Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Прохання про молитву

Слава Ісусу Христу!

†Отець Олег Максимлюк молиться за оздоровлення людей від фізичних і духовних недуг як в храмі за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, так і в себе вдома за тих, хто не має можливості прийти до храму.

Головною причиною, чому людина не може прийти на молитву – це те, що перебуває вона далеко (інше місто або і країна). За таких людей отець Олег молиться вдома.

За вас, брати і сестри, отець Олег також може молитися і ласкавий Ісус зцілить ваші недуги. Але прийдіть на молитву до храму.

Якщо не маєте такої можливості, то зв’яжіться з отцем Олегом через телефон або на його сторінці (“в фейсбуці”). Або залиште прохання через коментар (коментарі переглядаються і розміщуються).

Щоб отримати дар оздоровлення вдома, потрібно належним чином себе підготувати — звільнитись від гріхів в †Святій Тайні Сповіді, прийняти дари †Святого Причастя, якщо тажкохворі – прийняти †Святу Тайну Оливопомазання та просити в молитві ласкавого Ісуса про оздоровлення і спасіння.

Ваше прохання має містити наступні дані – Ваше ім’я, в якому місті, регіоні живете, за кого потрібно молитися і в якому наміренні.

Щоб щось отримати, треба щось дати. Зробіть добру справу для свого ближнього. Як варіант доброї справи – розкажіть про цей сайт іншим або зробіть пожертву на його утримання.

Отець Олег Максимлюк постійно переглядає прохання про молитву і молиться за кожного. Основне щоб ви регулярно приступали до Св. Сповіді і Св. Причастя (зверніться до найближчого священника).

Молитви за вашими проханнями відбуваються з 20:00 до 23:00. В цей час можете приєднуватись до молитви “Багато молитви – багато благодаті” – отець Олег Максимлюк.

Слава Ісусу Христу!Довгий час я зустрічалася із хлопцем,та сталося так, що раптово розійшлися, і він цілий рік не відповідав на дзвінки та смс. Перебуваючи за кордоном,я подзвонила до отця Олега і попросила ,щоб він помолився.І сталося неймовірне,адже на третій день після молитов хлопець написав мені смс. Зараз продовжуємо з ним переписуватись.Маю надію, що в майбутньому ,за посередництвом молитов о.Олега, я влаштую своє особисте життя.Дякую Богу та о.Олегу, що він творить такі чудеса своїми молитвами,а також радію ,що існує такий сайт, де маємо можливість публікувати прохання та читати відгуки від людей,бо свідчення вселяють силу , віру та надію!Вірте та щиро моліться!!!Лілія

 1. Галина. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! Отче, Олег дуже прошу Вас помолитися за мене Галину. За зцілення душі і тіла Галини (зцілення легенів). За мир і спокій в серці Галини (сильні атаки тривоги, неспокою, паніки). Вірю що для Бога немає нічого неможливого. Дякую Вам отче,Олеже.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка щоб почалися місячні і були кожен місяць регулярні. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 3. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас благаю, помоліться щоб почалися місячні, і були регулярні кожен місяць. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб були кожен місяць регулярно і в нормі гормони, багато яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, за бистре влаштування на хорошу роботу з хорошим колективом., щоб взяли на хорошу роботу.Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за швидке влаштування на хорошу роботу в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 7. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування Наталії від дріжджового грибка і вилікування від кашлю. Дуже дякую.
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка, щоб я бистро знайшла хорошу роботу в хорошому колективі і директором, в хорошій програмі. Дуже дякую.
 9. Галина. Отче Олеже, прошу Вас дуже: помоліться за зцілення моєї мами Наталії! Онкологія, 4 стадія! Хай Господь її оздоровить! Дякую!
 10. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже сильно прошу Вас, моліться за мого тата Олександра за зцілення від раку підшлункової залози! Благаю Вас, допоможіть, будь ласка!!!
 11. наталка. отче олег прошу щодо ви помолилтся за зцілення у мене нема місячного вже 2 місяця.
 12. наталка. памолітся щоб пішло місячне
 13. наталя. памолітся щоб пішло місячне
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка щоб я знайшла бистро хорошу роботу з хорошим директором і колективом і вела своє підприємство, будь ласка допоможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Наталія. Слава ІсусуХристу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим чоловіком, створення сім’ї.дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб бистро знайшла хорошу роботу, з хорошим директором і колективом, вести самостійно підприємство в нормальній програмі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Олеся. Отче Олеже помоліться за мене Олесю ,щоб бог мені дав зцілення! Надія лише на Бога. Велике дякую!
 18. наталі. у лівій грудні гулька помолітся щоб набуло раку
 19. Оксана. Христос Воскресотче прошу молитви за прощення гріхів і зцілення від аритміі Оксани
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться щоб вилікувався тато Василь без операції, вилікував простату, не було пухлини
 21. Вікторія. о.Олег !!! Благаю , помоліться за мого тата Віктора за зцілення від онкології. Дякую Вам. Надіюсь на Вашу молитву і милисть Господа нашого.
 22. Мар’яна. Христос Воскрес! Отче, прошу помоліться за здоров’я болящої Мар’яни, за духовне і фізичне зцілення
 23. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег помоліться будь ласка за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.
 24. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться за успішну здачу ЗНО Віри.Щиро дякую.
 25. Олеся. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь-ласка за моє одужання. Довгий час не можу вилікувати шлунок і жоден лікар не може допомогти. Щиро дякую!
 26. Каріна. Отче Олеже моліть Бога о зціленні р. б. Тетяни від опухолі гліобластоми. Спаси Господи!
 27. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вам прошу, помоліться за те щоб знайшла хорошу роботу з добрим керівництвом, люблячих колективом і хорошою програмою.
 28. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться, щоб знайти хорошу роботу, з хорошим директором, в хорошому колективі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 29. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться щоб зник купероз на лиці. Поширюється далі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 30. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, і створення люблячих сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 31. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за зцілення від кашлю, вже рік не проходить. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 32. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег дуже вас прошу помоліться за здоров’я моєї мами Марії має сильні вени на руках і ногах.
 33. Наталія. Христос Воскрес! Прошу молитви за зцілення моєї мами від пневмонії, відновлення дихання, дякую
 34. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться будь ласка , щоб я знайшла хорошу роботу з хорошим керівником, дружнім колективом. Дуже дякую.
 35. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за те щоб в мене було хороша робота, з люблячим, хорошим директором. Дуже дякую.
 36. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас прошу помолитися за вилікування від грибків. Бо не проходить, довго лікую. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 37. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас прошу, помоліться, за одруження Наталії з коханим чоловіком, з яким створити люблячу сім’ю, народити дітей. Дуже дякую.
 38. Марія. Христос Воскрес! ОТЧЕ ОЛЕГ помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 39. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 40. Марія. Христос Воскрес! Отче Олег прошу вас помоліться будь ласка за зцілення алкозалежного Володимира і навернення його до Бога.
 41. Марія. Христос Воскрес! Отець Олег помоліться будь ласка за алкозалежного Володимира і навернення його в сім’ю.
 42. ІГОР. прошу помолитись за здоров я Жанна-Анна. Ігор. Ірена-Ірина. Денис-Діонісій
 43. Галина. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка за моє зцілення та оздоровлення легенів (Галини), а також за атаки неспокою. Вірю в Вашу молитву. Дуже дякую.
 44. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення легенів Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую Вам.
 45. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Дарії. Високий цукор, високий таск. Дуже дякую Вам.
 46. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую Вам.
 47. Галина. Христос Воскрес. Отець Олег, дуже Вас прошу помолитися за зцілення і оздоровлення Галини. Панічні атаки, неспокій. Дуже дякую.
 48. Надія. о.Олег, помоліться будь ласка за мого чоловіка Сергія, рак язика з метастазами, стан дуже важкий. Дякую вам.
 49. Наталія. Христос Воскрес! Отець Олег, помоліться будь ласка за вилікування від рефлюкс-гастриту, за замикання кардіа, щоб пройшов кашель. Я Вас дуже прошу, поможіть будь ласка. Не проходить. Дуже дякую.
 50. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за вилікування від кашлю і дріжджового грибка не проходить, що не робила. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 51. Надія. Прохання про молитву за тяжкохвору Ганну, за навернення та просвітлення Тараса та Ярини
 52. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Щиро дякую.
 53. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дуже дякую.
 54. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Нехай Вас Бог благословить!
 55. Оля. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 56. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Щиро дякую Вам!
 57. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Хай Вас Господь благословить!
 58. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую. Хай Вас Бог благословить!
 59. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 60. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 61. Ольга. Христос Воскрес! Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за моє одужання. Вже 1,5 місяці мене болить низ живота. Іноді такі болі, що не можу сидіти. Діагноз не встановлюється. Маю сильну віру в вашу молитву. Дякую.
 62. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться за виздоровлення Наталії від всіх хвороб. Щоб зник дріжджовий грибок і пройшов кашель. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 63. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за зникнення кашлю і дріждьового грибка, вже півроку не проходить. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 64. Оля. Слава Ісусу Христу! Помоліться будьласка за зцілення Лесі від раку.
 65. Соломія. Дорогий Отче! Прошу вас дуже молитися за зцілення психіки важкохворої Соломії. Дякую!
 66. Володимир. Помоліться за тата Володимира,рак 4 стадія.
 67. Ольга. Отче Олеже, ДУЖЕ ВАС ПРОШУ, будь ласка, помоліться за зцілення від раку моєї мами Віри та за призначення їй правильного лікування. Сподіваюсь на ваші молитви і дякую.
 68. Наталія. памолімся щоб у мене зникла гулька на лівій грудні і набуло раку.
 69. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу, помоліться, щоб почалися місячні і були регулярні кожен місяць. Врегулювалися гормони, був запас яйцеклітин. Будь ласка, поможіть. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 70. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком, за створення люблячої сімї. Дуже дякую.
 71. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за відновлення місячних, щоб почалися, і були кожен місяць, врегулювалися гормони, були запаси яйцеклітин в нормі. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 72. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, якщо можете, поможіть будь ласка, помоліться, щоб врегулювалися місячні в Наталії, були кожен місяць здорові, було багато здорових яйцеклітин, нормалізувалися гормони. Дуже вас прошу. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 73. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла. помолится прошу помолітся
 74. наталя. памолітся щоб у мене набуло раку груді. У мене в лівій груді гулька помоліться щоб вона зникла
 75. Наталія. отче помоліться Наталія.
 76. Наталя. Слава Ісусу Христу. Отець, Олег, я вас дуже прошу, поможіть будь ласка, помоліться за відновлення місячних, врегулювання, щоб було багато яйцеклітин. Дуже прошу Вашої допомоги. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 77. Тетяна. Отче Олеже, помоліться, будь ласка, за мого батька Василя. Надія лише на Бога. Допоможи Боже.
 78. Володимир. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за духовне та фізичне зцілення Володимира та на значення правильного лікування. Дякую та бажаю Вам здоров’я!
 79. Галина. Віра дуже допомагає не впасти у відчай і боротися з хворобою і її ускладненнями , але тільки з інсуліном!!!! Бог дав розуму відкрити лікарям інсулін і цим зберегти мільйони життів .Бог допоміг лікарям поставити Вам вчасно діагноз і тому цінуйте подарований вам шанс . Тe , що зараз можете обходитись без інсуліну називається ,,медовий місяць ” , його тривалість їндивідуальна від декількох днів до року , бажаю вам , щоб він тривав якнайдовше .Але слідкуйте за цукром , не менше шести.замірів на день , та хоча б один вночі і дотримуйтесь рекомендацій . Бог дає силу й дорогу , але ви повинні прикладати зусилля , аби по ній йти .
 80. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за врегулювання місячних, щоб почалися і ійшли кожен місяць, регулярно, було багато здорових яйцеклітин. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 81. Прошу помолитись за мене отче ,защемило нерв у поперековому відділі ,не можу ходити ,Оксана Дякую. Вірю в силу вашої молитви. Ваші молитви уже домогли мені -пропала постійна температура і болі в тілі і поколювання значно зменшились
 82. Аня. Слава Ісуса Христу !Щиро прошу про молитву за болящого Сергія онкохворого

Попередні прохання про молитву (блоками по 20 прохань)

Комментарии закрыты.

Облако тегов