Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 149

 1. Таня. Отче Олег у моєї мами рак.метастази у межистінні.я дуже Вас прошу помоліться за її здоровячко і зцілення.я Вас благаю.Дякую і дай Вам Бог здоровячка.
 2. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прохання помолитися о. Олега за здоров’я батька Романа/тяжка форма анемії/. Вірю в Божу допомогу по молитвам о. Олега. Дякую.
 3. Галина. СІХ.Отче,щиро дякую за Ваші молитви та прошу про молитву за душевне і тілесне зцілення чоловіка Андрія,звільнення його від алкогольного потягу та дар батьківства й материнства для нас.
 4. Оксана. Слава Ісусу Христу.! Отець Олег, прошу вас помоліться за здоров`я нашої мами, рабу Божу Ольгу, за зцілення від онкологічної хвороби, за добрі аналізи томографії. Щиро вам дякую.. Божого вам Благословення.!!
 5. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу о. Олега про молитву за здоров’я батька Романа. Тяжка форма анемії, лежить у важкому стані. Молитви о. Олега доходять до Господа, допоможуть і моєму батькові. Дякую.
 6. Лариса. Слава Ісусу Христу!Отче, будь-ласка, помоліться за зцілення Лариси, Марії, Михайла, Василя, Богдана, Оксани (в усіх є дуже велика небезбека захворіти смертельною хворобою). Дуже дякую.
 7. Марія. Слава Ісусу Христу.Прошу помоліться,будь-ласка,за здоров’я душі і тіла Марії,Михайла,Василя,Лариси,Ярослава,Анни.Дуже дякую.
 8. Лариса. Слава Ісусу Христу!Отче,помоліться,будь-ласка,за створення сім’ї Лариси і за звільнення від нав’язливих,хульних думок.Дякую.
 9. Микола. Слава Ісусу Христу!Отець Олег,щиро прошу Вас помолитися за зцілення сім’ї Миколи та Наталії,за відновлення почуттів між ними.щиро Вам вдячний
 10. Ірина. Доброго дня.Благаю про поміч.Помоліться за моє здоров’я.В мене не засвоюється їжа.Лікарі не можуть поставити діагноз,а я згасаю Благаю,може Бог з вашою поміччю змилується Наді мною.
 11. Ірина. Доброго дня.Благаю!!!! Помоліться за моє здоров’я,Два роки тому поховала маму і після цього перестала травитись їжа,худну,постійна депресія,що не зїм,нічого не засвоюється.Лікарі точний діагноз встановити не можуть,аналізи здебільшого шого нормальні,навіть антидепресанти пила,нічого не допомагає. Помоліться, може Бог змилується Наді мною,це вже просто крик душі!!!!
 12. Марина. Прошу пожалуйста помолитесь за нас с мужем, Иван и Марина , мы долгое время не можем зачать ребеночка, мы очень хочем стать родителями любящими , но у нас ничего не получается, спасибо!!!!!!@
 13. Аліна. Отче благаю вас помолитися за тата у нього рак 4 стадії вся надія на вас і ваші молитви
 14. Леся. Слава Ісусу Христу! У раби божої Романії рак шлунку. Їй дуже потрібна Ваша молитва!Щиро вдячна!
 15. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь ласка за дуже хвору мою бабусю Стефанію, має двостороннє запалення, дуже серце болить, не дає дихати, ночами не спить. Хай Бог благословить її здоров’ям і продовжить її життя. Дуже Вам вдячна за Ваші помічні молитви.
 16. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу о. Олега помолитися за зцілення від хворіб для Вікторії, Владислава, Вікторії, Олега, Петра, Данила, Андрія, Марії. Дякую.
 17. Тетяна. Помоліться за онкохворого Петра.і всіх хворих
 18. Тетяна. Слава Ісусу Христу!в мого тата виявили рак шлунка 4 стадія з метастазами в печінці… лікарі безсилі….татові лише 43 роки,він хоче жити) допоможіть будь ласка) помоліться за мого тата(
 19. Володимир. Слава Ісусу Христу. Прошу я ( Володимир ) молитву за зцілення від недуги суглобів. 9 років страждань і за цей час навіть точний діагноз не поставили. Сили закінчуються. Постійні болі не дають нормально мислити. Постійні неврози й депресія. Страхи. Прощу молитву за зцілення.
 20. Ольга. Прошу про молитву за чудесне оздоровлення від раку легенів для мого батька Олексія

(2) Комментариев к: "Блок 149"

 1. Галина пишет:

  Христос Воскрес! Прошу про молитву за зцілення душі і тіла Зіни і її мами, за примирення із братом і невісткою, за позбавлення всіх ворогів, за мирне і щасливе життя. Дуже Вам вдячна.

 2. Лілія пишет:

  Слава Ісусу Христу. Я з Тернополя. Ось уже кілька років страждаю депресією незрозумілого походження. Була у психіатрів- кажуть що це типовий невроз/депресія,виписують ліки, які на деякий час помагають, але все одно з часом стає гірше. Я молода і красива, але вратила інтерес до життя, без всяких причин. Дуже важко душевно, дуже прошу Вас- попросіть Ви у Бога про моє зцілення.

Написать комментарий: "Блок 149"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов