Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 11

 1. Хочу розповісти про те,що мені мали видаляти дві маткові труби,лікарі казали,що у мене шансів майже немає,що потрібно робити операцію.Коли мені зробили операцію,лікар сказав,що такого не може бути,що сталося чудо,мені нічого не видаляли.Я дякую Богові за зцілення,Матінці Божій за те,що почула мене,а отцю Олегу,що так моливя за мене.Оксана.
 2. Я,Оксана у жовтні місяці перенесла операцію(тріснула киста) і після того.я втратила свідомість.Потім боялася залишатися сама вдома ,мала великий страх.Бували такі приступи,що ставало погано,всю трусило,починалися судороги,натягувало руки і ноги,мене відкачувала швидка.Завдяки молитвам о.Олега,мені стало краще:страх пройшов,судорогів не має,внутрішня тривога не турбує.Я ходжу до сповіді і до причастя.Дякую Богові,що мені стало краще!
 3. Внаслідок важкого захворювання мама зненацька в один день  втрачає пам’ять і падає в кому.В той день я по телефону хотіла подзвонити до о.Олега за допомогою,щоб помолився за маму.Але номер телефону отця Олега з мого телефону стерся сам по собі.Пролежала мама в комі один день.На другий день я іду до о.Олега записати на Службу Божу і молитву за вихід мами з коми і щоб жила.Після того вертаюся додому, визиваю швидку везу маму в лікарню.Лікарі розводять руками говорять,що шансів щоб мама жила немає ніяких на все воля Божа.Все в Божих руках зараз.Говорять лишайте маму в лікарні,або везіть додому,вирішуйте самі.А я лікарю відповідаю,якщо все зараз в Божих руках,то беру маму додому.Якщо мама має померти,то помре вдома,якщо проснеться то вдома.До хати ми покликали священника щоб оливопомазання зробив і дав розгрішення мамі на щасливу смерть.Усі говорили готуватися до похоронів.Але близько опівночі мама прокинулась з коми, заговорила до мене,поїла, піднялася.Я відвела її в туалет.Потім ми сиділи,говорили,раділи і плакали.Я думала якщо доживе до ранку то буде жити.Зранку мама прокинулася та ще краще почувається зараз, а ніж до коми.Ходить по сусідах і дивується, що це з нею сталося.Дякую Богові і отцю Олегу,що моя мама вийшла з коми.Не від лікарів прийшла допомога,а сам Бог,віра,молитва підняла мою маму!Марійка.
 4. Чоловік прийшов до дому п’яний і в злобі вирішив вияснювати відносини з дорослим сином,а син також агресивно реагує на п’яного батька.Я так перелякалася,що думала зійду з розуму.Швиденько подзвонила до о.Олега щоб молився за мир в сім’ї.Сталося чудо, до десяти хвилин чоловік міцно заснув,конфлікт не відбувся!Дякую Богові за своєчасну допомогу!Марія.
 5. Бабуся була важко хвора,присмерті,не ставала на ноги і їй було важко говорити,ліки допомагали короткочасно.Після молитов о.Олега стала почувати себе краще,а зараз зовсім оздоровилась.Дякую Господу Богу і о.Олегу за молитву!Христя.
 6. В неділю ввечері дружині стало погано,піднявся тиск.Пішов я купити лікарство,а аптеки закриті(22.00 год).Я подзвонив о.Олегу просив щоб молився за дружину.Приходжу додому, міряю її тиск ,і вражений-чудо Бог вчинив  за молитвою о.Олега, тиск 120 на 80.Слава Богові!Андрій.
 7. Мене сильно боліло вухо,я зверталась про допомогу до приватного лікаря.Вухо продовжувало дуже боліти.Просила по телефону(живу в Англії) щоб о.Олег помолився,біль зменшилась.Я ще раз звернулася до о.Олега з проханням про молитву і вухо перестало боліти.Знову переконалася в силі молитви о.Олега.Дякую Господу Богові за оздоровлення!Леся.
 8. Слава Ісусу Христу!Синочок дуже заїкався,ми їздили на молитву до о.Олега аж 9 раз ,не втрачали віри.Синочок вже не заїкається,дяка Богу!
 9. У мене на роботі була перевірка,я дуже хвилювалася,нервувала.(працюю за кордоном)Написала смс,щоб о.Олег помолився.Перевірка пройшла без труднощів,це найщасливіший день для мене.У вас сильна молитва отче,Олеже.Слава Ісусу Христу!Вікторія.(Надіюсь,  ви вимолите мені хлопця  якого я люблю. )
 10. Хочу висловити слова подяки отцю Олегу, за написані книги. Після того як я взяла книги, одну із книг я прочитала за один вечір (а думала, що буду читати хоч би по одній сторінці за день). І лягла спати. Зранку проснувшись мене чоловік питає: “Який ти ключ знайшла?” Він сказав, що увісні я говорила, що знайшла ключ. І справді, я пригадала, що мені приснився сон, в якому я бачила багато ключів і серед них знайшла той, який мені був потрібний, з тої радості я закричала: “Богородице, я знайшла ключ”. Дуже сподіваюсь, що це добрий сон, а ключ – правильний шлях, шлях – навернення до Господа Бога.
 11. Багато літератури доводилось мені читати, проте література отця Олега справила на мене неабияке враження. Книги перш за все читаються дуже легко, вони заставляють задуматись над життям, міняється світогляд, стає легко на душі, починаєш розуміти як неправильно живеш у світі гріхів. Хочеться виправитись, змінитись, пізнати Бога і жити в мирі, любові і добрі. Їх хочеться постійно перечитувати, навіть на роботі, коли є вільна хвилинка я тягнусь до цих книг. Вони завжди тепер знаходяться в моїй сумці, як необхідний елемент мого життя.
  Дуже тішуся тим, що в моєму житті появився духівник отець Олег. Не пройшло ще так багато часу, а вже бачу в собі зміни і я задоволена цим змінам. Також хочу побажати о.Олегу світлих і добрих думок для написання нових книг і Божої благодаті!
  Дякую Вам за науку!
  Слава Ісусу Христу!
  Ірина.
 12. Слава Ісусу Христу!Ми приїжджали,щоб о.Олег молився за дитину яка не росла.Навіть заміряли ріст на одвірку,щоб подивитися чи буде рости.На наше велике здивування дитина почала рост,ріст нормалізувався.Дяка Богові за чудо,а о.Олегу за молитву!Галина.
 13. Слава Ісусу Христу! Мій син заявив,що залишає університет і йде з дому. Тому що викладачі до нього відносяться строго,а на його думку жорстоко. Я подзвонила до о.Олега попросила молитися за нього і через кілька хвилин син подзвонив,а через годину повернувся додому. Ольга.
 14. Слава Ісусу Христу!Я хочу дати свідчення.Працювала на державній роботі через брак коштів нас закрили. Коли я була на Службі Божій на молитві і коли читалося за дар доброї роботи я попросила і для себе роботи.Дякуючи Господу Богу і молитвам о.ОЛЕГУ я маю зараз роботу!!!Хай Вас Бог благословить…Світлана.
 15. В подружньому житті три роки не могла завагітніти.  Але після того як пішла на Службу Божу і молитву до отця Олега,Бог поблагословив і я завагітніла. Очікуємо з чоловіком народження дитятка.Дуже вдячна Богові! Ірина.
 16. Слава  Ісусу  Христу!В мене багато років був хронічний цистит.Лікувалася,але безрезультатно,хоча я сама медик.Захворювання загострилося особливо минулого року.Тоді я прийшла до о.Олега на молитву.Господь Бог вислухав наші моливи і оздоровив мене.З тих пір сечовий міхур мене не турбує. Євдокія.
 17. Слава  Ісусу  Христу! Мене обсипало прищами,шкіра почервоніла,дуже пекла,свербіла,лікування не допомагало. Я подзвонила до о.Олега з проханням про молитву. На другий день лікарка мене оглянула і каже:”А де ж висипка поділася?!Це не може бути!”Дякую Господеві Богові за оздоровлення!Наталка.
 18. Леся. Слава Ісусу Христу!Хочу подякувати Господеві за подаровану ласку;Матінці Божій,Юді Тадею,блаженному Миколаю Чарнецькому котрих просила заступництва і о.Олегу за молитви.Ми опинились в важкому фінансовому становищі,борги,нам дуже був потрібен кредит ,щоб здійснити деякі задуми і внаслідок цього вийти з усіх боргів.Нам обіцяли,відмовляли багато раз,виглядало безнадійно,тривало напевно більше ніж півтори року,і от нам запропонували аж 2 варіанти,з яких ми вибрали кращий і вже отримали такий необхідний кредит!Дякую Богові за чудо, надіюся,що з Божою допомогою ми нарешті виберемось з того всього. І ще, просила отця молитись за деяких людей,бо там розпалися були сім’ї,утворились ,,нові”, а зараз одне подружжя возєдналось назад!!! Дяка Богові!!!
 19. Слава  Ісусу  Христу!Мене звати Марія,я прийшла на молитви до о.Олега з букетом хворіб,боліли мене шлунок,печінка,селезінка,підшлункова,нирки.Кожного разу ми з отцем Олегом  з вірою просили Господа Бога про моє одужання.Тепер отець Олег запитує при молитві -що вас болить,я відповідаю-нічого!Слава Богові! Мене нічого не болить!
 20. Слава  Ісусу  Христу!ПІсля молитви о.Олега з чотирьох вузлів в щитовидці залишилося два.Оксана.
 21. Слава Ісусу Христу! Я дзвонила до о.Олега благала про молитву в такій справі.Прийшла до мене знайома,чуть не плаче,розповідає ,що мама запросила ворожку на середу ,щоб та прийшла до них додому і чарами допомогла.Скільки дочка впрошувала матір щоб та ворожку не приводила до хати,але мати вперлася в злому.Так що дочка не витерпіла і поїхала в місто,не хотіла брати участь в грісі.Наступила середа,врожка зустрічається і каже:” Мені так погано,бачу в видінні, за мною якийсь священник ходить.Я до тебе до хати не зможу прийти.”Мати так перелякалася,що вже більше не хоче з ворожками нічого спільного мати.Казала,що приїде до о.Олега на молитву і до сповіді.Дякую отче, Олеже,за молитву звільнення.Дякую Господу Богу за охорону від зла!Оксана.
 22. Слава Ісусу Христу! В мене сильно розпухло коліно,дуже боліло.Я не могла добре ходити,прийшлося брати палицю-коштур,без посторонньої допомоги не могла піднятися по сходинках в мікроавтобус, люди мене ззаді підпихали з переді за руки тягнули, підтримували,попід руки піднімали.По ночам нестерпні болі,одним словом я довший час важко  мучилася,чого нікому на старість не бажаю.Мазі не допомагали,але після молитов о.Олега  коліно перестало боліти, пухлина зійшла.Дякую Богові за Його велике милосердя до мене.Євдокія.
 23. Слава Ісусу Христу!Я сильно хвилювалася,тому що лікарі обслідували мою щитовидку, найшли чотири вузли,направили мене в онко.Я в той час систематично приходила до отця Олега на молитву, стан мій покращився, два вузли взагалі зникли,загрози для життя не має. Катерина.
 24. Слава Ісусу Христу! Дякую вам Отче за ваші молитви Сніду дякувати Богу не виявили гній з горла на наступний день зник. Стараюсь регулярно ходити до Причастя і щиро прошу ваших молитов! Іван.
 25. Дякуючи Господу Богу і всім святим за молитвами о.Олега Святий Дух благословив мою дитину і послав їй доброго чоловіка,одружилися в церкві, цим принесли нам велику радість(Дочці за тридцять,а зять молодший на кілька років, добродушний хлопець.)Це Ви отче,Олеже, вимолили долю моїй донечці,я так багато Вас просила про молитву за її особисте життя,дякую.Люба.
 26. Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати Богові,святому Юді Тадею,о.Олегу за молитву за даний мені дар.Протягом 4-х років я не могла завагітніти,спочатку через небажання,згодом через медичні проблеми зі здоров’ям.Після лікування вагітність всеодно не наступала.Тільки після щирих молитов до Бога,відмовлення дев’ятниці до св.Юди Тадея та щирого покаяння в сповіді в о.Олега я змогла через місяць завагітніти і народити здорову дитину.Дуже дякую Ісусу,Пресвятій Богородиці,св.Юді Тадею,всім святим і зокрема о.Олегу за отримане Боже благословення! Оксана.
 27. Слава Ісусу Христу! Я сповідалася три тижні підряд і мене після 2-ох  причасть тошнило. Що це може означати?-можливо ви поверхово сповідаєтеся і в гріхах причащаєтесь, тому вам зле-Дуже Вам дякую отче, Олеже! Ви допомогли знайти мені  причину. Слава Ісусу Христу! Пані С…
 28. Протягом тижня о.Олег розважав з нами розповідь з Євангелія про двох сліпців,а також молився за оздоровлення очей.А у мене боліли очі,сльозилися,закисали, не могла дивитися коли було сонячно.Навіть купила собі окуляри від сонця.Але того тижня на одній молитві за оздоровлення о.Олега відчула дуже сильну легкість на очі.І від того часу  мене вже не боліли, не пекли, не закисали очі.Окуляри від сонця віддала одній знайомій,бо вони мені не потрібні.У суботу отець Олег під час молитви за оздоровлення каже:”Бог комусь зцілив очі,а хтось мовчить про це.”А це було про мої очі,про їхнє оздоровлення! Дякую Богові за зцілення,а отцю Олегу за молитви! Марія.
 29. Слава Ісусу Христу! На одне око зір в мене впав до 0,3. Знайомі порадили мені ходити на молитву до о.Олега. Після кількох днів молитов я зауважила,що цим оком краще бачу читати. Перевірив мене окуліст і сказав,що не зважаючи на мою старість зір піднявся до 0,5. Дякую Господу Богу! Галина.
 30. Мене дуже боліла голова, просто затерпала, і серце тиснуло, після надісланого смс  в першій ночі з проханням про молитву до отця Олега, мені в той же момент стало легше і я спокійно міцно заснула аж до ранку! Дякую Богові за отця Олега, за Його ласку, а отцю Олегу за його терпіння, розуміння, і невтомну працю в молитвах за нас!Дякую Богу, дякую вам, отче, ви дуже добрий. Галина Христик.
 31. Слава Ісусу Христу! Мій син через депресію покинув роботу,керівну посаду,закрився в кімнаті і цілими ночами переглядав інтернет,змарнів виснажився. Коли ми з чоловіком входили до нього в кімнату,він реагував агресивно,не бажав спілкуватися.Я йому давала таблетки,які приписав лікар-психіатр,але вони не допомагали. Ми з отцем Олегом молилися за нього. Не зразу,але Бог вчинив чудо,син прийшов до здорового глузду,повернувся до нормального способу життя,влаштувався на роботу,спілкується,відпочиває,сміється. Ми всією сім’єю радіємо,що Господь вивів його з депресії. Дякуємо,отче за молитву! Ольга.
 32. Слава Ісусу Христу! Я подзвонила до о.Олега щоб молився за зятя ,тому що той влаштував сварку з дочкою,на крики позбігалися сусіди,позор страшний,а він не вгамовувався. Проте,після молитви отця Олега він раптом замовчав, присів,взявся руками за голову. Посидів деякий час,завів машину і поїхав.Того ж дня повернувся мирний,спокіний,наче нічого не сталося. Світлана.
 33. Слава Ісусу Христу! На роботі стався нещасний випадок,чоловікові проломило череп.В реанімації в важкому стані, без свідомості,лікарі нас не обнадіювали, що він виживе. Але ми настирливо, знову і знову просили  о.Олега щоб молився   за нього. Господь змилосердився над ним, підняв його з коми! Зараз чоловік вдома все розуміє,говорить,ходить,головне живий. Велика подяка Богові! Дарія.
 34. Слава Ісусу Христу! Я багато років зловживав алкоголем,був пропащою людиною. Отець Олег молився наді мною і сказав,що Бог мене любить.Ті слова і Божа благодать так на мене вплинули,перемінили,що я перестав пиячити.Ходжу до церкви,до СвятихТайн,працюю,веду здоровий християнський спосіб життя,цим приємно здивував знайомих і рідних,яких перед тим так сильно вимучив алкоголізмом. Василь.
 35. Просила о.Олега  молитися за те,щоб батьки взяли шлюб.І через декілька днів після 32 років спільного життя, батьки взяли церковний шлюб! Слава Богові! Наталка.
 36. Я, Анна сказала о.Олегу щоб помолився,бо мене змушували працювати на роботі два тижні і в неділю. Отець Олег помолився і моя напарниця сказала,що виходить її родичка за неї і я не працюю в неділю.Дякую о.Олегу за молитву.
 37. Слава Ісусу Христу! Я мала потребу в сповіді,але до о.Олега важко потрапити і не знала куди піти. Ввечері, читаючи Святе Письмо, трошки задрімала і почула:” Отець Олег.”- чийсь приємний голос до мене так промовив.Зранку прийшла і приступила до Сповіді до о.Олега,черги не було.Для мене -це чудо.Дякую Милосердному Богові за ласку Сповіді,прощення моїх гріхів.Пані Наталія.
 38. У моєї дитини (4 рочки) довший час були проблеми з шлунком і підшлунковою,не хотіла їсти,затуляла рот,плакала,рвала,лікування не допомагало. Але завдяки Божій допомозі і молитвам отця Олега у неї проявляються позитивні зміни,рвоти вже нема і почала краще їсти,ротик не прикриває рукою. Надя.
 39. Слава Ісусу Христу, отче прошу Вашої молитви, постараюся в неділю прийти на Селянську, стараюся часто сповідатися. Я завжди писала Вам записку за безплідних пар і вже є 4 вагітності. Дякую Господу Богу за все!
 40. Слава Ісусу Христу. Хочу подякувати Господу нашому Ісусу Христу за Його ласку і терпіння до мене і всіх нас. Найбільше ми звертаємося до Бога коли в нас є якісь проблеми.Ось і я працюючи далеко від дому останнім часом відчувала душевний неспокій, проблеми в сім’ї, проблеми зі здоров’ям, на роботі. Я багато молилася, читала псалми але цього було недостатньо.І ось я вирішила все покинути і приїхати до дому. Тут я продовжила лікування позвоночника, результатів було мало. Мені тяжко було ходити, нагинатися, в мене були теж сильні болі в суглобах і я ходила в поясі. Коли я прийшла до церкви мені тяжко було вклякати, отже я не могла дати належну шану нашому Господу.На другий день перш ніж іти до церкви я подумала, що іду до нашого Спасителя, який оздоровлював калік, сліпих, прокажених, то чого мені боятися за мою спину. Я зняла з себе пояс і пішла в церкву.Я старалася не пропускати ні одного Богослужіння Отця Олега, ні одної приватної молитви яку Отець Олег читає над кожним окремо, де я просила помолитися його за моє здоров’я. Пізніше я пішла до сповіді за ціле своє життя.На слідуючий день сама того не помічаючи я в церкві вклякала, поклонялася Богу без всякого болю в спині. Лише коли я зранку встала і пішла на кухню я зрозуміла, що рухаюся без всякого болю, що встала з ліжка без ніяких труднощів. Потім я про це сказала Отцю Олегу хоча сама боялася в це повірити.За цей короткий час я дуже змінила свої погляди на життя, ставлення до людей, мені стало спокійно на душі і побачила, як я грішила не задумуючись над цим.Тепер я зрозуміла, що основне в житті жити з Богом, мені треба ще дуже багато над собою працювати, але я дякую Богу, що Він (відкрив) дав мені таку можливість і дякую Отцю Олегу що він мене підтримав. Наша сила в молитві.Слава Ісусу Христу! Леся.
 41. Отче,Олеже, слава Ісусу Христу! Я писала вам з Болгаріі, ви молилися за мій душевний стан- Бог вислухав вас і мені стало значно краще.Пані К.
 42. Слава Ісусу Христу! Я два тижні лежала в лікарні з високим тиском,лікування не допомагало.Через дорогу біля лікарні- Церква Різдва Христового. Сниться мені перед світанком сон,що я проходжу біля воріт церкви,бачу стоїть священник в чорній рясі і говорить мені:”Висповідайтесь і будете здорові!”Я прокинулась під враженням цього сновидіння.В халаті і в тапочках відразуж пішла до Церкви .Жінки з палати запитали:” Куди ви йдете зараз буде обхід,професор буде оглядати .”Розповіла їм сон і сказала:”Бог мене оздоровить!”На подвір’ї церкви, я так як і вві сні було сказано,я побачила молодого хлопця в рясі,який сказав, що о.Олег буде завтра сповідати  о 8.00 .Наступного дня я довго сповідалась в о.Олега,відчула велике полегшення на душі.А через день лікарі оглянули мене і виписали мене з лікарні,тому що я здорова!Так мене Святий Дух привів до о.Олега.А потім ми з отцем Олегом молилися за те, щоб в дочки були діти,хоча лікарі казали,що це неможливо,але дочка народила двоє діточок.Вся слава і честь Господу Богу,дякую Матінці Божій за покров і опіку! Любомира.
 43. Слава Ісусу Христу! Мій син, після трагічної загибелі друга в автокатастрофі,мав великий страх. Тричі їздив на молитви до о.Олега,і страх повністю зник. Марія.
 44. Слава Ісусу Христу! Уже 26-й день як я лежу після перелома хребта. Ще вчора в мене були нестерпні болі,шкіра пекла,поперек,бока боліли.В мене був пригнічений настрій,не знала як я маю дальше терпіти ці жахливі болі,бо ж рухатися не можу поки хребці не зростуться,ще й чоловік п’яний прийшов,спить нічого не допомагає.Подзвонила я до о.Олега ми довго з ним говорили,сказав,що помолиться за мене. Сьогодні я прокинулась,шкіра не пече,болі вщухли,чоловік тверезий,я цілий день з великим надхненням  молюся,читаю духовні книжки, на душі мені світло і радісно. Дякую отче,Олеже,за молитву за духовну підтримку і поради.Господь Бог дійсно вислухав Ваші молитви і в чудесний спосіб дав мені полегшення в терпіннях. Дякую Богові за милосердя і допомогу,що забрав мій біль! Світлана.
 45. Слава Ісусу Христу! Чоловік останнім часом мені хамив,дорікав, сварився,я це дуже болюче переносила. Просила щоб о.Олег помолився за нього. Через день я знову прийшла на молитву до о.Олега і розповіла йому,що з чоловіком відбулися зміни на краще,почав говорити лагідно, не свариться, приніс мені навіть морозиво.Іванка.
 46. Слава Ісусу Христу! Мене щось тиснуло в сонячному сплетінні, я втратив апетит,не міг їсти. Тиждень ходжу до о.Олега на Богослуження,приймав кожного дня Святі Тайни,о.Олег молився наді мною.В ямці (сонячному сплетінні) відчув легкість,повернувся до мене апетит,зранку дещо зроблю і вже хочу їсти.Дякую Богові! Дмитро.
 47. Слава Ісусу Христу! У неділю 9 серпня 2015 року мене боліла голова. Я чекала на залізничному вокзалі потяг, який затримувався 1 годину. В дорозі 2,5 години продовжувала боліти голова. Ліків біля себе не було. Приїхавши із вокзалу до церкви ще 0,5 години мучилась від болю голови. Там о. Олег розповідав про чудесне вирішення проблеми одного заробітчанина. В цей момент я молячись подумки повірила у Боже милосердя і почала відчувати як головний біль припиняється, а до кінця розповіді щезає.
  Дякую милосердному Богові за зіслану ласку одужання і о. Олегу за проведення духовної науки після недільної Літургії.
  З повагою Оксана.
 48. Отче Слава Ісусу Христу буду просити Вас про молитву для своєї племінниці Єви в неї висока температура якийсь такий вірус  нічим  збити  не можем вже дали три препарати не падає всі сподівання на Бога-ПОМОЛЮСЯ-Слава Ісусу Христу отче дякую  за молитву  в ночі температури  не було Євусі легше в неї була ангіна-Леся.
 49. Слава Ісусу Христу . Отче я просила Вас про молитву в наміренні за мою донечку, щоб Господь допоміг її перебувати щасливо в таборі .(Тому що вона вдома поночам зривається, кричить,це як наслідок епилепсії.) Дякувати Богу все було добре , вона щасливо повернулася , її сон в ночі  був спокійним, і все пройшло нормально . Дякую Отче Вам за молитву за неї, а Господу Богу  за охорону . Слава Ісусу Христу! Пані Т…
 50. Слава Ісусу Христу! Внаслідок нещасного випадку я опинилася в лікарні з переломами. Думала чому Господь це допустив,я ж молюся,ходжу до церкви,читаю Біблію.Телефонувала до о.Олега, він мене заохочував до віри, до молитви,до духовного читання. Одна жіночка,що була зі мною в лікарні подзвонила ,що вагітна ,а лікарі кажуть щоб робила аборт.Я переконувала її,що аборт-великий гріх,вбивство зачатих діточок і щоб цього не чинила. Але під тиском рідних,лікарів і важкої травми вона рішилася на аборт.На мої телефонні дзвінки не відповідала,я розповіла про це о.Олегу:” Все йде до вбивства,благайте Господа щоб цього не сталося”.Отець Олег запевнив,що буде молитися і сказав щоб я їй написала смс повідомлення щоб не робила аборт.На другий день вона мені зателефонувала і дякувала за смс повідомлення,тому що вона вже була в операційній кімнаті приготована до аборту і в останній момент прочитала моє  смс повідомлення і відмовилася від аборту.Вона сказала:”Я не змогла вбити моїх діточок,вони пережили зі мною в лоні катастрофу і залишилися живі.Я залишуся жива,а їх хіба можу вбити?Не бути цьому,хай живуть.Бог зберіг мені і їм життя.” Дуже мені дякувла ,що я відвернула її від важкого гріха дітовбивства.Тепер розумію,що мої переломи і терпіння в лікарні не були намарно,Господь Бог через мене і через мудрі,влучні  поради і молитви о.Олега врятував життя діточок від аборту!За все подяка і слава Милосердному Богові! Олена.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 11"

 1. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Хочу подякувати Господеві за подаровану ласку;Матінці Божій,Юді Тадею,блаженному Миколаю Чарнецькому котрих просила заступництва і о.Олегу за молитви.Ми опинились в важкому фінансовому становищі,борги,нам дуже був потрібен кредит ,щоб здійснити деякі задуми і внаслідок цього вийти з усіх боргів.Нам обіцяли,відмовляли багато раз,виглядало безнадійно,тривало напевно більше ніж півтори року,і от нам запропонували аж 2 варіанти,з яких ми вибрали кращий і вже отримали такий необхідний кредит!Дякую Богові за чудо, надіюся,що з Божою допомогою ми нарешті виберемось з того всього. І ще, просила отця молитись за деяких людей,бо там розпалися були сім’ї,утворились ,,нові”, а зараз одне подружжя возєдналось назад!!! Дяка Богові!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 11"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов