Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 141

 1. ІВАН. Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль, отче, помоліться за мою доньку Ангеліну, їй 8 років, має вроджену ваду жовчного міхура,проблеми зі щитовидкою, буває дуже неврівноважена. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 2. Маряна. Слава Ісусу Христу!Прошу молитву про зцілення від тривожно-депресивних розладів. Щиро дякую!
 3. Оля. Доброго дня отче! Дуже вас прошу помолитись за мене і мого хлопця Зустрічались півтора роки! Дуже його люблила і люблю і знаю шо він мене також! Посварились через дурниці ! Не пройшовши 2 місяці дізнаюсь шо зробив пропозицію іншій! Хоча ми спілкувались напротязі 2х місяців і я думала що ми йдем на примирення! Незнаю що робити далі, він став похмурий і беземоціональним! І сам незнаю шо робить ! Помоліться за то щоб ми обидва зробили правильний вибір!
 4. Наталія. Слава Ісусу Христу!о.Олег прошу вас про молитву за мого батька.У нього лікарі підозрюють рак печінки.Сьогодні йде на біопсію.Хай Господь його оберігає і зціляю,зміцнює його тіло і дух.Дякую.
 5. ІВАН. Слава Ісусу Христу! Іван, отче, помоліться за батьків дружини, Тетяну, у якої хворі суглоби, потрібна операція по заміні. Віктора, котрий на всіх озлоблений, не визнає церкви, тероризує морально і матеріально рідних, хочемо. щоб він навернувся до Бога, позбавився від алкогольної залежності.
 6. ІВАН. Слава Ісусу Христу! Іван, Отче, помоліться за мою маму Ніну, у неї катаракта і глаукома, дуже втрачає зір, дуже великі стрибки тиску.
 7. ІВАН. Слава Ісусу Христу! Іван, м.Тернопіль. Отче, помоліться за мого сина Олексія, йому 2.5 роки, у нього вроджена вада нирок і сечового, погані аналізи.
 8. Ігор. Отець Олег. Прошу вас помоліться за онкохворого Глібчика. Йому лише 1рік9місяців. Нашому синочку лікарі поставили діагноз пухлина сечового міхура (рабдоміосаркома). ІІ стадія. І за дружину Вікторія щоб в неї більше віри в серці було, щоб в характері змінилась. Дуже вам дякую. З повагою Ігор
 9. Галина. Слава Ісусу Христу.Отче,прошу вашої молитви за мене рабу Божу Галину.Покладаю надії на Бога.
 10. Ігор. Слава Ісусу христу. Шановний о.Олег прошу вашої молитви про зцілення для нашого синочка Гліба йому 1 рік 9місяців. У нього виявили пухлину сечового міхура ІІ стадія (рабдоміосаркома). І ще хочу попросити за дружину,щоб вона трішки в характері змінилась Вікторія. Дуже вам дякую
 11. Ігор. Слава Ісусу Христу. Шановний о.Олег прошу вас про молитву на одужання для 1рік9місяців хлопчика Гліба. У хлопчика виявили пухлину сечового міхура ІІ стадія. Дуже вас прошу помоліться за нашого синочка. Ми на вашу молитву надіємся
 12. Ігор. Слава Ісусу Христу. Шановний о.Олег прошу вас про молитву на одужання для 1рік9місяців хлопчика Гліба. У хлопчика виявили пухлину сечового міхура ІІ стадія. Дуже вас прошу помоліться за нашого синочка.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за покращення мого зору, за зцілення очей, шоб я слала все бачити добре, будь ласка. Хай Бог допоможе мені оздоровитися і прозріти, мені дуже треба бачити. І зустріти хорошого чоловіка. Дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас прошу, помоліться за покращення мого зору, за зцілення очей, будь ласка. Хай Бог допоможе мені оздоровитися і прозріти, мені дуже треба бачити. І зустріти хорошого чоловіка. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 15. Ірина. Добрий вечір Отець Олег ! Мене звуть Ірина , я слухаю Ваші молитви молюсся Богу дякую за все що у мене є 3 діток , синок був дуже хворий дякуючи Господу Богу виздоровів . А зараз я хворію може від пережитого нерви просто невитримали вірю що Господь мене не залишить прошу Вас теж щоб Ви помолились за моє одужання дякую Вам та Богу .
 16. Людмила. Отець Олег Слава Ісусу Христу.Мене звати Людмила я Вас дуже прошу щоб Ви помолилися за нашу сім’ю.а особливо за нашого синочка Марчика йьому 4.5 рочки.в свої роки він дуже імпульсивний і нервовий дуже неспокійний іноді буває нестерпним.Я вірю що все буде добре.дякую Вам.
 17. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за звільнення від алкогольної залежності Олега, Володимира. Дякую.
 18. Надінька. Слава Ісусу Христу. прошу Отця Олега помолитися за мого тата Володимира.
  Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності. Допоможіть мені
 19. Надія. Слава Ісусу Христу. Щиро прошу Отця Олега помолитися за мого тата Володимира.
  Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності. Дуже Вас прошу допомогти мені.
 20. Ольга. Слава Ісусу Христу. Отче Олег дуже прошу Вас помолитися за мого батька Володимира. Щоб Бог звільнив його від алкогольної залежності і щоб він жив з розумом. Він себе дуже нерозумно поводить, ображає матір, дружину і дочок,нервує. Дуже Вас прошу допомогти нам

Написать комментарий: "Блок 141"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов