Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 139

 1. Тарас. Прошу Отця Олега помолитися за мою дружину Ольгу, яка хворію на епілепсію.
 2. Ольга. Прошу Отця помолитися за мого сина Василя. В нього дуже болить кисть руки без причини. Зверху є гуля вже давно, але ніколи не боліла. Дуже дякую.
 3. Ольга. Прошу молитву за сина Василя. Вже кілька днів болить рука в кисті без причини. Не підпухла, тільки зверху є гуля, вже давно. Раніше не боліла. Дуже прошу Отця помолитися за оздоровлення. Дуже дякую.
 4. Людмила. Слава Ісусу Христу! Я впала в депресію через свою маму, у неї щось з психікою, довший час, але цього вона не визнає, і ні до лікаря, ні до церкви не хоче іти, вона не дає нікому спокійно жити, прошу помоліться за просвітлення її розуму і психіки Марії, бо страждаю я і моя сім”я, брат, тато, одна надія на Бога і на Вашу молитву отче
 5. Людмила. Ще прошу про молитву за мене Людмилу, оскільки я дуже перейнялась поганим станом мами , яка не розуміє що робить, то мене вже тиждень пече голова і маю слабкість, помоліться за оздоровлення мене та мами Марії
 6. Людмила. Слава Ісусу Христу! Прошу помоліться за просвітлення розуму і психіки Марії, щоб Господь навів її на правильну дорогу
 7. наташа. отче Олег слізно прошу Вас помолитися за мою сестру Марину у неї рак легень 4 ступені з метастазами в 2 легеню .На видужання у неї мало шансів .Прошу Вас дорогий Отче моліться за неї ,вона ще молода її 34 роки і в неї мала дитина і з чоловіком не живе.Благаю вас допоможіть,не відверніться від нашого горя
 8. Наталия. Отчче Олег благаю Вас помолитися за мою сестру Марину,хвору на рак легень4степені, з метастазами на другу легеню, вірю і надіюся на Божу ласку і поміч.її лише 33роки.Прошу Вас Зціліть її.Ми іі дуже любимо
 9. Мирослава. Щиро прошу отця Олега молитви за просвітлення розуму та повернення до дітей мого чоловіка Василя.Щиро вдячна вам за ваші молитви.
 10. Ірина. Слава Ісусу Хрису! Львів. Отче Олег, помолітся, будь ласка, за здоров я мого синочка Максимчика. Щоб в нього не болів животик, і він міг все їсти і пити, щоб виріс і поправився! Я вірю, що Ваша молитва зцілить мого єдиного синочка! Щиро вдячна!
 11. Ірина. Прошу помолитися за зцілення від раку крові племінниці нашої Катерини (11 років).
 12. Natsliya. Отче Олег, благаю Вас помолітся за мого тата Зеновія хворого на рак легень 4 степені, вірю і надіюсь на Божу ласку. Дякую Вам.
 13. Natsliya. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! ОТЧЕ ОЛЕГ БЛАГАЮ ДУЖЕ СИЛЬНО ВАС, ПОМОЛІТЬСЯ БУДБЛАСКА ЗА МОГО ТАТА ЗЕНОВІЯ, ЯКИЙ ХВОРИЙ НА РАК ЛЕГЕНЬ 4 СТАДІЇ З МЕТАЗТАЗАМИ, БЛАГАЮ ВАС ПОМОЛІТЬСЯ,ВІРЮ, НАДІЮСЬ,ЩО ГОСПОДЬ ДОПОМОЖЕ,!!!
 14. Ірина. Слава Ісусу Хрису! Львів. Отче Олег, помолітся, будь ласка, за здоров я мого синочка Максимчика. З народження болить животик, не може нічого їсти, не росте і не поправляється. Я щиро молилася до Апостола Юди Тадея, і він допоміг мені знайти Вас, Отче! Я вірю, що Ваша молитва зцілить мого єдиного синочка! Щиро вдячна! 
 15. Любов. Слава Ісусу Христу! Помоліться за моїх синів Іоанна та Іллю, бо хворіють на дуже складне генетичне захворювання.Дуже й дуже Вас прошу, бо інколи так складно.Дуже прошу підтримайте моїх синів Вашою зцілюючою молитвою.Щиро дякую.
 16. Ірина. о. Олег, будь ласка помоліться за здоровя мого синочка Максима, щоб в нього не болів животик, щоб він міг все їсти і пити, щоб ріс і поправлявся! Дякую!
 17. Лідія. Отче,прошу вас помолитися за одужання Лідії від злоякісної пухлини,мені тільки 30 років. Я вірю і надіюсь на чудо.
 18. Альона. Отець Олег,дуже Вас благаю помоліться за мою сестричку Ірину хвору на рак їй лише 34 роки.Віримо в чудо,що Господь Вашими та нашими молитвами зцілить її.Ми її дуже любимо. Здоров”я Вам.
 19. Христос народився! Дякую Богу ! Дякую отцю Олегу за молитви! Я просив про молитви о.Олега бо в сім’ї всі одночасно захворіли. Лікувалися у лікарів але краще не ставало. Зараз всім набагато краще.Щиро дякую Богу та о. Олегу за молитви. Петро.
 20. Лариса. Отче, прошу молитися за мого тата Дмитра в нього рак легені 4 стадії з метостазами

Написать комментарий: "Блок 139"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов