Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Я мала панічні приступи страху,паралізувало тіло, розум щось мене так мучило ,що я не могла працювати,не могла повноцінно жити

Я мала панічні приступи страху,паралізувало тіло, розум щось мене так мучило ,що я не могла працювати,не могла повноцінно жити.Рідні викликали швидку за швидкою,але лікарі розводили руками і в сум’ятті говорили чоловікові:”Не знаємо ,що з нею діється, везіть до бабок,або в психлікарню.”Ми почали їздити на молитви до відомих священників,але покращення  не відбулося.Я почула про о.Олега і в мене в душі зродилося велике бажання щоб він за мене помолився, звідкись з’явилося переконання ,що ця молитва допоможе.Ми кілька раз  приїжджали на молитву до о.Олега , приймали Святі Тайни.ставало краще,а дома через пару днів знов погано.Одного дня я була одна дома мене так мучило ,що я замовила машину і  сама без чоловіка поїхала в Ів-Франківськ.Отець Олег знову помолився наді  мною.мене наповнив глибокий внутрішній мир.Я зрозуміла ,що Господь  звільнив мене від зла!Паталогічні,демонські  страхи більше мене не мучили.швидку до мене вже не викликали!Працюю на роботі,виховую дітей,виконую свої обов’язки в сім’ї,ходжу до церкви.Я повернулася до нормального життя.мої муки,страхіття закінчилися.Вся слава Милосердному Господу Ісусові,Пресвятій Трійці!Дякую отче, Олеже, за молитву віри і за Ваші духовні повчання і поради!

(1) Комментариев к: "Я мала панічні приступи страху,паралізувало тіло, розум щось мене так мучило ,що я не могла працювати,не могла повноцінно жити"

  1. світлана пишет:

    у мене така сама ситуацуія не можу повноцінно жити, а практично здорова. пройшла різні обстеження але це все даремно. прошу ся на ваші св.молитви, тут лише така мені допомога . помоліться за хвору світлану у мене панічні страхи різні погані думки з цьог високий тиск і – швидка допомога . це вже триває 3 місяці . не можу з цього вийти. пройшла сповідь причастя (не поносуючись ) так і продовжую, але прошу про молитву . спаси Господи.

Написать комментарий: "Я мала панічні приступи страху,паралізувало тіло, розум щось мене так мучило ,що я не могла працювати,не могла повноцінно жити"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов