Варшаві.Прийняла Елеєпомазання.Вірю ,що Господь почує наші прохання,можливо, завдяки Вам.

 178. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу помолитися за мою маму. В неї запалення вух і гайморит, вже робили операцію на вуха, завтра мають на ніс. Помоліться широ за неї. Шоб все пройшло і не було знов операційного втручання. Благослови Вас Господи.

 179. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег будь ласка помоліться за мою маму в неї пропав слух і гайморит після грипу. Хай вернеться слух і вона видужає, будь ласка! Благослови Вас Господи.

 180. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я благаю Вас помоліться за зцілення мої очей, в мене остання надія на Вас і на Бога. Я читаю Ваші відгуки про зцілення, будь ласка нехай і зі мною станеться чудо і зцілиться моя сітківка хай мої очі прозріють, я Вам буду дуже вдячна. Мені дуже важко, будь ласка помоліться щиро. Благослови Вас Господи.

 181. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться за мою маму рабу Божу Тетяну. Нехай відновиться в неї слух і вона видужає. Дякую. Благослови Вас Господи.

 182. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Ваших молитов за зцілення мене від хвороби.Щиро Вам дякую.Господи допоможи.

 183. ліля пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче прошу Вас згадайте у молитвах мою маму Еллу. Вона в дуже важкому стані. Пухлина в горлі не дає їсти пити. Від лікпрів відмовилася. Немає сили встати. Я дуже хочу щоб вона жила. Молюся Богові кожного дня прошу щоб дав нам чудо. Я дуже морально втомилася. Я бачуу ті муки і нічого не можу вдіяти. Помоліться за неї. Щиро благаю

 184. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець, Олег, я Вас дуже сильно прошу помоліться за мою маму Тетяну, хай вона виздоровить пройдуть всі болі і вернеться слух. Благаю Вас. Благослови Вас Господи.

 185. Михайло пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за звільнення мине від дипресії.Дякую.Слава Богу!!!

 186. Наталія пишет:

  Отче, за моє вдале заміжжя, якщо можна, так хотілось би пару і дитятко. дякую

 187. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу Ваших молитов на зцілення від хвороби мого раби Божої Ірини. Щиро Вам Вдячна.

 188. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Дуже потребую молитви за душевний спокій,звільнення від депресії і ласку вийти заміж.Дуже дякую.

 189. Адріана пишет:

  Слава Ісусу Христу.Дуже прошу помолитися за моє здоров’я та душевний спокій.Адріана. дуже болять ноги лікуюся.також прошу помолитися за мою сімю за моїх діток. Владислава,Радміли,Марії,Іванни,Андрійка.та чоловіка Валерія.

 190. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче Олеже дуже прошу помолитися за зцілення від наркотиків нашого сина Андрія..За швидке одуження після операції сина Ярослава-Яромира.За здоровя чоловіка Володимира і моє здоровя. та душевний спокій.Щиро Вам дякую.

 191. Отче Олегу помоліться будь ласка за моїх діточок. Одна Аня 2 рочки. Судомить. Друга Віка 6 років. Вроджена одна нирка. Я благаю вас про молитву до Господа Бога. Щиро вдячна.

 192. Отче Олегу помоліться за мою онкохвору подругу і її маленьку дитину хвору на діабет. Дякую

 193. Отче Олегу помоліться за навернення мого чоловіка Назарія до Бога. За свекора який сильно випиває і онкохворого вуйка Михайла. Дуже дякую. Нехай Господь вас оберігає за ваші молитви.

 194. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ.

 195. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСДОВИ ВАС ГОСПОДИ.

 196. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ. Помоліться від усього серця будь ласка.

 197. Отче Олегу помоліться будь ласка за мою сестру Іру яка має дуже поганий зір і за мене Христину. У мене велика родимка на плечах. Дуже дякую.

 198. Оксана Салогуб пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег помоліться будь ласка за одужання моєї внучки Камілли Вероніки яка зараз хворіє. В неї рвота понос і нічого не хоче їсти пити в неї дуже сильно збільшені мигдалини уже більше трьох років. Лікарі нічим не допомагають. Прошу вас допоможіть помоліться від усього серця за мою внучку. Благослови Вас Господи!!

 199. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення моїх очей. Будь ласка, хай вони будуть здорові і добре бачать. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ. Дуже дякую!

 200. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу Вас дуже, помоліться будь-ласка за зцілення моєї мами, в неї рак печінки, зовсім немає сил, благаю Вас і вірю, в те що Бог поможе ! Дякую!

 201. Слава Ісусу Христу дякую вам отче Олегу за ваші молитви. Моя донечка Аня зцілилася від судом. Нехай Бог вам допомагає у вашій великій праці.

 202. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу молитви за зцілення Стефанії, серце, тиск, желудок болить, не дає дихати, руки і ноги ломлять. живе тільки на таблєтках.
  Щиро вам дякую.

 203. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за зцілення духовне і тілесне (гінекологічні проблеми, розвиток безпліддя).

 204. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас благаю, помоліться за те, шоб мої очі були здорові, шоб всі цифри і предмети випрямилися в них, шоб перед очима не було крапочок і різних плаваючих предметів і шоб вони все добре бачили. Шоб я могла працювати на своїй роботі, щоб бачила працювати, влаштувала особисте життя. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 205. Отче Олегу помоліться за навернення чоловіка Володимира до сімї. Щиро дякую.

 206. irynka пишет:

  Ірина,Львівська область.Слава Ісусу Христу!Щиро прошу про молитву за оздоровлення,маю дуже важкі захворювання:бронхіальна астма,хвора щитоподібна залоза,цукровий діабет дав ускладнення на очі,нирки та ноги.Мені лише 32 роки,з яких 15-це постійна боротьба за життя.Прошу про допомогу.Дякую.

 207. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег, я Вас дуже прошу помоліться за виздоровлення моїх очей. Шоб вони стали добре бачити, будь ласка.Благослови Вас Господи.

 208. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Світлани, не слухається батьків, не хоче вчитися, пізно приодить додому. Дуже дякую

 209. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за здоров’я тілесне і душевне Андрійка, за розблокування мовного мозгу, щоб почав гарно говорити, щоб перестав кричати,щоб став слухняним, за вихованя його з любов’ю і похристиянське. Щиро Вам вдячна

 210. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь ласка за зцілення душі і тіла Галини, за розв’язання всіх проблем із навчанням, щоб навчання легко давалося, за успішне і скоре закінчення його. За позбавлення страху, депресії, за швидке вирішення фінансових проблем ії сім’ї. За просвічення розуму Святим Духом та Боже Благословення для її сім’ї. Дуже Вам дякую

 211. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помоліться будь ласка за дуже хвору Стефанію, важке запалення, грип, не може дихати, серце болить, руки і ноги болять, нічого не може їсти і не може спати. Щиро Вам дякую. Благослови Вас Господи.

 212. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже Вас прошу помоліться за зцілення очей, покращення зору, так хочеться добре бачити. І влаштування особистого життя, щоб з’явився хороший чоловік. Дуже дякую за щирі молитви. Благослови Вас Господи.

 213. Мар'яна пишет:

  Отче,від усього серця прошу вашої допомоги.Допоможіть моєму батьку Степану,5 років тому у нього виявили рак кишечника 4стадії з метастазами в печінку,за цей період він пережив 5 операцій,безліч курсів хіміотерапії,на якийсь час хвороба відступала,потім знову поверталась,зараз знову є утворення,яке множиться по внутрішніх органах,тато бореться,приймає хіміотерапію та інші ліки,але побороти не вдається.Він ще молодий,я йогобезмежно люблб,він щезробить багато хороших справ.Помоліться за нього,дуже вас прошу

 214. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою другу половинку і вийшла заміж (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Щиро дякую!

 215. Ірина пишет:

  Ірина, Львів. Слава Ісусу Христу.Отче, Олеже , прошу Вас помолитися за мене (раду Божу Ірину), щоб я зустріла свою другу половинку і вийшла заміж (щоб Бог послав мені доброго і вірного чоловік)! Щиро дякую!

 216. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вас про молитву за мою найдорожчу людину бабцю Марію! Місяць тому у неї виявили рак 4 стадії з метастазами (раковий асцит). Операцію та хіміотерапію не призначили, сказали що шансів на одужання нема. Але я вірю, що Господь милосердний, він завжди допомагає. Дуже прошу Вас, помоліться за мою бабцю!

 217. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег дуже Вас прошу помолитися за влаштування мого особстого життя, щоб Бог дав люблячого і вірного чоловіка ц я вийшла заміж. Дуже дякую.

 218. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться, будь ласка, про мир між мною та моїми кумами. І про вирішення складної ситуації з особистим життям.

 219. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за моє вдале заміжжя, так хочеться мати свого кохагого чоловіка. Щоб Бог дав мені чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 220. Світлана пишет:

  Помоліться, будь-ласка, за здоров’я моїх дітей, Станіслава 11р. та Тимофія 5р. хворіють синдромом нав’язливих рухів. Дякую

 221. Ірина пишет:

  Прошу помолитись за здоров”я батька Романа.Нехай Господь зцілить його недуги.Дуже дякую.

 222. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за моє успішне одруження. Щоб появився хороший коханий чоловік. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 223. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування мого особистого життя. Шоб появився хороший, коханий чоловік. І про успішне одруження. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 224. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, будь ласка помоліться за зцілення моїх очей. Нехай вони добре бачать і будуть здорові, зціляться. Дуже дякую. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ.

 225. Марта пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою дорогу бабцю Марію! У неї рак. Вона зараз у важкому стані! Нехай Господь змилосердиться і полегшить її страждання! Так надіюсь і молю Бога про чудо!
  Щиро дякую!

 226. Ірина пишет:

  Отець Олег прошу помоліться за мого тата Николая за його зоровя і допоможіть йому подолати хворобу рак легень . Надіюся на вашу допомогу. Щиро дякую нехай благословить Вас Бог.

 227. Добрий вечір Отець Олег ! Мене звуть Ірина , я слухаю Ваші молитви молюсся Богу дякую за все що у мене є 3 діток , синок був дуже хворий дякуючи Господу Богу виздоровів . А зараз я хворію може від пережитого нерви просто невитримали вірю що Господь мене не залишить прошу Вас теж щоб Ви помолились за моє одужання дякую Вам та Богу .

 228. Ігор пишет:

  Отець Олег. Прошу вас помоліться за онкохворого Глібчика. Йому лише 1рік9місяців. Нашому синочку лікарі поставили діагноз пухлина сечового міхура (рабдоміосаркома). ІІ стадія. І за дружину Вікторія щоб в неї більше віри в серці було, щоб в характері змінилась. Дуже вам дякую. З повагою Ігор

 229. ІВАН пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, отче, помоліться за батьків дружини, Тетяну, у якої хворі суглоби, потрібна операція по заміні. Віктора, котрий на всіх озлоблений, не визнає церкви, тероризує морально і матеріально рідних, хочемо. щоб він навернувся до Бога, позбавився від алкогольної залежності.

 230. ІВАН пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль, отче, помоліться за мою доньку Ангеліну, їй 8 років, має вроджену ваду жовчного міхура,проблеми зі щитовидкою, буває дуже неврівноважена. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 231. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. ОТЕЦЬ ОЛЕГ, Я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення очей. Шоб я все добре бачила, покрашився зір і очі були повністю здорові. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 232. Ольга пишет:

  Щиро дякую,Отче Олеже за молитви. Слізно прошу помолитися за сестру Наталію,щоб зцілилася від тяжкої недуги в черевній порожнині

 233. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу, помоліться за зцілення моїх очей і покрашення зору. Шоб я добре стала бачити. Надіюся на Вашу допомогу і чудо зцілення. ДУЖЕ ДЯКУЮ. БЛАГОСЛОВИ ВАС ГОСПОДИ.

 234. Ліда пишет:

  Слава Ісусу Христу.
  Отче, прошу вас помолитися що мою племінницю Ольгу. Після видалення раку прямої кишки пішли метомтаз в печінку,легені, кості, головний мозок. Надія тільки на Бога. Вірю що наші молитви допоможуть їй вилікуватися.

 235. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення моїх очей. Шоб я стала бачити все добре і очі були повністю здорові.і сітківка здорова. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 236. Валентина пишет:

  Слава Ісуса Христу. Отець Олег будь- ласка помоліться за мене Валентину за сцілення від кісти яєчника, гінекологічних недуг та кісти груді вилікуватися без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Бог.

 237. Валентина пишет:

  Слава Ісуса Христу. Отець Олег будь- ласка помоліться за омене Валентину за сцілення від кісти яєчника, гінекологічних недуг та кісти груді вилікуватися без операції. Дуже дякую. Благослови Вас Бог.

 238. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу !
  Щиро прошу отця помолитися за оздоровлення шкіри обличчя від висипу, що не проходить.
  Молюся за Вас теж.
  Спаси нас Господи!

 239. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Прошу молитися за оздоровлення мого сина Олеся.
  Дякую

 240. Ганна пишет:

  Отець Олег прошу помоліться за мого чоловіка Василя за його здоров’я і допоможіть йому подолати хворобу рак горла . Надіюся на вашу допомогу. Щиро дякую нехай благословить Вас Бог.

 241. Ігор пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець прошу помоліться про те щоб ми з моїм братом Віталієм помилились. Адже в нього образа на мене за дрібницю . Дякую

 242. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль.
  Отець Олег, прошу помолитися за оздоровлення мого сина Олексія, у нього вроджена вада нирки і сечостатевої системи. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 243. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за те, щоб я зустріла хорошого чоловіка і одружилася. За створення хорошої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 244. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу за молитву за здоров,я ,врозумлення і сім,ю Костянтина

 245. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега помолитися за зцілення від хворіб для Вікторії, Владислава, Вікторії, Олега, Петра, Данила, Андрія, Марії. Дякую.

 246. Мкола пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отець Олег,щиро прошу Вас помолитися за зцілення сім’ї Миколи та Наталії,за відновлення почуттів між ними.щиро Вам вдячний

 247. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу..!!! Отець Олег прошу вас помоліться за здоров`я нашої мами, рабу Божу Ольгу, за її зцілення від онкологічної хвороби, за добрі аналізи томографії,за тверду віру!!. Дякую вам щиро, Божого вам Благословення.!

 248. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу..!!! Отець Олег прошу вас помоліться за здоров`я нашої мами, рабу Божу Ольгуу, за її зцілення від онкологічної хвороби, за добрі аналізи томографії,за тверду віру!!. Дякую вам щиро, Божого вам Благословення.!

 249. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Шоб я найближчим часом зустріла коханого чоловіка з яким одружилася. Дуже дякую. Благослови Вас Господи,

 250. Ангелa пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за Андрія. За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Андрія, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щоро дякую, хай Вас Господь благословить!!!

 251. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Нехай я зустріну хорошого і коханого чоловіка, з яким буду добре жити. Дякую. Благослови Вас Господи.

 252. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Нехай я зустріну хорошого і коханого чоловіка, з який буду щасливо жити.Дякую. Благослови Вас Господи.

 253. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за зустріч з коханим і хорошим чоловіком Наталії . За одруження Наталії. Дуже дякую.

 254. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування особистого життя Наталії. Шоб зустріти хорошого чоловіка і одружитися. Дуже дякую.

 255. Наталія пишет:

  Отець Олег, будь ласка, помоліться за знайомство з хорошим чоловіком і одруженння Наталії. Надіюся на Вашу допомогу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 256. Людмила пишет:

  Отче,прошу про молитву за сціленння свого батька Федора,рак легенів 4стадія. Дякую. Божого благословення Вам!

 257. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб Тетяна мені подзвонила і помирилися. Дуже дякую.

 258. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим чоловіком і одруження Наталії. Дуже дякую.

 259. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка шоб мені подзвонила Тетяна. Дуже дякую.

 260. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим чоловіком, який буде підтримкою і жопомогою в житті. Дуже дякую.

 261. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Дуже дякую.

 262. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Отець Олег, помоліться за здоров”я мого сина Олексія, має хворобу нирок, одна нирка не працює, прошу помолитись за здоров”я доньки Ангеліни, часто болить голова, нервова, проблеми з жовчним.Дуже дякую.

 263. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за р.Б Віктора За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей та влади злих сил. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Віктора, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щиро дякую, хай Вас Господь благословить!!!

 264. Анна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу вас помолитись за здоров’я сина Данила, чоловіка Олега та моє, раби божої Анни. Дякую. Нехай Господь буде з Вами.

 265. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. За створення сім’ї з хорошим чоловіком. Дуже дякую.

 266. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зустріч з хорошим і люблячим чоловіком, за одруження Наталії. Дуже дякую.

 267. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії.

 268. Тетяна пишет:

  Христос народився!! прошу молитви за важко хвору Ольгу ( рак)
  Доброго дня всім небайдужим !!!
  Напередодні Нового 2020 року в наше невеличке село прийшла сумна звістка , яка сколихнула всіх людей . В нашої односельчанки Кобельської (Бойчук ) Ольги Стефанівни , 1988 р.н. діагностували страшну хворобу – « Гострий лейкоз (М5)» .
  Протягом літа Ольга лікувала різні хвороби , на які була висунута підозра . Кожен раз вона думала : « Ще крок і вже все буде добре . Ще одне невеличке лікування і вже все буде позаду». Та вона навіть не могла уявити ,що на неї чекає в майбутньому . Життя підготувало для неї страшне випробування . Та всі негаразди стають набагато легшими , якщо є підтримка : підтримка коханого чоловіка ,донечки ,друга , знайомого і просто небайдужої людини .
  Якщо добре розібратися в цій ситуації ,то життя однієї людини тягне за собою життя іншої . В цьому випадку це донька Ольги, Юліанка . Вона ще дитина і тому не може збагнути чому її матуся ,яка кожного ранку проводжала її до школи зараз не біля неї . Телефонуючи до матусі , вона просить її повернутися додому зі словами : «Мамочко , я буду слухняна , обіцяю лише би ти скоріше одужала » .
  На одужання Ольги потрібні ВЕЛИКІ КОШТИ . Щоб зробити пересадку кісткового мозку закордоном, потрібно приблизно 120 тисяч доларів . А перед тим потрібно пройти багато дороговартісних курсів хіміотерапії. Для родини це великі кошти . А для багатьох людей – це шанс на життя для Ольги !
  Просимо всіх небайдужих людей , які могли б хоч чимось посприяти у лікуванні Ольги . ВІДГУКНІТЬСЯ! Адже саме від Вас і може залежати життя цієї прекрасної людини

 269. Наталія пишет:

  Отче благаю вас помолитися за мого чоловіка який має пухлину головного мозгу 4 стадія,щоб я Бог дарував йому життя і пробачив нас грішних))))

 270. Марія пишет:

  Христос Рождається! Отець Олег благаю молитви за зцілення сина Петра, два роки назад він захворів на цукровий діабет 1 типу. Він зовсім опустив руки, зневіренний, каже що його життя немає змісту. Хвороба зовсім його підкосила. Лише віра на Господнє милосердя.

 271. Надія пишет:

  Христос Рождається! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення мого батька Василя . У ньго пухлина легень (онкологія), і інші хвороби. А ще прошу допоможіть прийняти правильне рішення про необхідність операції. Щиро дякую!

 272. Андріана пишет:

  Христос Рождаеться Всечесний Отче,прошу вашої молитви за здоровя мого чоловіка.щоб Бог простив нам наші гріхи .звільнив нас від прокляь проклонів заздрості диявольських і людських напастувань допоміг з роботою.дуже Вас прошу просіть БОГА щоб молитва моя була почута дякую ВАМ святий ОТЧЕ за те що ви є. хай ДУХ святий завжди горить у вас

 273. Sim пишет:

  помолиться отче олег за те щоб молива моя була почута богом

 274. Орест пишет:

  Слава ісусу христу прошу отця помолитися за тата і маму у тата онкологія а у мами депресія

 275. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії і створення сім’ї, народження дитинки.

 276. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим люблячим чоловіком. За створення сім’ї і народження дитинки. Дуже дякую.

 277. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування на хорошу роботу з люблячим колективом. Дуже дякую.

 278. Лжна пишет:

  Болить хребет, було дві операції та рецидив знову, дякую Богу за мої терпіння. Прошу про молитву, щоб все могла я зносити в покорі, не нарікаючи)) дякую за все❤️

 279. Уляна пишет:

  За зцілення і відновлення після інсульту Мирослави

 280. Марія пишет:

  Благаю Отче, помоліться за мене мого чоловіка та сина ,я та чоловік хворі на легеніпрошу вас

 281. Марія пишет:

  Отче благаю вас, помоліться за мене мого чоловіка Романа та сина Артура, я та чоловік хворі на легенідопоможіть вийти з цієї хвороби

 282. ігор пишет:

  Прошу отця помолитися за лікаря сергія

 283. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, люблячим чоловіком, за створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

 284. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за зцілення всіх жіночих органів, щоб були здорові, і народження дитинки від коханого чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Молитви о. Олега"

Облако тегов