Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 40

 1. Слава Ісусу Христу ! Протягом місяця я не міг спати, боліли мене зуби, вся щелепа. Лікар не міг знайти нерв в зубі. Вдень їхав за кермом автомобіля, ледве бачив світ від нестерпного болю, ходив наче п’яний від обезболюючих, які не знімали біль. Попросив в церкві щоб отець Олег помолився за моє оздоровлення. І одразу отримав зцілення. Отче Олегу, ви маєте велику віру. Слава Богові. Василь.
 2. Я зверталася до отця Олега, щоб згадав в молитвах мою доню. Бо спина дуже боліла. Надіялися на зцілення, але щоб так швидко не сподівалися. Ми живемо за кордоном. Підчас молитви донці тепло пішло на спину, спазм відпустив, біль пройшов. Отець Олег молився за доню, а мені також стало легше на хребет, а болі були страшні. Я питала отця Олега як так сталося, що ми вмить одужали. Отець Олег відповів, що Бог святий і милосердний. Ми просимо, а добрий Господь оздоровляє. Коли ж молимося треба мати віру. Дякую Господові Богові. Дякую вам, отче Олегу. Слава.
 3. Отець Олег, я просила вас молитися за мого сина. Тому що в нього ціла права рука була червона від екземи, свербіла. Дякуєм рука відбілюється. Екзема без лікарства втрачає коляр. Рука заживає. Христос народився. Марія.
 4. Дай вам Боже отче Олегу здоров’я. Після вашої молитви, я так спала цілу ніч, добре виспалася за цілий місяць. Безсоння минуло. Надія.
 5. Христос народився! Дякую,вам, отче Олеже, за мою маму хресну за яку ви молилися . В неї була онкологія 3 стадії ,вона їхала у Київ на перевірку все добре. Буду молитися як ви мені писали з вірою. Дякую Вам за все що ви є у всіх нас. Нехай Бог вас завжди оберігає. Моя хресна є для мене дуже важливою. Вона привчила мене до молитви ,привернула до Бога. Олена.
 6. Слава Ісусу Христу! Боліли мене ноги і дуже мерзла. На дворі, а навіть в церкві не чула ніг від холоду. Після молитов отця Олега перестала мерзнути в ноги і біль припинився. Дякуючи Богові. Катерина.
 7. Христос народився! Син поводився вдома агресивно і в школі лускав дверима, виходив на уроці з класу, бешкетував. Лікар каже йому треба на відмолювання до священика. Просила отця Олега про молитву. Синові стало краще, став мирний вчиться, молиться. Слава Богові. Олена.
 8. Слава Ісусу Христу! Коли отець Олег молився за зцілення мого хребта я відчула як мене наповнило тепло. Після молитви копчик перестав боліти і між лопатками також не болить. Дякую Господу Богові за зцілення. Надія.
 9. Мама захворіла, дуже ослабла і запори її мучили. Відвезли в лікарню, вона каже, що буде помирати. Я зателефонувала до отця Олега, він помолився. Мама зразу ж одужала, відчула прилив сил. Слава Господу Святому Духові що торкнувся і зцілив її. Ярослава.
 10. Слава Ісусу Христу! Після молитви отця Олега я можу згинати спину. Перед тим через біль в спині, в хребті я не могла зігнутися. Мар’яна.
 11. Христос народився! Захворів мій котик, перекривило його, ослаб. Мої діти, чоловік настоювали, щоб лікувати його. Я сказала: « Лікування йому уже напевно не допоможе. Задзвоню до отця Олега він помолиться і котик одужає». Вони не вірили, що таке можливе. Я зателефонувала до отця Олега, попросила про молитву за котика. Отець Олег засміявся, але помолився. Через день після молитви отця котик раптово став здоровий. Валерія.
 12. Христос народився! Моя колега по роботі, мала гінекологічні захворювання, постійна кровотеча. Вона просила щоб отець Олег відправляв Служби Божі і молився за неї. Я передала отцю те прохання. Нещодавно дякувала отцю Олегу за молитви, кровотеча припинилася, лікар сказала, що зчудована тим де поділася хвороба. Подяка Господу Богові. Марія.
 13. Слава Ісусу Христу! Кілька років я не вставала з ліжка. Наймала жінку щоб приходила варити їсти. Я не могла нічого робити була обезсилена. По телефону благала отця Олега щоб молився з мене. Хоча я сама багато молюся, декілька вервичок в день. Господь Бог за молитвами отця Олега мене підняв. Тепер можу робити все в хаті, зварити їсти, худобу, курей нагодувати, помитися, доглядати за собою. Лікарка була здивована переміною в мені: « Ти була наче мрець, а тепер ожила». Кажу: «Святий Дух животворний мене оживив». Я навіть сама поїхала до церкви на сповідь до отця Олега. Після сповіді стало так легко, ніби хтось великий тягар з мене здоймив. Я тепер відчуваю, що живу. Кажу «Отче Олегу, я вам віддячу за все добро, що Святий Дух через вас мені зробив». Отець каже «Помолитесь за мене». Так молюся за нього щодня. Господь Бог мене не забув в моїх стражданнях, він мене любить. Слава Богові! Наталка.

Написать комментарий: "Блок свідчень 40"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов