Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 19

 1. Слава Ісусу Христу! Мене пекло все тіло,також я дуже схудла.Отець Олег помолився за мене ,і тіло вже не пече.Дякую Богові .Марія.
 2. Слава Ісусу Христу! Коли мені було 20 років,я перехворіла важкою формою гепатиту.Через це зараз маю порушену функцію відтоку жовчі, що впливає на функціонування шлунково-кишкового тракту вцілому. Тому, періодично,найчастіше навесні та восени,мушу приймати ліки. Цією весною захворювання теж загострилась.Я три дні важко мучилась від болю і нічого не їла.Моя донька написала до о. Олега прохання про молитву.Цієї ж миті я відчула, ніби ніж встромили у шлунок, і заснула. Зранку прокинулась,а мене нічого не болить! Слава Богу! Велике дякую о.Олегу! Надія.
 3. Мій чоловік, хворий на астму ,задихався,не міг рухатись та вставати з ліжка.Хоч я онкохвора,але декілька раз їздила до о.Олега на молитву,просила за здоров’я чоловіка і за себе .Господь вислухав молитви.Чоловік уже не задихається,встає самотужки з ліжка,і я почуваюся сильнішою та життєрадіснішою. Слава Ісусу Христу. Дарія.
 4. Впродовж останніх років моє сімейне життя з чоловіком не складалося .Я твердо вирішила розлучитися і сказала чоловікові,що подаю на розлучення ,бо не хочу з ним жити і не буду . Та моя душа чомусь боліла ,а у серці оселився великий сум та неспокій.Вирішила зателефонувати отцю Олегу і попросити у нього поради.Ми поговорили про всю цю ситуацію з розлученням ,і отець Олег порадив помолитися,все добре обдумати і просити Святого Духа ,щоб прояснив і дав розуміня того, як маю діяти далі.Я молилася ,все обміркувала і вирішила далі жити разом з чоловіком ,зберегти свою сім’ю заради дитини,яка його дуже любить.Я сама росла без батька і знаю як це.Дякую отче,бо нарешті змогла розібратись .Дякую Вам,бо я знову стала щаслива!Я радію,і щастю моєму немає меж.Тепер я розумію ,що дуже мучила себе,відштовхуючи,несприймаючи чоловіка і весь час думаючи про розлучення.Хай Господь винагородить Вас сторицею!Я розповіла чоловікові про своє рішення ,і на душі стало легко і добре .Я навіть знову усміхаюсь!Аж сьогодні зауважила,що я усміхаюсь щиро і від душі ,так як колись.Мабуть ,вже й 11 років я так не раділа ,відколи вийшла заміж.Я постійно молю Господа за вас.Ми з чоловіком помирилися.Дякую Вам,отче Олеже,за все.Зінаїда.
 5. Мій батько сказав,що відколи почав ходити на молитви до о.Олега у нього покращився зір.Каже,що вже не бачив людей через дорогу,а зараз різкість в очах покращилась,став бачити на більшій віддалі.Хвала Всемогутньому Богу! Дякуємо о.Олегу,що молиться за нас.Олена.
 6. Хочу дати свідчення про те,що мій синочок після щеплення став дуже неспокійний,важко засинав,кричав,плакав,вночі неспокійно спав,будився.Просила молитися над ним о.Олега.Тепер дякувати Богові дитина спить цілу ніч спокійно.Іноді пізно лягає спати,але без криків і плачів.Хвала Божому милосердю.Дякуємо о.Олегу за молитву.Олена.
 7. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, вже ті болі тазу пройшли,і по УЗД наче все добре. Дякую вам за молитви і найперше Богу за те, що вислуховує!!! Леся.
 8. Впродовж довгого часу, а саме декількох років ,ми не могли продати квартиру.Але тепер вже все добре,бо ця справа вирішилася ,квартира продана .Я хочу подякувати Богові ,Матінці Божій і всім святим ,а також отцю Олегу,який молився .Галина.
 9. Слава Ісусу Христу! Вже багато років мій племінник цілими вечорами просиджував в інтернеті , переглядаючи неморальні передачі і граючи в ігри .Я за нього багато молилася і просила ,щоб отець Олег помолився .Дякуючи Богові, племінник покинув своє грішне захоплення, більше не грає в комп’ютерні ігри і не переглядає погані передачі.Також він щиро жаліє,що змарнував стільки часу в цьому віртуальному світі.Щиро дякую Господу Богу та отцю Олегу за молитви та звільнення від комп’ютерної залежності цієї молодої людини.Ірина
 10. Слава Ісусу Христу! Хочу розповісти про чудесне зцілення нашого синочка з тяжкого захворювання -нейтропенії важкого ступеня.Здавши аналіз крові ,ми пішли на консультацію до педіатра,де почули приголомшливий діагноз.Лікар-педіатр сказала,що аналізи нашої дитини дуже погані,бо показник сегментоядерних,норма якого повинна бути в межах 20, становить лише 2.Це означало,що захисні сили організму не здатні чинити опір будь-яким хворобам .Педіатр не змогла встановити причину падіння цих показників і скерувала нас у приватну клініку на повторні аналізи ,бо сумнівалася у вірогідності попередніх і не могла повірити,що дитина може бути така важко хвора.Ми зробили аналізи знову ,і показники виявилися ще гірші -1.Лікарка застерегла,якщо дитина захворіє ,негайно викликати швидку заради порятунку життя,бо сам організм недугу не здолає.Я у відчаї зателефонувала мамі.Вона мене заспокоїла,сказала ні про що не хвилюватись ,а йти до отця Олега на молитву і все буде добре.Ми так і зробили,пішли два рази на молитву до отця Олега,і через два дні показник із 1 став 16.Ми знову пішли на молитву, і ще через два дні показник сегментоядерних збільшився до 22.Педіатр підтвердила,що аналізи добрі і наша дитина здорова.А ще вона дуже здивувалась такому раптовому одужанню.Ми дуже дякуємо Господу Богу за чудесне оздоровлення синочка і отцю Олегу за за молитви. Марія.
 11. Слава Ісусу Христу!Мене дуже боліли суглоби. Але завдяки молитвам отця Олега вони перестали боліти.Дякую Богові та отцю Олегу за оздоровлення суглобів.Оксана.
 12. Слава Ісусу Христу!Хочу засвідчити,що я просила отця Олега про молитву за Божу допомогу у вирішенні певних проблем щодо оформлення та подання документів для мого батька.Я щиро вірила,що Господь допоможе і все вдасться .Також просила тата нікуди не йти , ні з ким не домовлятись ,а молитись ,щоб все було добре.Дякуючи Богу,документи прийняли,після їхнього оформлення все вирішилось вдало.Дякую Господу !Дякую отцю Олегу за те,що молиться за нас до Господа Бога.Галина.
 13. Слава Ісусу Христу! Я зателефонувала отцю Олегу і запитала ,чи може він помолитися за нашу корову,бо та сильно б’є ногами і не дає приступити до себе.Отець помолився і я побачила ,що корова вгамувалась:стоїть спокійно і ногами перестала бити.Я тепер можу без зусиль і остраху її доїти.Дякую ,отче Олеже,що не відкинули мого прохання і помолилися за неї.Світлана.
 14. Слава Ісусу Христу!Увечері у моєї доньки погіршилось самопочуття:дуже нудило,боліла голова,морозило,підвищилась температура і почувалася вона знесиленою.Я звернулася до отця Олега,щоб помолився.Господь вислухав молитву отця,бо дочці відразу стало легше,вона заснула ,а зранку прокинулася здорова.Дякую Господу Богу та Матінці Божій за оздоровлення моєї донечки.Дякую отцю Олегу за зцілюючі молитви.Оксана.
 15. Слава Ісусу Христу!Я дуже мучилась ,бо втратила сон і не спала цілий тиждень.Щоночі прокидалась о 2,4 та 6 годині і заснути більше не могла.В голові роїлися різноманітні думки ,переповнювали страхи .В неділю після Служби Божої о. Олег помолився наді мною .Відтоді усю ніч сплю спокійно ,а ще мене перестала боліти голова у мозку.Щиро дякую Господу Богу та отцю Олегу за зцілення.Віра.
 16. Слава Ісусу Христу!Два місяці тому мій син захворів.В лікарні діагноз встановили неправильний і скерували нас у Львівську лікарню . Дитина була у важкому стані,я ж емоційнознесилена,пригнічена і розчарована байдужістю і зверхністю ,з котрими зіштовхнулася.У відчаї я зателефонувала о.Олегу,щоб помолився за синове здоров’я.Отець молився,я слухала слова молитви і відчула силу,радість і впевненість ,що все буде добре.Ми щасливо доїхали до Львова ,у лікарні потрапили до чудових лікарів,досвідчених і людяних,які зразу встановили діагноз і призначили термінову операцію.Я знаю , це Господь допоміг молитвами о.Олега,бо оперував мого сина найкращий хірург лікарні. Операція була складна,всі дуже переживали,молилися ,я просила знову о.Олега про молитву.Операція минула добре,а син навіть у реанімації не був,прийшов до себе.А коли прокидався після наркозу ,то шепотів:” Богородице Діво!”.Він теж,напевно , як і я ,відчув Боже Милосердя і велику силу молитви.Я дуже дякую Господу Богу,що моя дитина жива і здорова.Я дякую отцю Олегу за його щирі молитви,які в ці важкі хвилини кріпили мене,і за посередництвом яких ми отримали стільки Божих ласк. Моліться,вірте ,взивайте до Господа,до Богородиці,бо з Богом легше подолати негаразди і лише з Богом наше щастя. Ірина.
 17. Слава Ісусу Христу!Внаслідок важкого отруєння онук всю ніч щогодини вертав та відчував сильну нудоту.Після молитов о.Олега йому стало легше,а на другий день повністю одужав .Дякую Богові за оздоровлення внука ,а отцю Олегу щиро вдячна за молитви.Марія.
 18. Слава Ісусу Христу! Через деякі недобрі події ,котрі відбулися в моєму житті, я зрозумів,що одна чародійка має на мене вплив .І мої здогади підтвердилися,бо потім вона сама мені сказала:”Ти будеш належати мені!”Я маю сім’ю,дуже люблю своїх дітей та дружину ,вірний їй.Та мене опанував страх: я почав боятися цієї ворожки і всіх тих поганих проявів , що відбувалися зі мною.Відчував ,що став поневолений якимось поганим впливом ,а мою свідомість заполонили лише гнітючі думки та почуття. З родичами почав ходити до о.Олега на Службу Божу та молитви.Приступив до сповіді і Причастя.Мені стало легше,я почав праведно жити і повернулась до мене радість.Коли одного разу вийшов з церкви після молитов о.Олега, то мені прийшло смс- повідомлення:”Ти куди ходиш? Я тебе втратила ,не маю доступу до тебе і до твоєї душі .”Дякую Богові за звільнення, охорону та Його любов до мене.Щиро вдячний отцю Олегу за його духовну працю ,молитви і за те,що навернув мене до Бога,до церкви,до прийняття Святих Тайн.Петро.
 19. Слава Ісусу Христу!Отче,мої діти вже здорові.Дякую Господу,бо з вашими молитвами ангіна минула дуже легко і швидко.Іванка.
 20. Слава Ісусу Христу!Декілька днів у мене дуже паморочилося в голові,була знесилена,втомлена,хотіла спати та відчувала нудоту.На Службі Божій ледве вистояла ,потім підійшла до отця Олега на молитву.Мені стало легко, відчула приплив сил,нудота і запаморочення в голові припинилися.Я відчула себе бадьорою і життєрадісною.Дякую Богові ,що за молитвою о.Олега вивів мене з того поганого стану,який мене мучив останніми днями.Марія
 21. Слава Ісусу Христу! Ми відпочивали з чоловіком і дітьми на курорті.Наш хлопчик катався на велосипеді,але невдало впав і зламав руку.Перелом виявився складним,наклали гіпс,з яким він ходив визначений час.Коли зняли гіпс, лікар оглянув руку і сказав,що потрібно робити операцію під наркозом і вставляти металеві штирі.Ми дуже розхвилювалися,що дитина знов намучиться.Я згадала про отця Олега, бо пару років тому він за мене молився і я отримала кілька зцілень та звільнення від поневолення.Ми з синочком прийшли на молитву,отець Олег помолився за нього і сказав:”Хай в ім’я Ісуса Христа кістки стануть на своє місце і зростуться.”Наступного дня ми пішли до лікаря,бо готувалися до важкої операції.Лікар подивився і здивовано сказав:” Що ви робили?Кістки стали на своє місце,операції не потрібно робити!”Наш хлопчик всю дорогу молився,прославляв Бога,а вдома сказав :”Ісус Христос є з отцем Олегом,тому що Він оздоровив мою руку.”Ми дуже вдячні Господу Ісусові,що оздоровив дитину.Оксана.
 22. Слава Ісусу Христу!Мій син,хоч навчався вже у шостому класі,плутав букви і не міг читати.В повсякденному житті він кмітливий та розумний хлопчик,а от вчився погано.Дякую Господу,бо після молитви о.Олега син почав добре читати.Олександра.
 23. Слава Ісусу Христу!У моєї дитини діабет .Коли ми ходили на молитву до о.Олега, то рівень цукру в крові тримався в межах норми.Але згодом вирішили використати свій час на вирішення інших справ і на молитву не пішли. І раптово цукор піднявся аж до 18,самопочуття дитини погіршилося .Та коли ми знову почали ходити на молитву ,то цукор впав до 6,а дитина стала добре і спокійно спати , зробилася бадьорою та життєрадісною. Дякуємо Богові ,Який дає полегшення за молитвами о.Олега. Анна.
 24. Слава Ісусу Христу!Десять днів тому я здавала аналіз крові ,який показав,що рівень ШОЕ занадто високий -31.Однак після молитви в о.Олега я знову здала аналіз і показник ШОЕ став лише 5.Дякую Богові і за молитву складаю подяку о.Олегу.Марія.
 25. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, прошу про молитву за здоров’я мого онука – 2,5 рочки,четвертий день температура,кашель викликали лікаря,але на разі без змін його здоров’ я-помолюся- Слава Ісусу Христу,отче. Наш хлопчик іде на поправку,температура спала,вже бавиться. Дякую Вам за молитву,хай Господь Вас благословить.Галина.
 26. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, ще також попрошу молитися за цілісність мого будинку, бо сусіди хочуть чинити протиправні абсурдні діі- продавати центральний вхід в коридор.-Помолюся-Отче, дякую за молитви. Коридор уже не продають, справа призупинилася. Слава Господу!Ліліана.
 27. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,дякуючи вашим молитвам,маю нову гарну роботу!Мар’яна.
 28. Отче Олеже,дякую Вам.Через 15 хвилин, відколи я вам написав повідомлення ,що ми загубилися у лісі і попросив про молитву, ми вибралися звідти і щасливо повернулися додому.Дякую Богові за охорону та допомогу.Слава Ісусу Христу!Юрій.
 29. Слава Ісусу Христу! У мене був сильний страх і він зник після молитви отця Олега.Дякую Богові.Христина.
 30. Я завжди прошу під час молитви в отця Олега мудрості.І Господь мені допомагає.У мене покращилися оцінки.Минулого року я не мала призового місця на конкурсі ім.Т.Шевченка,а тепер маю.Також з Божою допомогою маю перше місце на обласному етапі конкурсу ім. П.Яцика.Дякую Богові за допомогу,дякую отцю Олегу за його щирі молитви.Нехай Господь Вам допомагає.Уляна.
 31. Слава Ісусу Христу! Впродовж останніх сім років я не могла ніяк вилікувати коросту.Тіло нестерпно свербіло, мазі допомагали лише тимчасово,бо минав час,а короста знову відновлювалася.Після того,як отець Олег молився наді мною,прищі почорніли ,засохли і зникли.Коли я зібралась їхати в село ,щоб зробити біля хати та на городі осінні роботи, то взяла з собою мазь,адже була впевнена ,що висипка і свербіж знову з’являться.Але все добре, короста більше мене не турбує.Дякую Богові за оздоровлення. Також я просила ,щоб мене прийняли на роботу. Ситуація здавалася безперспективною, але після довгих роздумів роботодавців я отримала згоду на працевлаштування.Ще й обіцяли ,що приймуть на роботу вже цього ж місяця .Дякую Господу Богові за Його опіку! Дякую ,отче Олеже ,за молитву. Лілія.
 32. У п’ятницю я була на молитві в отця Олега і найближчим часом вже не думала їхати знову,бо мала інші плани. Але ,прийшовши додому,зауважила,що почуваюся надзвичайно легко і піднесено. Виміряла артеріальний тиск і здивувалася ,що він у нормі -120 / 80,хоча до цього був високий-190 /100 ,в голові шуміло,а тепер шум майже зник,самопочуття покращилось.Також о.Олег сказав зняти з руки червону нитку,що її я носила як оберіг від вроків,бо то магія і гріх,адже від зла нас оберігає молитва і Господь Бог,але не червона нитка.Я послухала отця ,розірвала нитку і викинула її геть.Після цього відчула легкість і спокій,ніби хтось зняв колючий дріт з моєї руки. Цієї ночі я спала міцно,відновився мій сон,зник страх і в будинку перестало щось грюкати . Я прийшла до отця Олега і сказала:”Отче,хоч у мене були інші плани на ці дні ,але я прийшла до Вас поділитися радістю і розповісти про все те добро, яке сталося у моєму житті після Вашої молитви і духовних порад.Я також прийшла подякувати Богові за надзвичайну допомогу,бо на душі мені добре, радісно і світло ,маю натхнення жити і працювати,а те, що гнітило і мучило мене, відійшло”.Слава Ісусу Христу. Наталка.
 33. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, Ви в нас квартиру освячували,бо дитина бачила якогось дядю в хаті.лякалася. А після Вас,вона вже до шафи не говорила і примару не бачила. Дякую Богові ! Анна.
 34. Щиро Вам дякую,отче Олеже! Бо моє життя за Вашими молитвами змінюється і я зсередини зовсім нова людина. Відчуваю щораз сильніше як Господь мене любить і живу в Божих ласках. Це неможливо передати,але я думаю Ви мене розумієте. Дякую Пресвятої Трійці за всі дари.Юлія
 35. Слава Ісусу Христу!Отче Олег,я Вас просила молитися за вирішення конфлікту з клієнтами.І сталося чудо.Все вирішилося легко,мирно,жодної суперечки.А могли виникнути проблеми.Всі в офісі дивувалися і казали,що Бог справді мене дуже любить.Дякую найласкавішому Господеві за це чудо і Вам, отче Олег,за щиру молитву! Тамара.
 36. Слава Ісусу Христу! Отче сталося чудо. Моя дочка Аня мала червоний, напухший палець. Також мала кашель і насмарк. Все пройшло без ліків за одинь день! Дякую вам за молитви! Ірина.
 37. Слава Ісусу Христу! Отче,вчора зранку у душі тягар був,душевний неспокій.Ви відчули ,що мені потрібна Сповідь і Святе Причастя.Після Сповіді,Причастя.Служби Божої і Вашої молитви Господь подарував мені радість,мир і спокій .Алилуя.Галина.
 38. Слава Ісусу Христу!Я хочу засвідчити про чудо, яке здійснив Господь у моєму житті молитвами о.Олега.В час Великого посту у мене з’явився якийсь неймовірний апетит.Я весь час думала про їжу і не могла насититись.Після молитов отця Олега мій апетит унормувався ,а ще з серпня я помітила ,що вага мого тіла зменшується.З цього часу я схудла на 7 кг.Щиро дякую Господу та о.Олегу за молитви. Іванна.
 39. Отче Олеже, після поїздки до вас на молитви після сповіді і причастя, відчуваю радість,промовляючи молитву,читаючи Святе Письмо ,хочу прославляти Господа. Божа благодать! Інна.
 40. Слава Ісусу Христу!Щиро Вам дякую ,отче Олеже.Півтора місяці тому я була у вас .Тоді Богданчик не міг дихати носом ,а після ваших молитов дитина виздоровіла.Дякую Господу і Вам,отче ,за молитви.Всього Вам найкращого і нехай Господь Вас щедро благословить.Галина.
 41. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу вас моліться за мене, болить серце увесь тиждень, завтра йду до лікаря. Моліться щоб був добрий висновок лікаря і серце перестало боліти.-Помолюся-Дякую за молитву, серце не болить, аналізи добрі.Марина.
 42. Отче, прошу молитися, щоб Йосиф дався чути і вийшов на зв’язок. Пропав і вже 2 дні не відповідає. Десь на Україні нас шукає. І щоб Бог його зберіг і він щасливо повернувся в США -Помолюся- Щойно відписав. Вперше за 2 дні. Дякую за молитви. Слава Богу! Дякую, він вже дома. Дякувати Богу! Пелагія.
 43. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,В середу 8 жовтня о 23.00 я вам написала повідомлення з проханням помолитися. В цей час мені було дуже зле:слабкість,нежить,горло пекло .Я заснула,а прокинулась о 00.05 год ночі від жару,який відчувала у горлі і нижче .Ковтнула -горло не болить,слабість минула.В п’ятницю була цілком здорова і сповнена сил.Дякую Господу за чудесне оздоровлення молитвами о.Олега. Ірина.
 44. Мій син Андрійчик дуже заїкався.Ми звернулися за допомогою до отця Олега, і його молитви допомогли моєму синові.Дякуємо Господу Богові і отцю Олегу за молитви, завдяки яким мій син вже не заїкається і розмовляє вільно.Галина.
 45. Два місяці тому мене дуже заболіла нога,коліно розпухло і стало вдвічі більше за розмірами. Я нічого не могла робити в хаті,а чоловік мене доглядав і робив всю хатню роботу .Він вимагав ,щоб я зробила МРТ і почала лікування .Хоч я медик з багатолітнім стажем роботи в лікарні,але відповіла чоловікові:”Я вірю :Ісус Христос мене оздоровить!”Була на молитвах о.Олега, з вірою молилися за одужання .Востаннє після молитви мене дуже заболіло коліно,я не зневірювалася і вдома щосили щиро молилася.Зранку прокинулась,а коліно зовсім не болить, велика пухлина пропала.Я можу ходити,виконувати різну роботу. Треба просити з вірою,наполегливо, не сумніватися в Божій доброті і всемогутності.Дякую Господу Богу за зцілення! Любомира.
 46. Слава Ісусу Христу! Мене звати Мар’яна.Я дуже дякую Богові і отцю Олегу за своїх дітей і за те,що змогла стати матір’ю .Два роки у нас з чоловіком не було дітей,два роки ми ходили і обстежувалися у різних лікарів ,та нам не давали надії.В жовтні 2013 року ми звернулися до отця Олега з проханням про молитву ,а вже в листопаді я завагітніла без допомоги лікарів і в липні народила хлопчика.Ми з чоловіком навіть і не сподівалися,що в нас будуть ще діти,але я завагітніла знову і в 2016 році з’явилася на світ наша донечка.Я дуже дякую Господу Богу за дар материнства, а отцю Олегу за молитви,через які нам милосердний Бог допомагає.Потрібна тільки наша міцна віра.
 47. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, хочу вас попросити помолитися за Дмитра і його бригаду вони у Москві на заробітках і їх забрала еміграційна служба тепер вони вже другу добу сидять у поліції . Нехай їм Бог допоможе якнайскоріше звідти вийти і повернутися додому.–Помолюся–Отче, щиро вам дякую за молитву їх відпустили. Ганна.
 48. Дочку так боліли спина і сідниці, що вона не могла ні стояти ,ні ходити ,ні сидіти.Обстежувалася в лікарів,але вони так і не встановили причину болю.Отець Олег помолився і болі зникли. Тепер вільно рухається і може сідати, не хвилюючись, що буде боліти.Анастасія.
 49. Декілька разів мені снився той самий сон,що один чоловік приходить і домагається мене.Востаннє приснився мені з ріжками.Після тих снів я була дуже неспокійна.Попросила о.Олега ,щоб помолився,а він сказав,що то злий терзає мене під час сну .Після молитви о.Олега наді мною той поганий сон перестав снитися ,а до мене повернулися радість і спокій. Євгенія.
 50. Слава Ісусу Христу! Останнім часом у моїй родині відбулися недобрі події,ми пережили великі терпіння. Я їздила на прощі у відпустові місця,а також на молитви до відомих священиків та монахів. Вдома багато молилася, ревно з сльозами на очах просила ,щоб Господь Бог допоміг.І сталося чудо:під час молитви у моєму розумі з’явилася думка:”Отець Олег, отець Олег… Тобі допоможе отець Олег!”Я живу за сотні кілометрів від Івано – Франківська в іншій області.Про о.Олега ніколи не чула.Я була здивована,але набрала в Google “Отець Олег” і натрапила на сайт о.Олега Максимлюка.Почала слухати молитви,проповіді,переглядала відеосвідчення про оздоровлення.Моя віра зміцніла.Увечері зателефонувала о.Олегу. Він зі мною приязно поговорив , дав корисні духовні поради і сказав, що не потрібно шукати винних у наших бідах.Все добре вирішиться,якщо ми щиро покаємось і правдиво навернемось до Бога.Дякую Богові, що в такий незвичний спосіб звів мене з о.Олегом.Дякую вам,отче Олеже,за молитву і спасенні духовні настанови. Ольга.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 19"

 1. Ольга пишет:

  Слава Ісусу Христу. Щиро хочу подякувати Отцю Олегу за молитви . Господь вислухав і допоміг моїм рідним. Донечці удачно видалили зуб, який був дуже проблемним, також після проколу вуха, воно сильно розпухло і аж посиніло, але після молитви отця Олега все минулося.
  Також в мами була підозра на хворобу Лайма , але дякувати Богу і молитвам Отця Олега аналізи були негативними, тобто добрими . Ще раз дуже дякую, Отче за ваші молитви, дай вам Боже здоровя.

Написать комментарий: "Блок свідчень 19"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов