Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 138

 1. Лариса. Слава Ісусу Христу! Отче, моліться будь ласка за мого тата Дмитра, в нього рак легень 4 стадії з метостазами. І навчіть якщо можна мене, які молитви читати…з чого починати…ми щойно сьогодні взнали !
 2. Ірина. Отче Олег, помолітся, будь ласка, за здоров я мого синочка Максимчика. З народження болить животик, не може нічого їсти. Щиро вдячна!
 3. Анжела. Христос народився. о.Олег в мене виявили рак в кишечнику на днях, прошу Вас Вашої молитви за мене.І прошу молитву за наших лікарів. Нажаль но ми для них ніхто.
 4. Анжела. Христос народився. о.Олег в мене виявили рак в кишечнику на днях, прошу Вас Вашої молитви за мене
 5. ТАМАРА. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ .ОТЧЕ. ПРОШУ ВАС МОЛИТИСЯ ЗА ОНКОХВОРОГО ВАСИЛЯ.НЕХАЙ ГОСПОДЬ ЗЦІЛИТЬ ЙОГО ВАШИМИ МОЛИТВАМИ.
 6. Оксана. Христос Рождається! Прошу Вас дуже, молитися за важкохворого мого дядька Тараса. Дуже добра людина, одна надія на Бога.
 7. Петро. Отче Олег буду дуже вдячний Вам за молитви.З повагою Петро.
 8. Петро. Слава Ісусу Хрису! Отче Олег! Благаю вашої молитви за оздоровлення Данила (кашель) Кирила (гайморіт) Юлі (гайморіт кіста)
 9. Христина. Христос народився! Отче Олеже Дуже щиро прошу за молитву аби вийти Щасливо заміж .оскільки вже просто опускаються руки.Христина.
 10. Оксана. Слава Ісусу Христу!! Щиро прошу вас помолитись за подолання важкої хвороби та чудо сцілення, швидке одужання, ласку Матері Божої для моєі мами Люби!! Я її дуже люблю, щиро молюся за її одужання!! Благослови вас Бог за ваші молитви!
 11. Оксана. Слава Ісусу Христу,прошу молитви за свого тата який тяжко хворий,прошу у Бога ,щоб аналізи були добрі допоможіть мене отцем Олеже у моїй молитві.
 12. Тетяна. Ковель.Слава Ісусу Христу!Отець Олег, помоліться будь ласка за те щоб мої відносини з моїм хлопцем наладились.Останнім часом в нас почалось непорозуміння,в мене постійний неспокій,а місяці два до цього ми вже говорили про весілля.Його поведінка дуже часто змінюється,це я замітила на повний місяць.Я Вам заздалегідь дуже дякую!!!
 13. Рома. Отче помоліться за Галину.
 14. Ірина. Отець Олег прошу помоліться за мого тата Николая за його зоровя і допоможіть йому подолати хворобу рак легень . Надіюся на вашу допомогу. Щиро дякую нехай благословить Вас Бог.
 15. Марта. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою дорогу бабцю Марію! У неї рак. Вона зараз у важкому стані! Нехай Господь змилосердиться і полегшить її страждання! Так надіюсь і молю Бога про чудо! Щиро дякую!
 16. Вiкторiя. Отець благаю ситуацiя критична вiдмолiть хвороби Вiктрорiя та синочек Владислав
 17. Таня. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,дуже прошу помоліться за мою маму Наталію,яка хворіє раком шкіри(меланома),дуже хочу щоб моя мама вилікувалася. Це найдорожче,що я маю.Вірю,що молитви і Віра в Бога допоможуть подолати цю недугу.Дякую вам!
 18. Галина. О.Олег допоможіть мені будь ласка молитвами про зцілення від раку ,мій коханий Роман хворіє ,в нього діагноз саркома лівої лопатки .Зробили операцію дуже велика кількість метостазів,говорять що дуже маленький шанс вилікуватись.Дякую вам,за те що ви з нами.
 19. христина. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, дуже прошу помолитись за мою сестру Оксану , в неї рак молочної залози,вже є метастази в печінці, лікарі кажуть надіятись тільки на Бога.Вона постійно ходила до церкви,а тепер не може навіть пересуватись по кімнаті.Ваша молитва до Господа -це остання надія на її зцілення,цілим серцем вірю в це.Дякую Вам.
 20. Оксана. Отче, доброго дня…Я вас дуже сильно прошу,помоліться за мене.Щоб мене обминали негаразди.Бо мені зараз дуже тяжко.З усіх сторіннегати,негаразди на роботі.Я дуже переживаю.Помоліться за те,щоб у мене все було добре.

(1) Комментариев к: "Блок 138"

 1. Оля пишет:

  Доброго дня отче! Дуже вас прошу помолитись за мене і мого хлопця Зустрічались півтора роки! Дуже його люблила і люблю і знаю шо він мене також! Посварились через дурниці ! Не пройшовши 2 місяці дізнаюсь шо зробив пропозицію іншій! Хоча ми спілкувались напротязі 2х місяців і я думала що ми йдем на примирення! Незнаю що робити далі, він став похмурий і беземоціональним! І сам незнаю шо робить ! Помоліться за то щоб ми обидва зробили правильний вибір!

Написать комментарий: "Блок 138"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов