Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Друковані свідчення

Слава Ісусу Христу!

Подаємо вашій увазі друковані свідчення про зцілення завдяки молитвам о. Олега. Свідчення, які подаються о.Олегом не редагуються. Свідчення, які подаються через коментарі підлягають модерації адміністратором та можливому редагуванню о. Олегом.

Слава Ісусу Христу! Думаю , робите дуже добру справу, бо вселяєте у людські серця віру та любов до Господа,сієте у наші душі зерно Божої науки,даруєте надію всім втомленим та зневіреним , щирими молитвами випрошуєте ласки у Всемогутнього Господа. Сьогодні слухала проповідь, що найбільше зцілень відбувається зараз серед українців,але вони про це чомусь найменше свідчать. А свідчення дуже зміцнюють віру! Оксана.

У місті Івано-Франківськ… В маленькому Божому Храмі.. Стаються Божі чудеса.. Отця Олега молитвами. Там сходить Дух Св’ятий на тих Хто ревно, з Вірою приходить- З Ісусом і в Ім’ я Його Полегшу для Душі знаходить. На перехресті двох доріг Господь нас хрестить Св’ятим Духом Вогнем Любові нищить зло На радість в Бозі обертає смуток. Отець Олег багато літ На Славу Божу, людям помагає.. І надзвичайних зцілень чудеса.. Через навернення Господь всім нам являє. Молитва сильна у Отця, Усяке зло із душ наших виймає А щира Сповідь за усе життя Із чистим серцем, – Всі хвороби відганяє. О, Боже Отче, в Трійці Пресв’ятій Прошу, Ти, бережи для нас Отця Олега.. Подяку шлю, від імені усіх, Котрих привів Отець Олег до тебе. Алилуя. Вічна Слава Господу, Ісусу Христу, в Трійці Єдиній. Галина.

Свідчень багато, тому їх будемо подавати блоками по 50:

перший блок свідчень

другий блок свідчень

третій блок свідчень

четвертій блок свідчень

п’ятий блок свідчень

шостий блок свідчень

сьомий блок свідчень

восьмий блок свідчень

дев’ятий блок свідчень

десятий блок свідчень

одинадцятий блок свідчень

дванадцятий блок свідчень

тринадцятий блок свідчень

чотирнадцятий блок свідчень

п’ятнадцятий блок свідчень

шістнадцятий блок свідчень

сімнадцятий блок свідчень

вісімнадцятий блок свідчень

дев’ятнадцятий блок свідчень

двадцятий блок свідчень

двадцять перший блок свідчень

двадцять другий блок свідчень

двадцять третій блок свідчень

двадцять четвертий блок свідчень

двадцять п’ятий блок свідчень

двадцять шостий блок свідчень

двадцять сьомий блок свідчень

двадцять восьмий блок свідчень

двадцять дев’ятий блок свідчень

тридцятий блок свідчень

тридцять перший блок свідчень

тридцять другий блок свідчень

{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(56) Комментариев к: "Друковані свідчення"

 1. Марія пишет:

  ХОЧУ ЗАСВІДЧИТИ: Коли я дізналась про о. Олега (через інтернет) на той час у мене була дуже складна сімейна ситуація( у мене з чоловіком виник великий конфлікт із-за чого він вимагав розлучення) я подзвонила і попросила про молитву о. Олега і завдяки його молитвам сталося чудо ,Моє сімейне життя налагодилось чоловік вернувся до мене і звичайно що ніякого розлучення невідбулося !ХОЧУ ЩИРО ПОДЯКУВАТИ о. ОЛЕГУ ЗА ЙОГО МОЛИТВИ,ХАЙ ГОСПОДЬ ЙОМУ ДОПОМАГАЄ!!!!!

 2. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати о. Олегу за те, що його молитви допомогли мені знайти роботу, яка прийшла звідти, звідки її аж ніяк не очікувала. Щиро дякую Вам отче, хай Бог дає ВАМ сили та здоров”я допомагати людям!

 3. This makes everything so completely pailness.

 4. Ангелина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Вже півтора року я шукала вихід із ситуації, що склалася. З дитиною стали відбуватися неймовірні речі: суцільні хвороби, депресія, агресія. За порадою знайомого священика звернулася по допомогу до о.Олега. Коли я повернулась додому після молитов, просто не впізнала своєї дитини: вона знову повернулась до життя,у неї з’явилось бажання жити, стала посміхатись та старатися щось змінити у своєму житті. Хочу подякувати о.Олегу за те, що його молитви допомогли не тільки фізичному зціленню моєї дитини,а й духовному, моральному. Щиро дякую Вам, отче, хай Бог дає Вам сили та здоров’я допомагати людям!

 5. Валентина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Сьогодні дякую Богу що вислухав мої молитви, і що я теж даю це свідчення про ласку Божу. Моя мати 2 роки тому перенесла тяжку операцію-онкологія 3-тя стадія.Потім були дуже тяжкі ускладнення. Весь цей час лиш віра в Бога давала нам сили жити далі і надія в серці на видужання. Після пройдення всіх хіміотерапій аналізи показали що раку немає. І ось вже 2 роки мама жива і здорова. А минулого місяця під час контрольних аналізів лікарі знайшли утворення в грудях. Я випадково в інтернеті знайшла цей сайт. Наче сам Господь скерував так мої дії. Я почала прослуховувати молитви о.Олега про зцілення. Кілька разів писала о.Олегу прохання про молитву, молилась дев’ятницю до святого Юди Тадея. Господь почув мої молитви і молитви о. Олега. Після проведеної біопсії аналізи показали що ракових клітин не має. Емерте теж не виявило нічого. Сьогодні дякую Богу, Ісусові Христові, Діві Марії за почуті молитви. Дякую святому Юді Тадею за заступництво і випрошені ласки. Дякую о. Олегу. Дякую що Ви є, що даєте нам віру в спасіння і своїми молитвами випрошуєте для людей ласки зцілення.

 6. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! В нашої дитинки,була проблема з залiзом в кровi,лiки давали мiзерний результат,а тепер ще й побiчнi дiї,то давали десь колись,ми просили о.Олега молитви,ми молились,нашi рiднi,просили заступництва в святих,i останнiй аналiз показав значне покращення.ЩИРО ДЯКУЕМО ГОСПОДЕВI,о.Олегу ,але ще так потребуем молитви,бо не здорова ще наша дитинка…

 7. Тарас пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дякую Богу за дар о.Олега і за велику працю о.Олега що допомагає нам навертатись до Бога оздоровлятись звільнятись від різних залежностей. Особливо за працю в інтернеті, молитви,проповіді,розважання, яка допомагає людям які немають можливості приїхати до о.Олега, адже Господь є всюди і все залежить від нашої віри і бажання жити з Богом. Мені дуже допомогли розважання і молитви які я стараюсь слухати кожен день, я оздоровився від геморою,відійшли навязливі думки які недавали спокою, я став більш спокійний і врівноважений, з дружиною налагодились стосунки хоча раніше сварились кожен день, звільнився від нечистих бажань та спокус, раніше під час молитви було дуже тяжко зосередитись,а зарас молюсь більш щиріше, відійшли різні страхи,переживання,спокуси. А особливо зрозумів що треба жити для Бога за Його Заповідями, а не для марнотного тимчасового світу.Слава Ісусу Христу!

 8. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Богу і о.Олегу за молитви.Зовсім нещодавно я просила Вас молитись за чоловіка, щоб він змінив ставлення до моєї рідні. Я зараз бачу великі зміни, він став спокійнішим і зовсім інакше реагує на те, що колись у нього викликало бурю негативу. Дякую дуже. Вірю в силу молитви.

 9. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу! Щиро дякую Боговi за всi одержанi ласки,якi вимолює нам о.Олег!

 10. Тарас пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Богу і о.Олегу за виздоровлення моєї вагітної дружини від високої температури.Після того як я вечером помолився через інтернет молитву Зцілення, яка є тут на сайті, зранку температури вже небуло.Дякую і Слава Богу.

 11. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дуже дякую Богу і о.Олегу за молитви, завдяки яким я не тільки почуваюся краще (три роки тому у мене виявили аденому гіпофізу), у мене покращились результати аналізів, відновився зір і сталось неймовірне – я завагітніла! За сім років спільного життя з чоловіком я втратила надію на таке щастя. І одна лише молитва сотворила таке чудо!!! Сподіваюсь з допомогою молитви о.Олега до Бога щасливо виносити і народити здорову дитинку всім на радість. Слава Ісусу Христу!

 12. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу!!! Хочу подякувати Богу та о. Олегу за його молитви!!! Я приходила із проханням молитви за брата, щоб знайшов роботу (у нього 2 дітей і вже от-от буде ще одна) і за добру долю для себе. О. Олег сказав, що треба у всьому покладатися на Бога та щиро молитися і вірити. Дякувати Богу і почутим молитвам отця, брат знайшов роботу, а в мене налагодилося особисте життя. Щиро дякую Вам отче, за ваші щирі молитви і за те, що вчите нас як не падати духом та скріпляєте нашу віру! Дай Господи, Вам міцного здоров”я!!! Слава Ісусу Христу!

 13. ... пишет:

  Слава Iсусу Христу!Хочу подякувати Боговi за все,що дає нам кожного дня,за всi молитви якi вислухав,зокрема просила тут молитись о.Олега за чоловiка, п’яткова шпора дуже болiла,пив таблетки але бoлiло ще,потiм бiль зник,перестав пити таблетки,недопив курс навiть.Дякую ГОСПОДИ i вам отче за молитви!!!

 14. В. пишет:

  Завдяки молитвам о.Олега у мене пропало сильне відчуття тривоги і депресія, які мене дуже мучили 6 днів. Дякую о.Олегу.

 15. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу. В моєї донечки наривав великий палець на нозі , ми перепробували різну медицину, проте час йшов і виходу не бачили , бо все що пропонували нам хірурги- це знімати повністю ніготь . а палець все гіршав і гіршав. я подзвонила до о. Олега а також ми молились до св.Юди-Тадея про допомогу дитині . і через пару днів ми вже найшли доброго лікаря який без хірургічних втручань допоміг прочистити палець і він почав гоїтись. Дякуємо о.Олегу за його молитви та св.Юді -Тадеєві за те що важка ситуація вирішилась. а ще ми просили отця про приватну молитву за спокійний сон дитини вночі і вона почала спати спокійніше , хоча й не повністю ще поки що , проте зміни ми бачимо . Дякуємо отцю. Хай Господь його береже , дає йому здоровя, сил, наснаги .

 16. Наталя пишет:

  Хочу дати свідчення, позавчора я просила молитви, щоб в грудях не знайшли гуль, і от вчора була на узд і утворень немає, це така радість, тиждень не могла відійти від дагнозу лікаря, а два узд його не підтвердили, дякую Богу, Діві Марії, св. Антонію та Юді Тадею, що бережуть мене від страшного. А вам, Отче великий уклін, бо ваші молитви Бог вислуховує! Наталя Львів

 17. Юлія пишет:

  Хочу дати чудесне свідчення свого зцілення.
  Все почалося осінью 2009 року. Епідемія грипу, кашель, висока температура лікуючий лікар направив на ренген. І тут понислось. Виявили негаразди, ніхто не знав що це і який діагноз поставити. Направили до інституту раку в м.Київ, там взяли біопсію і виявився страшний діагноз – лімфома Ходжкіна. В це важко було повірити. Щодня задавались питання чому я, за які провини Бог дає такі випробовування, але молитва і віра не полишали мене. Я молилась щодня на вервиці, після хімії їздила на прощі, Бог давав мені милість і терпіння. І ось після одної прощі до святого місця Зарваниці мені приснився сон, явлення Богородиці, в чудовому світлі зі словами на вустах – дитино, ти зцілена, тобі більше не потрібна хіміотерапія. Я проснулась зі сльозами на очах. Це чудо. Приїхавши до Києва я розповіла це своєму лікуючому лікарю, але в лікарів присутній холодний розум, а не емоції, і мені назначили початок п’ятого курсу хімії. Я лежала в ліжку і плакала, невже Богородиця і її слова мого зцілення були марними. Так небуває, віра і молитва неполишали мене. Коли я приїхала на другу частину хімії, якраз час був високого посту перед Паскою почула від лікаря такі слова- дитино, тобі більше не потрібна хімія, ти здорова, тільки треба закріпити облученням пару сеансів, ти вільна їдь додому святкуй Паску.
  І от пройшло три прекрасних роки мого життя без хвороби, в радості. Я знайшла роботу, почала займатися речами, які раніше не було смілості робити, навчилась плавати. Після чергового обстеження мені сказали що ти хвора і в цей раз треба пересадку кісткового мозку і сильну хімію. А я в це не вірю. Бог ще раз навертає мене до себе. Ще раз нагадує про чудеса зцілення і свою любов. Мені важко зараз вірити, йде внутрішня боротьба, хаотичні думки розривають на частини, але я сильна, я не здамся так просто. Якщо Бог дає зцілення він не може його забрати назад, Зараз в мене попереду різні консультації і боротьба. Я вірю в краще. Я вірю в любов Ісуса, і що цим випробовуванням він навертає мене до себе.

 18. наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу.Хочу дати свідчення про зцілення.В моєї донечки був збільшений лімфовузл через прививку БЦЖ, він не зникав 2 роки.Я попросила Отця Олега помолитися за мою донечку 2 тижні тому.Вчора ми ходили на УЗД і лімфовузла вже немає.
  Дякую Господу Богу за зцілення і Отцю Олегу за щирі молитви!

 19. Оксана м. Радехів Львівська обл. пишет:

  Хочу дати свідчення . У мого двох річного сина раптово піднялася дуже висока температура зранку 39.5. Вдалося збити сиропом від температури. Лікар сказав що схоже на отравлення, бо була рвота, але тільки коли піднімалася температура. У ввечері знов почала підніматися , я знову дала сироп і одразу попросила Отця Олега про молитву (через інтернет). Вночі температура вже не піднімалася так високо , трималася на позначці 37.5. На другий день я знову попросила отця Олега про молитву і все стабілізувалося, синочок здоровий!

 20. Оксана м. Радехів Львівська обл. пишет:

  Дякую Богу та отцю Олегу за молитви

 21. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Хочу дати кілька свідчень про наступні події , що відбулись у моєму житті за останні місяці. Під час моєї вагітності ,десь починаючи з 6-7 місяця я вже помітила , що катастрофічно набираю вагу а розміри живота дуже великі на даний термін. Лікарі сказали . що мені варто обмежитись у їжі, проте апетит ставав нестримним , а вага зростала швидкими темпами . Я попросила отця про молитву в наміренні щоб вага моя внормувалась , і як не дивно , – до кінця вагітності, ще за 2,5 наступних місяці я їла практично все як і раніше , а добрала лише 1-2 кілограми . Щиро дякую Господу за вислухану отцеву молитву в моєму наміренні. Іншою проблемою виявилось те, що всі наступні УЗД , зроблені різними лікарями показували , що дитинка була надзвичайно великих розмірів і поза 4 кілограми .Лікарі лякали подальшими важкими родами а сама я не могла вже ні спати ні їсти з того розпачу . Знову ж позвонили ми до отця з проханням молитись за мене , і як виявилось , моя дитинка народилась зовсім нормальною вагою і розмірами . Я знаю і відчуваю це впевнено , що це молитва отця зробила свою справу. І врешті- решт , іншою проблемою стало й те , що дитина була обмотана пуповиною , а я сама ще після перших пологів , які були вкрай важкими дуже боялась других. Знову ж таки молився отець за мене як правильно поступити в даній ситуації – чи йти на роди чи кесарити мене. Господь навернув мене на думку і ми вирішили йти на кесарський розтин і як пізніше виявилось – не прогадали, бо навіть усі попередні УЗД не показали того , що дитинка була набагато більше обмотана пуповиною, ніж вони й прогнозували .Крім того, сама операція виявилась набагато легшою для мене ніж роди , і я щиро вдячна Господу та отцю що так вирішилось моє питання . Були в мене й деякі ускладнення після операції , я звонила , отець молився про моє швидке одужання – і зараз я вдома, почуваюсь добре і відчуваю що швидко одужую . Дякую щиро Господу Богу ,Матінці Божій ,святому Юді -Тадею та звичайно ж отцю Олегу за вислухані молитви .Нехай Господь благословить Вас Отче , дякуємо щиро Вам.

 22. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу дати свідчення про ті ласки , які Господь уділив мені за посередництвом молитов отця Олега . Був період коли моє волосся дуже випадало.Воно стало настільки рідким , ламким і сухим , що неможливо було навіть зробити зачіску.Я просила отця про молитву в наміренні щоб волосся перестало випадати . І милосердний Господь почув моє прохання. Щоправда не зразу то відбулось, пройшов час ,а отець молився й далі за мене. І випадання припинилось. Під час відвідування служби Божої, де правив отець Олег , в подальшому я подумки зверталась до Господа з подякою за це і не насмілювалась навіть просити але насправді так хотілось щоб воно стало ще й живим і густим . І насправді так сталось. Теж правда пройшов час. Навіть мої знайомі та друзі почали зауважувати як воно погустішало та віджило. Дякую щиро за це Господу Богу і отцю Олегу .

 23. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про Божу допомогу за посередництвом молитви отця Олега. Під час вагітності я дуже набрала ваги . Після пологів я зразу зазвонила до отця з проханням про молитву в наміренні схуднути .Фактично пройшов відтоді лише місяць , а зміни я відчула, бо по-перше , схудла на 4 кг , а по-друге , якось сам собою вгамувався той нестримний апетит.І хоча мені потрібно скинути ще дуже багато , я вдячна Господу за кожен кілограм , адже своїми силами зробити це дуже важко .Щиро дякую Господу і отцю Олегу за молитву в моєму наміренні.

 24. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу . Хочу дати свідчення , про те, як молитва отця Олега мені допомогла.Мій маленький синочок почав дуже капризувати .Дитина почала зле спати вночі , перестав їсти , став дуже кричати . Я зазвонила до отця по допомогу і вже тої ж ночі дитина спала добре цілу ніч, заспокоїлась ,і став краще їсти . Дякую Господеві та отцю Олегу за вислухані молитви

 25. наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче,Олег помоліться, будь ласка, за те, щоб аналізи,які я здавала 2 дні тому не підтвердили наявність вірусу.Ваші молитви вже мені не один раз помагали.Щиро дякую.

 26. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу дати свідчення, як мені допомогла молитва отця Олега. Мене турбувала постійна важкість в шлунку, не могла нормально їсти, не було апетиту. Я написала своє прохання про молитву на цьому сайті, а також подзвонила до отця Олега. Того ж дня пізно ввечері я відчула, що мій шлунок запрацював, і з’явилося відчуття голоду. Дякую Господу Богу, Ісусу Христу, Матінці Божій та отцю Олегу за вислухані молитви!

 27. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу засвідчити про Божу допомогу за посередництвом молитви отця Олега. Одна моя знайома прийшла до отця з проханням про молитву, щоб вийти заміж, бо ніяк не складалося в особистому житті, і завдяки молитві о.Олега вона незабаром вийшла заміж!

 28. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую дуже Богові за щасливо проведений кесарський розтин,дякую Богові за синочка,що ми живі,здорові,дякую о.Олегу і багатьом людям,які молитись за нас,нехай Господь щедро їх за це благословить.ДЯКУЮ

 29. Тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу . Хочу подякувати Господу Богу за те , що сталось в моєму житті та отцю Олегу за те , що молиться за нами . Справа в тому, що лиш недавно я усвідомила і обдумала те, що трапилось вже більше року часу . Ми з чоловіком дуже хотіли другої дитини . Але чомусь ніяк не получалось завагітніти . І в принципі я в думках вже була змирилась з тим , мовляв добре що хоч одна дитина є. Але сталось так, що в мене почались затримки і я зразу ж пішла до лікаря на обстеження. Після огляду лікаря і після УЗД мені сказали , що я точно не вагітна, але в мене просто гормональний збій , який треба лікувати . Тест теж не показував вагітність . Проте лікування я чомусь не розпочинала , все не вистачало часу чи бажання. В той час ми поїхали в Франківськ до отця на молитву, оскільки моя донечка важко хвора . І на молитві я почала також молитись і за себе , щоб одужати без хімії той гормональний збій. Коли через 2 дні поверталися назад , то дорогою в мене на серці було якесь таке дивне радісне і одночасно стривожене відчуття, яке я не могла пояснити. Їхала і думала по дорозі про те , що зараз буде потрібно взятись за лікування , і та думка чогось дуже якось заважала. Вдома якась невідома сила потягнула мене купити ще раз тест ,перед тим як розпочати лікування , хоча всі попередні рази результат був відємний і лікарі підтвердити що вагітності не має .Тест показав – вагітність є . Не вірю своїм очам. Купую ще один тест – і знову ж позитивний результат . Не вірю далі . Їду в обласну лікарню на провірку , а там кажуть – уже майже 2 місяці , як я вагітна . Отак я просила на молитві вилікуватись від гормонального збою , а Господь дав мені грішній набагато більше – дав синочка , якому зараз вже майже 3 місяці і якого ми назвали Олежиком в честь отця . Дякую Господу та отцю Олегу за таке чудо в моєму житті. А ще хочу засвідчити про те , що за молитвами отця Олега мені вдається схуднути . Під час вагітності я дуже набрала ваги. Просила отця про допомогу . І дякуючи Богу та отцю Олегу , от скоро вже майже 3 місяць , а я скинула 10 кілограм. Дякую Господу та отцю за допомогу .

 30. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую Богові за все,що нам дає за заступництвом Матері Божої,святих і о.Олега!

 31. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Слава і подяка Богові знайшовся живий чоловік,який був зник!

 32. Зоряна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Під час Служби Божої, яку відправляв о.Олег я відчула сильне тепло в області грудної клітки, це відчуття тривало близько 5 хвилин. Дякую Господу за Його ласки і о.Олегу за його молитви.

 33. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу. Хочу дати свідчення, що медогляд пройшли успішно, було дуже людське відношення лікарів до нас! Дякую Вам, Отче, за ваші молитви, Ісусу Христу та Юді Тадею, за вислухані молитви!!!

 34. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Я загубила важливий документ (не пам”ятала де поставила, не могла знайти) писала о.Олегу в інтернеті (проживаю за 100 км від Івано-Франківська), щоб помолився в моєму намірі.І сталось чудо – за два дні документ знайшовся (під дитячим ліжечком). Дякую Господу за Його ласки, за вислухані молитви і о. Олегу, що молитесь за нас.

 35. Леся пишет:

  Xристос Рождаеться!ДЯКУЮ БОГОВI,нарештi мiй цукор пiсля пологiв прийшов в норму.Дякую отче,що молились

 36. Галина пишет:

  Слпва Ісусу Христу! Хочу подякувати Господеві Богу та о.Олегу за його молитви, завдяки яким проходить зцілення. В мене раптово почались різні страхи, депресія, болі в голові. Деякий час я ходила до о.Олега на молитву за оздоровлення. Через деякий час я вийшла з того стану і зараз майже здорова. Щиро дякую Богу та о.Олегу за оздоровлення.

 37. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу! Я просила отця про молитву за сина – студента , щоби виправив оцінку, яка може вплинути на стипендію. Після молитви Отця Олега на другий день син отримав хорошу оцінку. В це було важко повірити, так як викладач є дуже принциповим. Але в Бога немає нічого неможливого. Ще в сина минулого літа була незрозуміла висипка на руках, мазі недопомагали.Після молитви Отця Олега висипка пропала дуже швидко. У донечки була кровотеча , я просила отця про молитву, і дякувати Богу, все припинилося, і обійшлося без лікарні.Дуже дякую, Отче за допомогу, і Господу Богу за почуті молитви.

 38. Леся пишет:

  Слава Iсусу Христу!Дякую Боговi милосердному,дитина вже майже здорова вiд кишковоi iнфекцii!

 39. Олена пишет:

  Слава Ісусу Христу.Хочу засвідчити чуда, які сталися зі мною і моєю сім’єю завдяки моливам до Святого апостола Юди Тадея. Мого брата забрали на війну і завдяки щоденним молитвам, він повернувся живий і здоровий. Потім ми, перебуваючи за кордоном, мали проблеми з документами, і не мали робіт. Завдяки молитвам, випадково зустріли жінку, яка нам допомогла з документами, а також ось вже
  3 місяці , як я працюю і маю хорошу роботу і мій чоловік теж. Дев’ятницю до Святого Юди Тадея я молю щодня вже майже 9 місяців і хочу сказати, що моліться і віртеі він ніколи вас не покине!

 40. Люба пишет:

  Слава Ісусу Христу! ДЯКУЮ ГОСПОДУ!!! за зцілення мого синочка від заікання ДЯКУЮ ЗА МИЛОСЕРДЯ!!! ДЯКУЮ ОТЦЮ ОЛЕГУ ЗА МОЛИТВУ!!! ДЯКУЮ СВ. ЮДІ ТАДЕЮ!!! ДЯКУЮ О ШАРБЕЛЮ!!! ГОСПОДЬ МИЛОСЕРДНИЙ!!! моліться просіть і отримаєте те що просите!

 41. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Безмежно вдячна Господу Богу, Богородиці Діві та св. Тадею за народження синочка!!! Вісім років ми чекали на чудо, було різне – і сльози, і розчарування, але віра в чудо таки перемогла! Ми щиро молились, зокрема “Таємницю щастя” та “Дев’ятницю до св. Тадея”. Одного дня при молитві біля фігурки св. Тадея (церква св. Андрія, Львів) я пообіцяла назвати сина на честь святого…і чудо сталось через три місяці! Нашому Тадейку вже минув рік! Дякую тобі св. Тадею за це щастя!

 42. Маряна пишет:

  Дякyю! Молилася девятниццю до Юди Тадея і зразy отримала те, що просила.Дякyю

 43. Христина пишет:

  Подяка від сім*ї Євдокії Господу Богу та о.Олегу, за щаслива оздоровлення дитини 6р. Михайла-Івана від хвороби.

 44. Юлія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Хочу засвідчити про ласку оздоровлення,завдяки молитві о.Олега щодо проявів хвороби шизофренії у Віри.Завдяки сповіді,Св.Причастя і молитві-хвороба відступила.Дякую Господу Богу і о.Олегу.

 45. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Хочу сказати, що молитвами отця Олега нам Господь робить багато чудес!

  Вчора в мого синочка з’явився біль за грудиною, від чого йому було важко ковтати та дихати, і це мене дуже насторожило. Больові відчуття тривали декілька годин і вже, коли ми лягали спати я написала отцю прохання про молитву за мого сина. Я не знала чи отець прочитає, бо вже було пізно, але десь за годину часу дитині стало легше і все пройшло! Тоді я вирішила зайти в мережу, щоб глянути чи отець вже отримав повідомлення, і справді так було!

  Дякую Господу Богу за Його зцілення моєї дитини через молитви отця Олега дякую Господу, що послав нам отця, сердечно дякую отцеві за його щирі неустанні молитви за нас!

  Нехай вас, отче, Господь винагородить сторицею!

  Слава Ісусу Христу!

 46. Галина пишет:

  Ще дуже хочу дати одне велике свідчення, давно чекала цього моменту.
  У моєї подруги та колеги по роботі була загроза вагітності, дуже важка вагітність, підозра на те, що дитина родиться не зовсім розвинутою. Вона була дуже худою, анорексичною, можна сказати, і вигляд її був жахливий, дуже низький гемоглобін, неможливість носити дитину, вночі не могла спати взагалі і нічого не могла їсти. Виглядало так, що вона чахне на очах.
  Ми вже не знали, що з нею діється і яка хвороба її так з’їдає, та ще й дитина була надто маленькою і не розвинутою на свій термін.
  Тоді вона лежала у міському роддомі Івано-Франківська, лікарі майже не щодня збирали консиліум, кожного дня обстежували її та дитину, стежили за її здоров’ям і не могли зрозуміти, що з нею відбувається. Одного дня її дитинці стало ще гірше, почався збільшуватись шлуночок серця, серце у своїй формі стало округлим, це відбувалося протягом декількох годин. В той день на черговому консиліумі медики вирішили робити позапланову операцію(кесаревий розтин) і тоді ми звернулися до отця Олега з проханням про молитву! Молилися всі. Телефонувала отцеві моя подруга і просила його, щоб молився за неї та її дитинку!
  Ніхто не міг повірити!
  Лікарі не розуміли, як так сталося і куди поділися всі вади та фізіологічні зміни, бо дитинка родилася цілковито здоровою!!!
  Це велике Господнє чудо!
  Хлопчик, 3600, 53см – родився на 8 місяці!
  І мама почувалася чудово, жодних ускладнень, молока вдосталь, все так, як хтось тільки міг би мріяти!!!
  Дякуємо отцеві Олегу і нашому Небесному Отцеві за зцілення, за чудо, за помилування нас і благословення!!!
  Нехай вас Господь благословить, отче, зажди і повсякчас! Дарує вам сили та наснаги, і довгих, щасливих років життя у вашому служінні!
  Слава Ісусу Христу!

 47. Юрій пишет:

  о. Олег, будь ласка помоліться за мене, щоб моє здоровя покращилося, вага нормалізувалася і серце було здорове,Юрій.Дякую

 48. Ірина пишет:

  о. Олег, будь ласка помоліться за здоровя мого синочка Максима, щоб в нього не болів животик, щоб він міг все їсти і пити, щоб ріс і поправлявся! Дякую!

 49. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу ! Прошу помолитись за здоров”я психічне Марії, щоб Господь просвітив її розум і заспокоїв

 50. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу.Помоліться отче.за рабу Ольгу.за її здоров’я.психологічний стан.визволіть її від пагубної звички

 51. Ігор пишет:

  Слава Ісусу христу. Шановний о.Олег прошу вашої молитви про зцілення для нашого синочка Гліба йому 1 рік 9місяців. У нього виявили пухлину сечового міхура ІІ стадія (рабдоміосаркома). І ще хочу попросити за дружину,щоб вона трішки в характері змінилась Вікторія. Дуже вам дякую

 52. тетяна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу щиро подякувати Господу Богу за його чудесну допомогу . За посередництвом молитви о.Олега моя донечка щасливо здала два перших екзамена зно .Ми не сподівались на такий хороший результат, бо завдання були важкі. Але Господь допоміг..По переду ще багато переживань , але я знаю що вже добре здані
  2 екзамани- це завдяки молитві отця Олега.Дякуємо і ще раз дякуємо йому!

 53. Ігор пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дякую милосердному Господу за оздоровлення шийного відділу хребта та полегшення стану за молитвами благословенного отця Олега, Не міг знайти собі місця ні вдень ні вночі , так дошкуляв біль. Прохав отця молитися за мене по телефону, так як не мав можливості приїхати на молитву,молився і продивлювався відео на оздоровлення. Зараз набагато легше і я вірю що Господь остаточно зцілить мене за підтримки дорогого отця Олега! Нехай Господь щедро благословляє Вас отче!

 54. Ярослава пишет:

  Христос Рождається всечесний отче покірніо прошу молитви за сина ігора та його сім’ю хай бог почує їх щирі молитви звільнить від прокляття напастей гріхів та онконедуги хай бог вас збереже святий отче

 55. Дарія пишет:

  Христос рождається прошу молитви за мир спокій і божу ласку здоровя дякую вам отче за щирі молитви

 56. ігор пишет:

  Слава. Ісусу христу прошу святого отця про молитву за прощенняя віддгріха блуду. І абортів

Написать комментарий: "Друковані свідчення"

Облако тегов