Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 93

 1. наталя. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже дуже прошу Вас молитися за мого брата .У нього виявили рак легенів з метастазами у печінку.Благаю Вас допомогти. Моліться за мого братика, я Вас прошу Дуже!!!!!! Все надія на Бога…
 2. Любов. Слава Ісусу Христу!Будь-ласка помоліться за рабу Божу Анну,за її втихомирення і заспокоєння душі.Дякую.
 3. Анна. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Я не можу завагітніти. З 2008 р. у шлюбі. Мені вже майже 40… Дуже прошу помолитися за нашу подружню пару – за дар материнства. Щиро вдячна. Анна та Олександр
 4. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже дуже прошу Вас помолитись за моє здоровя , щоб нормалізувалась температура, зменшились лімфовузли , щоб знову почувала себе здоровою. Дуже вам дякую, Оксана
 5. Леся. Слава Iсусу Христу!Прошу молитви за здоров’я Людмили , нещодавно виявили злоякісну пухлину правої півкулі головного мозку,мама двох маленьких дітей.Дякую
 6. Олена. Прошу молитися за Боже благословення та добру долю Олени, за визначення її покликання.
 7. Олена. Слава Ісусу Христу нашому Спасителю. Помоліться будь-ласка за здоровя очей Ярослава, Олени, Оксани і за зцілення від психічних хворіб Оксани і Олени, за покаяння Івана.
 8. Олена. Слава Ісусу Христу. Отче,прошу помоліться за години на роботі для мене. Дякую.
 9. Леся. Христос Воскрес!Прошу Вас, отче Олеже, помоліться за мене і за мою сестричку Наталю, щоб ми вийшли заміж,а то вже за тридцять,а сімї своєї так і не має, ні в мене, ні в сестри.Може з допомогою молитви, Бог наблизить зустріч з тим хто стане мені чоловіком.Знаю,що на все воля Божа.Дякую!
 10. Люба. Христос Воскрес! Отче Олеже, дуже прошу Вас, щоб Ви помолилися за раба Божого Ярослава. У мого тата нещодавно лікарі діагностували рак шлунку, сказали, що оперувати вже пізно. Іншими словами, просто відправили додому помирати. Але ми маємо надію на Бога, щодня молимося, віримо в Його Всемогутність.
 11. Слава Ісусу Христу ! Дуже прошу вас помолитись за моє здоровя , вже декілька років не можу вилікуватись від постійної температури і слабості , буду дуже вдячна за Вашу молитву ! Оксана
 12. Инна. Прошу Вас,отче, помолитися за здоров’я моєї дитини Вікторії,яка вже більше 2 міс. самостійно не дихає. З Божою вірою в серці надіємось на скоре одужання.
 13. Олена. Христос Воскрес! Прошу отче, помолитися за захист від тих, хто вороже ставиться, чарує; за успіхи на роботі Олени, за розрішення проблем у відносинах з працівниками Олени. Дякую Ісусу Христу, Святому Архангелу Михаїлу і всім святим.
 14. Леся. Христос Воскрес!Прошу Вас,отче, молитви за навернення,примирення з батьками,з чоловiком Галини i ii дiтей,щоб всi повернулись в своi сiм’i!Дякую!
 15. Леся. Христос Воскрес!Помолiться будь-ласка за здоров’я моiх рiдних,за мене-випадае волосся,сильна перхоть,щоб вийти з усiх боргiв.Дякую Вам!!!
 16. Люба. Христос Воскрес ! Прошу помолитися за щасливу вагітність Світлани, за здоров”я Наталії, навернення Сергія, та втихомириння баби Анни. Дякую.
 17. уляна. Христос воскрес! за здоров”я сина Василя 4,5 роки здоров”я(проблеми неврологічного характеру) і маму Уляну за виховання!Дякую!
 18. Дмитро стрий. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу помоліться за мою маму.Вона ходить по-лікарях і не може визначити свою хворобу і дуже похудала,не спить ночами,нехай вона поправиться і буде такою якою була в молодості. – – Помоліться й за мене(та мого брата), у мене час-від часу болить живіт і я перестав рости.З тієї причини я неможу нормально харчуватися.Я хочу бути здоровим і сильним.Господи допоможи.
 19. Маряна. Слава Ісусу Христу!Прошу помолитись за оздоровлення раби Божої Маряни від нервової хвороби,тривожних розладів.Хворію 6 років.
 20. Маряна. Слава Ісусу Христу!Дуже прошу помолитись за моє зцілення від нервової хвороби, тривожних розлалів.Дуже дякую

(2) Комментариев к: "Блок 93"

 1. Марія пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за щасливе отримання візи і успішну роботу в Польщі для Марії.Дякую Вам.

 2. Наталія пишет:

  Слава Ісусу Христу!Отче Олеже!Дуже Вас благаю,помоліться за зцілення від епілепсії мого синочка раба Божого Дмитра!дякую Вам!!!

Написать комментарий: "Блок 93"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов