Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 22

 1. Слава Ісусу Христу!Мій син противився тому ,що я ходжу до церкви. Сварився ,був агресивний ,не хотів йти до сповіді. Я поїхала на прощу і чування в Погоню, молилася за нього і за його навернення. Всю молитву мені так було погано,що я аж непритомніла, мабуть, ішла духовна велика боротьба за його душу.Я прийшла до о.Олега ослаблена, всередині щось боліло. Отець Олег помолився, мене наповнила сила ,болі і знесиленість зникли. Увечері син пішов на Службу Божу і покаявся в Сповіді.Моєї молитви була замало ,щоб син навернувся , а разом з отцем Олегом відмолили його. Інна.
 2. Слава Ісусу Христу! Через забій на лівій руці не згинався мізинець.Після молитов о.Олега Максимлюка палець почав нормально згинатися.Дякую Богові за ласку зцілення і о.Олегу за молитви. З повагою Оксана.
 3. Слава Ісусу Христу! Через підвищення артеріального тиску до 170/95 я почувалася дуже погано . Та завдяки молитвам отця Олега тиск внормувався ,більше не підвищується ,а я не хворію.Також дякуючи Богові та молитвам о.Олега ,минув нежить та вгамувалися болі у хребті,що турбували мене.Надія.
 4. Моєму синові приснився нібито його померлий друг і сказав, що не треба молитися і ходити до церкви.Я пояснила сину, що цей сон не від Бога. Але він,перебуваючи під впливом гнітючих почуттів, того дня ще й впав і травмував голову .Я прийшла до о.Олега з проханням, щоб він молився за нього. Після молитви йому стало легше ,відійшов від шоку.Дякую Господу Ісусові . Ольга.
 5. Слава Ісусу Христу!У мене сильно скакав артеріальний тиск.Через це я була дуже знесилена,тому коли вперше їхала на молитву до о.Олега ,була вимушена викликати таксі.Сповідалася, причащалася ,отець Олег молився наді мною ,тиск нормалізувався.Тепер я своїми ногами приходжу до церкви на молитву,моя працездатність відновилася,також впав цукор, почуваюся бадьорою і сповненою сил.Коли приходжу на Службу Божу ,яку відпраляє о.Олег, то відчуваю велику благодать і духовне піднесення. Аріана.
 6. Після відвідування Зарваниці, і щирої молитви зі сльозами і риданням,про допомогу зцілився від наркозалежності(конопляної)…вже два місяці не тягне,радію життю без наркотиків(природою спілкуванням із людьми,і так далі). Микола.
 7. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже,прошу ,помоліться за щасливу дорогу Галини. -Регулярно-Сповідь, Причастя. Помолюся.  – Дуже дякую, дорога справді була щасливою. Галина.
 8. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,після поїздки до вас на Службу Божу та молитву я три ночі спала. Велике спасибі!!! Слава Богові!Ірина.
 9. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,часто приходжу на молитву до вас і прошу молитися за своїх рідних. Тому хочу засвідчити,що завжди, коли ви молитесь за моїх племінників ,вони швидко одужують,а колись хворіли довго.Ще просив молитися за мир у сім’ї родички,яка часто сварилась з чоловіком,бо він багато пив . Зараз вони не сваряться.Давав прохання за батька дівчини, у якого було загострення хвороби серця, мучив виснажливий серцевий кашель, погані аналізи. Я давав вам намір-прохання на вечірню молитву і стан здоров’я у нього покращився.Він тиждень прокапався в лікарні ,кашлю вже не має ,спить добре.Левко.
 10. Слава Ісусу Христу!Я відчувала неспокій,бо минали роки,а мої діти,син і дочка,не мали своїх сімей.Я з о.Олегом почала молитися в цьому намірі,давала прохання на Службу Божу , щоб влаштувалося їхнє особисте життя. Господь вислухав наші благання ,бо дочка знайшла хлопця з серйозними намірами,а син уже навесні одружується.Зараз ми готуємося до весілля.Це великий Божий дар для мене,тому що я так хочу побачити внуків.Думала ,що вже й не дочекаюся цього,але Милосердний і Добрий Господь!Алилуя .Оксана.
 11. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,хочу вам подякувати ! Валентина ,яка осліпла і за яку я просила вас помолитись, почала бачити. Правда зір відновився тільки в одному оці і на 50 % ,але для нас і для неї це надзвичайно приємна новина і велика радість. Вдячність свою ми вам просто не можемо висловити! Нехай Господь Бог допомагає у ваших добрих вчинках і береже Вас!Вікторія.
 12. Слава Ісусу Христу!Моя дочка дуже хвилювалася перед написанням ДПА(Державної підсумкової атестації) і дуже просила,щоб отець Олег помолився.З Божою допомогою і завдяки молитвам о.Олега вона написала цю контрольну на 11 балів .Ще й розказувала,що дуже легко і без хвилювань вирішувала всі завдання. Алилуя. Іванка.
 13. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу, помоліться за мене,Галина.Впродовж останніх двох днів відчуваю біль у серці ,також дуже болить голова . Ваша молитва вже багато разів мені допомагала. Наперед вдячна Вам за те,що Ви є ,що допомагаєте мені і іншим людям.-Регулярно: сповідь,Причастя.Помолюся.-Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, вчора просила Вашої молитви, а сьогодні хочу Вам подякувати — серце перестало боліти, голова ще трохи болить, але вже мені значно краще.Також колись я просила молитися за мого чоловіка, і з допомогою Вашої молитви вирішилася його проблема щодо роботи. Дуже дякую Вам, що Ви завжди допомагаєте. Дякую Господу Богу за вислухані молитви. Галина.
 14. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,допоможіть,будь ласка.Мене жахливо болить голова.Мучуся і вдень,і вночі,немає сил вже терпіти!!! Мені страшно ,адже цей біль не вгамовують жодні препарати.Помоліться.-Регулярно:сповідь ,Причастя.Помолюся.-Отче,дякую за молитву.Голова вже не болить.Світлана.
 15. Слава Ісусу Христу!Отче , вітаю із Святом Зіслання Святого Духа та щиро бажаю рясних Божих благословень.Я вас просив молитися за мого сина ,в якого після щеплення виникла реакція. Це було 2 тижні тому,та тепер набряк вже зійшов ,лишилося тільки маленьке потовщення .Дільнична лікарка запевняє, що все буде добре.Дякую Богу,що все обійшлося і син здоровий, а Вам спасибі за молитви. Микола.
 16. Слава Ісусу Христу!У суботу моя дочка загубила на пасовищі золоту сережку.Ми ретельно обшукували ті місця ,де вона ходила.Та все було марно,адже навколо все було встелено зеленою та сухою травою.Повертались додому без надії ,що сережка знайдеться . Увечері подумала попросити о .Олега про молитву ,але ніяк не могла наважитись.Сумнівалась,чи можна отця тривожити через такий земний клопіт.Але все -таки написала і, коли о.Олег відповів,що помолиться,в мене з’явилася сильна віра,що я знайду її.Зранку пішла знов на пошуки,навколо на траві блищала роса.Я оглянула одне місце ,потім пройшла декілька метрів вперед і увімкнула запис молитви о.Олега ,який збережений у моєму телефоні.Мабуть ,і дві хвилини не минуло ,а я побачила сережку серед трави .В цю хвилину відчула надзвичайну ясність і чіткість в очах ,ніби якась завіса з очей упала.Дякую Господу за таке чудо ,а о.Олегу уклінно вдячна за щирі молитви і за те,що ніколи не відмовляється допомогти. Іванка
 17. Слава Ісусу Христу! Отче,Юля розповіла, що привезла чудову Вашу нову книгу .Щиро прошу,залишіть і мені таку ж саму .Надіюся,що незабаром приїду до Вас.Світлана. Львів.
 18. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,будь ласка,моліться,бо вже зранку нестерпно болить голова.-В ім’я Ісуса Христа голова не болить!-Отче,слава Богу,все минулось,голова вже не болить.А ще вчора після Служби Божої я почувалася дуже добре.Також діти просили перед сном розповісти їм щось про святих,хоч досі навіть слухати не хотіли. Дякую Богові.Анастасія.
 19. Слава Ісусу Христу! Одного вечора мене наповнили неприємні почуття відчаю, хвилювання і страху перед майбутніми життєвими подіями.Відчуваючи безвихідь,попросила о.Олега ,щоб помолився за мене.Через декілька хвилин отець написав:”В Ім’я Ісуса приємні почуття Божої благодаті і любові наповнили Ірину.Вона зцілена.Наказую ,щоб в Ім’я Ісуса Христа Ірина спала міцно аж до ранку.”І відразу мені стало так спокійно,радісно,добре.Здавалося,немов я стою в церкві,наповнена Божою благодаттю ,а всі мої турботи зникли .Ці приємні почуття не покидають мене і досі .Також мені було дуже зле,болів шлунок , відчувала слабкість, мабуть,чимось отруїлась.Та після молитви о.Олега :”В Ім’я Ісуса здорова”,зранку прокинулась і зрозуміла,що я здорова.Дякую Господу Богу і о.Олегу за щирі молитви .Алилуя!Ірина.
 20. Слава Ісусу Христу!Впродовж довгого часу я не могла спати ,дуже мучилася .Отець Олег помолився:”В Ім’я Ісуса Христа ,щоб спала всю ніч!”Я міцно заснула ,прокинулася зранку і відразу написала о.Олегу:”Отче,я спала !!!” Дякую Господу і отцю Олегу за це чудо.Софія .
 21. Слава Ісусу Христу!Я впала із сходів,підвернула ногу ,ще й так сильно травмувала палець ,що він аж почорнів і нестерпно болів.Попри сильний біль я пішла в неділю на Службу Божу і молитву до о.Олега.Отець помолився,а наступного дня ,вставши зранку,була приємно здивована,бо мій палець не болів і став рум’яним і світлим.Дякую доброму Господеві за зцілення і о.Олегу за молитву.Віра.
 22. Слава Ісусу Христу!Отче, у нас спека нестерпна ,ще й бомки корів кусають,а ті пастися не хочуть ,лише бігають.Біда велика,бо дощу немає,через посуху трава вигорає,рослинність на городі просто вариться.Прошу,моліться зі мною ,щоб Господь послав дощ.-Помолюся.-Отче, дякую!!!У нас вчора аж два рази пройшов рясний дощ.Дякуємо.Аня.
 23. тетяна. Слава Ісусу Христу! Хочу щиро подякувати Господу Богу за його чудесну допомогу . За посередництвом молитви о.Олега моя донечка щасливо здала два перших екзамена зно .Ми не сподівались на такий хороший результат, бо завдання були важкі. Але Господь допоміг. Попереду ще багато переживань , але я знаю що вже добре здані 2 екзамани- це завдяки молитві отця Олега.Дякуємо і ще раз дякуємо йому!
 24. Слава Ісусу Христу!Впродовж усієї зими та весни я хворіла,турбував кашель, нежить.І хоч лікувалася,але легше ставало лише на деякий час.В неділю,в день свята Зіслання Святого Духа, прийшла на молитву до о.Олега .Він помолився,а вдома зауважила ,що мені ще більше заклало груди.Наступного дня ,а це було якраз свято Пресвятої Трійці, я знову прийшла на Службу Божу та молитву до отця Олега .Господь вислухав щирі молитви ,бо вже у вівторок відчула ,що кашель минув,а моє самопочуття значно покращилось.Дякую Господу Богу за зцілення ,а о.Олегу за молитву!Тетяна.
 25. Слава Ісусу Христу!!! Отче,за вашими молитвами я маю хорошу роботу закордоном у гарній і добрій сім’ї, де жінка виховує двох синів.Мені тут так добре,що здається, немов я знайшла собі сім’ю!!!А також ходжу тут до костелу, до сповіді і причастя,багато молюся. Вибачте. Дякую Вам!!!Оксана.
 26. Слава Ісусу Христу! Дякую милосердному Господу за оздоровлення шийного відділу хребта та полегшення стану за молитвами благословенного отця Олега.Мені так дошкуляв нестерпний сильний біль,що я не міг знайти собі місця ні вдень, ні вночі . Прохав отця молитися за мене по телефону, бо не мав можливості приїхати на молитву,також молився і переглядав відеозапис молитви о.Олега про духовне та фізичне оздоровлення . Зараз набагато легше і я вірю, що Господь повністю зцілить мене за посередництвом дорогого отця Олега! Нехай Господь щедро благословляє Вас, отче!Ігор.
 27. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, одного разу у серпні я приїхала з дівчатами до Вас на молитву і забула гаманець.Думаю, Боже ,мені ж треба заправитись !Як я доїду, адже живу в іншій області.Важко повірити, але я та дівчата невідомо звідки у машині назбирали 5 купюр по 200 грн,які лежали у різних кишеньках і яких до того там не було. Ось таке чудо послав мені Господь.Соломія.
 28. Слава Ісусу Христу!Отче,я телефонувала Вам з-за кордону і просила про молитву,бо не могла вже терпіти нестерпного болю у ногах.І коли Ви помолилися,тепло наповнило мої ноги.Щиро дякую Богові за ласку зцілення,а Вам, отче Отче,за молитви.Ніна.
 29. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, Сьогодні у церкві я молилась вервицю за нашого спільного знайомого .Раптом мені стало недобре,голова запаморочилась,вуха заклало, відчула нудоту,захотілось блювати ,ледве дійшла до лавки.Що це таке зі мною було? Я домолилась ,але, мабуть, більше не буду , краще підтримаю словами ,бо сама немічна. А перед тим молилась за своїх дітей та чоловіка ,і все було добре,таких відчуттів не мала. Що це?До Вас,отче Олеже ,такі важкі люди приходять !Як ви витримуєте їх відмолювати?Також я Вам писала ,що не можу спати.Ви відповіли:”В ім’я Ісуса Христа спіть міцно!”І я спала всю ніч.Щиро дякую.Нехай Господь Ісус допомагає Вам,а Пречиста Діва візьме під свій покров .Віра.
 30. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться, будь ласка, за мою дитину в животику.У мене 6 місяць вагітності,та я відчуваю,що щось не так,бо живіт терпне , дитинка майже не рухається. Будь ласка, допоможіть!-Помолюся.-Отче,дякую! Він так гарно почав ворушитися, не можу Вам передати. І мені вже набагато краще, не переживаю і з животом все нормально .Дуже дякую!Слава Богові!Олена.
 31. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,я написала Вам ,що вночі не можу спати і попросила про молитву,щоб заснути і хоч трохи відпочити .Ви помолилися і сказали:”Спіть міцно!”Я заснула і ви мені приснились .Ще розкажу сон.Біжу і бачу надзвичайно гарний будинок.Я знаю, що там мешкаєте Ви,отче,а я з вами або в гостях у вас.Виходжу із будинку , повертаюсь і бачу,що з нього великими потоками виливається вода .Я згадую,що забула вимкнути кран.До речі,вода була надзвичайно прозора і чиста мов кришталь. Що це вам нагадує з Євангелія? Чи добре я думаю,бо пригадала слова із Святого Письма :”Ріки води живої ,благодаті Святого Духа.” Ви сказали, що я маю духовну єдність з Вами.Так,це правда,бо я відчуваю просто неймовірну духовну єдність з Вами,отче. За Вашими молитвами я отримала великі Божі благодаті в житті , а також фізичні зцілення своїх рідних.Дякую Господу за те,що Ви є у нас, дякую за Дар Вашого життя і служіння.За Ваші щирі молитви,за добре серце,за працю у ім’я Христа нехай Господь зсилає щедрі ласки, дарує радість ,мир і довгії літа!Слава Богу за все! Алилуя!!! Катерина.
 32. Слава Ісусу Христу ! Я мав великі борги,тому вирішив пригнати з-за кордону машину,щоб тут її вигідніше продати і віддати все,що винен.Для цього дозичив ще гроші,придбав за кордоном машину і виставив її на продаж в інтернеті.І хоч оголошення набрало тисячу переглядів,але ніхто так і не подзвонив. Я почав ходити на Богослуження і молитви до о.Олега .Ми молилися в намірі ,щоб продати автомобіль . Незабаром мені зателефонували двоє людей,один з них купив у мене машину. Я віддав борги тим людям ,які дуже наполягали на цьому.Дякую Богові, дякую отцю Олегу за молитви . Дмитро.
 33. Слава Ісусу Христу!Я ходжу на Службу Божу та молитву до о .Олега і щоразу прошу, щоб молився за моє здоров’я,а також за те, щоб було все добре в сина на роботі за кордоном .Одного разу син мені зателефонував і сказав ,що на вихідних міграційні служби в місцевості,де він проживає, виловили і депортували всіх українських заробітчан,а йому дивом вдалося сховатися.Зараз він надалі продовжує там працювати і завдячує це Божому милосердю та нашим молитвам.Слава Богу! Марія.
 34. Слава Ісусу Христу!Я -Марія,мала підвищений тиск ,майже 160/90 .Через це почувалася дуже зле. Я приїхала до о.Олега на молитву,він помолився і тиск став 130 /80 ,а також вже не піднімається , почуваюся добре .Я дуже вдячна Господу Богу і отцю Олегу за його молитви.
 35. Слава Ісусу Христу!Без вагомої на то причини ми із дівчиною дуже сильно посварилися,а вона стала ініціатором сварки.Ми взагалі перестали зустрічатися, розмовляти по телефону та переписуватись.Здавалося ,все закінчено у наших стосунках.Я почувався неймовірно розчарованим і пригніченим.Приходив на молитву до отця Олега ,з ним ми говорили про ці відносини ,молилися, щоб все налагодилося. І сталося диво, вона подзвонила і запросила на обід. Так наші відносини відновилися. Дякую Богові !Павло.
 36. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,ми проживаємо в Америці .Я щиро прошу молитов за успішне працевлаштування Руслана.Дякую .Нехай Господь береже Вас.-Регулярно :Сповідь Причастя.Помолюся.- Отче ,щиро вдячна Вам і Господу Богу за вислухані молитви.З Божою допомогою Руслан знайшов аж дві роботи, але вибрав одну і нею дуже задоволений.Також висловлюю подяку від імені моєї тітки,яка була у Вас на молитві і просила про ласку доброго працевлаштування.Слава Богу,бо вона знайшла дуже хорошу роботу,за що дякуємо Вам.А ще прошу Ваших молитов за мир і спокій у моїй душі ,за зцілення від головного болю , за зміцнення віри і навернення Руслана. Дякую.Віра.
 37. Слава Ісусу Христу!Після операції у мене виникли проблеми з кишечником,мучили сильні запори.Але після лише однієї молитви о.Олега я звільнилася від цієї проблеми,запори більше мене не турбують, функціонування кишечника налагодилося.Це справді велике чудо.Щиро дякую Богові за зцілення і о.Олегу за його щирі і сильні молитви .Оля.
 38. Слава Ісусу Христу! Отче, хочу щиро подякувати Вам за молитви і Господу Богу за допомогу! Ігор, який майже два місяці не сповідався, сам добровільно пішов до сповіді, а ще отримав пропозицію щодо роботи. Мені запропонували роботу, на яку я чекала два з половиною місяці.Також моє серце вже не болить ,воно здорове,аналізи дуже добрі .Мамі пообіцяли безкоштовне лікування, її аналізи виявилися кращі, ніж я думала. Слава Богу! І Вам подяка за випрохання Божої ласки для нас! Дякую щиро! Світлана.
 39. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу,я Вас дуже прошу, помоліться за мого сина Владислава,який ніяк не може подолати застуду.Благаю Господа,щоб дарував йому здоров’я,силу перемогти хворобу,щоб температура більше не піднімалася.Дуже Вас прошу ,отче,про молитву.-Регулярно: Сповідь , Причастя. Помолюся. -Слава Ісусу Христу!Отче Олег, з усього серця дякую Вам за щиру молитву. Моєму синочку стало легше.Вчора він увесь день лежав,часто спав,був слабий,а сьогодні дитина вже бігає,менше кашляє, температури не було вночі,спав спокійно.Дякую Господу Богу за допомогу,а Вам за молитву.Марія.
 40. Слава Ісусу Христу!Отче, прошу Вас помолитися за видужання моєї донечки Вероніки. Дитина третій день плаче, не спить і майже не їсть через стоматит у роті. Ліки практично не допомагають. Мені нестерпно боляче,бо нічим не можу їй зарадити. Ваша молитва завжди оздоровляє, вірю ,що і зараз все буде добре. Дякую Богу за Вас.-Регулярно: Сповідь, Причастя.Помолюся.- Отче, дякую за Ваші молитви. Тієї ночі, коли ви помолилися ,дитина спала, а наступного дня перший раз їла.Хоч стоматит повністю ще не пройшов, та дитина зовсім інша . Ваші молитви завжди діють. Я вдячна Богу за Вас. Хай Господь продовжить ваші роки хоча б до ста літ.Слава Богу!Ірина.
 41. Слава Ісусу Христу!Отче,будь ласка, помоліться за мого сина Володимира ,який дуже погано почувається після операції.Дякую.-Помолюся,щоб мав сповідь, Причастя ,оливопомазання.-Отче,дуже дякую Господу і Вам!!!Синові уже стало краще .Дай вам Боже здоров’я і довгих років життя,а ще прошу, згадуйте в молитвах мою сім’ю ,щоб Божа любов ніколи не залишала нас.Не знаю ,як віддячити Ісусу і Вам ,отче.Надія.
 42. Слава Ісусу Христу!У мого сина були страшні приступи епілепсії ,які повторювалися раз на два місяці або й частіше.Ми були два рази на молитві в отця Олега.Відтоді минуло сім місяців ,і з Божою допомогою та за молитвами о.Олега приступів більше немає.Слава Богу! Тетяна.
 43. Слава Ісусу Христу!У мене виникла загроза передчасних пологів.Я зателефонувала о.Олегу і попросила, щоб помолився .Завдяки Божій допомозі та молитвам отця Олега я виносила до зазначеного терміну і народила здорову дівчинку.Христина.
 44. Слава Ісусу Христу!Ще 12 років тому я зверталась до о.Олега, щоб молився за моє оздоровлення із злоякісної пухлини.Господь Бог вислухав молитви отця Олега і зцілив мене.Пухлина зменшилась,навіть майже зникла,а я живу повноцінним життям. Я відшукала храм ,де служить отець ,і прийшла подякувати йому .Адже за його святими молитвами Господь Ісус врятував мене від смерті.Дякую Богові за зцілення і продовження років мого життя.Люба.
 45. Слава Ісусу Христу!На високу посаду окрім мене претендувало ще сім осіб .Я поїхав до о.Олега на молитву та Службу Божу ,посповідався і запричастився.Також попросив отця молитися за те,щоб все вирішилося успішно.Це була важка боротьба, здавалося ,що у мене немає шансів обійняти омріяну посаду.Та все,що недосяжне у людських очах,можливе з Божого благословення. Господь поблагословив, і врешті -решт маю призначення на цю посаду ,завдяки якій зможу робити добро багатьом людям.Дякую Богові за те, що підтримав мене у такий важкий відповідальний момент мого життя .Богдан.
 46. Слава Ісусу Христу!Ми були у Вас ,отче Олегу ,в церкві на Службі Божій та молитві.Я думаю, Ви мали б нас пам’ятати , ми приїжджали зі Львова .Мій чоловік після глибокої сповіді у Вас отримав велике полегшення і наші відносини в сім’ї нормалізувалися.Щоразу після ваших молитов отримуємо велику благодать,натхнення ,приплив сил.Ми ще обов’язково приїдемо до Вас. Дякую .Оксана.
 47. Слава Ісусу Христу!Декілька років я мучилася через раптові напади панічної атаки . Наприклад, їхала в автомобілі,і тільки -но стала в заторі ,як серце починало дуже битися , мене кидало в піт, в очах чорніло і опановував страх, що я ось-ось знепритомнію.Саме так було і на роботі ,і в маршрутці, і в людних місцях.Всією сім’єю ми приїжджали із Львівщини до о.Олега на Службу Божу та молитву.Дякую Господу Богу за чудо,адже панічна атака після молитов о.Олега відійшла.Також висловлюю щиру подяку отцю за молитви.Анна.
 48. Слава Ісусу Христу!Впродовж багатьох років я була понищена гріхами, виснажена захворюваннями, пригнічена невдачами і перебувала у стані глибокого відчаю та депресії, вибита з колії нормального життя. Та відтоді ,як приїхала до Вас ,отче Олеже,до церкви,де добре і щиро висповідалась, запричастилась,а ви помолились за мене, життя моє докорінно змінилося.Мене наповнила велика Божа любов і радість.Я пізнала незбагненний стан неземного величезного щастя в Господі і Божій любові.Бували миті ,коли я на деякий час немов відключалась і навіть не орієнтувалася у просторі.Ці відчуття огортали мене зненацька під час молитви,а інколи й за кермом або на вулиці.Тоді я просила:”Господи,зупинись,бо не витримаю!”І все припинялося.Та вдома цей стан духовного піднесення тривав довго.Це все я переживала щоденно, мало того ще й декілька разів на день.Вдома після молитви мені був потрібен час ,щоб прийти до тями.І я завжди виходила,наче тінь,легка і піднесена.Цілими днями я молилася,читала Святе Письмо ,вивчала життя святих і відчувала незрівнянне блаженство і любов.Господь благословив мене цими надзвичайними духовними потіхами .Вони огортали мою свідомість,зміцнювали,підносили.А у церкві я щосили насолоджувалась Божою наукою та любов’ю . Здавалося,що розчиняюсь в просторі і часі.Молилась,молилась,минало дві години,а наче тільки хвилина.Трохи й дивувалась ,чому деякі люди на Службі Божій поводяться неуважно , розсіяно.Я ж досвідчувала Божу присутність якось інакше ,з любов’ю і усім серцем,кожною клітинкою мого єства.Тоді я не усвідомлювала,що не всі можуть так глибоко переживати Божу любов,а лиш дехто. Я щаслива,бо замість нещастя,приниження ,відречення і душевних мук,що мучили мене багато років , Господь Ісус подарував мені частинку раю на землі,відновив мене своєю любов’ю,дав силу жити, поблагословив натхненням розповідати людям про Бога.Я відчула сильне бажання навертати людей до Господа,допомагати їм покинути гріх. Я й тому привела до віри в Бога, до церкви, до Вас, до сповіді стількох людей,розповідала їм ,що тут вони отримають незбагненні щедрі ласки і благословення.І люди мене слухали.Вірю,що це теж Дар Божий.Як сильно раділо моє серце ,коли бачила ,що люди з захопленням слухають про Бога,про духовне, моральне життя,навертаються,ідуть до Сповіді.І справді багато з них стали ревними праведними християнами,але були й такі ,які зовсім не хотіли слухати моїх слів,сердились.Я соромились вам зізнатись про все це.Просила в Господа і отримала неймовірні речі.Рідні були вражені,коли бачили,що молитви вислухані ,а прохання виконані.Інколи,коли люди просили про молитву за вирішення деяких справ,я відчувала,що їхні прохання не на часі ,тому вони не вирішувались.Коли людей попереджала про щось,воно здійснювалось потім,а рідні дивувалися ,звідки я це знаю.Одного разу мої діти подзвонили і повідомили ,що їхня улюблена рибка здохла.Вони плакали і просили зателефонувати вам.Але я не наважилася,соромно було,і помолилася сама.Тієї миті діти сказали ,що все добре,бо рибка вже плаває .Та це диво Господь зіслав вашими,отче ,молитвами,адже ми якраз поверталися від вас додому.Я тоді перебувала в якомусь незбагненному блаженстві. Впродовж цього часу мене нічого не боліло.Також зникло відчуття страху.Навіть коли ми ледь не потрапили в аварію і дивом залишилися живими та неушкодженими,а чоловік від пережитого аж спітнів,я зберігала спокій та рівновагу.”Нічого страшного !”-сказала в цю хвилину чоловікові.Я була цілодобово намолена і лиш тепер розумію,як вільно помирають святі.Господь Бог нас зберіг ,бо страшне могло статися, адже наше авто вже було між двома вантажівками.Чоловік в цю хвилину вже думав ,що це кінець ,він подумки прощався з життям.Але я мала благодаті багато і мене, отче,немов вітер виніс, зіткнення вдалося уникнути.Два місяці моя мама ходила окрилена і щаслива,а я тоді дуже відчула і згадала євангельську оповідь про кровоточиву жінку,яка з вірою торкнулася Ісуса і зцілилася.Тому відповідальність перед Богом я мала більшу ,ніж будь -хто. Моїм дітям всі говорили :”Яка у вас чудова мама!”Цей мир і спокій ,що панував в моїй душі , зауважували всі.Господь дарував чудесний вихід всій моїй сім’ї.Чоловік зізнавався,що поряд зі мною він такий щасливий ,немов щойно одружився.Моє серце сповнилося глибокою любов’ю до дітей та чоловіка.Вони це відчували і завжди повторювали,що всім мамам потрібно їхати до о.Олега.Господь оберігав мене .Якось я просила чоловіка не пити вина після горілки,бо боялась його.Він не послухав і ковтнув.Потім дуже пожалів,бо оса вкусила його в губу,аж обличчя рознесло.Після цього чоловік почав боятися грішити,бо таких випадків трапилося ще декілька. Дякую моєму милосердному Господу Ісусу,що простив мої гріхи.Замість смутку обдарував мене радістю,замість недолі дав щастя,зміцнив мою віру ,запалив в моєму серці бажання чинити добро.Я дуже радію,що Господь є зі мною .Господь Бог -наш Творець і Спаситель.Він добрий і милосердний .Будьмо вірні Йому ,не сумніваймося в Божій допомозі і любові.Дякую Вам,отче Олеже ,за добру ґрунтовну сповідь,за щирі молитви і духовне керівництво.Орися.
 49. Слава Ісусу Христу!Отче, допоможіть!Зло сильно мучить мене , будить щоночі о третій годині,спати не дає.Щоразу відчуваю, як щось мене торкається,аж мороз по мені йде, а потім увесь день почуваюся,немов зварений і злий на все, плачу, жити не хочу.Аж страшно спати лягати,не можу ні відпочити ,ні розслабитись. -Регулярно:сповідь, Причастя. Помолюся.-Отче,спав усю ніч.Дякую.Андрій.
 50. Слава Ісусу Христу! Дякую Вам ,отче Олеже,за Ваші молитви та служіння .Щодня читаю в інтернеті на Вашому сайті свідчення людей про оздоровлення і дякую Господу за Вас.Для мене це світло і надія в моїй депресії,бо вірю ,що і я зможу бути здоровою.Дякую Вам щиро,бо також коли прослуховую свідчення,усвідомлюю,що Бог живий. Емілія.

Написать комментарий: "Блок свідчень 22"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов