Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 23

 1. Слава Ісусу Христу!Отче, пробачте, що Вас тривожу . Прошу щиро, помоліться, щоб у мене зник нарив на підборідді.-Регулярно:сповідь,Причастя.Помолюся.-Отче,щиро дякую! За Вашими молитвами і з Божою допомогою нарив на обличчі зник без жодних ліків! Слава Богу!Марина.
 2. Слава Ісусу Христу!Я впала вдома із сходів, дуже травмувалася,через це болів правий бік та голова . Зателефонувала о.Олегу ,він молився,але полегшення не наступило.Пройшло чотири дні ,сильний біль продовжувався. Рідні, діти ,чоловік переконували,щоб я звернулась до лікарів.Однак я поїхала до церкви до о.Олега ,він помолився за мене,і біль зник.Дякую Богові.Марія
 3. Слава Ісусу Христу! Дякую Вам, отче, що сьогодні прийняли до сповіді мою односельчанку Ольгу.Вона розповіла моїй тітці, що після сповіді почувалася так,немов знову на світ народилася, всю дорогу додому плакала .Дуже щаслива і вдячна Богу,що потрапила до Вас. Ще хочу поділитися доброю звісткою.Ви молилися за мого синочка, ще минулого року я просила про це. Микола мав поганий прикус зубів, вони росли неправильно.Учора я помітила, що з ласки Божої і за Вашими молитвами зуби вирівнюються. Дякую Вам.Також дуже хоче посповідатися у Вас ще одна жінка Надія ,мати молодої дівчини Юлі,котра загинула зимою в автокатастрофі.Це була жахлива аварія,миттєва смерть дівчини настала через сильний удар у пульс.Покійна Юля декілька місяців до аварії була у Вас на сповіді.Пригадую,розповідала,що після Вашої сповіді їй зовсім не страшно помирати,була дуже щаслива після зустрічі з Вами.Мама досі не може змиритися із втратою молодої доньки, не знаходить у собі сил подолати це горе,тому просить про сповідь.Я знаю,що Ви,отче, знайдете ті слова,що допоможуть Надії зрозуміти волю Божу.Вибачте,що не даю Вам відпочити .У Вас ,отче,місія спасати ,а моя -давати людям знати про Вас. Найменше,що можу зробити для своїх ближніх,давати ваші контакти.Всі радіють і стають щасливими після зустрічі з Вами,мені зі захопленням розповідають про Вас,а я вже в свою чергу не можу з іншими цим не поділитися.Дякую Вам щиро!Якщо б мій син Микола мав хоча б соту частину віри і любові до Бога ,які маєте Ви,то я була б дуже щаслива.Нехай Господь зсилає Вам свої безчисленні і щедрі ласки.Дякую Богу,що Ви у нас є.Ірина.
 4. Слава Ісусу Христу! Після народження дитинки у мене стало випадати волосся.Я прийшла на молитву до отця Олега і випадання припинилося.Дякую Господу Богу за його ласки і о.Олегу за молитви.Ірина.
 5. У мого сина Давида після народження забився сльозовий канал.Що ми тільки не робили ,але нічого не допомагало . Лікарі сказали ,що потрібно пробивати, але о.Олег помолився і усе пройшло.Дякую о.Олегу за молитви і Господу Богу за Його ласки .Амінь .Ірина.
 6. Слава Ісусу Христу! Моя сестра дуже важко народжувала дитину . Я подзвонила о.Олегу ,попросила про молитву.Пологи пройшли добре,народився хлопчик вагою 3,800 ,всі здорові .Дякую Господу Богу за його ласки ,які отримуємо за посередництвом молитов о.Олега .Ліда.
 7. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро дякую за Ваші молитви,які зцілили мою грішну душу і повернули до життя.Також дуже прошу про молитву за душевне і тілесне зцілення Андрія,його навернення та добру роботу.Світлана.
 8. Боже ,потребую Тебе кожного дня !Так,отче Олеже ,Ви добре сказали! Інколи не бачу Божої допомоги, бо перебуваю увесь день в клопотах.Увечері ж усвідомлюю, що у всьому мені допоміг Господь. Минулого тижня я їхала у місто ,щоб заправити машину бензином ,а сестрі балон газу.Проїхавши частину шляху, почула ,що з машиною щось не так. Коли доїхала до заправки,побачила,що з колеса ішов дим, заклинили деталі. Я подумала собі, чому саме моя машина зламалася.Спочатку була зла, але потім,коли чекала пів години,щоб охололо колесо,молилася на вервиці.І після молитви прийшла мені така думка, що це, мабуть, мене Бог затримав, щоб я ,можливо,не потрапила в аварію. Тоді була безмежно вдячна Богу за те ,що береже мене. Машину відремонтували ,а я щасливо добралася додому. Правильна думка приходить не відразу, як і те ,що не завжди ціную Божу опіку. Прагну змінюватися, я на цьому шляху після Сповіді у Вас.Тепер я дуже переосмислила своє життя , і те ,що колись було для мене цінне, стало марним.Дякую Богу !Анна.
 9. Дякую Вам,отче Олеже, за ваші молитви і за Вашу чудесну книжку, через яку Святий Дух діє в моєму житті.Зоряна.
 10. Слава Ісусу Христу! Отче, дякую Богу,адже завдяки Вашим молитвам дитинка лежить вже у правильному положенні.Раніше ж була повернута сідничками донизу,а тепер голівкою униз .Марина.
 11. Слава Ісусу Христу!Отче,хочу поділитися радістю, яку я почула від своєї знайомої Надії, жінки, яка була у вас на Сповіді і в котрої нещодавно в автокатастрофі загинула дочка.Вона розповіла, що ніколи не мала ще такої доброї ,ґрунтовної і довгої сповіді, яка пролетіла якось швидко і непомітно .Надія почувається дуже щасливою і вперше від трагічного дня смерті дочки так гарно та спокійно спала. Вона увесь час дякує Богу,що познайомилася з Вами,дуже щаслива, бо Ви дали їй вірні поради і настанови на життя.Також дякую Вам за те,що молилися за мого сина Миколу.Мій чоловік приїхав з роботи і одразу помітив, що у Миколки зубки вирівнюються.А це все завдяки Вашим молитвам .Дякую щиро,отче!Ірина.
 12. Слава Ісусу Христу!Мій син займається розведенням голубів.Коли він був за кордоном на роботі,то йому передали аж з півдня пару цих породистих птахів.Але неочікувано одна голубка важко захворіла,не могла ані ходити,ані літати.Я звернулася за порадою до одного чоловіка,який також займається розведенням голубів,щоб підказав,що робити .Його відповідь була приголомшливою.Сказав,що це параліч,який не лікується .А щоб голубка не заразила ще й інших голубів,краще її зарізати ,бо вона і так здохне.Я звернулася з проханням про молитву до о.Олега.Молилися разом три дні за її одужання.Першого дня після молитви голубка трохи ходила,другого-їла,а третього дня ,коли принесли на молитву,почала літати.Зателефонувала я тому чоловікові,в якого просила поради,і розповіла ,що голубка наша здорова,їсть ,ходить і жваво літає.Та він не повірив і сказав,що цього не може бути.Та коли я показала йому відео,на якому пташка літає,то підтвердив,що це справжнє чудо .Дякую Господу та отцю Олегу .Оксана.
 13. Слава Ісусу Христу!Мій зять ,випивши у спеку холодного коктейлю, дуже застудив горло.Каже,що досі ще ніколи не відчував такого болю в горлі.Лікарі поклали його в лікарню і назначили капати антибіотики.Але після цих ліків зять почав безупинно щикати,це продовжувалось впродовж усього дня та вечора.Я зателефонувала отцю Олегу,він помолився і щикання припинилося. Слава Богові .Мирося .
 14. Слава Ісусу Христу!Я потрапив на молитви до о.Олега не випадково,хоч мав змогу ходити до різних священиків і монахів.Коли ми з дружиною перебували в Києві в реанімації біля важко хворого синочка, мені приснився сон.Я бачив велику гору у вогні,наче символ жару любові Святого Духа,а на вершині невелика церковця .Я прокинувся і довго думав,що цей сон може означати .Але через деякий час натрапив в інтернеті на інформацію ,що в м.Івано-Франківськ служить о.Олег ,який молиться за людей .Також я переглянув безліч свідчень людей ,яких Бог зцілив за його молитвами,а ще й сам почав часто слухати і дивитися записи молитов о.Олега про оздоровлення .Одного разу під час такої молитви я щиро і з вірою попросив Бога,щоб втамував нестерпний зубний біль,бо мене дуже болів зуб.І так сталося,біль припинився,а в моєму серці зародилося велике бажання приїхати до церкви,де служить отець. Ми приїхали на молитву до о.Олега в маленьку церковцю,схожу на ту,яку я бачив у сні,добре висповідалися,молилися за одужання синочка.Господь послав зцілення,бо важка хвороба в останню мить перестала прогресувати і вдруге ми змогли вже приїхати на молитву з сином.У нас зміцніла віра і надія в Боже милосердя .Дякую Богові і Вам ,отче,і всім людям,які моляться і допомагають нам .Юрій.
 15. Слава Ісусу Христу! Два дні тому я прослуховував в інтернеті Ваші молитви за оздоровлення,тоді мені дошкуляв кашель і нежить.Та після слів:”Оздорови ,Господи, дихальні шляхи,дихальні органи,оздорови з різних запальних і застудних процесів”я відчув легкість у грудях,а нежить пропав. Вчора знову прослуховував молитви, і також стало легше. Сьогодні себе вже почуваю краще. Слава Богові, що показав чуда в моєму житті! Дякую Вам, отче Олег, за служіння і щирі молитви.Василь.
 16. Слава Ісусу Христу!Дуже дякую за молитву ,онко не підтвердили! Дякую Вам ,отче Олеже!Складаю щиру подяку Господеві за Його милосердя і любов .Галина .
 17. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, декілька днів тому просив Вас молитися за мого тата. Наступного дня йому стало значно краще ,а зараз вже все добре. Дуже дякую Вам, що молились! Слава милосердному Богу! Дякую Матері Божій і святим! Василь .
 18. Слава Ісусу Христу! Моя розповідь про зцілення п’ятимісячного хлопчика Іванка ,який проживає за кордоном.Сталося так,що мама хлопчика мала якусь невідкладну справу і змушена була на деякий час залишити його у подруги. Після того як подружка взяла Іванка на руки ,він почав безперестанку плакати . У дитини був страх , коли клали його у ліжечко .Я подзвонила до о.Олега і попросила про молитву за зцілення від плачу і страху.Після молитви дитина перестала плакати і спала спокійно аж до ранку.Слава Богові !Дякую о .Олегу за молитву.Стефанія.
 19. Слава Ісусу Христу!Впродовж багатьох довгих років я працюю за кордоном далеко від сім’ї.Діти були з чоловіком,та він їх не виховував,пив.Дочка приїхала до мене вчитися .Хоч здібна до навчання і має добрі оцінки,але мене не слухалась, до церкви не хотіла йти ,глумилася.Проте з радістю ходила по нічних клубах,вживала алкоголь.Але Бог мене вивів на о.Олега. Я приїхати в Україну не можу,тому зателефонувала отцю Олегу і попросила, щоб помолився за неї хоча б тиждень .Але вже наступного дня я зауважила,що моя дитина змінилася.Вона почала мене слухатися,перестала ходити ночами,пішла до церкви.Також о.Олег дав мені цінні поради , як жити морально, праведно,свято.Він розповів, що ж насправді є гріхом .Взявши науку отця Олега до уваги, я вперше в житті добре висповідалася у священика в нашій церкві. Дякую Богові ,що подарував мені можливість поспілкуватися з о.Олегом,адже його поради і молитви врятували нас від бездуховності ,сварок і гріхів.Ірина.
 20. Слава Ісусу Христу! О.Олеже,я просив Вас молитися за брата Тараса, щоб він зміг виїхати за кордон. І зараз брат за кордоном.Ми спілкувалися з ним по Viber і він мені розповів,що чудом знайшов житло в чужому місті.Просто на його номер випадково зателефонували і сказали, що є кімната. Як пізніше виявилося, телефонували сімейній парі, але коли набирали номер, то помилилися чи щось переплутали. Ще я просив, щоб Ви молилися за його навернення до Бога. І після того дзвінка, коли брат чудом вдало знайшов житло , він мені сказав: ” Таки є Бог на світі!” Думаю, що цей випадок скріпив його віру в те, що завжди потрібно покладати свою надію на Господа. Дякую Богу за всі отримані ласки. Дякую Вам,отче,за молитву !Ігор.
 21. Слава Ісусу Христу!Якось сталося так,що мене обманули .Я це відчувала, але не знала хто.Просила о.Олега,щоб молився в цьому намірі.Отець порадив нікого безпідставно не підозрювати ,адже я достеменно не знала винуватця. Згодом людина сама прийшла і зізналася,що брехала саме вона.І вся напружена ситуація вирішилася для мене добре.Отче Олеже, дякую Вам за молитву.Ліда.
 22. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Господу Богу за зцілення моєї мами. Коли ми приїхали в п’ятницю, то застали її дуже хворою: у неї була температура та сильна діарея,а зліва у животі щось боліло. Я варила мамі лікувальні чаї,також вона приймала таблетки, але нічого не допомагало. Про їжу взагалі навіть чути не хотіла,відмовлялася хоч що-небуть з’їсти.Так продовжувалося і в суботу увесь день. Хоч боліти її перестало, але вона лежала ,почувалася погано і симптоми були незмінні. Ми вже говорили, що треба в понеділок вести її до лікаря. Увечері десь в 21год я вирішила зателефонувати отцю Олегу,розповіла все і попросила про молитву. Отець Олег помолився і близько 24 год мама пішла їсти. А в неділю вже ліпила пироги і сама їх їла. Дякую Богу за це диво, а отцю Олегу за молитву.Надія.
 23. Слава Ісусу Христу!Отче,щиро прошу Вас про молитву .Моєму братові будуть робити операцію, у нього стенокардія.Ми з України,але тепер перебуваємо у США.До Вас на молитву ходять наші сусіди ,отож я просила, щоб вони замовили Службу Божу.Колись я теж була у Вас на сповіді і багато для себе взяла . Тільки-но повернемось, обов’язково з всією сім’єю буду у Вас на молитві .-Щоб брат перед операцією мав сповідь ,Причастя, оливопомазання .Помолюся- .Слава Ісусу Христу! о .Олеже,у брата операція пройшла дуже добре, навіть лікар дивується .Дякую Господу і Вам .Я ні на мить не сумнівалася, бо знала ,що Ви молитеся і все буде добре .Також брат читає вашу книжку, яку взяла сусідка у вас .Зауважую,що він дуже змінився, щоразу нагадую йому за сповідь. Я б дуже хотіла привезти його до Вас .Будь ласка, згадуйте мою сім’ю в молитві .Я щоразу дякую Богові ,що привів мене до Вас!Нехай Господня Любов ще більше огортає Вас,отче Олег! Леся.
 24. Слава Ісусу Христу!Під час нападів психозу у мене підвищувався тиск, а я почувалася виснаженою та засмученою.Племінниця порадила звернутися до о Олега. Я приїхала на молитву,сповідалася,була на Службі Божій, прийняла святе Причастя.Отець Олег молився за мене,і я стала спокійнішою, напади психозу не повторювалися, тиск нормалізувався .Дякую Богові .Марія.
 25. Слава Ісусу Христу! Моя дочка здобуває освіту за кордоном. Навчання їй дається нелегко ,а тут ще одна біда:загубила десь куртку.Я зателефонувала отцю Олегу і попросила,щоб молився.Невдовзі порадила їй,де потрібно шукати.І справді саме там принесли згубу.Дякую Господу Богу та о.Олегу.Тетяна.
 26. Слава Ісусу Христу!Я почувалася дуже погано. Молилася ,щоб Господь мені допоміг,але , мабуть,моя віра була надто слабка,бо важкий стан не минав.Я зателефонувала о.Олегу,він коротко помолився і біль та важкість наче рукою зняло.Господь Бог відразу вислухав молитву о.Олега.Щиро дякую Богу та о.Олегу.Ірина.
 27. Слава Ісусу Христу !Отче ,дуже дякую Богу та Вам за всі Ваші молитви .Тарас сьогодні пройшов чергове обстеження і, слава Богу, все в стані ремісії ,а ще навіть деякі показники , порівняно з попередніми,значно покращилися.Ми дуже вдячні за все Вам та Богу.Ще прошу ,помоліться, щоб Господь допоміг Марті у навчанні, дав здоров’я ,силу і розум навчатися, особливо тепер,коли розпочинається складання модулів. Минулого року Марта успішно вчилася з Вашими молитвами ,і щоразу Господь допомагав їй все це здавати. Тому я знову дуже прошу Вас ,отче,про молитву,адже,коли Ви молитесь, Господь їй допомагає .Тому ,зараз особливо відчуваємо велику потребу у вашій молитві,бо Марті потрібно вивчити великий обсяг навчального матеріалу і добре написати модулі. Помоліться, щоб Бог допоміг їй у навчанні. Щиро дякую Вам та Господу Богу.Марія.
 28. Слава Ісусу Христу! Знайома жінка дала мені майже новий одяг.Після цього мені почала ввижатися її померла родичка.Я була в гнітючому стані,страх огорнув мене.Подумала ,що одяг належав цій покійний.Я спалила ці речі,але видіння продовжувались і почуття страху не покидало мене.Один монах порекомендував звернутися до о.Олега і прийти на молитви .Після молитви все минуло: і видіння, і моторошний страх зникли.Отче,благаю, відмоліть ще мого сина ,щоб не пив.Дякую.Катерина.
 29. Слава Ісусу Христу!У мого маленького онучка були коліки у животику.Він перебирав ніжками ,плакав,не спав і нам не давав заснути.Ми ніяк не могли його заспокоїти.І хоч було пізно ,наважилися зателефонувати отцю Олегу. Тільки-но отець помолився,дитина відразу заснула і спала аж до ранку.Наступного вечора повторилося те саме .Внучок знову не міг заснути.Ми подзвонили мамі отця Олега ,щоб вона його попросила про молитву. Отець помолився і малюк зразу ж заснув.Тепер він вчасно засинає , спить спокійно і животик його вже не болить .Дякую Богові,що дарує нам численні ласки і зцілення за посередництвом молитов отця Олега. Оля.
 30. Слава Ісусу Христу! Отче Олег,у Вас в храмі відчувається сильна любов до Господа,прагнення жити в єдності з Богом.Я думаю ,що ви так сильно любите Бога і що ота ваша любов передається іншим людям.Як ви навчилися так любити Господа? Вся слава Богові! Іванка.
 31. Слава Ісус Христу!Я рік тому,вам писала за Оксану,і після вашої молитви вона знайшла добру роботу.Марія.
 32. Слава Ісусу Христу !Отче Олегу ,помоліться за тата Ігоря .У нього високий тиск .-Регулярно: сповідь, Причастя .Помолюся.-Отче, дякую за молитви,тепер все добре.Тиск був 230 і не збивався .Це великий ризик,бо батько переніс вже два інфаркти.Після Вашої молитви тиск знизився до 160 на 100,а це для нього нормальний показник.Слава Богу. Леся.
 33. Слава Ісусу Христу. Хочу поділитися великою радістю. В суботу, ми з дітьми, ходили на заупокійну Службу Божу, яка іде щодня протягом місяця. Моя донечка Марічка, сама попросила Ісусика, Святого Причастя, дивно мені стало, бо дуже боялася священика і його Чаші. А тут така радість, в неділю вже і Дмитрик захотів з нею і обоє приймали Святе Причастя, нині також. Коли покинулася після обіднього сну, каже мені: я хочу до церкви, Ісусик мене чекає, я люблю церкву. Дитина, яка ще так мало говорить, сказала таку фразу, що я вже і не знаю як маю віддячити Богу, за таку велику ласку. Знаю, що це у них і завдяки вашим, отче Олеже, молитвам. Дякую Богу і Вам. Любомира.
 34. Отче Олеже, щира подяка від моєї тети- вся сім”я отримала візи в США.Вони приходила до вас з проханням, щоб ви молилися. Слава Богу за все! Надія.
 35. Слава Ісусу Христу! Мама лежала в лікарні,була рожа – запалення ноги.Вона прийняла три різних антибіотики. Я просила вас про молитву,а також, щоб ви відправляли Служби Божі. Зараз мама вже вдома,нога майже загоїлася Дякую Господу Богові! Зоряна.
 36. Слава Ісусу Христу! Більше пів року у мене була кровотеча.Уколи не допомагали.Я вже не могла терпіти,була повністю виснажена. Просила Бога про смерть.Отець Олег умовляв мене щоб боролася за своє життя і постійно молився за моє одужання.Коли він мене переконав, я постановила, що маю вижити. І навіть у важкому стані поїхала до отця Олега на молитву.Сталося чудо,кровотеча зупинилася.Тепер відновлююсь ,набираюся сили.Я сказала отцю Олегу:”Ви мене дійсно з труни підняли,ще кілька днів і я б померла.”Також запитала отця Олега: ” Чому ви хочете щоб я жила.” Отець Олег відповів: ” Господь Ісус вас любить і бажає щоб ви жили.І я теж хочу щоб жили довго,про це прошу Милосердного Бога.Ви ще повинні дітей на ноги поставити, чинити багато добра людям,навернути багато грішників до спасіння в Ісусі Христі.” Дякую Доброму Богові,за дар життя! Антоніна.
 37. Слава Ісусу Христу!Боліло мене біля серця . Отець Олег молився загальну молитву за оздоровлення,біль пройшла і до цих пір не болить.Дякую Богові! Анна.
 38. Слава Ісусу Христу! Майже двадцять років мене мучили сильні головні болі.Я не могла по ночах спати ,була в розпачі,нігде не працювала,була тягарем для рідних.Приймала сильні психотропні препарати,але вони не допомагали.Випадково натрапила в інтернеті на сайт о.Олега,зродилася в мене віра ,що Бог мені допоможе.Приїхала до о.Олега до сповіді, на Службу Божу,на молитву.Мене наповнила велика Божа благодать,я була окрилена Божою любов’ю.Незчулася, як біль пройшов.Ще протягом року я з страхом запитувала о.Олега:”Біль голови повернеться?”Отець впевнено відповідав: “Не повернеться.” Пройшов час,хоча були важкі моменти в моєму житті,але головні болі так і не повторювалися.Слава Господеві Богові! Володимира.
 39. Слава Ісусу Христу!Два тижні донечка була в лікарні,приймала різні антибіотики,але температура трималася висока -39-40 C .Ми працюємо лікарями, тому старалися її лікувати якнайкраще, а також багато молилися і просили Господа Бога та Матінку Божу про допомогу і зцілення.
 40. Увечері я подзвонила отцю Олегу,він помолився.Всю ніч у дитини ще була висока температура, а зранку знизилася до позначки 36,7C .Донечка почала одужувати. Тепер вона здорова , і її вже виписали з лікарні. Я з радістю зателефонувала о .Олегу і сказала:”Отче,милосердний Господь вислухав вашу молитву,дитина стала здорова!” Дякую Богу!Лариса .
 41. Слава Ісусу Христу! Після Святого Причастя в монастирі я мала переконання,що Ісус мені говорить ,щоб я спекла просфори на Службу Божу для о.Олега.Я завагалася ,як про це сказати настоятельці,хвилювась,що вона про мене подумає ,як сприйме.Увечері нерішуче підійшла до неї і розповіла ,що Ісус каже мені спекти просфори для о.Олега.Настоятелька монастиря зразу ж погодилася,сказавши :” Візьми спечені просфори і віднеси отцю Олегу”.А потім також дозволила періодично їх пекти для отця .Коли ми одного разу розмовляли з о.Олегом, він сказав :”Будете в іншому місті в монастирі, також спечете мені просфори і передасте.”Я розповіла про це одній сестрі- монахині і кажу ,що ближчим часом не збираюся їхати в монастирський дім в інше місто.Але, справді,через деякий час сталися зміни ,мене неочікувано перевели в монастир в іншу область. Згодом я відчула ,що знову маю спекти просфори для о.Олега на Службу Божу і передати йому.І хоч я отцеві не телефонувала, але ця думка не покидала мене тиждень. Потім я подзвонила о.Олегу і він сказав: “А я вже думав, хто спече просфори на Службу Божу !Ваша допомога дуже вчасна.”Але це не моя допомога,а це Божа поміч отцю Олегу через мою послугу на славу Божу.
 42.    Колись Господь Ісус допоміг мені через о.Олега. Я була важко хвора, мені пропонували скористатись нетрадиційним лікуванням, але стан здоров’я погіршувався. Мене переконували , щоб я далі продовжувала лікуватися цими методами .О.Олег помолився наді мною і сказав:” Не зволікайте, вас потрібно негайно оперувати!Зробите все вчасно-будете довго жити, але не запускайте хворобу.” В лікарні мені також сказали, що потрібна негайна операція. І я погодилася .Після операції мені значно полегшало, до мене повернулися сили, щоб виконувати свої монаші обов’язки. Сестра-монахиня М.
 43. Леся. Слава Ісусу Христу!Часто пишу прохання про молитву о.Олегу,бо ми далеко за кордоном,чи то за здоров’я чи як є якісь проблеми,і все менш більш налагоджується.Одного разу попросила його молитви за зуби моєї 7 річної донечки.Коли в неї випадали молочні передні зуби,2 ніяк не росли дуже довгий період.Коли я почала шукати в інтернеті,то знайшла ,що можливо вони ніколи і не виростуть,бо можливо там не було зачатків постійних зубів,але треба було йти до лікаря,робити обстеження,і тоді можливо в старшому віці вставляти(дівчинка без передніх зубів хто-зна скільки років?)До того ж, ми не маємо страхівку на зуби,в країні в якій проживаєм,це дорого.Отець відповів,що помолиться,ми до лікаря не пішли,і через короткий час в дитини почав рости зуб,і вже от-от проріжеться і другий!!!Дякую Милосердному Богові за його ласку для нас!!!І отцю,що нам стільки років вже вимолює ці ласки Господні!!!
 44. Слава Ісусу Христу! Отче, я їздила до Вас з мамою і бабцею . Зараз мами немає вдома , тому я пишу Вам сама.Помоліться ,будь ласка ,за мене,бо увесь день дуже болить голова.Я вже не знаю, що робити. Дякую.-Помолюся.В ім’я Ісуса Христа голова не болить.-Отче,дякувати Богу,голова перестала боліти!Спасибі Вам за молитву!Настя.
 45. Слава Ісусу Христу!Дякую Богу,бо завдяки молитвам о.Олега моя дочка стала не замкнутою, легко вчить вірші,їде на олімпіаду з математики.Вона перестала боятися,зробилася впевненою , сміливою та відкритою. Молитвами отця Олега Господь дарував нам чудо,бо дитина стала зовсім іншою.Дуже дякую отцю Олегу за молитви.Ірина.
 46. Слава Ісусу Христу!Я живу в одному будинку із братом,який часто зловживає алкоголем.Одного разу брат почав мене безпідставно звинувачувати ,обзивати і ображати.Він так сильно кричав,що я аж була змушена переховуватися.Після молитви о.Олега брат схаменувся,заспокоївся ,змінив своє ставлення до мене, забув цю істерику.Дякую Богові за молитви о.Олега.Мар’яна.
 47. Слава Ісусу Христу! Я просила отця Олега про молитву за маленьку донечку моєї сестри.Дуже часто дитина, тільки-но починала плакати , заходилась . У неї синіли губки,носик і дихання ,здавалось, зупинялося. Та одного разу дитина зовсім знепритомніла , всі страшенно налякались і зателефонували мені , щоб я попросила о.Олега про молитву. Після молитов о.Олега дитина більше не заходиться . Слава Богові! Велика подяка отцю за молитви . Соломія.
 48. Ірина. Слава Ісусу Христу. Господь чує молитви о. ОЛЕГА,і допомагає у вирішенні проблем життевих і зі здоров’ям. Вчорашня молива о. Олега за здоров’ я тата Романа/анемія/допомогає у вирішенні проблем з його лікуванням. Допоможе і надалі. Бог добрий.
 49. Ірина. Слава Ісусу Христу. О.Олег,ваші молитви Господь чує.Вчорашня молитва за здоров’я батька Романа вислухана./анемія/.Домовлено з лікарями про переливання крові батькові, є вже надія на одужання. Ваші молитви і сила Господа допоможуть вилікувати тата Романа. Дякую.
 50. Слава Ісусу Христу! О.Олегу, помоліться за учениць Юлю та Ярину,які зараз писатимуть олімпіаду . Нехай буде все на Славу Божу. Надіюся, що з Божою допомогою і вашими молитвами вони здобудуть призові місця . Дякую Вам за молитви та підтримку,адже у попередньому конкурсі учні також мали призові місця. Щиро дякую Господу Богу за вислухані прохання і Ваші молитви за мене. Бажаю Вам всього найкращого,Божого благословення та міцного здоров’я.-Помолюся.- Слава Ісусу Христу! О.Олегу, дякую Богу за вислухані прохання і Вам за ваші щирі молитви. Діти, за яких ви молилися, здобули перше та друге місця. Давно такого у мене не було! Тому, ще раз дякую за все! Вітаю Вас із святами! Нехай Пресвята Богородиця тримає Вас,отче,під своїм покровом, випрошує своїми молитвами у Господа нашого Ісуса Христа здоров’я, щастя, Божої опіки для Вас і вашої родини! Вчителька Надія.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 23"

 1. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Часто пишу прохання про молитву о.Олегу,бо ми далеко за кордоном,чи то за здоров’я чи як є якісь проблеми,і все менш більш налагоджується.Одного разу попросила його молитви за зуби моєї 7 річної донечки.Коли в неї випадали молочні передні зуби,2 ніяк не росли дуже довгий період.Коли я почала шукати в інтернеті,то знайшла ,що можливо вони ніколи і не виростуть,бо можливо там не було зачатків постійних зубів,але треба було йти до лікаря,робити обстеження,і тоді можливо в старшому віці вставляти(дівчинка без передніх зубів хто-зна скільки років?)До того ж, ми не маємо страхівку на зуби,в країні в якій проживаєм,це дорого.Отець відповів,що помолиться,ми до лікаря не пішли,і через короткий час в дитини почав рости зуб,і вже от-от проріжеться і другий!!!Дякую Милосердному Богові за його ласку для нас!!!І отцю,що нам стільки років вже вимолює ці ласки Господні!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 23"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов