Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 21

 1. Слава Ісусу Христу!Дякую Богу за Його доброту до мене і за чудо, яке подарував мені Господь молитвами о.Олега.Ще будучи школяркою ,я почала сивіти і вже понад 8 років змушена була завжди зафарбовувати своє сиве волосся.Тільки воно трошки відростало,всі дивувалися:”Ти така молода,а яка сива!” Просила о.Олега ,щоб молився ,аби припинилося випадання волосся,а також слухала молитву про фізичне та духовне зцілення і подумки благала Господа,щоб сивина змінилась на природній колір.Минуло декілька місяців і недавно моя мама звернула увагу, що хоч я давно не фарбувалась, сивини майже не видно.Тепер і я зауважую ,що значна частина мого сивого волосся набула природнього кольору .Це велике чудо!Дякую Господу і о.Олегу за молитви.Іванна.
 2. Слава Ісусу Христу!Отче, щиро дякую Вам та Господу Богу за молитви,адже аналізи Івана ,порівняно з попередніми ,не погіршилися , лейкоцити знизилися на декілька одиниць і внутрішні органи в нормі.Дякую Богу за те ,що завжди вислуховує ваші щирі молитви і допомагає нашій сім’ї.Анна.
 3. Слава Ісусу Христу!Отче,хочу засвідчити,що за вашими молитвами Господь дарував мені аж три роботи в США, на одній з яких мене підвищують в посаді. Також за посередництвом ваших молитов Господь вислухав наше прохання і дитину вже не болить зуб, який до того дуже болів щовечора .  Слава Богу! Дякую вам щиро за вашу невтомну працю і служіння! Хай вас Бог береже і дарує довгі роки життя! Марія.
 4. “Отець Олег відкрив мені очі на все.Звертайтеся до нього за допомогою,бо о.Олег – надзвичайна людина.Він посланий Богом і ви це зрозумієте при зустрічі”. Лариса Партем-Світа.
 5. Слава Ісусу Христу!Отче Олег ,сьогодні в нашого Дмитрика вже не було високої температури . Дружина подзвонила і сказала,що спав вночі добре,а також почувається сьогодні краще. Дякую Богу за такі новини. Дякую вам, отче ,за те, що вселяєте надію. Прошу вас, моліться ще за зцілення Дмитрика. Надіюсь, що у серці дружини все-таки зародиться більша віра. Маю велике бажання засвідчити про зцілення,бо дуже вірю в Божу доброту і милосердя.Дякую Господу та дякую вам, о.Олеже. Ігор.
 6. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, пані Моллі вам щиро вдячна за молитву, операція пройшла вдало, тепер вже значно краще бачить.Каже, що під час операції відчувала спокій і мир в душі ,хоч я знаю, що перед процедурами вона дуже переживала. Дякую вам за молитви.Слава Богу за Його доброту та милосердя.Христина.
 7. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, щиро прошу ,помоліться, щоб я знайшла роботу за кордоном.Щоб нарешті подзвонив роботодавець ,у якого я пройшла інтерв’ю та перевірку особи ,і дав дозвіл на цю роботу.Дуже чекаю дзвінка,а він не телефонує.-Отче, ще раз прошу моліться, щоб мене взяли на роботу, сьогодні мають подзвонити мені, дякую щиро.-Помолюся.-Слава Богу і хвала!Отче,я щойно заповнила всі необхідні документи і завтра вперше іду на нову роботу! Прошу вашої молитви, щоб Бог допоміг отримати додаткову роботу,але в неділю не працюватиму.-Отче, дякую, запропонували аж дві роботи. Слава Богові!Андріана.
 8. Слава Ісусу Христу!Отче,дякую ,що молились за мою дочку.Після вашої молитви вона заговорила.З цілого серця ще прошу молитви за неї,а також за старшу 10-річну донечку Лілю ,в якої чотири дні висока температура.-Помолюся.-Отче,дякую вам щиро. Нехай Господь обдарує Вас міцним здоров’ям, бо вашими молитвами Божа допомога прийшла у нашу сім’ю. Старша донечка перестала температурити і молодшій стало краще.Дякую ще раз,низький уклін вам і щира подяка Господу Богу . Світлана.
 9. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться за сина Віталія .У нього висока температура та червоне горло.Щиро вдячна Богу і Вам.-Регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся.-Отче,температура спала без таблеток.Дякую Богу безмежно за все,за Ваші молитви та Вашу допомогу.Наталія.
 10. Слава Ісусу Христу!Отче ,дуже дякую Вам за молитви та дякую Господу,бо Мар’яні стало краще .Ще у п’ятницю їй було зовсім погано,все боліло,відчувала втому та безсилля,навіть читати не могла і весь час повторювала:” Я зовсім не маю сил,просто нічого не можу робити !” А вчора зранку прокинулася бадьора і жвава ,прибирала в хаті, готувала їсти і сказала:” Подякуй Отцю Олегу,бо після його молитви Бог відновив мої сили.” Щиро дякую Вам,отче Олеже! Мар’яна дуже вірить у силу ваших молитов.Коли у неї починає щось боліти чи виникають будь-які проблеми,то зразу просить телефонувати отцю Олегу.Тому прошу, помоліться ,щоб Господь завжди оберігав її ,допомагав у навчанні, дав здоров’я і добру долю.Аня.
 11. Ліди зі Львова. Сталося це в Австрії.Перед поїздкою я просила отця Олега про молитву за щасливу дорогу і повернення.Отець Олег запитав ,чи я відвідаю у неділю храм і чи не опущу Служби Божої там, в Австрії .Я пообіцяла ,що відвідаю.Натомість, цього не зробивши ,поїхала кататися на лижах.Мої катання завершились падінням.Удар був дуже сильним,нога боліла,піднялась температура,я відчувала сильну слабкість.По вайберу пишу о.Олегу про свій стан і прошу про молитву.Зранку в понеділок стаю на ногу,біль ще трохи є,але ходити можу.Тієї ночі сниться мені отець Олег,що я сповідаюсь у нього і розповідаю,що не ходила до храму на Службу Божу.Температура не спадала до середи.Я знову пишу отцю Олегу по вайберу і благаю про допомогу через молитву .Ще того дня без жодної таблетки через півгодини температура падає і минає слабкість.Повернувшись до Львова, пройшла обстеження ,після якого лікарі заявили,що потрібно оперувати коліно і надірвані зв’зки.Я знову звертаюсь з проханням про молитву до отця Олега.В понеділок, після обстеження МРТ,операцію відміняють,кажучи, що є невелике зміщення,нога здорова і необхідності в операційному втручанні немає.Дякую Богові і моєму Ісусові ,і Вам ,отче Олеже,за вашу любов до нас грішних.Слава Ісусу Христу!
 12. Слава Ісусу Христу!На реколекціях одна жіночка розповіла мені про отця Олега Максимлюка.Тому я дуже захотіла потрапити до нього на молитву і приступити до Святої Тайни Сповіді .Однак у душу закрадалися якісь вагання, я сумнівалась ,чи їхати,ще й погодні умови були вкрай несприятливі,адже якраз дуже похолодало,дошкуляв сильний мороз ,падав сніг ,хурделило.Вночі наснився мені сон,що Ісус Христос говорить :” Іди до отця Олега і посповідайся в нього .Через добру сповідь він тебе приведе до Бога.”Потім дивлюся ,а я стою в церкві.Переді мною багато людей ,а навпроти отець Олег сповідає,але доступити до нього,щоб посповідатись, неможливо. Здавалося,що я десь в душі немов зраділа ,що не зможу висповідатися через велику чергу.І тут така думка промайнула, що я в гріхах і неправді,тому мушу пройти ,мов крізь детектор ,щоб все зло було відсіяне і відійшло назавжди з мого життя.Дивлюся я вперед і зауважую, що Господь Ісус стоїть спереду ,оглядає всіх присутніх у церкві , зупиняє свій погляд на мені і каже :”Не вагайся, іди до Сповіді до о.Олега!”Тієї миті я прокинулась , удосвіта одягнулась і, не задумуючись,не дивлячись,що надворі заметіль і кучугури, мороз і лютий холод,подолала 100 км , приїхала до сповіді і на молитву до о.Олега .Через негоду людей майже не було. З Божою поміччю і з допомогою отця я добре і щиро посповідалася. На душі стало так легко і радісно ,наче знову на світ народилася .Дякую Господу Ісусу за те,що привів мене таким чудесним способом до покаяння.Дякую отцю Олегу за його невтомну духовну працю.Орися.
 13. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу Вас помолитися за мого чоловіка Івана, який, відколи повернувся з чужини ,став дуже нервовим і агресивним.Я 9 років прожила з ним .Впродовж 6 років він був дуже добрим чоловіком,та тепер його просто не впізнати:нервовий, агресивний, випиває та погрожує.Я дуже хочу зберегти свою сім’ю і вірю в те, що Бог вислухає наші молитви ,що мир і злагода запанують у нашій оселі ,а мій чоловік перестане пити горілку і буде добрим до мене та дітей.Нехай Вас благословить Бог!Щиро дякую! Веселих Вам свят!-Регулярно Сповідь ,Причастя.Помолюся.-Слава Ісусу Христу!Отче Олег,щиро Вам дякую за молитву!Мій чоловік не п’є і став спокійнішим.Нехай Вам Бог допомагає.Галина.
 14. Слава Ісусу Христу!Отче,я знову прошу про молитву за маленького Андрійка,який лежить в лікарні.Йому прорізали чиряк,було все добре,а тепер блює,поносить,не їсть ,не п’ є,не бавиться,другий день висока температура. Допоможіть,отче,я знаю і щиро вірю,що Господь Вас вислухає.Регулярно-Сповідь,Причастя.Помолюся.-Отче,дякую Вам за молитву .Нехай Господь благословить Вас.Дзвонили батьки Андрійка з лікарні,кажуть,що все добре з їхнім хлопчиком,вже навіть бігає коридорами.Юлія.
 15. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,у мене на лівій щоці з’явилася бородавка .Вона весь час збільшується у розмірі і страшенно спотворює моє обличчя.Прошу,помоліться,щоб ця бородавка зникла.- Регулярно-Сповідь,Причастя.Помолюся.-Отче,через дві години після вашої молитви бородавка пропала.Я відчула ,що потекла кров,доторкнулася рукою ,а вона відірвалася . Дякую Господу за отримане зцілення.Щиро дякую Вам за молитву.Ліля.
 16. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти свою історію! Мені поставили діагноз: киста і фібріома великих розмірів.Я вже почала готуватися до операції,але ,згадавши про о.Олега,поїхала до нього на молитву.П’ять разів я була на молитві в отця,а коли пішла на узд ,то мені сказали, що розміри кісти та фібріоми порівняно з попередніми значно зменшилися. Дякую Богові та о.Олегу. Це дійсно чудо!!!! Моліться, адже ніхто нам не допоможе так ,як Господь Бог!!!Христина.
 17. Слава Ісусу Христу!Отче, дякую за молитву.Через декілька хвилин після вашої молитви пульс зменшився до 77,хоч до того часу півдня був 100 уд./хв.Юрій.
 18. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, колись я давав вам прохання про молитву, щоб Господь благословив сім’ю мого брата дітьми ,народження яких вони чекали декілька років.Господь вислухав ваші щирі молитви,бо через місяць його жінка дізналася,що вагітна і народила донечку. А недавно,рівно через рік після народження дочки, на світ з’явився їхній синочок.Дякуємо Богові за ці ласки і Вам ,отче,за молитву.Леонід.
 19. Слава Ісусу Христу!У нашого синочка тиждень болів зуб,хоч ми і лікували його, та невдало.Дитина ходила по хаті і дуже плакала.Ми хвилювались,адже живемо в селі ,до лікаря не можемо піти,бо вихідні ще й Великодні свята йдуть .Не знали,що робити ,як допомогти синочкові і чим зарадити його нестерпному болю.Ввечері я зателефонував о.Олегу,але телефон був зайнятий . Я не міг дивитися ,як дитина мучиться, і хоч було вже пізно ,знову подзвонив отцю.О.Олег коротко помолився і сказав:”В ім’я Ісуса Христа зуб не болить.”Я подивився на малого ,а він спокійно лягає в ліжко і готується до сну ,кажучи:” Мене зуб перестав боліти .”Я аж не повірив.Дякую Ісусові Христові за таку чудесну допомогу.Ілля.
 20. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, дякую Вам ,що молилися за Евеліну .Їй вже набагато легше.Надя.
 21. Слава Ісусу Христу! Дякую Богові і Вам , отче,за молитви. Михайлові стало краще: болі в шлунку,блювота і запаморочення минули .Вірю у ваші молитви і дякую Богові за все! Анна.
 22. Мій хлопець ходив на Служби Божі та молитви до о.Олега,приступав до Сповіді та св. Причастя .Після сповіді в о.Олега став зовсім іншою людиною,зробився добрішим і намагається жити праведно.Одного разу сказав мені:” Знаєш,я тепер по -іншому дивлюся на світ.”Мене ж дуже боліло коліно, я прийшла з хлопцем до о.Олега на молитву. Після першої молитви отця наді мною коліно перестало боліти.Вдячна Господу Богу.Олексадра.
 23. Слава Ісусу Христу! Я зауважила,що дочка дуже схудла,на обличчі змарніла, постаріла,шкіра на шиї під підборіддям обвисла.Було зрозуміло ,що вона хвора.Просила на молитвах в церкві ,щоб отець Олег молився за неї,і дякуючи Богові ,сталися добрі переміни.Донька віджила,на щоках з’явився рум’янець ,відновився апетит,поправилася.Раніше була зажурена і пригнічена,а тепер стала весела ,життєрадісна і усміхнена,ще й часто жартує :” Мамо,якщо ви будете продовжувати молитися з о.Олегом за моє здоров’я ,то я швидко важитиму 90 кілограм.” Дякую Господу за всі ласки,які виблагав нам своїми щирими молитвами о.Олег. Мама Марія.
 24. Христос Воскрес!!! Я,Галина ,дуже вам вдячна ,отче Олеже,за ласку ,яку ви випросили для мене в Господа.Два роки я не могла завагітніти,але вашими молитвами Господь подарував чудо.Зараз я вагітна, і ще дуже прошу вашої молитви,щоб щасливо виносити і народити здорову дитину.
 25. Слава Ісусу! Я священик і просив ,щоб отець Олег помолився за мого сина, бо в нього виникли труднощі на відповідальній роботі.Невдовзі зателефонував син і з радістю і здивуванням сказав,що його неочікувано перевели на вищу посаду.Отець Петро.
 26. Дякую, отче Олеже ,за молитви. Я отримала добру роботу в Польщі ,бо попередня була шкідлива,адже доводилося працювати в холодному приміщенні, що відбивалося на моєму здоров’ї .Анна.
 27. Я,Віра,хочу розповісти про те, як за молитвами о.Олега зцілився мій син.Спочатку в нього заболіла спина,потім почало тягнути ногу так сильно, що він не міг ні сісти,ні встати .Звернувся до лікаря,він призначив уколи і таблетки.Лікувався мій син два тижні,але ніяких покращень не було.Тоді я розповіла о.Олегу ,що сина болить і попросила,аби помолився за його здоров’я . Отець Олег молився.Я прийшла до сина і питаю, як його нога і спина.А він каже:”Мамо,все добре.Все мене перестало боліти .”Тоді я йому розповіла,що просила о.Олега,щоб випросив для нього у Господа Бога здоров’я.Так за молитвами о.Олега мій син виздоровів.Я щиро дякую Господу Богу і о.Олегу за його щирі оздоровчі молитви.
 28. Слава Ісусу Христу!Я не могла спати .Хоч лягала рано ,але до третьої години ночі так і не могла заснути .Було дуже важко,бо зранку потрібно вставати на роботу.Від недосипання почувалася втомленою та виснаженою.Деякий час приходила до о.Олега на молитву і сон відновився.Аріана.
 29. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,щодня відчуваю з вами духовну єдність,слухаю ваші молитви в ютубі.Ви для мене як духовний психолог. Коли поговорю з вами,то зникають всі переживання ,на душі стає спокійно та легко,а потім і в житті все вирішується. Олеся.
 30. Слава Ісусу Христу!В мене мастопатія ,груди боліли п’ять років.Лікувалася, але покращення не було , а біль став просто нестерпним.Зателефонувала о.Олегу,він помолився і болю немає. Дякую Богові.Мирослава.
 31. Слава Ісусу Христу! Коли я була вагітна,то лікарі сказали, що дитина в утробі не розвивається,вона дистрофік і треба робити аборт. Я була в стресі,але з цим не погоджувалася.Всю вагітність з вірою ходила на молитви до отця Олега. Отець мене запевняв ,що дитина народиться здоровою і так сталося.У мене народився повністю здоровий хлопчик.Слава Богові.Алла.
 32. Тривалий час у мене були болі голови. Інколи приходила на Богослужіння і молитви ,які відправляв о.Олег,проте біль не проходив.Одного разу прийшла після такої молитви додому і заснула .Мені наснився сон, що отець Олег кладе на мою голову руки і молиться за мене.Я прокинулась і зауважила ,що мені дуже легко і світло в голові .Відтоді голова не болить.Слава Ісусові.Марія.
 33. Мене декілька днів безперестанку дуже боліла нирка.Уже хотіла піти до лікарні на обстеження,щоб розпочати лікування ,але ходжу до храму,що на вул.Селянській ,на Службу Божу,де відправляє отець Олег .Після Служби Божої отець Олег молився загальну молитву про оздоровлення, а потім окремо над кожною людиною.Я попросила, щоб помолився за зцілення моєї нирки, бо боліла просто нестерпно .Добрий Господь змилосердився,бо тільки отець помолився,нирка зовсім перестала боліти.Я щиро дякую Богові ,Матінці Божій і отцю Олегу за його ревні і щирі молитви.Ольга.
 34. Ольга. Отче, ви молилися за мою донечку. Ангіна минула, все добре. Вірю, що і мій син оздоровиться також. Щиро вам вдячна.
 35. Христос Воскрес! Отче Олеже,дуже прошу, помоліться ,щоб Зоряна успішно склала модуль з генетики .Зараз буде писати. Дякую .- Регулярно:Сповідь,Причастя.Помолюся.-Дякую Богу і Вам ,отче,за молитви.Хоч були дуже важкі задачі,Зоряна все -таки успішно склала цей модуль.Каже, що вдома через великий обсяг завдань просто навіть не встигла всього повторити і передивитись. Але на модулі чудом згадала і добре розв’язала дві складні задачі ,ще й викладач ,який дуже вимогливий і прискіпливий до студентів, гарно її сприйняв . Я щиро дякую вам,отче, за молитви. Вони ,і я в це дуже вірю ,творять чуда. Хай Господь дає Вам здоров’я ,провадить у вашому наміренні і нехай буде на це воля Божа.Тетяна.
 36. Коли я працювала за кордоном ,у мене стався інсульт.Крововилив в головному мозку був завбільшки з сірникову коробку.Я пролежала десять днів в реанімації без свідомості.В той час чоловік пішов до отця Олега і попросив ,щоб він молився за мене .Я вийшла з коми,отямилася,а коли одужала ,то лікар сказав мені ,що з таким великим ,поширеним крововиливом мене чекала смерть або повний параліч . А потім додав :”Це Господь Бог вчинив таке велике чудо і оздоровив тебе.Приїдеш в Україну,то насамперед піди до церкви і подякуй Господу Ісусу, що тебе зцілив “.Я дякую Господу Богу за чудесне оздоровлення і отцю Олегу ,що в такий важкий момент мого життя молився за мене і вимолив мені оздоровлення .Дякую моєму коханому чоловікові ,що проявив віру і любов до Бога ,вчасно пішов до церкви, звернувся з проханням до о.Олега ,щоб молився за мене.Дякую Богу Отцю в ім’я Господа Ісуса Христа в Святому Дусі за дар життя . Люба
 37. Христос Воскрес! Отче Олеже, я дзвонила Вам, що дитина загубилася.Після Вашої молитви я знайшла дитину. Дякую,що Ви так мені допомогли.Світлана.
 38. Христос Воскрес!Отче ,хочу повідомити вам радісну новину,що Олексій сьогодні захистив диплом у Польщі. Дякую Богові і дякую Вам за щирі молитви.Нехай Бог дає здоров’я і довгі роки життя.Дякую дуже Богу, що дав мені таку людину на моєму життєвому шляху.Валерія.
 39. Отче Олеже,в церкві на Селянській я просив вас помолитися за те,щоб Антон отримав роботу .І тільки-но вийшов з церкви ,як мені подзвонили і повідомили, що він їде на роботу.Зараз працює .Дякую Вам ,отче,за молитву і Господу Богу за Його ласку.Також просив про молитву за примирення в сім’ї Діани і Павла.Наступного дня зранку вони помирилися ,хоч перед тим 5 днів не розмовляли і жили окремо.Дякую ще раз.Богдан.
 40. Христос Воскрес!Отче,я прошу вас про молитву за мир в душі моєї свекрухи Катерини.Весь час шукає причини,щоб образитись на мене.Завжди каже ,що рідко дзвоню і цим виявляю байдужість і неповагу до неї.Я не хочу з нею сваритись і прошу Господа,щоб допоміг нам порозумітись.-Помолюся.-Отче,дякую,бо ви помолились і свекруха моя перестала ображатись.Дуже легко все налагодилось ,запанував мир і спокій.Слава Господу Богу! Наталя.
 41. Слава Ісусу Христу!Я дякую Господу Богу і отцю Олегу за моє зцілення.У мене нестерпно всю ніч боліла спина , я не могла піднятися і так лежала добу.Потім подзвонила отцю Олегу і попросила ,щоб помолився .Після молитви біль став трішки терпимим,а потім поступово зменшився.Тепер мене спина не болить.Дякую щиро Господу Богу і о.Олегу .Василина.
 42. Слава Ісусу Христу!У мене на шиї була пухлина і ґуля.Лікарі казали,що ці утворення самі не зникнуть,потрібно вирізати.Я дуже занепокоїлась,втратила спокій.Весь час думала,що буде далі і які наслідки матиме ця недуга.Якось знайшла в інтернеті сайт о.Олега Максимлюка,прочитала і подивилася свідчення людей про оздоровлення.В моєму серці зародилася віра ,що Бог допоможе мені.Неодноразово телефонувала отцю Олегу ,він морально і духовно підтримував мене, молився за моє зцілення.Я з радістю зауважувала,що пухлина спласла і ґуля майже зникла.Очікування поганого теж мене покинуло.Євгенія.
 43. Христос Воскрес! Отче Олеже,для мене ваші молитви – це величезна поміч.Саме завдяки Вам чоловік повернувся живим з війни,а я знайшла роботу .Дякую милосердному Богові,що допомагає за вашими молитвами! Олеся.
 44. Христос Воскрес! Перед поїздкою за кордон я просила в отця Олега благословення і молитви за добру дорогу.Під час моєї подорожі вночі сталася жахлива аварія.З двох боків від нашого мікроавтобуса на великій швидкості пролетіли машини і зіткнулися.Пролунав сильний вибух, загинув один француз ,інші пасажири були важко поранені.Ми ,на щастя, залишилися живі,про аварію нагадували лише декілька синців.Господь Бог нас зберіг!Також я просила отця Олега помолитися за здоров’я знайомої .Господь вислухав молитви,бо у неї пропали прищі,обличчя очистилось.Вона змінилася на лиці,погарнішала і помолодшала.Також я просила в отця Олега молитви за те,щоб в мого знайомого налагодилось особисте життя.Отець молився і він познайомився з гарною дівчиною. Дякую Господу Богу за допомогу і турботу.Анна.
 45. Христос Воскрес!Вибачте ,отче Олеже, якщо я іноді занадто надокучливий із своїми питаннями. Просто після доброї сповіді у вас я повернувся до церкви,переосмислив своє життя і усвідомив багато гріхів,якими ображав Господа . Тому й так часто звертаюсь до вас за порадою.Дякую. Ігор.
 46. Христос Воскрес!У мене загноїлася післяопераційна рана,з неї витікав гній.Я попросив знайому жіночку,щоб вона сказала отцю Олегу,аби помолився за мене.Після другої молитви рана загоїлася.Слава Богові. Денис.
 47. Христос Воскрес! Отче,щиро дякую Вам та Господу Богу за чудо зцілення Люби.Зранку я вам писала ,що Любу болить шлунок .Її боліло так ще аж від вівторка, а вчора навіть піднялася температура.Сьогодні ж зранку вона встала ,відчула полегшення і десь перед обідом сказала:” Мене вже нічого не болить .Зовсім так,мов нічого цього і не було.”Тоді я й розповіла їй,що писала отцю Олегові і просила помолитися .Отче Олеже, ми щиро віримо і вже не вперше переконуємось у силі вашої молитви. Ми дуже вдячні Богу та Вам. Я просто розумію, що ваша молитва потрібна нашій сім’ї .Зауважила,що дуже часто так складаються життєві обставини,що я просто відчуваю глибоку потребу у вашій молитовній підтримці .В такі хвилини я пишу вам і прошу про молитву .Тоді мені стає дуже спокійно на душі,а Господь Бог завжди допомагає.Слава Богові!Зоряна.
 48. Христос Воскрес!Отче, дуже дякую вам за молитви і за те,що молитесь за наше здоров’я та мою сім’ю. Особливо дякую за зцілення Юлі .У неї так сильно боліли всі зуби ,що було відчуття,немов тягне ціле обличчя. Та після того, як я вам написала,все минуло.Господь вислухав і зцілив її. Я щиро вдячна Вам ,отче,і навіть не можу передати словами,як сильно ваші молитви допомагають моїй сім’ї.Дякую Богові за все.Віра.
 49. Христос Воскрес!Я прийшла до отця Олега на Службу Божу та молитву з проханням,щоб випав дощ.Адже через відсутність опадів земля затвердла і висохла,а для росту та розвитку сільськогосподарським рослинам необхідна вода .Написала намір про це на Службу Божу ,і під час Літургії пішов рясний дощ.Слава Богу!Надія.
 50. Христос Воскрес! Отче Олег, декілька днів тому я просив вас молитися за мого тата. Наступного дня йому стало значно краще і зараз вже все добре. Дуже дякую вам, що молились! Слава милосердному Богу! Дякую Матері Божій і святим! Василь.

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 21"

 1. Олександра пишет:

  Помоліться будь – ласка за здоров’я та добру працю Любомира за кордоном. Дякую!

 2. Ольга пишет:

  Отче, ви молилися за мою донечку. Ангіна минула, все добре. Вірю, що і мій син оздоровиться також. Щиро вам вдячна.

Написать комментарий: "Блок свідчень 21"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов