Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 140

 1. Надія. Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мого тата Володимира. Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності. Дуже Вас прошу допомогти мені.
 2. Надія. Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мого тата Володимира. Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності і щоб він жив з розумом. Дуже Вас прошу допомогти мені.
 3. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю молитви у Вас за зцілення моєї мами від раку! Діагноз страшний – ліпосаркома! Зробили операцію!
  Одна надія зараз – Божа поміч.
 4. Софія. СІХ! Мене звати Софія, мені 23 роки, зі Львова, маю проблеми з зубами, маю парадонтит після носіння брекетів, молюся Помпейську девятницю, але переживаю відчай, бо мало чула що зуби зцілюються, так само всі парадонтологи говорять що парадонтит невиліковний, тому прошу зцілення душі, зубів, і парадонту, та віри)
 5. Антоніна. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву ,отче Олеже,за мене грішну Антонівну.В мене виявили вірус гепатиту С….я вагітна…плачу..боюсь що інших заразила і що дитинка хвора народиться….зараз повторно здала аналіз..чекаю на результат! Не відмовте благаю мені в молитві,дорогий отче!Дякую Вам щиро!Нехай береже Вас Господь!
 6. Зозуля Галина. Слава Ісусу Христу!о.Олег благаю вас помолитися за мого онука.Він хворіє двома страшними хворобами:рак крові і ДЦП. Я віру що Господь Бог почує наші молитви і пошле благодать мому онукові Святославові.Прошу помоліться за мого маленького онука.
 7. Ольга. Слава Ісусу Христу.Помоліться отче.за рабу Ольгу.за її здоров’я. психологічний стан. визволіть її від пагубної звички
 8. Ольга. Ще хочу добавити.працюю на ринку.дуже багато уваги до мене.а я не хочу цього.Хочу тішити своїх рідних.жити по Божих законах.Прошу вашої молитви.допоможіть вийти з цієї прірви
 9. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче помоліться за мене будь ласка.поможіть мені.я не є залежна від спиртного.але коли якесь свято.постійно напиваюсь.все усвідомлюю.нічого не можу вдіяти.
 10. володимир. Слава Ісусу Христу! о. Олег благаю Вас помолитися за мою маму. Вона хвора на рак, стан дуже поганий, але я вірю у Божу ласку і чудо. Прошу помоліться за мою маму, щоб вона одужала.
 11. Раїса. Отчче Олег благаю Вас помолитися за раба божого Олександара, взавтра йому будуть робити операцію ,пухлина в кишечнику Вірю, що з Божою допомогою все буде добре. Молюсь сама і прошу інших долучитись до молитви за його видужання. Дякую!
 12. Раїса. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помолитися за оздоровлення мого чоловіка Олександра, якому діагнозтували опухоль в кишечнику, йому будуть оперувати чи завтра чи після завтра, Допоможіть нам своєю молитвою врятувати його. Дякую, здоро”я і благополуччя Вам!
 13. Лариса. Слава Ісусу Христу.Від щирої душї прошу Отця Олега помолитись за мого грішного чоловіка Олега і навернути його на праведний шлях. Щоб відкрились йому очі і розяснився його розум .Я його люблю і нехочу втратити. Помоліться і за мене грішну рабу Божу Ларису та наших дівчаток Аліну та Анну.
 14. Володимир. Сава Ісусу Христу! Моя мама дуже хвора на рак 4 стадія. Їсть через гастростому. Прошу Вас молитви за неї бо вірю що Бог її врятує. Надіями лише на Бога.
 15. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров‘я та душевний спокій Галини, за успішне і скоре закінчення навчання, за позбавлення зайвої ваги.
  За навернення чоловіка до Бога і позбавлення боргів. За Боже Благословення та вихід із важкої життєвої ситуації для Галини та її рідних. Щиро Вам дякую.
 16. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров’я маленького Андрійчика. Дуже нервовий, кричить. За розвиток мови, щоб почав правильно говорити. Дуже Вам дякую.
 17. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас помолитися за здоров‘я Стефанії та зцілення від болів серця, желудка, рук і ніг.
  За здоров‘я та Боже Благословення для Ярослави, щоб кістка на шиї зникла. Дуже Вам дякую.
 18. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за здоров`я та щасливу долю Оксани, за позбавлення її зайвої ваги. Боже Благословення для Світлани, Анастасії, Маріки та Андрійка. Дуже дякую.
 19. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче , помоліться, будь ласка,за зцілення і визволення Христини від страхів і навязливих думок! Дуже дякую, нехай Бог Вас благословить!
 20. Людмила. Слава Ісусу Христу ! Прошу помолитись за здоров”я психічне Марії, щоб Господь просвітив її розум і заспокоїв

Написать комментарий: "Блок 140"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов