Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 4

 1. Дякую вам за свого сина.Після зустрічні з вами він дуже змінився.Хай Бог вас оберігає завжди
 2. Я не знаю ,що б робила без вас.Ви мене навернули  до Бога.Хай Господь дасть вам здоровя і благодать!
 3. Мене 4 місяці болів суглоб, після вашої молитви за мене, ось уже 2 роки болів в суглобі не було.
 4. Дякую Богу що привів мене до вашоі церкви, я б сама з тим невпоралась
 5. Боліла мене права рука ,я лікувалася пила таблетки ,приймала уколи,але безрезультатно.П’ять раз була на  молитві в  о.Олега рука перестала боліти,а також взяли з чоловіком церковний шлюб.
 6. Хочу сказати. що після молитов о.Олега у мене настільки піднявся зір – бачу як у 18 років,навіть телестрофу читаю,а перед тим не міг.Вміст цукру стабілізувався,нормалізувалась вага.Був перед тим пригнічений ,а тепер почуваюся добре
 7. Ходжу на молитву до о.Олега щоб укріпитися в вірі, бо з січня безперестанку кашляла уколи ,антибіотики не допомагали ,в лютому кашель почав мене душити.А після молитов кашель пройшов і безсоння пропало.
 8. Лікар сказав що у  мене остехондроз, боліла спина, не могла згинатися.Після молитви о.Олега і о.Романа перестав боліти хребет-згинаюся без першкод.
 9. У нас була велика фінансова проблема, щоб вийти з боргів потрібно було продавати хату в якій живемо.Але милосердний  Господь в чудесний спосіб допоміг!Дякуємо о.Олегу за молитви і духовну підтримку,тому що в той важкий для нас час ми постійно відвідували молитви і Богослуження які провадив   о.Олег.
 10. Дочка говорила ,що не хоче жити ,що вкоротить собі віку-це нас приводило в жах .Молилися з о.Олегом за неї, вона перестала погрожувати,що покінчить життя самогубством.Дякуємо милосердному Ісусові ,що вислухав наші молитви!
 11. Слава Ісусу Христу.Хочу дати свідчення про зцілення.В моєї донечки був збільшений лімфовузл через прививку БЦЖ, він не зникав 2 роки.Я попросила Отця Олега помолитися за мою донечку 2 тижні тому.Вчора ми ходили на УЗД і лімфовузла вже немає. Дякую Господу Богу за зцілення і Отцю Олегу за щирі молитви!
 12. Помоліться будь-ласка за мене щоб я завтра здала екзамен.дякую здала
 13. Хочу дати свідчення щодо зцілення від гепатитів
 14. Також хочу добавити ще що коли я перебуваю на Службі Божі в о.Олега мені дуже спокійно на душі.
 15. Отче пололіться за сина Михайлика  в заді на потилиці вистрибнула шишка нехочу інакше назвати  прошу поможіть молитись  поможіть не здатись а то той страх зажене мене помоліться за Михайла Дякую  в нас вже все добре
 16. Дякую Господу Богу і вам Отче Олегу за ваші молитви за навернення мого чоловіка
 17. Мій пристарілий батько лежав важко хворий сам не міг встати.
 18. Отче, переглядала відео свідчень зцілень за Вашими молитвами. Зявилася така велика віра. Дуже б хотіла бути в вас на молитві.
 19. Свекруха була важко хвора,не вставала з ліжка, не впізнавала людей.Я двічі ходила на молитву до о.Олега, просила за неї помолитися .Тепер вона почувається добре, ходить сама, говорить.
 20. У мене виросла велика бородавка на спині 
 21. Слава Iсусу Христу!Дякую Боговi i о. Олегу за молитви,дискомфорт в районi шва не турбуе
 22. Xristos Voskres,Giro dyakuyu o, Oleh za Vashci molitvi ya otrimala robotu,Dyakuyu tobi Boge za tu lyubov imiloserdya i opiku do mene
 23. 5 років тому через захворювання ніг я не могла добре ходити .Тоді ще в каплиці на вул.Чорновола о.Олег молився за мене,Господь Ісус мене зцілив. Тепер я прийшла на молитви о.Олега своїми ногами без посторонньої допомоги.Дякую Богові за оздоровлення!
 24. Я ходила з двома милицями.
 25. Після молитов о.Олега син прийшов до Сповіді  до о.Олега,почав ходити до церкви приступав до Святих Тайн.
 26. Дякую о.Олегу за молитву, я успішно продав розважальний заклад,який передтим  ніхто не хотів купувати.На молитві в отця був всього два рази.
 27. Я хочу дати свідчення про своє оздоровлення від депресії. 
 28. В суботу  подзвонила до о.Олега щоб помолився за мене, тому що мене дуже боліла нирка .В той же час відчула тепло в нирці і біль вщух.Вдячна о.Олегу за молитву.Велике спасибі ГОСПОДУ БОГУ ЗА ЗЦІЛЕННЯ!
 29. В один час я з захоленням ходила на   молитовні зібрання однїєї  популярної секти.
 30. Бажаю розповісти про те надзвичайне ,що я побачив на молитві о.Олега
 31. Весілля було дуже гарне.
 32. Христос воскрес!Щиро дякую Господевi i о.Олегу,що молиться за нас грiшних,в мене цукор в кровi нормальний!
 33. В вусі в мене висипали чиряки.Просила о.Олега про молитву,Господь оздоровив-чиряків в вусі більше не було.
 34. Dyakuyu Vam o, Oleh za vashci molitvi u mene vse z dohkoyu krage,Nizko klanyayus tobi Boge Bo nishto tak nas ne lyubit yak lyubit Hospod Bog
 35. Христос Воскрес! Хочеться мені Отче, написати Вам листа, дякувати за молитву. Ніби все в нормі з моїми дітьми,
 36. Через хворбу і труднощі в сімейному житті (відкинення чоловіком),я втратила сон,була дуже виснажена,не хотіла жити.В такому стані я прийшла на молитву до о.Олега,приступила до Св.Тайн-повернулась до мене радість життя,віра,відновився сон,сплю без снодійних.Дякую Богові,Матінці Божій,всім святим за отримані ласки!
 37. Я з дружиною приходив до церкви де відправляв о.Олег,просили про молитву, щоб у дружини не було викидня(бо перед тим вагітності закінчувалися викиднями).Вагітність проходить нормально,а мені Господь Ісус зцілив хребет,болів  майже не має,які перед тим  мене так мучили.
 38. В мене почалося нове життя,
 39. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Богові,а о.Олегу,що молився,дитина вже добре спить
 40. Слава Ісусу Христу . Дякую Вам Отче Олеже за молитву . в сина вже не піднімалася висока температура
 41. Отче Слава  Ісусу  Христу щойно  чоловік  прийшов з дня народження  тверезий  ще такого ніколи не було  отче я розмію що то може смішно таке писати але для мене це диво
 42. КОЛИ Я БУЛА У МАМИ В СЕЛІ, ТО ВОНА ПОЖАЛІЛАСЯ, ЩО КОРОВА ДУЖЕ КОПАЄ, МУСИТЬ ПРИВ”ЯЗУВАТИ, ЩОБ ВИДОЇТИ. Я ПОПРОСИЛА ОТЦЯ ОЛЕГА, ЩОБ ПОМОЛИВСЯ ЗА ЦЕ. КОЛИ ПРИЇХАЛА В СЕЛО НА ДРУГИЙ РАЗ, ТО МАМА СКАЗАЛА, ЩО КОРОВА ВЖЕ НЕ КОПАЄ. ДЯКУЮ БОГУ ЗА ЙОГО МЛОСЕРДЯ, А ОТЦЮ ОЛЕГУ ЗА МОЛИТВИ.
 43. Отче Олеже щиро дякую Вам за молитви ,мій син вже здоровий
 44. Оксана м. Радехів Львівська обл. Хочу дати свідчення
 45. Оксана м. Радехів Львівська обл. Дякую Богу та отцю Олегу за молитви
 46. Христос Воскрес! Отче, помоліться за мене,  (рак крові). Завтра в мене особливий день. На Вознесіння, два роки тому, на світ попросилась моя доця.Регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся.Слава Ісусу Христу. Після Вашої чергової молитви, здала аналізи – майже як у здорової. Дякую Богові і Вам!
 47. Слава Ісусу Христу!Мій син потрапив в аварію на мотоциклі,зробили йому операцію на голові.Кілька днів був у важкому стані -не впізнавав мене.Я подзвонив о.Олегу щоб молився.Синові стало набагато краще,розмовляє зі мною,при розумі.Дякую Богові,що все добре закінчилося!
 48. В мене онко 3 стадія.Перед операцією мені порадили дати прохання на Службу Божу і на молитву о.Олегу,я так зробила через подружку. Операція і післяопераційний час пройшов легко.Язапитала подружку:Ти напевно дала намірення на Службу Божу за моє здорв’я,бо я відчула Божу допомогу!Вона відповіла:о.Олег молився за тебе.Прийшла я на молитву до о.Олега приступила до Св.Тайн. о.Олег молився  наді мною,в душі з’явилася радість і сила жити ,долати хворобу.Відступили болі з мого тіла,аж чоловік перепитав мене:Тебе вже біль не мучить?Ти  ж від болю так страждала, а зараз виглядаєш життєрадісною!Дякую Господеві за моє духовне оздоровлення ,я тепер по- іншому дивлюся на життя !Дякую Господеві  І сусові,  що дав мені полегшу ,забрав мій біль!
 49. Моя бабця була у важкому стані, думали буде вмирати.Я просив щоб о.Олег помолився за неї.Коли я повернувся до дому побачив ,що бабуся ходить по дворі.Я з великим здивуванням кілька разів перепитав її:Бабусьо ти вже здорова.Вона відповіла:Щось сполудне (в післяобідний час) так мені поліпшіло.Дякуй Богові за теке диво!
 50. Тетяна. В мене була складна вагітність (Синочка назвали Олежиком).

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 4"

 1. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую Богові,а о.Олегу,що молився,дитина вже добре спить

Написать комментарий: "Блок свідчень 4"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов