Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Молитви о. Олега

Христос посеред нас!

Саме завдяки тому, що Господь Бог є всюдисущим, ми з вами, брати і сестри, маємо унікальну можливість отримати дар зцілення не тільки в Божому храмі на молитві, але і в будь-якому місці.

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати – звільнитись від гріхів в святій тайні Сповіді, прийняти дари Святого Причастя, зробити добру справу для свого ближного (або зробити добровільну пожертву на цей сайт перейшовши на сторінку † Добровільна пожертва ) та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення.

Щоб ваші молитви швидше були почутими, отець Олег Максимлюк здійснив запис своїх молитов, щоб ви разом з ним перебували в спільній молитві та отримували дар зцілення.

Молитва на оздоровлення:

Молитва на звільнення:

Молитва за духовне і фізичне оздоровлення

Слово отця Олега:

Отримавши дар оздоровлення – подякуйте Господу Богу, та розкажіть іншим, що Ісус зробив для Вас. (внизу сторінки є кнопки соціальних мереж)

Щоб ваші свідчення були опубліковані на цьому сайті – пишіть про своє оздоровлення в коментарях до цієї сторінки (на початку вказуйте своє ім’я і про яку проблему молилися і як отримали оздоровлення).

Також ви можете надсилати свої текстові, аудіо і відео свідчення на нашу адресу: kontakt@zcilennja.if.ua

(306) Комментариев к: "Молитви о. Олега"

 1. Ганна пишет:

  Слава ісусу христу помоліться будь ласка за мого сина Андрія сильно любить випити йому 36 років ніяк не може женитись , був на війні ранений ,поможіть спасти сина від злих духів ,від поганих думок , щоб син полюбив нашого животворящого Бога ,може з сином потрібно приїхати до вас.напишіть будь ласка

 2. Ірина пишет:

  Отче Олеже помоліться за мою мамочку Любов. Онкологія прямої кишки, метастази, кровотеча. Дякую

 3. Ірина пишет:

  О. Олеже, помоліться будь ласка за Оленку, за її навернення до Єдиного Живого Бога та за її одужання від кишкової інфекції
  Дякую

 4. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,щиро прошу молитву за Надію за зцілення її душі від злих духів які її непокоять,від усякого зла,від різних страхів які не дають їй жити,постійної тривоги,неспокою,постійних дипресій,постійних думків поганих які не дають жити спокійно,прошу допоможіть

 5. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро прошу молитви за своє зцілення, важко дихати і болять суглоби. Дякую Богу і Вам о.Олег за молитву.

 6. Оксана пишет:

  Помоліться за мою мамочку Катерину .Онкологія метастази в печінці

Написать комментарий: "Молитви о. Олега"

Облако тегов