Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Диски, книги

Слава Ісусу Христу!
Брати і сестри в Христі.

У вас є можливість придбати собі компакт-диски з релігійними піснями, свідченнями зцілення та друковані авторські книги о. Олега Максимлюка з молитвами зцілення.

З питань придбання звертайтеся до п. Дарії за тел. 0991853587

Слава Ісусу Христу!Я прочитала багато духовної літератури,але саме читаючи книгу отця Олега Максимлюка ,,Взаємовідносини любові з Святим Духом”,відчула таку сильну любов до Господа,яку словами просто важко описати, яку можна пережити тільки серцем. А також,коли читаю або слухаю молитви отця Олега,то мене охоплює спокій,радість,впевненість,надія та велика віра в Боже милосердя. Дякую Господу за любов до нас. Світлана.

Марічка. В дитинстві я вдарилась в ліве око тоді мама не помічала великоі проблеми з віком коли приходилось в школі багато читати писати на очі завжди була велика нагрузка я коли приходила додому мені приходилось читати я немогла очі боліли чіткості в буквах небуло і мені було дуже обідно освітлення мало з очей сльози текли і Навіть коли до Церкви приходила немала тоі чіткості щоб розгледіти образи Не було чіткості все було розмито і ще людей я могла з декількох метрів нерозпізнати в магазині цін не бачила ну що тут говорити одна проблема яку я ніяк немогла вирішити лікарі окуляри виписували щоб не посадити ще праве око я іх носила і що в них шо без них нічого недопомагало… праве теж почало боліти бо через те що ліве майже не бачить а на праве велика нагрузка тяжко мені було Але коли я прийла до Церкви І придбала книги о.Олега в яких було написано про молитви зцілення душі і тіла я читаючи молитви і там говорилось про очі зір я зразу подумала от би мені таке чудо сталось подумала от би мені зір покращився і дальше собі читала вечіром молилась і зразу через три дні я побачила те що не бачила я в Церкві можу розгледіти те що зовсім не бачила читаючи чіткість є Катехизм букви не розпливаються коли світла мало в кімнаті очі не болять сльозів немає мені вистачило один раз прочитати молитву за зцілення очей зору…як Бог зрозумів і допоміг мені … я щиро вам вдячна за ваші Книги написані Вами…. І Богові за те що він зцілив мене. Коли я дивилася на сайті о.Олега відеосвідчення про оздоровлення,то не могла повірити.А тепер коли мені Господь зцілив зір,я дивлюся і не вірю своїм очам,мені в голові не вкладається,що я була майже сліпою на одне око,а тепер ним добре, чітко все бачу.Вірте люди,що Господь Бог вас любить і чинить для вас чудеса!(Отець Олег казав,що за два тижні перед моїм чудесним зціленням він просив Господа щоб Господь зробив такі оздорвлення,які описані в Євангелії,зокрема оздоровлення очей і Милосердний Бог відповів теж на молитву отця Олега- в чудесний спосіб відновив мій зір).

(4) Комментариев к: "Диски, книги"

 1. Надія пишет:

  Слава
  Ісусу Христу.Я хочу отримати книгу від о.Олега на зцілення душі і тілаЯ не зможу приіхати через спеку.Дасте мені згоду через Нову почту.Мені іхати і з дому годину,а зміста годин приблизно або з півгдиниди.Я вам дам кординати після вашоі згоди.

 2. yulia пишет:

  Slava Isusu Xrystu. Dariay xotila by prydbaty knujku “molytvy na ozdorovlennia” na obladynci knyjly kartyna Isusa Xrysta. duje diakuyu, takoj chy ye v vas mojlyvist vidislaty knyjku vKanadu?

 3. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу.Дякую Господу Богу за зцілення і вам Отче Олегу за ваші молитви.Помоліться за мою близьку знайому їй сказали робити операцію на кисту,благословіть за навернення в наших родинах.

 4. Fianlly! This is just what I was looking for.

Написать комментарий: "Диски, книги"

Облако тегов