Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 151

 1. Люба. Слава Ісусу Хресту. Прошу помолитися за здоров”я мого чоловіка Івана.Важко працював і дуже виснажений роботою.
 2. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу помоліться за мене про дар любові, щоб я змогла полюбити хлопця Любомира, який мене любить.Дуже дякую! Підкажіть які молитви мені молитись, щоб випросити.
 3. Олександра. Слава Ісусу Христу ! Помоліться за мене отче за дар любові до Любомира, який мене дуже любить хочу його тоже сильно полюбити ,щоб любов була взаємна. Хочу заміж. Допоможіть . Дуже дякую!
 4. Олександра. Помоліться будь – ласка за здоров’я та добру працю Любомира за кордоном. Дякую!
 5. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу молитву за здоров’я і добру працю Любомира за кордоном.Дякую!
 6. ІВАННА. Дякую Господу Богу за те ,що маємо святого,доброго і найкращого отця Олега.Ісус зціляє його молитвами !
 7. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за зцілення і одужання Ольги!!!!!
 8. Світлана. Помоліться, будь ласка, за мою Маму, щоб Бог дав їй сил пребороти важку хворобу
 9. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, будь ласка помоліться за зустріч з коханим і хорошим чоловіком Наталії . За одруження Наталії. Дуже дякую.
 10. Зоряна. Слава Ісусу Христу.Отче Олег хочу щоб ви помолилися за мою тяжко хвору маму Галину.В неї виявили рак майже на останній стадії.Вже пішли метастази.Хімію переносить дуже важко ,скоро буде 4 хімія.Надія на життя не дуже велика. І сама вона слабка.Прошу щоб ви помолилися за її здоров’я.
 11. Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, допоможіть! Помоліться, будь ласка, за мою хвору сестру Вікторію. Її мучать душевні тривоги, шум в голові, розгубленість і депресія. Вірю у силу Вашої молитви і в Бога. Дякую дуже.
 12. Алла. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже, мене звати Алла. Недавно мені поставили діагноз рак легень. Я і всі мої рідні та знайомі моляться за мене, я також щиро молюся , щоб Господь простив мене грішну та зцілив мене. У мене двоє діток, для яких потрібна мама( мені 44 роки) . Прошу Вас , Отче , помоліться за мене. Хай Бог допоможе всім своєю благодаттю.
 13. Христина. Отче прошу про молитву онкохворої Ольги за її одужання , щиро прошу бо вона для мене найдороща
 14. Мирося. Прошу молитви за навернення мого чоловіка Василя до бога,та найшвидше його повернення в сім’ю до наших дітей
 15. Олександра. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви від звільнення від депресії , страхів.Дякую!
 16. Віра. Слава Ісусу Христу!Отче Олег моліться за мого тата раба Божого Василия.Лікарі безсилі,у нього рак 4 стадіі з метастазами.
 17. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я Вас прошу помолитися за зустріч Наталії з коханим чоловіком і швидке одруження. Про створення хорошої сім’ї. Дуже дякую.
 18. Іван. Помоліться, будь ласка за важкохвору Оксану. Дякую
 19. Мацелюк Тетяна Богданівна. Слава Ісусу Христу! Мене звати Тетяна. Отче, прошу вас помолитися за мене. В мене пухлини в грудях. Я протистою недугу вже 5 років. Після 2 років молитов про зцілення, я завагітніла і наперекір всім лікарським рекомендаціям народила в 44 роки своє ангелятко. Я прошу про Божу ласку мати можливість підняти свого маленького.
 20. Галина. Слава Ісусу Христу! прошу Вас Отче, помолитись за зцілення душі і тіла тяжко хворої Стефанії. Хай Бог благословить її здоров’ям і продовжить її літа. Дуже Вам вдячна за молитви.

(1) Комментариев к: "Блок 151"

 1. Соломія пишет:

  Дорогий Отче! Прошу вас дуже молитися за зцілення психіки важкохворої Соломії. Дякую!

Написать комментарий: "Блок 151"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов