Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 158

 1. Ярослава. Христос Рождається всечесний отче покірніо прошу молитви за сина ігора та його сім’ю щоб бог почув їх молитви звільнив від прокляття та онконедуги хай бог вас збереже святий отче
 2. Андріана. христос рождаться прошу отця помолитися за здоровя моїх рїдних
 3. Ігор. Христос рождається ! Прошу всечесного отця помолитися за звільнення від зависті проклять хвороби
 4. Ігор. Христос ььрождається помоліться всечесний отче благаю за звільнення прощення від гріхів проклят
 5. Наталія. На жаль, підтвердився діагноз лімфома, помоліться , благаю, за зцілення Уляни.Молода жінка, двоє діток 8 і 2 роки.
 6. Андріана. Христос Рождаеться Всечесний Отче,прошу вашої молитви за здоровя мого чоловіка.щоб Бог простив нам наші гріхи .звільнив нас від прокляь проклонів заздрості диявольських і людських напастувань допоміг з роботою.дуже Вас прошу просіть БОГА щоб молитва моя була почута дякую ВАМ святий ОТЧЕ за те що ви є. хай ДУХ святий завжди горить у вас
 7. Марія. Дуже прошу про молитву за Надію яка страждає від онкології в неї одна надія на вашу молитву і на Бога.
 8. Sim. помоліться за мене від тривог страху і депресії
 9. Наталія. Прошу про молитву за хвору Уляну.
 10. Надія. Христос Рождається! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення мого батька Василя . У ньго пухлина легень (онкологія), і інші хвороби. А ще прошу допоможіть прийняти правильне рішення про необхідність операції. Щиро дякую!
 11. Наталія. Христос народився. Я живу в Севастополі.Прошу о.Олега про молитву за зцілення моєї племінниці Уляни, що має пухлину.Хай Вашими молитвами Господь явить чудо і зцілить її (їй 34 роки двоє маленьких дітей)
 12. Марія. Христос Рождається! Отець Олег благаю молитви за зцілення сина Петра, два роки назад він захворів на цукровий діабет 1 типу. Він зовсім опустив руки, зневіренний, каже що його життя немає змісту. Хвороба зовсім його підкосила. Лише віра на Господнє милосердя.
 13. Наталія. Отче благаю вас помолитися за мого чоловіка який має пухлину головного мозгу 4 стадія,щоб я Бог дарував йому життя і пробачив нас грішних))))
 14. Наталія. Христос Народився. Дуже прошу молитви за зцілення мого тата Володимира, в якого пухлина горла, найімовірніше злоякісна. Дякую
 15. Тетяна. Христос народився!! прошу молитви за важко хвору Ольгу ( рак) Доброго дня всім небайдужим !!! Напередодні Нового 2020 року в наше невеличке село прийшла сумна звістка , яка сколихнула всіх людей . В нашої односельчанки Кобельської (Бойчук ) Ольги Стефанівни , 1988 р.н. діагностували страшну хворобу – « Гострий лейкоз (М5)» . Протягом літа Ольга лікувала різні хвороби , на які була висунута підозра . Кожен раз вона думала : « Ще крок і вже все буде добре . Ще одне невеличке лікування і вже все буде позаду». Та вона навіть не могла уявити ,що на неї чекає в майбутньому . Життя підготувало для неї страшне випробування . Та всі негаразди стають набагато легшими , якщо є підтримка : підтримка коханого чоловіка ,донечки ,друга , знайомого і просто небайдужої людини . Якщо добре розібратися в цій ситуації ,то життя однієї людини тягне за собою життя іншої . В цьому випадку це донька Ольги, Юліанка . Вона ще дитина і тому не може збагнути чому її матуся ,яка кожного ранку проводжала її до школи зараз не біля неї . Телефонуючи до матусі , вона просить її повернутися додому зі словами : «Мамочко , я буду слухняна , обіцяю лише би ти скоріше одужала » .  На одужання Ольги потрібні ВЕЛИКІ КОШТИ . Щоб зробити пересадку кісткового мозку закордоном, потрібно приблизно 120 тисяч доларів . А перед тим потрібно пройти багато дороговартісних курсів хіміотерапії. Для родини це великі кошти . А для багатьох людей – це шанс на життя для Ольги ! Просимо всіх небайдужих людей , які могли б хоч чимось посприяти у лікуванні Ольги . ВІДГУКНІТЬСЯ! Адже саме від Вас і може залежати життя цієї прекрасної людини
 16. Тетяна. Христос народився!!! прошу про молитву за звільнення Андрія .. Збереження сімї
 17. Іван. Христос народився! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії, після вірусу не покидає кашель, болять суглоби. Щиро дякую Вам.
 18. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії.
 19. Іван. Слава Ісусу Христу! Іван, Тернопіль. Благаю про молитву за здоров”я доньки Ангеліни, тяжко переносить вірус, сильний кашель, вже 10 днів висока температура. Також прошу помолитись за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирок, дружини Таїсії.
 20. Марія. Христос Рождається. о.Олеже щиро прошу за молитву зцілення від раку моєї мами від якої відказалися лікарі і одна надія лише на молитву та Боже милосердя.Дякую.

(2) Комментариев к: "Блок 158"

 1. ГАЛИНА пишет:

  Галина. Христос Воскрес! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення онкохворої Галини . Щиро дякую Вам!

 2. Галина пишет:

  Христос Воскрес. о.Олеже, щиро прошу за молитву зцілення від раку Галини. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 158"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов