Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 26

 1. Слава Ісусу Христу!Я застудилася і дуже захворіла .Турбував мене ларингіт ,фарингіт, трахеїт, зазвичай це переходило в затяжні бронхіти.Після молитви отця Олега наді мною в церкві,прийшовши додому ,я почала сильно кашляти.Подумала,що мій стан погіршується і буде потрібне довге лікування,але раптово я відчула ,що хвороба цілком минула .Сказала чоловікові ,що після молитви отця Олега я одужала .Однак він не міг ніяк повірити,адже знав ,як довго я хворію і як важко виходжу з таких хворіб.Дякую Богу за зцілення ,а о.Олегу за молитви.Галина.
 2. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, сердечно дякую Вам за молитву.Протягом тривалого часу я сиділа удома без роботи . Але коли попросила вас помолитися за мене,того ж дня мені зателефонували з-за кордону і сказали, щоб приїжджала на роботу.Дякую Богу за те,що так швидко вислухав ваші,отче ,щирі молитви.Олена.
 3. Ольга.Безмежно вдячна Отцю Олегу за його молитви. Вони завжди допомагають. Адже часто приходиться звертатися про допомогу до Отця Олега і він ніколи не відмовить і Господь чує ці молитви і допомагає . Щиро дякую ,Отче, що молитеся за нас грішних.
 4. Слава Ісусу Христу!Через великий страх,нав’язливі фобії,які опанували мене, я не могла їхати в автомобілі,маршрутці та ніякому громадському транспорті.Отець Дмитро порадив піти на молитву до отця Олега.Я так і зробила: ходила на Богослужіння та молитви до отця Олега ,і страх від мене відійшов.Слава Богові. Анна.
 5. Слава Ісусу Христу!Моїй внучці продуло шию ,аж перекривило.Я зателефонувала отцю Олегу і просила ,щоб помолився .Зранку дитина прокинулася повністю здорова.Дякую Господу за зцілення ,а о.Олегу за молитву.Інна.
 6. Слава Ісусу Христу!Мене звати Діана. Чотири місяці мала проблеми з шлунком: мене турбував рефлюкс-гастрит ,який за твердженням лікарів довго лікується .Під час і після вживання їжі відчувала біль у шлунку, дуже схудла.Я приймала багато ліків ,але нічого не допомагало. Пішовши на молитви за оздоровлення до отця Олега ,я вперше відчула полегшення.Через два тижні мені знову провели фіброскопію шлунку і не виявили захворювання.Рефлюк зник, кислотність знизилася,шлунок не болить під час харчування. Лікар сказав : ” У вас шлунок здоровий ,як у маленької дитини.”Дякую Господу за це велике чудо і о.Олегу за молитви.
 7. Слава Ісусу Христу!Отче Олегу,дуже прошу, помоліться за здоров’я моєї мами Мирослави , у якої тиск та ще й астма .Сердечно благаю вас про молитву.Ми обов’язково приїдемо до Вас ,як тільки зможемо.Пробачте,що пишу так пізно.-Помолюся.-Дуже Вам дякую,отче Олеже за молитву,мамі відразу стало легше.Дуже хочемо приїхати до вас.Дякую Господу Богу !Надя.
 8. Слава Ісусу Христу!Мене дуже боліла голова,було відчуття,немов щось тисне.Майже щодня я приймала ліки ,щоб вгамувати цей нестерпний біль. Попросила о.Олега,щоб помолився .Відтоді голова перестала боліти.Дякую о.Олегу за молитви і Господу Богу за оздоровлення.Анна.
 9. Слава Ісусу Христу!Після смерті молодої дружини я залишився сам з малими дітьми.Мені було дуже прикро і нестерпно важко на душі.Цей стан ніяк мене не покидав .Я чув про о.Олега ,про силу його молитов,як через нього Господь допоміг багатьом людям.Під час молитви отця наді мною відчув, наче щось важке зсунулося у мене з голови до ніг , на душі стало легко , повернувся спокій.Дякую Господу за зцілення молитвами о.Олега.Богдан.
 10. Слава Ісусу Христу!Моя літня мама впала і зламала ребро . Відчувала сильний біль, а ще й у неї було запалення легень .Але,о диво, після того як я попросила отця Олега про молитву, мама раптово одужала і гострий біль зник. Складаю щиру подяку Господу Богу і отцю Олегу за швидке одужання моєї мами Парасковії.Галина.
 11. Слава Ісусу Христу!У сина високий вміст цукру в крові, спав день і ніч.Я подумала ,чи не впав він у кому .Прийшла на молитву до отця Олега, потім подзвонила чоловікові, він сказав, що син прокинувся . Поміряв йому цукор , було лише 8 одиниць,а це для нього нормально.Дякую Богу за це чудо і за те,що не раз вислуховував молитви о.Олега і допомагав нам.Господь за молитвами отця зцілив від високого тиску мого чоловіка,а син став менше курити.Ірина.
 12. Слава Ісусу Христу!В моєї дочки Юлі була висока температура.Я просила отця Олега про молитву ,щоб температура спала і аналізи були добрі,а також щоб до мене повернувся душевний спокій.Слава Богу за вислухані молитви ,бо температура спала і більше не піднімалася,а Юля пішла у школу.Щиро дякую Господу і о.Олегу.Ірина.
 13. Слава Ісусу Христу! Я є учасником спільноти “Матері в молитві”,часто ми їздимо на прощі.Також читаю вашу книжку” Взаємовідносини любові із Святим Духом”.Вона для мене особлива. З усього серця дякую за ваші молитви та віддану душпастирську працю.Ольга.
 14. Слава Ісусу Христу!Мене дуже боліли суглоби рук і ніг.Щоб хоч якось полегшити біль ,на руки наклали гіпс , щось проколювали. Я прийшла на молитву до отця Олега просити за дочку ,яка мала певні життєві труднощі та важкі переживання .Та сталося чудо: Господь молитвами о.Олега зцілив мене ,вже багато років суглоби не болять.Дякую Господу Богу за оздоровлення,а о.Олегу за щирі молитви.Люба.
 15. Слава Ісусу Христу!27 березня раптово захворів мій племінник Сергій .У нього був сильний головний біль, висока температура , судоми . Швидкою допомогою доправили його з районної лікарні в обласну,а звідти в іншу, бо ніяк не могли встановити діагноз.Та, на жаль, і тут причину недуги не виявили.Надію на допомогу лікарів ми повністю втратили . Раніше я неодноразово просила отця Олега Максимлюка про молитву і милосердний Господь Бог допомагав .І цього разу зважилася попросити про допомогу в цій справді безнадійній ситуації.Своїми щирими молитвами отець Олег знову зміг випросити в Господа Бога порятунок для хворого Сергія. За короткий час прийшло якесь просвітлення і хворого відправили у районну лікарню, де встановили,що у нього менінгіт.Після молитви отця Олега хворого перестала боліти голова,припинилися приступи ,спала температура.Лікар з реанімації дивувався ,як при такій важкій хворобі хворому ставало все краще і краще.Племінник дуже швидко і легко почав одужувати .Ми щиро дякуємо Богу за оздоровлення Сергія та о.Олегу за молитви. Хай милостивий Господь Бог обдаруває о. Олега здоров’ям та всяким земним добром ,щоб він міг ще багато років звеличувати Господа та допомагати людям в скрутних ситуаціях. Щиро вдячні!Уляна.
 16. Слава Ісусу Христу! О.Олегу, минулого тижня просив вас молитися за Аню, щоб в неї внормувався пульс, бо була аритмія . Через годину аритмія пройшла і зараз також нема. Дякую, що молитесь за всіх ,хто просить про молитву! Дякую Богу !Іван.
 17. Слава Ісусу Христу!З усього серця дякую Вам за молитви,отче Олегу.Коли Ви молитесь за нас,я відчуваю підтримку Господа.За вашими молитвами в душу приходить відчуття щастя,радості,спокою,миру і бажання жити на славу Божу.Дякую Богу за те,що Ви у нас є,отче.Наталка.
 18. Слава Ісусу Христу!У мене цукровий діабет,а ще й впродовж трьох останніх років дуже боліла нога.Але після кількох відвідин молитов о.Олега нога більше не болить.Тепер навіть можу на молитві ставати на коліна.Дякую Господу за це чудо та о .Олегу за молитви.Ірина.
 19. Слава Ісусу Христу!Довгий час я мала підозри і відчувала ненависть до однієї людини,боялася її, не розмовляла,всіляко намагалася уникати зустрічей. Але після розмов з о.Олегом та його молитов мені немов відлягло від серця ,я змогла з нею щиро спілкуватися ,відчула християнську любов і велике полегшення на душі.Дуже дякую Господу Богу і о.Олегу.Степанія.
 20. Слава Ісусу Христу! Я була дуже хвора,мала багато різноманітних недуг. Торік почала їздити до о.Олега і щомісяця просила про молитву.Господь зцілив мене від гострого гастриту ,також зникло відчуття печіння на язику.Дякую Господу Богу та о.Олегу за щирі молитви. Нехай його охороняє Господь Бог та Пресвята Богородиця.Щиро дякую.Надія.
 21. Слава Ісусу Христу!Дружина вмовляла,щоб я пішов до о.Олега до Сповіді,бо він мене справді зможе добре висповідати. Я вагався і увесь час вигадував якісь відмовки.Але якось приснився мені о.Олег і каже,щоб я не хвилювався,бо все буде добре.Прокинувся з радістю і спокоєм у серці,та впевнено пішов до Сповіді.Дякую о.Олегу за його працю ,а Господу Богу за те,що спрямував мене до нього і очистив мою душу.Артем.
 22. Слава Ісусу Христу! Після народження теляти корова дуже ослабла і не могла вставати .Я подзвонила отцю Олегу і просила, щоб помолився, бо в нас багато дітей і корова наша годувальниця.Після молитви о.Олега корова одужала. Дякую Богові!Анна.
 23. Христос Воскрес!Мої діти сильно кашляли,була підозра на коклюш.У сина напади кашлю не припинялися ні на мить,він навіть не міг заснути.Я просила о.Олега про молитву,і синочкові стало легше,спокійно спав всю ніяку,лиш трошки покашлював.Зранку прокинувся жвавим,почав бавитися ,трошки кашляв,температури не було. Щиро дякую Господу Богу та о.Олегу за його молитви,які Господь завжди вислуховує.Ще раз щиро дякую.Марія.
 24. Христос Воскрес! Мої руки обсипало псоріазом. Я випила таблетки і пішла до о.Олега на молитви.Після молитов руки стали чистенькі. Дякую Господу за зцілення ,а о.Олегу за молитви. Ірина.
 25. Христос Воскрес! Мене боліли суглоби ніг ,а особливо перед зміною погоди болі були просто нестерпними. Знайомий мені порекомендував піти на молитву до отця Олега. Я посповідався, причастився, отець помолився за моє зцілення. Господь вислухав це прохання ,бо ноги мене вже не болять, навіть на зміну погоди болю не відчуваю . Дякую Богу та о.Олегу за вислухані молитви. Андрій.
 26. Христос Воскрес! У мене була затяжна депресія, страхи, душевні муки.Двоюрідна сестра скерувала мене до отця Олега.Я дуже добре посповідалася, отець помолився , і вмить відчула ,що страхи , тягар та важкість немов вийшли з мене, на душі стало легко і спокійно. А також синочок після реанімації мав переляк.Після молитви о. Олега страх теж минув. Чоловік пив , а я молилася .Тоді він відставив пляшку і сказав, що більше пити не буде .Дякую Господу за ці чудеса,які Він дарує нам за посередництвом молитов о.Олега. Марта.
 27. Христос Воскрес! Зі мною трапилася неприємна ситуація. Річ у тому,що один чоловік, докоряючи мені, наговорював на мою матір . Я дуже розхвилювалася, ніяк не могла заспокоїтися, втратила сон. Зателефонувала отцю Олегу, розповіла йому про свої неприємності та душевні переживання . Отець помолився , мені відразу ж на душі стало легко .Я дивувалася і дякувала Богові за те, що так швидко вислухав молитву о.Олега і допоміг мені. Щиро дякую! Христина.
 28. Христос воскрес! У мене була киста ,лікар сказав, що потрібно робити операцію.Я приїздила на молитву за оздоровлення до отця Олега,а також лікувалася і киста зникла. Дякую Господу Ісусові! Юстина .
 29. Слава Ісусу Христу !Отче Олеже,читаючи ваші книги,а також слухаючи ваші проповіді і виконуючи все, що сказано,відчуваю любов Ісуса і Його підтримку.Марта.
 30. Слава Ісусу Христу!Я впала на сходах,забила пальці.Два пальці посиніли ,нога вся боліла.Вся гомілкова кістка була болюча.А на наступний день треба було йти на роботу ,бо працюю в Польщі .Звернулася з проханням про молитву до отця Олега,нога перестала боліти.Дякую отче Олегу за молитву.Анна
 31. Слава Ісусу Христу! Син цілий рік страждав головними болями,але він не признавався.Потім зателефонував з відрядження,що його нестерпно болить голова.Я сказала це при молитві за оздоровлення отцю Олегу. Незабаром подзвонив син і з радістю повідомив, що його голова перестала боліти. Я йому сказала, що це отець Олег помолився за нього.Слава Богові ! Валентина.
 32. Слава Ісусу Христу ! Після травми у мене була гуля на нозі і великий синяк на руці.Я попросила отця Олега про молитву і до вечора сииняк зник, а гулі майже немає .Ірина.
 33. Слава Ісусу Христу ! У мого сина тремтіли руки і крутилася голова , він боявся і казав, що не хоче бути інвалідом.Але молитви отця Олега йому допомогли він заспокоївся. Дякую отче! Мирося.
 34. Отче ,Олеже! Дякую Вам за ваші молитви !!!! Я щиро бажаю вам добра , витримки, Божого благословення!!!!!!! Сили Вам і терпіння!!!!!!!!!!!! Кожен день молюся за Вас !!!!!!! Нехай у Вас та у Ваших рідних все буде якнайкраще !!!! Нехай всі ваші молитви вернуться Вам сторицею!!!!!!!!!! Якби не Ви , я б не повірила в себе і безпеку своїх рідних!!!!!!! Щиро дякую!!!!!! Ірина.
 35. Слава Ісусу Христу!Дякую,отче Олеже,ви своїми молитвами врятували мого старшого сина від алкоголізму.Людмила.
 36. Слава Ісусу Христу ! Мене довший час боліла нога.Але на загальній молитві,яку проводив отець Олег я відчула в ній жар.Біль зразу ж зникла і нога мене зовсім не болить.Віра.
 37. Слава Ісусу Христу ! У моєї донечки дуже випадало волосся так, що колись я заплітала два хвостики ,а потім тільки один.Волосся стало рідке,появилися залисини.Ми слухали молитви отця Олега в інтернеті, а потім приїхали до нього на молитву.Отець Олег помолився над нею і волосся почало відростати,сало густим.Дякую Богові.Марія.
 38. Слава Ісусу Христу! Моя донечка не могла спати.Я проосила отця Олега про про молитву.Тепер вона спить добре.Дякую Господу Богу за допомогу,а вам отче Олеже за молитву.Мар’яна.
 39. Слава Ісусу Христу! Внучка сильно плакала, неможливо було залишитися з нею.Привезла її на молитву до отця Олега.ПІсля молитви відбулася велика переміна,дитинка стала спокійна,спить міцно.Дякую Богові.Романія.
 40. Слава Ісусу Христу! У моєї дитини були часті епілептичні припадки,але від того часу як ми почали ходити на молитву до отця Олега Максимлюка,приступи уже не повторювалися.Наталка.
 41. Слава Ісусу Христу! Я дуже хвилювався через поганий зір в малого синочка.Зателефонував до отця Олега, він помолився,гострота зору підвищилася з 0,5 до 0,8.А також у другого сина був жировик,лікар сказав,що його потрібно удаляти,проте після молитви отця Олега він безслідно зник.Я перед тим просив про молитву за своє здоров’я,але зцілення не відбулося, але я не зневірився звернувся знову до о.Олега щоб помолився за дітей і Бог їх оздоровив.Вся слава Богові.Микола.
 42. Слава Ісусу Христу! Поперекові грижі спричиняли мені сильну біль ,яка не давала спати, заважала при ходьбі і особливо при стоянні.Почала регулярно відвідувати молитви отця Олега,відчула суттєве полегшення. біль зменшилася на 70 відсотків.Також погані думки мене менше турбують.Ліда.
 43. Слава Ісусу Христу! Довго я боролася за збереженні сім’ї сина,яку розбила коханка.Багато зіпсовано моїх і чоловіка нервів,а може і пороблення було, тому що чулася дуже стривоженою,ослабеною,завмлівала,віднімало мені мову.Ходили по церквах,монастирях.На молитвах мене трясло, викручувало.Сестра – монахиня порекомендувала піти на молитву до отця Олега Максимлюка.Після молитов мені стало дуже добре: уже не падаю в обмороки,не віднімає мову,в церкві легше стояти, на молитві так сильно не трясе .На душі стало легко і радісно хочесться жити. молитися. Анна.
 44. Слава Ісусу Христу ! В той час, як я був в селі, мене вкусив кліщ. Поступово мій стан здоров’я почав погіршуватися . Лікування не давало результату. Я переїхав в місто до дітей, тому що уже не міг справлятися з різною роботою, був дуже ослаблений. Згадав , що колись відвідував Богослуження отця Олега Максимлюка. Прийшов з трудом, важко хворий, кілька раз до церкви на молитви. Мені ставало щораз краще і я повністю одужав. Дякую Господу Богові за оздоровлення,а отцю Олегу за його ревну працю на Божій ниві та за його щирі помічні молитви. Мирослав.
 45. Слава Ісусу Христу ! Від болей у суглобах я прийняла багато уколів,але мене далі нестерпно боліло. На молитві я сказала отцю Олегу щоб помолився за моє успішне лікування. Потім ще прийняла один укол і раптово мені стало краще. Дякую отче за вашу віру , молитву і бажання допомагати людям у їхніх нещастях. Марія.
 46. Слава Ісусу Христу ! Довший час мою знайому боліло низом живота. Я сказала їй, що є отець Олег Максимлюк,який молиться над людьми за здоров’я . Вона відповіла,що колись була у нього на сповіді і він її дуже добре висповідав. Ми знову прийшли на Службу Божу,також висповідалися, отець Олег помолився над нами.З того часу подруга радісно стверджує, що болі нижче живота пройшли безслідно. Оксана.
 47. Слава Ісусу Христу ! Отче Олеже, колись я не міг взятися читати ваші книги,а тепер не можу відірватися від них,настільки глибоко – духовними , життєвими ви їх написали.Особливо сподобалася ваша книга «Взаємовідносини любові із Святим Духом»,яку читаю щоранку і черпаю з неї наснагу на увесь день. Володимир.
 48. Слава Ісусу Христу ! З дитинства мене переслідують сильні болі голови.Коли я йшла до церкви мені на голову наче хтось поставив тягар і паморочилося від болю, також у грудях відчувала важкість. Але підчас загальної молитви за оздоровлення , яку проводить отець Олег Максимлюк, мене наповнила Божа любов, стало так легко і радісно.Болі голови припинилися.В той час відчула, що я дуже цінна в очах Бога.Ніколи не думала,що перестане боліти голова, проте милосердний, люблячий Господь Бог зцілив мене. Надія.
 49. Слава Ісусу Христу ! Дякую вам, отче Олегу, за молитву,кісточка на нозі суттєво зменшилася. Ірина.
 50. Слава Ісусу Христу ! Після ваших молитов, кілька років тому, операцію на онко зробили успішно. Я почуваюся здоровою,дуже навернулася до Бога,взяла шлюб,багато молюся. Анастасія.

Написать комментарий: "Блок свідчень 26"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов