Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Друковані свідчення

Слава Ісусу Христу!

Подаємо вашій увазі друковані свідчення про зцілення завдяки молитвам о. Олега. Свідчення, які подаються о.Олегом не редагуються. Свідчення, які подаються через коментарі підлягають модерації адміністратором та можливому редагуванню о. Олегом.

Слава Ісусу Христу! Думаю , робите дуже добру справу, бо вселяєте у людські серця віру та любов до Господа,сієте у наші душі зерно Божої науки,даруєте надію всім втомленим та зневіреним , щирими молитвами випрошуєте ласки у Всемогутнього Господа. Сьогодні слухала проповідь, що найбільше зцілень відбувається зараз серед українців,але вони про це чомусь найменше свідчать. А свідчення дуже зміцнюють віру! Оксана.

У місті Івано-Франківськ… В маленькому Божому Храмі.. Стаються Божі чудеса.. Отця Олега молитвами. Там сходить Дух Св’ятий на тих Хто ревно, з Вірою приходить- З Ісусом і в Ім’ я Його Полегшу для Душі знаходить. На перехресті двох доріг Господь нас хрестить Св’ятим Духом Вогнем Любові нищить зло На радість в Бозі обертає смуток. Отець Олег багато літ На Славу Божу, людям помагає.. І надзвичайних зцілень чудеса.. Через навернення Господь всім нам являє. Молитва сильна у Отця, Усяке зло із душ наших виймає А щира Сповідь за усе життя Із чистим серцем, – Всі хвороби відганяє. О, Боже Отче, в Трійці Пресв’ятій Прошу, Ти, бережи для нас Отця Олега.. Подяку шлю, від імені усіх, Котрих привів Отець Олег до тебе. Алилуя. Вічна Слава Господу, Ісусу Христу, в Трійці Єдиній. Галина.

Свідчень багато, тому їх будемо подавати блоками по 50:

перший блок свідчень

другий блок свідчень

третій блок свідчень

четвертій блок свідчень

п’ятий блок свідчень

шостий блок свідчень

сьомий блок свідчень

восьмий блок свідчень

дев’ятий блок свідчень

десятий блок свідчень

одинадцятий блок свідчень

дванадцятий блок свідчень

тринадцятий блок свідчень

чотирнадцятий блок свідчень

п’ятнадцятий блок свідчень

шістнадцятий блок свідчень

сімнадцятий блок свідчень

вісімнадцятий блок свідчень

дев’ятнадцятий блок свідчень

двадцятий блок свідчень

двадцять перший блок свідчень

двадцять другий блок свідчень

двадцять третій блок свідчень

двадцять четвертий блок свідчень

двадцять п’ятий блок свідчень

двадцять шостий блок свідчень

двадцять сьомий блок свідчень

двадцять восьмий блок свідчень

двадцять дев’ятий блок свідчень

тридцятий блок свідчень

тридцять перший блок свідчень

тридцять другий блок свідчень

тридцять третій блок свідчень

тридцять четвертий блок свідчень

– тридцять п’ятий блок свідчень

– тридцять шостий блок свідчень

– тридцять сьомий блок свідчень

– тридцять восьмий блок свідчень

– тридцять дев’ятий блок свідчень

– сороковий блок свідчень

– сорок перший блок свідчень

(65) Комментариев к: "Друковані свідчення"

 1. Христя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу вас отче про молитву за Діанку, затримка розвитку мовлення. Щиро надіємось що ваші молитви почує Господь!

 2. Ірина пишет:

  Отче,не можу вийти з важкої депресії.Вже 1.5 роки пью ліки, але немає ефекту.Відчуваю повне спустошення,як фізичне,так і моральне.Допоможіть!

 3. Ігор пишет:

  Слава Ісусу Христу. Отче помоліться будь ласка за матір моєї дружини рабу Людмила. У неї вже багато років розсіяний склероз і їй важко ходити та взагалі будь-які фізичні навантаження їй важко даються. Завчасно дякую та вибачте,що потурбував.

 4. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче Олег,прошу у вас щиро молитви за Віру,в неї рак,їй лікарі доли 1% надії на життя…. вона надіється тепер лиш на чудо Боже….хоче жити дуже заради свого синочка і чоловіка … Нехай буде на все Воля Божа

 5. Надія пишет:

  Слава Ісусу Христу… о. ОЛЕГ,щиро вдячна вам за ваші молитви ,я вам вчора звонила що моєму синочку ,якому 1 рік і 8 місяців,щось не добре,відмовляється їсти,починає їсти і плаче, що прикрий дуже,після вашої молитви через 2.5 год моя дитина поїла і ще добавку попросила,я була наскільки вдячна Богові,що він вислухав вашу молитву,неможу вам просто передати словами… а вечером як лягали спати я молилася вервечку і лиш просила Матінку Божу щоб подарувала моїй дитинці здоровий і спокійний сон,і вона мене вислухала,і дитинка спала до ранку спокійно. Щиро вдячна Богові і Матір Божій за вислухані просьби і молитви. Щиро вдячна вам Отче Олег,і дякую Богові за дар вашого життя…що ви у нас є і вчите нас як треба правильно жити з Богом

Написать комментарий: "Друковані свідчення"

Облако тегов