Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 150

 1. Оксана. Слава Ісусу Христу. Отче Олег,мене звати Оксана прошу Вас помолитися за моє здоровя в мене акрамегалія (опухоль гіпофізи мозку) прошу Вашого благословення
 2. Олена. Христос народився! Отче Олег, мене звати Олена, мій батько Юрій тяжко хворий на рак IV ступеня, прошу Вашої молитви, та благословіння на одужання. Адже маю маленьку сестричку, якій потрібен батько. Дуже дякую вам!!!
 3. Богдан. Слава Ісусу Христу Помоліться будьласка за мене в мене рак мочового
 4. Ірина. Слава Ісусу Христу о. Олег помоліться за мою донечку Емілію в неї пррблеми з очками, помоліться прошу вас щоб в неї все наладилось.
 5. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Шоб я найближчим часом зустріла хорошого чоловіка з яким створила сім’ю. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 6. Галина. Христос народився! Прошу Вашої молитви за здоров’я хворої на рак легень Марії,Дякую!
 7. Володимир. Отче Олег прошу Вашої молитви за здоров’я мого тата, (хворого на онко) прошу помолітся я дуже надіюся на чудо виздоровлення, прошу по можуть.. Дякую Вам.
 8. Христина. Оче Олег благаю вас помоліться за мого тата Йосипа він має рак нирки четвертої стадії з переходами на легеню . Він ще молодий я його дуже сильно люблю , прошу допоможіть.
 9. Юрій. Христос народився!!! Прошу молитви за мою маму, онкохвору Галину! Дуже дякую!
 10. Ангела. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву за Андрія. За його навернення до Господа та ласку Божу визволення від залежностей. Щоб Господь Всемогутній не допустив, щоб пропалa душa Андрія, а щоб вчинив велике чудо навернення і оздоровлення його душi. Ісусе на Тебе уповаю! Щоро дякую, хай Вас Господь благословить!!!
 11. Галина. Христос Рождається. Отче Олеже, щиро дякую Вам за молитви і знову з вірою прошу про молитву за зміцнення сім’і та дар батьківства й материнства для Андрія і Галини.
 12. Галина. Христос рождається! Отче, помоліться будь ласка за дуже хвору Стефанію, має запалення, серце болить, високий тиск, руки і ноги попухли, ночами не спить, тому що не дає дихати, сили не має, падає. Дуже Вам дякую за молитви.
 13. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за створення моєї сім’ї. Щоб я зустріла хорошого чоловіка і одружилася з ним. Шоб ми створили сім’ю і гарно жили. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 14. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохвору Галину. Дякую
 15. Андрій. слава ІСУСУ ХРИСТУ оче ОЛЕГ у мого тата друга стдія раку він онко хворий він був на хіміотерапііі і йому тепер нічого недопомагає нестерні болі і лишилася остання надія на ІСУСА ХРИСТА помоліця за нього будь-ласка або напишіть яку молитву треба читати чи що робити дякую за увагу
 16. Іван, Тернопіль.Слава Ісусу Христу Отче, помоліться, будь-ласка за здоров”я сина Олексія, має вроджену ваду нирки, кілька днів дуже висока температура. Прошу також помолитись за здоров”я доньки Ангеліни, часто болить голова, порушення в роботі жовчного і протоків, дратівлива. Дякую за Вашу молитву.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, я Вас дуже прошу, помоліться будь ласка за одруження Наталії. Шоб я найближчим часом зустріла коханого чоловіка з яким одружилася. Дуже дякую. Благослови Вас Господи,
 18. Ірина. Прошу, благаю, о. Олег, помоліться за здоров’я тата Романа /тяжкий стан/. Допоможіть.
 19. Марія. Прошу молитви за моє виздоровлення і вихід з депресії.Хворію пів року, постійний страх, не можу спати.Дякую Вам о.Олеже!!;
 20. Ірина. Прошу молитви за одужання тяжко хворого Романа. Дякую за Вашу молитву.

Написать комментарий: "Блок 150"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов