Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за одруження Наталії з люблячим, коханим, розумним чоловіком., з який гарно жити в мирі. Дуже дякую . Благослови Вас Господи.
 2. Оксана. Слава Ісусу Христу !Отець Олег благаю вас помоліться за мою мамочку вона важко хвора онкологія метастази в печінці! Молю Вас допоможіть…
 3. Ірина. Прошу щирої молитви за мою маму Марію, яка зараз в комі. Благаю Господа за її зцілення
 4. Андріана. Прошу про молитву за сцілення від хвороби підшлункової залози і за здоров’я мої донечки і чоловіка .
 5. Надія. Христос Рождається! Отче Олеже помоліться за мою донечку Віту, яка вже 4 роки хворіє цукровим діабетом 1 типу. Щиро дякую!
 6. Оксана. Помоліться за мою мамочку Катерину .Онкологія метастази в печінці
 7. Оксана. Христос народився.Отче помоліться за мене,Оксану.Я дуже мучусь від страху,тривожності і постійної неврозності, від болі оціпеніння в спині і головних болей. Я знаю що по ваших молитвах Господь дарує мені зцілення
 8. Оксана. Прошу вас помолитись за мою маму Катерину.в неї була онкологія здали аналізи .Молю Бога щоб все було добре.Дякую!Всім здоров’я!
 9. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь ласка за подружню пару Назара та Світлану за їхній мир і спокій та поповнення в їхній сім’ї. Дуже дякую вам.
 10. Вікторія. Слава Ісусу Христу, отче Олегу помолиться за мене будь ласка, якісь незрозумілі страхи проявилися, безсоння, панічні атаки, сильна депресія, яка своїми думками доводить мене до самогубства,а я хочу повернути собі колишнє життя, одна надія тільки на ваші молитви. Дякую вам
 11. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення душі і тіла, раба Божого Ореста. Щоб пройшли нав‘язливі думки в голові і не падав духом в труднощах. Дякую
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, розумним, люблячим чоловіком, народження дитинки. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Коля. Отче Олеже,прошу вас будь ласка помоліться за мою маму Ірину ,в неї рак підшлункової 4 стадія
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу!О.Олег помоліться за мого брата Назара за зцілення його від наркоманії, а також за Оксану за щасливе заміжжя!
 15. Лідія. Слава Ісусу Христу!о.Олеже дуже прошу вас про молитву оздоровлення душі і тіла Лідії та Марії.Допоможіть мені,бо сама я не впораюсь. Таке враження що зайшла у ліс і не бачу виходу.Не знаю,що робити,яке рішення прийняти. Допоможіть.Дуже дякую вам за нелегке пастирське служіння.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб мати хорошу подругу, з якою можна їздити на море, подорожувати. Дуже дякую.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зустріч з коханим, турботливий, розумним чоловіком, одруження і створення люблячої сім’ї. Дуже дякую Благослови Вас Господи.
 18. Оля. Отче, помоліться будь ласка про зцілення від онкології мого дідуся Василя.Є одна лиш віра та надія на Господа.Щиро дякую.
 19. Оксана. Отче Олеже, прошу молитву про зцілення Ганни, моєї матері, яка бореться з онкологією. Батька мого, Романа, в якого хвороба Паркенсона.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, розумним, турботливим чоловіком, за створення люблячої сім’ї, одруження з коханим чоловіком. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 21. Володимир. Отче, прошу Вашої щирої молитви за одужання моєї коханої дружини Інни, яка захворіла на рак. Дякую
 22. Отче Олег, помоліться за Василя, Анастасію,Олю.Щиро дякую
 23. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за раба Божого Ореста. Проблеми зі здоров‘ям і труднощі в особистому житті. Дякую.
 24. Слава Ісусу Христу! Отче Олег прошу помолитись за оздоровлення моїх очей. Рання стадія Катаракти. З повагою Тарас
 25. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство Наталії з коханим, розумним, турботливим чоловіком, одруження та створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 26. Halyna. СІХ! Отче Олеже, дуже прошу про молитву за навернення, бажання відбути сповідь у Вас для чоловіка Андрія, бо зараз він у дуже тяжкому духовному і психічному стані. Щиро дякую за Ваші молитви, бо вже багато разів у своєму житті досвідчила дію Святого Духа через вашу молитву.
 27. Іванна. Слава Ісусу Христу. Прошу молитви про оздоровлення від мікроаденоми гіпофізу, панічних атак, рухових розладів.
 28. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за духовне і тілесне оздоровлення Галини, звільнення із депресивності, за успішне завершення навчання і добру роботу.
 29. За Боже Благословення для Андрія, Галини і її сім‘ї. Дуже Вам дякую
 30. Вікторія. Отче Олеже, помоліться будь ласка за мого дідуся Петра, в якого рак легень , і дуже сильні болі. Дуже дякую!
 31. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег помоліться за мого сина Раба Божого Василія ,за його здоров’я тілесне і духовне,і щоб женився,йому 30 років.
 32. Олена. Слава Богу! Прошу молитву за хворого Тимофія.
 33. Галина. Слава Ісусу Христу Отець Олег,помоліться за здоров’я мого чоловіка ,не може ходити ,болить ліва нога,Щиро дякую,нехай буде воля Божа!
 34. Ольга. Слава Ісусу Христу.Доброго вечора Отче.Дуже прошу помоліться за мене,у нас на роботі скорочення штату,мене вже повідомили що звільняють,а мені дуже потрібна саме ця робота,яка мені подобається,та й за віком уже ніде не хочуть брать.Дуже дякую,я теж молюся і сподіваюсь.
 35. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злату- Марію за її здоров’я, лікарі підозрюють аутизм відстає від діток її віку, щоб почала говорити.
 36. Мар’яна. Слава Ісусу Христу. Благаю Отче помоліться за Злата -Марію дівчинка відстає в розвитку. Дуже благаю.Дякую
 37. Вікторія . Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь-ласка за Рабу Божу Вікторію. За духовне оздоровлення. Дякую
 38. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за рабу Божу Наталію, у якої рак грудей. Надіюся на Бога! Щиро дякую!
 39. Галина. Отче Олеже! Помоліться, будь ласка, за мою сестру Наталію, у якої рак грудей. Щиро дякую!
 40. Віка. Отче Олеже прошу молитву про зцілення від онкологіїї раба божого Олександра.щиро дякую
 41. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб зявилася хороша подруга, з якою можна поїхати в подорож, подорожувати.
 42. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з коханим, турботливим, розумним чоловіком, з яким створити сім’ю, гарно жити. Дуже дякую. Благослови вас Господи.
 43. Оксана. Отче помолітся за мого батька за зцілення від раку і метазтас.
 44. Оксана. Отче прошу вашої молитви за зцілення від раку мого батька Василя.
 45. Оксана. Слава Ісусу Христу, прошу про молитву зцілення від важкої форми депресії і безсоння.
 46. Орест. Слава Ісусу Христу, о.Олег, прошу вас щиро, помоліться за Ореста. В мене 10 років головні болі і труднощі в особистому житті. Щиро дякую, нехай буде Божа Воля !
 47. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за раба Божого Ореста, за його оздоровлення і труднощі в особистому житті. Щиро дякую !!!

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

(46) Комментариев к: "Прохання про молитву"

 1. Ірина пишет:

  Прошу щирої молитви за мою маму Марію, яка зараз в комі. Благаю Господа за її зцілення

 2. Андріана пишет:

  Прошу про молитву за сціленя від зовороби підшлункової залози і за здоровя мої донечки і чоловіка .

 3. Надія пишет:

  Христос Рождається! Отче Олеже помоліться за мою донечку Віту, яка вже 4 роки хворіє цукровим діабетом 1типу.
  Щиро дякую!

 4. Леся пишет:

  Христос Рождається!Дякую Господеві,за Його любов,дякую за добрі результати обстежень,бо був страх.Дякую і слава Тобі Господи за все!

 5. Світлана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отець Олег помоліться будь ласка за подружню пару Назара та Світлану за їхній мир і спокій та поповнення в їхній сім’ї. Дуже дякую вам.

 6. Orest818 пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за оздоровлення душі і тіла, раба Божого Ореста. Щоб пройшли нав‘язливі думки в голові і не падав духом в труднощах. Дякую

Написать комментарий: "Прохання про молитву"

Облако тегов