Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 131

 1. НАТАЛЯ. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ ОТЧЕ ОЛЕГ ДУЖЕ ПРОШУ ВАШОЇ МОЛИТВИ В НАМІРЕННІ ТОГО ЩО ПОЧАЛИ РОБИТИ РЕМОНТ В КВАРТИРІ І НІЧОГО НЕРУХАЄТЬСЯ З МІСЦЯ ТО МАЙСТРИ КИДАЮТЬ ТО ВСЯКІ ЗАМОРОЧКИ ВИХОДЯТЬ ЦЕ КОЛИШНЯ КВАРТИРА МОЄЇ ЦЬОЦІ ВОНА З МОЄЮ МАМОЮ ОБМІНЯЛИСЯ ЧЕРЕЗ БОРГИ ЙОГО БОРГИ ТАК ВОНА ВІДДАЛА НАМ ЇЇ З СЛЬОЗАМИ І ВЖЕ ЯКИЙ РІК І НЕМА ЖИТТЯ В ТІЙ ХАТІ СВАРИМОСЯ В НІЙ ТО І РЕМОНТ НІБИ ЩОСЬ ТРИМАЄ НІЯК НЕМОГЛИ ПОЧАТИ СЕРДЕЧНО ПРОШУ ОТЧЕ ОЛЕГ ВАШОЇ ЦІЛЮЩОЇ МОЛИТВИ БО ВЖЕ НЕМА НА ТО РАДИ . А ЙТИ НАМ З СІМЄЮ З ЦІЄЇ КВАРТИРИ НІКУДИ НІ ПРОДАТИ МАМА ПРОТИ І ЖИТТТЯ ЯК ТАКОГО НЕМА !!!!!
 2. Леся. Слава Ісусу Христу о. Олег прошу вас дуже щиро молитися за мою мамусю Наталю яка хвора на онкологію молочної залози і пройшла 1 хімійотерапію попереду 2 і 3 хімійотерапія і операція Отче моліться за її виздоровлення і ми всі будем модитися щиро діти онуки щоб її господь бог допоміг все перенести і зцілитися від недуги. Дякую.
 3. Леся. Отець Олег щиро прошу вас молитися за мою маму Наталю яка хвора на онкологію молочної залози і пройшла першу хіміотерапію і попереду ще друга і третя і операція прошу щиро молитися щоб їй Господь Бог допоміг перенести це все і ми будемо молитися діти і онуки за її оздоровлення. Дякую.
 4. Леся. Слава ісусу христу о олег прошу вас дуже щиро молитися за мою мамусю наталю яка хвора на рак молочної залози і пройшла 1 хімійотерапію попереду 2 і 3 хімійотерапія іоперація отче моліться за її виздоровлення і ми всі будем модитися щиро діти онуки щоб її господь бог допоміг все перенести ізцвлитися від гедуги дякую.
 5. Тетяна. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться будь ласка за мене щоб я змогла завагітніти і народити здорову дитинку.Я заміжня вже три роки і за цей час перенесла три складні операції по жіночому, і ніяк нічого не виходить.Я вірю що ви допоможите мені молотвою і з Божим благословінням в нас все вийде.Дякую.
 6. Тетяна. Слава Ісусу Христу,Отець Олег помоліться будь ласка за мене,щоб Бог послав мені здорових діточок,заміжня вже три роки ,перенесла три складних операції по жіночому і нічого не виходить.
 7. Віта. Слава Ісусу Христу. Отче, помоліться будь ласка за здоров’я і швидке одужання Тетяни, у якої виявили рак. Щиро вдячна!
 8. Корда Іриней. Отче Олег помоліться за зцілення після операції онкохворої Люби,щоб Господь наповнив її любов”ю,спокоєм і розумінням того моменту,який був причиною цієї хвороби.Віримо про тілесне та духовне зцілення.Нехай Господь Вас благословить!
 9. Володимир. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу про молитву за моїх батьків, щоб вони більше хотіли ходити до церкви і за мій спокій, за навернення моїх батьків, Марії.
 10. Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, прошу Ваших молитов на зцілення від хвороби мого раби Божої Ірини. Щиро Вам Вдячна.
 11. Лілія. Слава Ісусу Христу! о.Олег прошу помоліться за мого тата Володимира,у нього під лівим коліном киста,яка йому дає незручності та болі.Благослови Вас Господи!
 12. Наталія. Отче, за моє вдале заміжжя, якщо можна, так хотілось би пару і дитятко. дякую
 13. Михайло. Слава Ісусу Христу.Отче Олег помоліться за звільнення мине від дипресії. Дякую. Слава Богу!!!
 14. Марія. Найдорожчий Отець Олег, я знайшла гульку в грудях і не покидають мене погані думки. Будь ласка помоліться за моє здоров’я та тілесне і душевне зцілення від недуг. Дякую. Нехай Господь Вас благословить.
 15. Олена. Слава Ісусу Христу! О.Олег, помоліться будь-ласка за зцілення моєї матері Діни. У неї 4 стадія раку легень, метастази пішли в голову, зараз у важкому стані. Після операції 4 роки. Дуже дякую.
 16. Тетяна. О.Олег помоліться за нашого тата Анатолія в нього рак 4 стад.з метастазами в печінку. Тільки Бог може нам допомогти ми дуже надіємось що він одужає і молимось щоб Господь помилував нас.
 17. Оксана. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу Вас помолитися за возз’єднання моєї сім’ї Оксани і Любомира! У нас маленька донечка, а чоловік покинув нас. Дуже надіюсь на чудо і Божу ласку для нашої сім’ї. Дякую!
 18. галина. СІХ! Щиро дякую,отче,за Ваші молитви, сповідь,після яких прийшло усвідомлення справжніх цінностей,прагнення більше пізнавати Бога, спілкуватись із Ним,отримала душевний спокій. І ще раз щиро прошу Вас про молитву за моє фізичне зцілення.
 19. Юрій. Слава Ісусу Христу! о. Олег прошу помоліться за те,щоб мій брат Тарас, який зараз у Полтаві і втратив роботу, знайшов добру роботу і душевний спокій. Дякую.
 20. Vera. Прошу помолитися за сім’ю Віри та Романа.Ми зарас опинилися у дуже складній ситуації,маємо кредити та борги і ніяк неможемо віддати.Чоловік працює на роботі і вдома до ночі.Дуже важко.Хочемо продати деякі речі але ніхто некупує.Прошу отця помолитися щоб послав нам клієнтів які куплять те що ми продаєм(меблі до спальні і модель корабля) і ми з тих грошей зможем розрахуватися з боргами.Дякую

Написать комментарий: "Блок 131"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов