Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 6

 1. У дружини були гулі на грудях ,лікарі сказали,що треба робити операцію.Після молитви о.Олега гулі зникли,операцію відмінили.Дякую Богові!
 2. Я запитав о.Олега чи можна помолитися за кізочок,тому що вони перестали давати молоко,Отець Олег помолився і удій молока через два дні відновився.Дякую!
 3. Мій чоловік, перед поїздкою за кордон на роботу,був на Службі Божій і молитві в о.Олега,просив щоб о.Олег молився за успішний перетин кордону. Потім подзвонив каже,що інших на таможні ретельно перевіряли, речі переглядали, деяких відправляли назад,а  чоловіка і його друга пропустили без перевірки.Зараз вони на місці праці.Це чудесна Божа допомога,вона нас скріпила у вірі!
 4. Леся. Слава Ісусу Христу!Слава і подяка Богові знайшовся живий чоловік,який був зник!
 5. Дякую отцю Олегу за молитви за мого племінника.Мій племінник закрився в собі,не хотів гратися з дітьми,кричав постійно на всіх,не хотів йти до церкви.Я подзвонила за поміччю до о.Олега і лише одна молитва і мій племінник сам захотів піти до церкви, до о.Олега.Заспокоївся,грається з дітьми.Дякую Богові і о.Олегу за поміч!Марія.
 6. Слава Ісусу Христу!В мене шуміло в правому вусі,особливо ввечері і в ночі.Купила дорогі таблетки ,які виписала мені лікарка (100 грн.-це для мене пенсіонерки багато).Випила одну таблетку,всю ніч не спала.А також прочитала,які побічні ефекти в цього лікарства,то мені відхотілося їх пити.На другий день просила о.Олега в церкві щоб молився за моє вухо.Після третьої молитви в вусі перестало шуміти.А ті дорогі таблетки лежать дома в шухляді непотрібні.Господь Бог мене вилікував!Пані Марія.
 7. Моя тридцятилітня дочка через невдачі в особистому житті  закатала таку істерію,таке срашне виговорювала.потім зібралася і сказала,що йде з дому.Я подзвонила о.Олегу щоб помолився за неї.Сталося диво протягом кількох хвилин вона повністю заспокоїлась,до неї повернувся здоровий глузд.Дякую о.Олегу за те ,що не відмовив.а зразу ж помолився за дочку.Дякую Богові за своєчасну,  чудесну допомогу!
 8. Я мала панічні приступи страху,паралізувало тіло, розум щось мене так мучило ,що я не могла працювати,не могла повноцінно жити
 9. Зоряна. Слава Ісусу Христу! Під час Служби Божої, яку відправляв о.Олег я відчула сильне тепло в області грудної клітки, це відчуття тривало близько 5 хвилин. Дякую Господу за Його ласки і о.Олегу за його молитви.
 10. Слава Ісусу Христу!Мене боліло в лівому пасі-це спричиняло труднощі при ходьбі,при піднятті предметів,в праці. Отець Олег молився за мене, тепер уже не болить.Це незвичайно, я можу вільно піднімати тягарі, без страху виконувати фізичну роботу. Дякую Богові!Марія.
 11. Слава Ісусу Христу!Я зустрілася з подругою,вона сіяла від щастя.Запитала її чому така щаслива,вона відповіла ,що їздила на молитву до о.Олега і пережила таку неземну Божу благодать в серці,що ось уже більше тижня її душу наповнюють небесні потіхи. неймовірне почуття щастя переповнює її.Це мене так зацікавило,заохотило.що я взяла малу дитину і пустилася в далеку дорогу до Ів-Франківська на молитву до о.Олега і не пожаліла.Дякую за ті переміни.що Господь Бог робить в моєму житті за дар віри,за сильне прагнення Його любові і благодаті!
 12. Моя старенька мама геть підупала на силі,дуже ослабла- перенесла важку операцію.тільки вийде з лікарні і знову хвора, і знову лягає лікуватся в лікарню.Стільки витратили грошей,труду і нервів,стільки напереживалися.Вирішили ми привезти мамцю до міста.Спочатку ми приводили ослаблену маму до Церкви де служить і молиться отець Олег.Вона приступила до Сповіді.до Святого Причастя. Отець Олег молився над нею,вона настільки зміцніла і віджила,що сама без нашої допомоги цілий тиждень ходила до о.Олега на молитву і на Службу Божу,а також перестала кашляти.до того кашляла постійно.Дякуємо Господу Богові за нашу маму.за скрілення її здоров’я і за всі благодаті!
 13. Андрій. Після операції голови моя дружина лежала без свідомості п’ять днів,лікар сказав,що клітини її мозку відмерли і вона не виживе.а якщо виживе то не буде повноцінна.
 14. Я телефонував о.Олегу щоб помолився, бо в нас прорвало трубу, хоч ми стільки намучились, не могли налагодити,без води залишалися кілька сімей.Після молитви о.Олега нам вдалося швидко зробити,постачання води відновили.В черговий раз переконався в силі молитви отця і в Божій турботі і доброті!Володимир.
 15. Слава Ісусу Христу!Ми купили малому слуховий апарат,бо погано чує.Лікар підібрав,настроїв його,ми аж в Київ з малим їздили на медичні обслідування.Сьогодні перший день,як він почав його носити,грався і загубив.Дружина пів дня шукала слуховий апарат,все в хаті  перевернула ,але не знайшла.Я подзвонив щоб о.Олег помолився за це.Мені зразу ж прийшла в голову думка де може бути слуховий апарат,відкрив морозильну камеру ,а він там.Це Господь за молитвою о.Олега прояснив мій розум,я б ніколи не здогадався ,що апарат в морозильці,і не швидко ми б туди заглянули.Бог Всезнаючий,що не знаємо,не розуміємо то за питаймо в Вічноживого Бога!Володя.
 16. Слава Ісусу Христу!В мене багато років болів хребет,лікування не помогло,тоді я звернулася до лікаря тібетської медицини.Пять років ходила до нього на масажі,на деякий час ніби ставало легше,але болі знову поверталися.Також за ті масажі приходилося платити великі гроші,щось мене це все гнітило.Я просила знаку в Господа Бога,мені приснився сон,що я в церкві тримаю в руках квіти хочу принести їх Ісусові,але якась сила мене не допускає,тримає.Зовсім випадково я зустріла в Івано-Франківську знайому з якою працювали за кордоном(я з іншого міста),вона йшла на молитву до о.Олега запросила і мене.Отець Олег помолився наді мною молитву за зцілення і за звільнення.Хребет перестав боліти,я відчула в серці таку радість і свободу.Більше вже не ходила на сеанси тібетської медицини.Дякую Богові Пресвятій Трійці за зцілення і звільнення!Дякую Господеві,що привів мене до церкви де служить о.Олег!
 17. Слава Ісусу Христу!Я і чоловік, і дочка лишилися без роботи,в хаті не було куска хліба.В середу в церкві зі сльозами попросила щоб о.Олег помолився, А в четвер Вседобрий Господь дав мені роботу,в найближчому часі чоловік і дочка знайшли роботу(дочка навіть по своїй спеціальності)Господь-Добрий і Милосердний дбає про нас!
 18. Слава Ісусу Христу!Мій племінник після операції на ніс(було викривлення носової перегородки) мав кровотечу,яка не зупинялася більше місяця.Я покликала о.Олега до лікарні,він уділив йому Сповідь,Причастя,помолився над ним.Кровотеча припинилася,племінника нарешті виписали з лікарні!Вдячна милосердному Богові за оздоровлення і порятунок його життя!
 19. Наталія.В одній парафіяльій спільноті”Матері в молитві” я маю ласку від Бога проводити молитву і після молитви читаю вголос проповіді о.Олега Максимлюка.Одного разу коли я читала  проповідь о.Олега всі уважно слухали і після закінчення молитви до мене підійшла одна жінка і сказала,що коли я читала проповідь о.Олега вона біля мене побачила світлий промінець,десь посередині проповіді,який гойдався,погойдався,погойдався і піднявся вгору.Вона зрозуміла,що Бог дав надприродний знак, показав свою присутність.
 20. Мене боліли крижі,спина,кололо в серці.Отець Олег помолився за мене-біль вщухла.Дякую Богові за оздоровлення!
 21. В важких хвилинах життя я набрала в гуглі в пошуку”Господи,Ти чуєш мене” і в відповідь потрапила на сайт о.Олега Максимлюка,який зміцнив мене у вірі.Слава Богові!
 22. Слава Ісусу Христу!В мого сина була сильна закладеність носа,не міг спати,тяжко дихав навіть ротом.але заснув десь на 15 хв.Я налякалася щоб не задихнувся,бо попереду йшла ніч і подзвонила о.Олегу,попросила про молитву.За 15-20 хв.дитина просинається і починає багато вертати,видуває ніс і потім засинає і цілу ніч спить добре.Дякую милосердному Богові за зцілення.а о.Олегу за його щирі,святі молитви!
 23. Колись одна людина хотіла допомогти мені в окультний спосіб,обгорнула мене в простинь,робила магічні дії,щось шкрябала по моєму тілі через простинь.Ті чарування нічого не допомогли,проте негативні наслідки поневолення залишилися.Але недавно на молитві,яку вів о.Олег я отримала звільнення від тїєї магії.Коли о.Олег молився загально молитву за звільнення і оздоровлення я відчула як мене почало пекти,колоти і шкрябати в тому місці де колись чаклун шкрябав мене.А вночі приснився мені той знайомий маг,він був дуже незадоволений.Пізніше після молитви я розповіла це все о.Олегу,він сказав,що це Господь звільнив мене від окультного поневолення і розірвав магічні пута які мене зв’язували.І дійсно я відчула в серці велике,незбагненне почуття свободи.Я стільки молилася,ходила до Церкви,але аж тепер на молитві о.Олега зло  з мене вилізло, яке я колись пригріла,Господь Бог звільнив мене,я вільна,я щаслива!Алилуя!Хваліте Господа,бо Він Добрий,бо милість Його вічна!
 24. Пів року тому ми були з синочком на молитві в о.Олега,тому що він заїкався.Отець Олег помолився над ним.Синочок говорить добре,не заїкається.Дякуємо Богові!
 25. Слава Ісусу Христу! Отче  Олеже я свідчення людей читаю кожень день бо так тішусь і так приємно читати і кожного разу переконуватись який Господь добрий і який МУДРИЙ  диву  дивуюсь   Слава БОГУ! Леся
 26. 8.07.Слава Ісусу Христу,  прошу  отче  помоліться  за  вирішення  проблеми  відкрив магазинчик  і  є всі  дозвола а сьогодні  приходили  з  міської ради  і  почали лякати  штрафами….  помоліться щоб  розрішилася  проблема  бо  не  встиг  ще  розкрутитися як  уже  наїждають.Слава Ісусу Христу прошу помоліться за добру  роботу за  добру  торгівлю  і  щоб  відійшли не добрі  люди  які  приходять  в  мій  магазин  бо декотрі  знайомі  чи друзі  приходять  і  так  з  насмішкою    говорять що  не багато  людей  ходять… але  дякувати  Богові  і вашим молитвам  не є  в  убитку  я …зараз  тяжкий  час переживає  Україна  і  криза .. я вдячний  Богові  що  зробив так  що   відкрив цей  магазин що  якось  починаю реалізовуватися  моліться щоб добре  робота  йшла  в мене і  щоб відійшли заздрісники  від  мене….
 27. Скільки себе пам’ятаю, мене завжди бралися вроки,дітей теж.Скидали на вроки,але ставало ще гірше,бо вроки чіплялися частіше,ніякі псевдонародні поганські методи не допомагали.Але з тих пір,як ми почали ходити до Церкви, сповідатися,причащатися,щиро покаялися і живемо побожно,відкинули всякі забобони,то вроки вже мене і дітей більше не чіпаються!Дякуємо Святому Духові за просвічення розуму і охорону,а о.Олегу за молитву і духовне керівництво!
 28. Слава Ісусу Христу!У нас в сім’ї були викидні,ніяк не могла народити дитинку.Приснилася мені померла бабця сказала,що я не буду мати дітей,але я завагітніла.Лікарі знову говорили,що є загроза викидня,проте за порадою знайомої жінки ми ходили на молитви до о.Олега,недавно я народила хлопчика.Хіба це не чудо,нове життя яке дарував Господь!Радіємо Божою добротою!
 29. Слава Ісусу Христу!Мене дуже боліла рука,по ночах я не могла заснути від болю.Лікування дорогими закордонними лікарствами не помогло.Я займалась ворожінням,відвідувачі,черги,гроші.слава,але в серці було постійне,гнітюче почуття провини перед Господом Богом.А тут ще ця нестерпна, сильна біль в руці,я розуміла ,що живу неправильно.Приїхала я на молитву до о.Олега,з першого разу Господь мене зцілив,болі в руці більше не було.Я знову наступної неділі приїхала і після молитовного зібрання підійшла до о.Олега і сказала хто я,чим займалась і про те,що Господь оздоровив мені руку.Отець Олег сказав щоб я більше не ворожила,ми разом прославили Бога.Перед тим я грішила і слухала смертельні нашіптування злого духа,відчувала його страшну, холодну присутність, від якої ставало моторошно,не хотілося жити. На молитві в о.Олега я зустрілась з чудесним діянням Святого Духа,з милосердною Божою любов’ю-це незабутнє почуття і усвідомлення,що я живу,а не мучуся,що я люблена,прийнята, прощена Небесним Богом Отцем!
 30. Слава Ісусу Христу!В свій час я відвідувапа церкву де відправляв о.Олег,він молився за мене в різних намірах,зокрема й за те щоб я скинула зайву вагу.Не повірите,протягом короткого часу я схудла на 22 лишніх кілограми!Господь чинить дива, треба сильно повірити!
 31. Слава Ісусу Христу!Чоловіка дуже заболіло в лівому боці,ми пішли до лікаря,провірили,зробили УЗД.Лікар відвела мене на самоту і сказала,що з чоловіком погано, УЗД показало велику пухлину,треба готуватися до гіршого.Я ж йому нічого не сказала,бо він такий вразливий від страху помер би.Я з плачем просила о.Олега щоб молився за оздоровлення чоловіка.Ми з отцем Олегом молилися за нього майже місяць,потім знову його перевірили- пухлини не було,його в боці не болить.Тоді я розповіла чоловікові,який діагноз йому ставили, то він аж змінився на обличчі,зблід,далі сказала йому,що за молитвами о.Олега Господь Ісус Христос  його зцілив.Чоловік  в щирих молитвах дякував Богові,я теж безмежно вдячна Господу Богові за вислухані молитви за оздоровлення коханого!
 32. Дякую Господу Богові за те,що зцілив мене від стресу!Рік назад,коли я була на городі,півтора метра від мене вдарила блискавка,світла,сяюча стріла врізалась в землю.Я так настрашилася,що не могла залишатися сама в хаті,вратила апетит,не їла,мучила депресія,поривалася продати хату щоб поїхати світ за очі,розсудок потьмарився,сходила з розуму.Лікарства відключали мене на деякий час,але не допомагали.Рідні бачили що зі мною відбувається,  порадили
  мені піти на молитву до о.Олега.Півтора тижня я ходила до церкви,на Службу Божу і молитву там де служить о.Олег.Приймала кожен день Святі Тайни,отець Олег молився за моє звільнення і зцілення,давав духовні поради,з Божої ласки переконав мене не продавати житло.Я так віджила,що живу в своїй хаті,без страхів і депресій.Господь дав мені добрий розум,мир в серці,а головне я маю впевненість в Богові,довір’я до Бога,Який мене веде по житті дорогою віри,любові і духовної справжньої мудрості!
 33. Мене звати Наталія, живу в м.Ів.-Франківську .Недавно я відпочивала і лікувалася в санаторії біля Києва.І там я познайомилась з жіночкою з Тернополя.Вона мені розповіла про монастир на вул.Селянська і про о.Олега.який там служить і молиться.Вона розповіла,що приїжджала сюди зі своєю заміжньою дочкою,яка не могла в другий раз завагітніти.Отець Олег молився і сповідав її.Бог вислухав молитви і подарував її другу дитинку,хоч лікарі говорили,що більше дітей в неї не буде.Я живу через парк і навіть не чула про цей монастир і про отця Олега.Сьогодні мене навернув Бог,що я прийшла в монастир,була на Службі Божій,сповідалася і отець Олег помолився наді мною.За життя я пережила дуже великі біди сама страшна,це смерть найдорожчих моїх(мама,тато,предчасна смерть брата,трагічна смерть чоловіка і сина.)Дякую Богу,що він мене привів сьогодні в монастир до отця о.Олега на молитву.Дякую за Божу благодать, благословіння і розраду!
 34. Марія.Я прийшла з хворобою суглобів,рев.артрит.Дуже боліли ноги,коліна розпухли, не могла згинати.До отця Олега на молитву мене рідні вели,підтримували під руки,я не могла стати на коліна.Після молитви о.Олега коліна перестали боліти,тепер сама приїхала на молитву, навіть стаю в церкві на коліна.Дякую Богові за зцілення!
 35. Слава Ісусу Христу!З квітня місяця мене болів куприк(зсув куприкового диску),сильні болі я відчувала протягом пів року,не могла сидіти,спати,все боліло.Лікарі не змогли мені допомогти.Я просила о.Олега про молитву,приходила по можливості на молитви за оздоровлення і сталося чудо,Милосердний Господь зцілив мене,звільнив з болі за молитвами о.Олега!Дякую Богові за зцілення!Наталка.
 36. Слава Ісусу Христу!  В мене стався емоційний зрив,психічний розлад,терзали  нав’язливі,паталогічні думки і страхи.Рідні  бачили мої муки,радили звернутися до психіатра,підлікуватися. Я ж відчувала,що причина терзання – духовна,а не хвора психіка,мені потрібний Бог,зцілення Божою благодаттю,а не таблетки.Так я навернулась до Господа Бога,до праведного життя,до церкви.В цьому мені багато допоміг о.Олег своїми щирими молитвами і мудрими духовними порадами.Тепер я не маю проблем з некерованими емоціями і почуттями,розбурхані погані думки і страхи мене вже не мучать. Я почуваюсь врівноваженою,на серці спокійно,бо зі мною Бог,Який мене завжди любить,оздоровляє, підтримує,додає сили і мудрості долати різноманітні труднощі,похристиянськи виконувати життєві обов’язки.Дякую о.Олегу за молитви і духовну опіку.
 37. Дякую Богові за оздоровлення мого синочка від заїкання.Сталося це в чудесний спосіб.Мій синочок так сильно заікався,що йому було дуже важко говорити.Я найшла сайт о.Олега,зранку подзвонила йому,попросила про молитву за сина.(Тому що ми живемо в іншій області і нам делеко їхати до Ів-Франківська)До вечора син перестав заікатися,говорить вільно,зрозуміло.(а ще зранку він не міг сказати слово,так заїкався). Дякую Милосердному Богові за зцілення синочка!Дай Боже вам отче, Олеже,здоров’ячка!
 38. Слава Ісусу Христу!В моєї сестри по всьому тілі з’явилася висипка,прищі дуже свербіли.В лікарні їй  приписали,таблетки, лікарства,все тіло помастили зеленкою,але прищі дальше дуже свербіли.Лікарі зібрали консіліум не знали як їй зарадити.Тоді сестра звернулася до мене щоб я просила о.Олега про молитву.Після молитви їй стало легко,тіло перестало чесатися.Дякую Богові за оздоровлення сестри! Марія.
 39. Чоловік поривався покінчити життя самогубством,я його стримувала,він мене побив і пішов вішатися.Я подзвонила до о.Олега щоб молився за порятунок життя.Завдяки Всемогутньому,Милосердному Богові чоловік в останню мить передумав!Дякую,отче,за молитву!
 40. У мого сина випадало волосся,спочатку одне п’ятно,а потім по всій голові.Ми зверталися до лікарів, професорів ніхто не зміг установити точного діагнозу,ліки не допомагали.Одна жінка порадила мені піти на молитву до о.Олега.Коли я почала ходити на молитви і просити щоб отець Олег молився за сина,а також щоб відправляв в цьому намірі Служби Божі,п’ятна почали заростати,всі,повністю і більше в сина волосся не випадало.Я дякую Богові,що вислухав молитви о.Олега і зцілив сина!
 41. Слава Ісусу Христу!У вересні місяці 2014р.мною був написаний лист і переданий о.Олегу через знайомих за мого сина(бо я живу далеко) просила молитви про його здоров’я і спокій і в цей день коли йшла молитва о 16.00 год. в церкві в Ів.-Франківську він змінився став спокійніший і слухняний.Катерина.
 42. Слава Ісусу Христу!Мене звати Мирослав,я просив о.Олега про молитву за одну жінку,яка не могла розродитися,бо вже чотири дні було як вона мала народити дитятко і лікарі не знали як поступити.Але вона за молитвами о.Олега народила здорове дитятко-вага 4 кг.Дяка Богу за Божу ласку!
 43. Мій чоловік жив окремо від сім’ї,жив неморально і в злиднях, передчасно помер.Я просила о.Олега молитися за його душу,отець Олег погодився,але сказав.що можливо він в пеклі,бо не сповідався, не причащався.але добавив- Господь краще знає,можливо він в останній момент покаявся.Я ж була настроєна оптимістично чоловік так бідував за життя,може його душа серед спасенних.Ми з отцем молилися за його душу,раптом мене сильно заболіла голова,мені стало дуже погано на душі,я про це розповіла отцю.Він відповів,що можливо- це Господь дав вам знак,щоб ви відчули, що ваш чоловік терпить в вічності.Дорогі в Христі,борімся за наших рідних,за їх навернення до Бога поки вони ще живі,тому що потім не пережаліємо,коли вони помруть не сповідані,без причастя,без оливопомазання,без Бога,коли ми їх втратимо назавжди.
 44. Слава Ісусу Христу!Чоловік не міг спати поночам.Але одразу після молитви о.Олега сон став міцний і чоловік сказав,що так міцно ще не спав!Дякую Богові за міцний здоровий сон!
 45. Слава Ісусу Христу!Мене майже все життя боліла нирка,а після того,як о.Олег молився за моє здоров’я нирка перестала боліти,а друга нирка перестала всихатися.Для Доброго Бога немає нічого неможливого!
 46. Слава Ісусу Христу!В родині важко захворів наш родич.До священників мав трохи упереджене ставлення.Ми молилися за його одужання,просили про це і о.Олега.Але о.Олег сказав,що молився і за його спасіння,покаяння,навернення до Бога.В п’ятницю ранком супруга хворого почула,що він з кимось розмовляє,хоч в кімнаті нікого не було.Він відповів:”Я розмовляю з Господом Богом,невже не бачиш,ось Він стоїть,але до мене не говорить”.Тоді супруга сказала,Господь Бог,мабуть хоче щоб ти Його перепросив,висповідався,на що чоловік зразу ж дав згоду.Дуже швидко приїхав священник висповідав його,вділив св.Тайни.У розмові з рідними хворий жалів,що за життя дуже мало приділяв часу для Бога.О 15.00.год. у той же день в п’ятницю відійшов у вічність,хоча передчасно, в розквіті сил,але спасенний.
 47. Я йшла засмучена з лікарні від сина,який захворів на туберкульоз.До мене привіталася знайома і найперше запитала чому я така зажурена,їй відповіла,що мій син в лікарні,провірили і лікують туберкульоз.Вона сказала,що дякує на Службі Божій в о.Олега,розповіла про оздоровлення,які відбуваються за молитвами о.Олега.Я зразу ж привела сина на молитву до о.Олега і Гоподь Бог зразу ж зцілив його.Лікарі перевірили,туберкульозу в нього не знайшли,виписали з лікарні і ми поїхали до дому.Нічого в житті немає випадкового,То добрий Бог привів на молитву нас і оздоровив сина.Радіємо несподіваною Божою допомогою!
 48. Слава Ісусу Христу!Я мала сильні проблеми,сильну депресію і  нездорову залежність від свого чоловіка,який зраджував мені,грав в автомати,карти,ніколи не цікавився сім’єю.А коли почала просити молитви о.Олега і була у нього на молитві мені стало спокійніше.Перестала нервозно упадати за своїм чоловіком.Зменшилася моя депресія.Я стала більше ходити до сповіді і причастя.Дякую Господу за духовне,емоційне зцілення!Прошу щоб Господь врятував, навернув і духовно зцілив мого чоловіка,я вірю в це!
 49. Слава Ісусу Христу!Була в моєї дитини висипка на ногах протягом року,свербіж.За одну молитву о.Олега над ним все зійшло.(а від гормональних ліків не сходило.)Дякую Богові за оздоровлення синочка!
 50. Слава Ісусу Христу!Багато років мене мучили страхи,снилися страшні сновидіння,вночі якесь єство душило мене.Я жила в постійному страсі і пригніченні,на грані психічного зриву.За мене молилися священники,але нічні жахливі відвідини і кошмари не припинялися.Вговорили мене піти на молитву до о.Олега,я вічула,що відбувається велика духовна боротьба.Зло почало відходити з боями,три ночі підряд я просиналася від того,що біля нашого будинку моторошно,перелякано вили пси.В наступну ніч мені приснився давний знайомий нашої родини,який сказав незадоволено:”Ти що не хочеш злого духа.”Я сказала:”Ні не хочу.Я належу Господеві Ісусові!”Більше страшних снів і злих нічних відвідин не було.Завдяки Святому Духові я вільна і щаслива!Дякую о.Олегу за молитву звільнення, духовні повчання і поради!

 

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 6"

 1. Оксана пишет:

  Отче – я скептик, помоліться. Дякую

 2. Оксана пишет:

  Одного нещодавного вечора в себе під вікнами я почула скандал у чоловічій компанії. Мій сусід з криками “Ключі! ключі!”(не без матів) вимагав у своїх “коллєг” ключі від своєї автівки. Вони його “заспокоювали” мовляв чого ти репетуєш – що “не всі вдома”. Я перелякалася і почала взивати до Всевишнього. Далі почула як автівка з усіма ними рушила. І десь два-три дні її не було…(бо як звично я її постійно бачу з вікна) за цей час я давала отцю Олегу дві чи три записки в намірі цього чоловіка. І от сьогодні вранці побачила і його(живого-здорового) і машину. Дякую Господу за вислухані молитви

Написать комментарий: "Блок свідчень 6"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов