Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 152

 1. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви за онкохворого Євгена. Щиро дякую!
 2. Наталія. Отец Олег, я Вас дуже прошу, помоліться за щасливе одруження Наталії. Про швидку зустріч з хорошим коханим чоловіком, з Яким створити сім’ю. Дуже дякую.
 3. Аліна. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, просимо Вас помолитися за мого батька Володимира, рак підшлункової залози 4 стадія, надія лише на Бога і на Його ласку.
 4. Ліля. Слава Ісусу Христу. Я з Тернополя. Ось уже кілька років страждаю депресією незрозумілого походження. Була у психіатрів- кажуть що це типовий невроз/депресія,виписують ліки, які на деякий час помагають, але все одно з часом стає гірше. Я молода і красива, але вратила інтерес до життя, без всяких причин. Дуже важко душевно, дуже прошу Вас- попросіть Ви у Бога про моє зцілення.
 5. Ігор. Слава Ісусу Христу. У нашого хлопчика Гліба ,рецидив сечового міхура. Прошу вас про молитву за оздоровлення . Швидке одужання ,бо коштів у нас багато немає. Хлопчик Гліб 24 .05 2016 року народження. Завчасно дякую ,батьки Ігор та Вікторія
 6. Лілія. Слава Ісусу Христу. Я з Тернополя. Ось уже кілька років страждаю депресією незрозумілого походження. Була у психіатрів- кажуть що це типовий невроз/депресія,виписують ліки, які на деякий час помагають, але все одно з часом стає гірше. Я молода і красива, але вратила інтерес до життя, без всяких причин. Дуже важко душевно, дуже прошу Вас- попросіть Ви у Бога про моє зцілення.
 7. Веремчук Люба. Слава ісусу Хресту .Прошу помолитися за мене тому що мене майже без перестанку дуже болить підшлункова .Я сама з Львова дивлюся Ваші відеоролики молюся разом з Вами.Хай Вам Бог дасть довгі літа я буду молитися за Вас.Як буде тільки можливість приїду до Ів.Франківська. Дякую.
 8. Уляна. Слава Ісусу Христу! О. Олеже, прошу помолитися за Євгена, щоб в нього нормалізувалася температура. Дякую.
 9. Богдан. Слава Ісусу христу щиро прошу вашої молитви за моє здоров’я я лікуюся від раку мочового . Мене звати Богдан я знаю що тільки молитва допоможе мені.
 10. Люба. Прошу допожіть куди мені звернутись.Колись у 19 років мені було пороблено.Я мучилась і ніхто не знав що зі мною. І по лікарях ходили і по церквах і по бабках. З часом щось таки допомогло. Але вже кілька років зі мною знову щось не так:страх до всього,внутрішня тривога. Особливо вночі збужуюсь між 2 і 3 і наступає відчуття смерті,судороги і тд.Не можу слухати як говорять що хтось помер,зразу мені погано,такий стан що з мене душа виходить. Не можу залишатись в закритому просторі,зразу серцебиття і на волю хочеться.Я незнаю що мені робити,я у відчаї.Допоможіть.
 11. Наталія. Слава Ісусу Христу. Щиро просимо Вашої молитви за зцілення онкохворої Юлії.
 12. Ольга. Прошу про молитву за зцілення онкохворого хлопчика Даниїла ,який у дуже важкому стані ,рак мозку.
 13. Галина. Слава Ісусу Христу, прошу дуже отче моліться за моє здоровя, багато років хворію, турбують страхи, але вірю що станеться чудо і я одужаю, бо ще дуже молода. Щиро дякую.
 14. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, помоліться будь ласка за влаштування особистого життя Наталії. Шоб зустріти хорошого чоловіка і одружитися. Дуже дякую.
 15. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви для Євгена про зцілення від раку печінки і температури, яка щодня піднімається. Дякую.
 16. Уляна. Слава Ісусу Христу! Прошу молитви для Євгена про зцілення від пухлини печінки і від температури, яка піднімається щодня. Дякую.
 17. Таня. СЛАВА БОГУ !!! Пане Олеже прошу Вашої молитви за моє здоров*я щоб хвороби які у мене є щоб покинули моє тіло щоб БОГ розігнав всяку не дугу і дав мені здорове тіло щоб я могла працювати і жити і щоб БОГ простив мене .У мене сьогодні день народження .Дякую.)
 18. Галина. Слава Ісусу Христу!Щиро просимо Вашої молитви за важкохворого батька Володимира. Надія лише на Бога.
 19. Ольга. Слава Ісусу Христу!Отче, щиро просимо Вашої молитви за важкохворого Володимира. Рак легень…четверта стадія та метастази. Надія лише на Бога.
 20. Любов. Слава Ісусу Хресту. Прошу помолитися за мою дочку Ольгу.У неї страшенна душевна пустота, зневіра,з уст звучать тільки богохульства,страх,депресія. Спроба таблеток.Вірю в силу Вашої молитви. Хай Бог вас благословить за вашу допомогу

Написать комментарий: "Блок 152"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов