Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 144

 1. Галина. Прошу про молитву за Ольгу та Петра. Благаю Господа вберегти їх від усього злого та благословити на створення сім”ї, якщо така буде Його Воля.Щиро дякую отцю Олегу та усім,хто буде молитись.
 2. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за духовне і фізичне зцілення Галини, за навернення її сім‘ї до Бога. За успішне закінчення навчання, щоб Святий Дух наповнив її розумом. За позбавлення зайвої ваги. За позбавлення боргів і за фінансове благополуччя. Дуже Вам дякую за молитви.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, Отче помолитись за зцілення душі і тіла Зіни, щоб знайшла добру роботу. За примирення Зіни і її мами із невісткою, щоб жили всі в мирі, любові та злагоді допомагаючи одне одному. Дуже Вам дякую.
 4. Марія. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже прошу помоліться за мою похресницю Вікторію,в неї діагностували рак легенів,призначили хіміотерапію,вона і свя родина вірить,що тільки щира молитва нам допоможе.Надія на Бога.Щиро дякую.
 5. Аліна. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже дуже прошу помолитися за мого знайомого Андрія Германа,в нього діагностували рак кісткового мозку ,дуже прошу за молитву за нього ,щоб з Божою допомогою та щирими молитвами хвороба відступила.
 6. Ярослав. Слава Ісусу Христу!!! Отче будь ласка, дуже Вас благаю помоліться за хворого Григорія! Дякую Отче.
 7. Галина. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже дуже прошу помоліться за мого батька Михайла, за його зцілення від раку, щоб з Божою поміччю і щирими молитвами хвороба відступила. Надія тільки на Бога. Дякую Вам!
 8. Sveta. Слава Ісусу Христу, отче дуже вас прошу помолитись за мого чоловіка Андрія, за те щоб він позбувся ігрової залежності і наварнувся до Бога. Дуже прошу.
 9. Марія. Слава Ісусу Христу!!! Отче, помоліться за дуже близьку для моєї сім`ї людину яка зараз лежить в реанімації і не впізнає своїх близьких для неї зробили операцію і сказали що в голові пухлина потрібно робити хіміотерапію. Я дуже Вас прошу тільки молитвами ми зможемо її вилікувати. Її ім`я Лариса.
 10. Ліля. Отче, прошу помолитися за зцілення від онкологіної недуги і міцне здоров*я Марії
 11. Наталія. Слава Ісусу Хресту!!! Отче Олеже помоліться, будь ласка, за зцілення мого тата Миколи, у якого діагностували рак 4 стадії з метастазами. Дякую Вам!!!
 12. Мар’яна. Слава Ісусу Христу!!! Прошу помолитися за те щоб я завагітніла, ми з чоловіком дуже хочемо дитину, а не виходить!! Помолиться будь ласка.. Дякую!
 13. Марина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу помоліться за зцілення мого батька Валерія у нього виявили саркому ІІ степені помоліться за сцілення Валерія дякую.
 14. Галина. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Вас помолитись за хвору Стефанію, щоб Бог подав їй зцілення від хвороб: важке запалення, серце болить, тиск, желудок, руки і ноги болять. Щоб Бог повернув їй здоров`я і сили тілесні, довге і щасливе життя, земні і духовні блага. Дуже Вам дякую за молитви.
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за зцілення моїх очей. Шоб я стала бачити все добре і очі були повністю здорові.і сітківка здорова. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу, помоліться за зцілення мого батька Володимира, якому 1,8 р назад видалили нирку і поставили діагноз рак нирки 4 стадії. З Божою поміччю він себе добре почуває, нехай ця страшна хвороба відступить від нього.
 17. Ірина. Слава Ісусу прошу помолитися за мого брата Александра ,у якого рак 4 стадії і який страждає від страшного болю
 18. віра. ОТЧЕ ПОМОЛІТСЯ ЗА ЗЦІЛЕНЯ МАРІЇ ДЯКУЮ.
 19. віра. ХРИСТОС ВОСКРЕС. ОТЧЕ ОЛЕГ.ПРОШУ ПОМОЛІТСЯ ЗА ОЗДОРОВЛЕННЯ БРАТОВОЇ МАРІЇ ВІД ТЯЖКОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ НЕДУГИ.ЗА ЗЦІЛЕНЯ І ЗА ЗДОРОВЯ.
 20. Ліля. Прошу про цілющу молитву о.Олега за онко-хвору Марію. За успішну операцію 11.05. і чудо зцілення. Щоб метастази не з*являлись і хвороба не поверталась ніколи.

(3) Комментариев к: "Блок 144"

 1. Слава Ісусу Христу! Отче прошу вас помолитися за хворого Фернандо,який лежить у комі.Щоб він вийшов з коми,відкрив очі,та помаленько встав на ноги з Божою поміччю!Нехай Господь Бог буде милостивий і вислухає ваші щирі молитви.дякую!

 2. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за Галину, їхала автобусом із Німеччини в Львів і в ночі в автобусі викрали із сумки кошельок із документами і грошима. Щоб документи і гроші повернули назад.
  Дуже Вам дякую за молитви.

 3. іван пишет:

  Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль.
  Отець Олег, прошу помолитися за оздоровлення мого сина Олексія, у нього вроджена вада нирки і сечостатевої системи. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.

Написать комментарий: "Блок 144"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов