Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 30

 1. Христос воскрес, п.Отче Олеже . Мене звати Ліда, писала Вам із далекого Американського краю, де проживаю зі своєю сім’єю. У мене було до Вас велике прохання, помолитися за мою донечку Наталю. Нещодавно у неї стався сильний переляк. І тому почала заїкатися і мала страх до всього, боялася темряви, усюди ходила за ручку, майже щодня їй снилися погані сни. Я шукала в інтернеті молитви, подібних випадків і натрапила на свідчення жінки, котра писала про свого синочка, що Ви допомогли йому у зціленні. Ми родом теж є з Івано-Франківщини, але на даний час не могли прилетіти в Україну.Ми просили вас,отче Олеже, про молитву на відстані! І вірили, що Господь нам допоможе. Отче Олеже, хочу Вам висловити щиру подяку за Вашу молитву! Наша донечка через пару днів, від коли я Вам написала, почала говорити як і раніше, без заїкання, без заминок, і страх в неї моментально зник, не боїться практично нічого як раніше! Слава Господу, ми просто стрибаємо до неба від радості. Ми дуже вірили, що все буде добре, не переставали молитися і спільними молитвами Всевишній почув нас. Низький уклін Вам, хай Господь і надалі Вас благословляє, Ваш храм, вашу щиру молитву, яка допомагає багатьом людям у їхніх потребах, у зціленні . Як Бог дасть, будемо в Україні, то завітаємо до Вашого храму! Бажаємо Вам здоров’я міцного та щедрих Божих ласк!
 2. Мені провіяло вухо, відчувала нестерпні болі. Лікарка виписала антибіотики, але я не вилікувалася ними. Бо вухо боліло так сильно, що віддавала біль на пів голови. Ці муки тривали місяць. Я попросила отця Олега щоб помолився, протягом дня біль вщухла і мене вухо не болить. Можу спокійно спати і жити. Дякую Тобі любий Ісусику мій Господи за зцілення. Ярина.
 3. Щодо моіх попередніх прохань, отче Олеже: я просила вас молитися, бо невдало зробила фізичну вправу і боліла мене шия-тепер шия не болить, біль припинився в той день, коли я просила вас про молитву. До речі, не знаю, чи моя тета вам повідомила: завдяки вашим молитвам Бог дав їй добру роботу за спеціальністю, з зарплатнею більшою, ніж вона очікувала. Слава Богові! Дякую вам і Богові!!! Ольга.
 4. У мого сина були бородавки на нозі. Ми звернулися до лікаря і він нам порадив припікати, але йому це не допомогло. Але після припікання бородавки ще збільшилися. Я просила отця Олега Максимлюка помолитися. І через деякий час я дивлюся, а бородавки зникли. Щиро дякую Богові за Його безмежну ласку, за дар зцілення, а отцю Олегу за його щирі, святі молитви. Наталія.
 5. Я вам телефонувала, що в сина гарячка. Ви, отче Олеже , помолилися температура внормувалася, стало йому легко дихати. Дякую Господеві Богові і вам за молитву. Марія.
 6. Отче Олеже, моя донька боялася темряви і мала якісь страхи, я дуже просила вашоі молитви, щоб вона могла добре спати і нічого не боятися. Отче, донечка щиро дякує вам за молитву: спала добре і нічого не боялася. Слава Богові! Дарія.
 7. Я писала вам,отче Олеже, за свою маму, в якої був нестерпний зубний біль, таблетки не допомагали. Ви помолилися біль вщухла. Дякую Богові. Марія.
 8. Христос Воскрес! У мами був нестерпний зубний біль, жодні ліки не допомагали. Звернулась до о.Олега , щоб помолився. Все минуло.Щиро дякую Господу та о.Олегу за молитву! Марія.
 9. У мами були страшні болі,вона хвора онко. Я вам написала в фейсбуці ви, отче Олеже, помолилися,мама спала цілу ніч спокійно. Слава Ісусу Христу! Ольга.
 10. Довший час у нас в сім’ї не було дітей. Щораз ми просили з чоловіком отця Олега щоб молився, аби ми зачали дитину. Зараз чекаємо поповнення. Дуже дякуємо Господу Богу.Лілія.
 11. Отче Олеже, я вас благала молитися за дочку, яка народила дитинку і з двох стороннім запаленням легенів у дуже важкому стані впала в кому. Щиро дякую Богові Святому і вам за молитву , вона вийшла з коми. Подяка Богові. Марія.
 12. Слава Ісусу Христу.Отець Олег я хочу вам щиро подякувати за ваші молитви у мене багато шо змінилось в кращу сторону. Брат згодився на лікування від алкоголізму лежав у лікарні, тепер не пє зійшовся з своєю жінкою з якою не жили вже кілька років і має від неї дітей.
 13. І в мене так само є поліпшення підліковую зараз підшлункову маю наю надію що з Божою поміччю все буде добре.Помоліться будьласка за моє виздоровлення і подякуйте Богу за його ласку до нашої сімї. Щиро вам дякую за все! Іванка.
 14. Дякуємо Богу і вашим молитвам, отче Олеже, моїй сестрі Марії уперше за півтори тижня впала температура до норми, і їй стало краще. Дякую, дякую щиро вам!Слава Ісусу Христу. Галина
 15. Вже би швидше закінчився карантин,я так хочу приїхати до вас,отче Олеже, до сповіді,мені так добре після вашої сповіді, відчуваю що така щира сповідь мені знову потрібна. Володимира.
 16. Христос Воскрес. Отче Олег, я була сьогодні знов у Вас на Службі Божій і загальній молитві і почуваюсь благословенною, на душі мир і спокій. Мої недуги потрохи затихають. Господь через Ваші молитви діє і я безмежно дякую знову і знову Отцю Небесному за Вас. А Вам за Вашу духовну працю. Моя сестра просила недавно молитви Вашої за щасливі роди племінниці, бо були ускладнення. Ви молились і роди пройшли щасливо, без жодних розривів і тріщин. Слава Господу. Вікторія.
 17. Отче Олеже, донечка захворіла: дуже боліла голова і мабуть астма. Просила молитов . Засвідчую: дитина почувається здоровою. Дякую Господу Богу і вам ! Марина.
 18. Слава Ісусу Христу! Дякую,отче Олег, що ви молилися, результати аналізів – нормальні. Лікарі дуже здивовані.Ми дуже переживали,бо перші аналізи були дуже погані – онко по жіночому. Лікар сказав, якщо й другі аналізи будуть такі, тоді зразу ж робимо операцію. Операцію відмінили. Все добре. Я плачу з радості. Щиро дякую Господу Ісусові за допомогу і вам отче Олег за молитву! Ірина.
 19. Дякую Богові, що за вашими молитвами,отче Олеже, мій синочок вчора вже зцілився від важких судом, болів і температури. Дай Боже вам здоров’я і прошу про молитву за мене щоби жити як Бог каже. Надія.
 20. Слава Ісусу Христу ! .Отець Олег, дякую за молитву нога перестала боліти,дякую Богу.Юлія.
 21. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, будучи у Івано-Франківську тривалий час, я відвідувала часто храм Ново-Введення, де Ви служите Служби Божі, побувала на Ваших оздоровчих молитвах, Св. Сповіді і повертаючись додому благословенною, (живу в ін. області) думала, що нового, на цей раз, Господь мені відкриє?.. Що покаже? І от, відкривши, сьогодні зранку на стор. 13,книжечку написану Вами”Взаємовідносини ЛЮБОВІ ІЗ СВ’ЯТИМ ДУХОМ”, читаю :”.. 17. Його лопата, в руці в нього, щоб вичистити тік свій і зібрати пшеницю в свою клуню, а полову спалити вогнем невгасимим”. І мені згадався сон моєї сестри, в ніч, напередодні самого першого разу відвідин мною Божого Храму, де Ви, Отче, служите. Сестрі приснилось, що вона вийшла з Арсену і бачить за будинками, де приблизно знаходиться храм Ново-Введення, до якого зранку, ми обидві і мій син збирались, небо почервоніло, потемніло, б’ють блискавки, стало страшно, а потім загримів грім і в одну мить все погасло і небо очистилось. Господь дав мені зрозуміти, через Ваше служіння, сходить Дух Св’ ятий. І, дякую Богу за це, адже завтра велике Св’ято Зіслання Духа Св’ятого. Дякую Господу за все,дякую за Вас, хай дарує люблячий Господь Вам силу Духа Божого і всі Свої Дари, потрібні Вам для Вашого ревного служіння. Вічна Слава і подяка Богу! Галина.
 22. Я працюю за кордоном. Одна разу взяла гроші і пішла на закупи. Але в магазині зауважила, що грошей немаю,загубила. Оглянула все, дуже розстроїлася і повернулася додому. Включила інтернет в ютубі отець Олег молився за здоров’я, а також щоб знайшлися загублені речі. На другий день продавщиця сказала,що одна жінка знайшла гроші і мені їх передала. Це дуже скріпило мене у вірі. Слава Богові.Мирослава
 23. Я телефонувала вам,отче Олеже,за брата, який у комі, легеневий тромб. Ви помолилися він одужав. Лікар сказав,що він в сорочці народився. тому що залишився живий. Це дійсно чудо, дякую Господу Богові за Його милосердя. Покликали священика , він висповідав його причастив, уділив оливопомазання. Все зробили отче так як ви порадили. Дякую.Ніна.
 24. Отче, Олег, дякую, моя братова щойно написала, що вухо вже не болить, каже, що вже забула за нього. . Дякую Вам за молитву, дякуєм Богу за зцілення. Казала, що, як приїде в Україну, піде до Сповіді. Дарія.
 25. У місті Івано-Франківськ… В маленькому Божому Храмі.. Стаються Божі чудеса.. Отця Олега молитвами. Там сходить Дух Св’ятий на тих Хто ревно, з Вірою приходить- З Ісусом і в Ім’ я Його Полегшу для Душі знаходить. На перехресті двох доріг Господь нас хрестить Св’ятим Духом Вогнем Любові нищить зло На радість в Бозі обертає смуток. Отець Олег багато літ На Славу Божу, людям помагає.. І надзвичайних зцілень чудеса.. Через навернення Господь всім нам являє. Молитва сильна у Отця, Усяке зло із душ наших виймає А щира Сповідь за усе життя Із чистим серцем, – Всі хвороби відганяє. О, Боже Отче, в Трійці Пресв’ятій Прошу, Ти, бережи для нас Отця Олега.. Подяку шлю, від імені усіх, Котрих привів Отець Олег до тебе. Алилуя. Вічна Слава Господу, Ісусу Христу, в Трійці Єдиній. Галина.
 26. Слава Ісусу Христу!!! Все чесний о. Олеже, я щиро засвідчую на Славу Божу, що моя хвороба спить міцним сном. МРТ, за Вашими молитвами показало, що картина краща, ніж рік тому. Я це відчувала, вірила, але останнім часом самопочуття було важке, тому була готова смиренно прийняти Волю Божу.. А Господь ще знов і знов мене невидимою силою обіймає і втішає своїм благословенням і оздоровленням. Мої рідні, за котрих Ви, Отче молитесь, теж зміцнюються у Вірі через мою хворобу. Я щаслива. Дякую Богу за Милосердя і любов і Вам о. Олег за молитви. Нехай Господь в Трійці Єдиній, дарує Вам міцного здоров’я, духовних сил, наснаги в духовній праці, довгих років життя, нових проектів по навернення душ людських до Бога і здоров’ я Вашим батькам, рідним, близьким. Віра.
 27. Слава Iсусу Христу,дякую вам, отче Олеже, бо вже майже нiчого не залишилось з мого сильного страху ,через який не могла спати. Хвала Богові і вашим молитвам. Світлана.
 28. Отче Олеже,дякую за молитви, синові виплатили гроші за роботу за кордоном і він повертається додому. А перед тим роботодавець зволікав і не платив зарплату.Слава Ісусу Христу ! Марія.
 29. Слава Ісусу Христу! Вітання вам! Моїй дитинці уже рік Ви ,отче Олеже,коли я була вагітна, молились за нашу сім‘ю! Щиро дякую Вам за молитви, а Господу за чудо! Погрози чоловіка щодо аборту, контроль, маніпуляції, економічне, моральне, фізичне насилля вже тоді припинились і переросли в піклування і любов до нас. Дух Святий торкнувся нас двох. Бог допоміг мені з легкістю все пробачити і не згадувати жодних образ. Ім‘я синочкові захотів дати чоловік, сказав що це нам дар від Бога! Чоловік просить ще діток. Велике Вам дякую! Хай Бог Вас благословить. ДЯКУЮ БОГУ ЗА ВСЕ І ЗА ВАС. Юлія.
 30. Я ходив багато по прощах,хотів добре висповідатися, але далі відчував тягар на душі.Просив Господа Бога в молитвах,щоб поміг мені добре посповідатися. Хтось мені порекомендував піти на сповідь до отця Олега Максимлюка. Я знайшов де він служить,добре посповідався,на душі стало легко, світло і радісно. Безмежно дякую Милосердному Ісусові за дар прощення. Богдан.
 31. Слава Ісусу Христу ! Отець Олег, я надзвичайно щиро вдячна Богові за Вас і за Ваші щирі молитви. Сьогодні відбувся суд , я виправдана, мене поновлено на роботі. Слава Богу! Дякую Вам дуже сильно. Марта.
 32. Отче Олеже, телефонувала до вас щоб ви помолилися, бо компютерна томографія показала фібріому.Сьогодні знову зробили компютерну томографію , лікар подивився і сказав, що фібріоми немає. Слава Богові. Антоніна.
 33. Донька втрачала контроль над собою ,істерично кричала,не могла вчитися, спілкуватися.Щось її дуже мучило. Ми обходили всі церкви, монастирі в нас, але вона далі поводилася агресивно ,навіть в церкві. Якась незнайома людина підійшла і каже: ви зверніться до отця Олега Максимлюка в м.Івано – Франківськ. Ми двічі приїхали, отець Олег говорив з нею ,сповідав причащав, молився над нею і стани буйної істерії пройшли. Дитина стала спокійна, вчиться, приймає щораз святе причастя,молиться. А разом з нею і ми з чоловіком добре висповідалися, глибше навернулися до Бога, до молитви, до церкви. Молимося за вас,отче Олеже. Дякуємо Богові за допомогу. Олена.
 34. Слава Ісусу Христу, я вас просила молитися, тому що в мене була загроза передчасних пологів Дуже дякую,отче Олеже, за молитву, щасливо народила. Дякую Господеві Богові за дар нового життя.Ліда.
 35. Слава Ісусу Христу. Я просив отця Олега ввечері помолитися за мою дружину Галину. В неї сильно боліла голова (пульсуючий біль), ніякі лікарства не допомагали. Я також молився ввечері до святого Апостола Юди Тадея та угодника Св. Шарбеля. На другий день в обід біль пройшов. Дякую Господу Богу та Його заступникам. Ігор.
 36. Отче Олеже, просила вас молитися за добрий сон і спокій і мир в душі моєї доні, іі щоночі мучили жахливі сни. Засвідчую: дитина тепер спить спокійно, без жахливих сновидінь. Алилуя! Леся.
 37. Я прохала вас,отче Олегу,згадати в своїх молитвах мою донечку,яка далеко від дому і мала сильні кровотечі. Боялася щоб у неї не було емоційного зриву. Зараз хочу подякувати за ваші молитви, донечці набагато краще і кровотечі майже припинилися. Хвала Богові ! Євдокія.
 38. Отче Олеже,дуже просила вас,помолитися за знайому,у неї була кровотеча,щоб збереглося дитя в її лоні.Щиро дякую,Отче Олеже, кровотечі немає,Бог допоміг, Дякую Богу ,що вислухав молитву вашу! Маряна
 39. Отче Олег,я здорова.Дякуючи Господу Богу і вашим молитвам. Вчора так боліла голова що аж очі підпухли,а сьогодні після ваших молитов відразу стала до роботи.Надія.
 40. Мене сильно боліло в грудях,ви,отче Олеже, помолилися і біль зникла. Дякую Господеві Ісусові. Марія.
 41. Ми до вас приходили, отче Олегу, з дочкою. Після загальної молитви за здоровя у неї пропала фібріома. Слава Богові ! Олена.
 42. Донечка була в депресії, лежала, кричала, нас у всьому звинувачувала. Ми ходили з чоловіком до вас на молитви,на Службу Божу,дякуючи Богові,депресія покинула доню. Орися.
 43. Чоловік напився, поводився агресивно, хотів уже битися. Я попросила вас помолитися по телефону щоб він успокоївся. Ви, отче Олеже, молилися і він раптово втихомирився і пішов спати. Дякую Господеві Богові. Лілія.
 44. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже , дякую Вам за молитву за мою маму . Їй стало краще. депресія пройшла. Стала з нами дітьми спілкуватися, спокійно без нарікань і скандалів , а також відповідати на дзвінки. Щиро дякую Богу і вам отче Олеже. Марта.
 45. Мій родич захворів за кордоном на коронавірус був у важкому, стані нічого уже не їв. Я вам, отче Олег, телефонував щоб ви молилися. Після того родич швидко одужав, Бог допоміг. Дмитро.
 46. Багато років тому я травмувала копчик і він до цих пір болів. А останнім часом дуже турбував. Я сказала отцю Олегу , він помолився і тепер копчик не болить. Слава Богові ! Іванна .
 47. У мого чоловіка була затяжна депресія, неспокій, клубок в сонячному сплетінні, пив заспокійливі пігулки. Я писала до вас в інтернеті. Ви,отче Олеже, помолилися, йому стало легше. Потім ми приїхали до вас на молитву, ви його добре висповідали, молилися. Депресія відійшла, чоловік життєрадісний, читає Біблію, ваші духовні книги. Отче, ваша молитва сильна відкриває небо,ваша духовна праця дуже корисна. Дякую Богові. Орися.
 48. Я була на Службі Божій в монастирі, мені стало погано, відключалася, зразу ж зателефонувала до отця Олега, він коротко помолився, Бог дав сили і я стала здоровою, бадьорою. Слава Богові. Марина.
 49. Такого гарного білого птаха голуба, я бачила недавно у сні, він залопотав крильми перед моїми очима і три рази обернувся навколо себе, я аж прокинулася, ніби це наяву. Якесь дивне, але приємне відчуття залишилось.А ще трохи раніше, коли я лежала в лікарні, ви молились за мене, (дякую ще раз і Молюсь за Вас), я чекала на результат МРТ, переживала.. Мала з собою Вашу книжечку,, Взаємовідносини любові з Св’ятим Духом”.Читала її. І вночі мені приснився дивний сон:темрява, сильний шум, грім, вітер,за вікном, я жахнулась. Дивлюсь вверх і бачу чисте, голубе небо і по ньому мені на зустріч спускаються білі красиві коні і щось загуркотіло і я прокинулася, була ніч, а за вікном гроза.. Я думала, що це значить, що Бог хоче мені сказати? . А сьогодні я зрозуміла, читаючи цю ж книжечку. Це Господь посилає мені П’ятидесятницю.,, Свою Святу присутність, діяння, шум з неба, щоб моє серце палало любов’ю до Бога. Слава Господу, Трійці Св’ятій Єдиній! Дякую Вам отче Олеже. Слава Богу за все Господь через Вашу молитву в особливий спосіб тримає мене, провадить, наповнює. Галина.
 50. Я приходила до вас на молитву з сестрою, у неї протягом багатьох років була депресія. Після того вона одужала. А також до вас приходив наш сусід, який страждав від алкоголізму. Він теж був зцілений Божою благодаттю. Не пиячить працює, молиться. Слава Ісусу Христу ! Дякую отче Олеже. Ірина.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 30"

 1. Марія пишет:

  Христос Воскрес! У мами був нестерпний зубний біль, жодні ліки не допомагали. Звернулась до о.Олега , щоб помолився. Все минуло.Щиро дякую Господу та о.Олегу за молитву!

Написать комментарий: "Блок свідчень 30"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов