Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 51

 1. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу о.Олеже,помолитись за мене,шкірні хвороби і інш.,ліків не можна,вагітна.Дякую
 2. Любов. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас о.Олег помолитися за мене. В мене дефект вимови літери “р”. Це мені заважає у житті. Також за сестричку Катерину – у неї гнійна ангіна і дефект. Дякую
 3. Аліна, м. Львів. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже просимо Вас помолитися за зцілення розуму, душі і тіла нашої доці Вікторії (пухлина мозку). Дякуємо!
 4. юрій. Помолється за моє зцілення духа душі тіла,зцілення очей,хребта,зцілення від пухлини в легенях ,від пухлини між лікарями. Юрій 0508835358
 5. Оксана. Отче, прошу моліться, щоб Господь Святий Дух так торкнув серця Андрія, Галини, Миколи, Ольги, Надії, Олени з род., Богдана, Надії, Віктора, Лілії, Тетяни, Ярослава, Романії, Ярослава, Юлії, Володимира, Ярослава, Владислава, Раїси, Марії та всіх з моєї родини, щоб вони запрагнули покаяння і зрозуміли, що мета їх життя – спасіння душі та навернення ближніх до Всемогутнього Бога. Дякую
 6. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитись за мене,щоб знайшла хорошу роботу,щасливу сімю і дар материнства.Дякую
 7. ЛІЗА. слава Ісусу Христу!прошу дуже-дуже отче помоліться за мою маму ольгу,хворіє ,хвороби і переживання не залишають її .дуже прошу,одна надія на господа нашого,не маю більше до кого звернутисяю
 8. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Отець Олег будь-ласка прошу помоліться про дарування нам з чоловіком дітей. Вже 5 років проходимо обстеження та лікування, однак точної причини безпліддя лікарі не можуть виявити. Є надія лише на Бога,який пробить нам наші гріхи та дарує радість батьківства. Щиро вдячна Вам.
 9. Оксана. Слава Ісусу Христу ! Отець Олег будь-ласка прошу помоліться про дарування мені Оксані та чоловікові Ігорю дітей. Вже 5 років проходимо обстеження та лікування, однак точної причини безпліддя лікарі не можуть виявити. Є надія лише на Бога,який пробить нам наші гріхи та дарує радість батьківства. Щиро вдячна Вам.
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Отець Олег,помолітся будь-ласка за Ігора(бронхоспазми),за Андрія(вени і щоб злагіднів,почав знову з нами молитись),щоб Господь беріг його на важкій роботі,щоб вийти з боргів,за Лесю (екзема,герпес) нічого не допомагає,і за всіх моїх рідних,щоб відійшли всі недуги,болячки,якщо буде на то воля Божа.Дякую дуже
 11. Світлана. Слава Ісусу Христу ! О.Олег , дуже прошу помолитись за полегшення мук ( страшний кашель та задишка , набряки ) мого онкохворого батька Володимира , і якщо на те Божа Воля – його уздоровлення . А також за зцілення від пухлин в печінці та животі моєї мами – Євгенії . Дуже дякую.
 12. Марія.Прошу помолитись за оздоровлення моє і чоловіка, за зцілення від безпліддя і за дар батьківства. (5 років немаємо дітей). Дуже дякую.
 13. Марина. Слава Ісусу Христу!!!Дуже прошу помоліться за зцілення моєї донечки Мелітіни! І за хвору бабусю Любов! Дуже дякую!!!
 14. Леся. Cлава Ісусу Христу!Дякувати Богові чоловік почав знову молитись спільно з нами,дуже прошу молитви,щоб Господь благословив працю Андрія,бо він працює тяжко і багато,а з боргів вийти не можем,за здоров’я для всіх нас.Дякую Вам Дуже!
 15. Ірина. Прошу помолитись за душевне та духовне здоров”я Ірини.
 16. Мар’яна. Слава Ісусу Христу!Мене звати Мар’яна.Я з міста Івано-Франківськ,прошу вас помолитися за здоров’я моєї бабусі Софії,надіюсь що по можливості привезу її на молитву.У неї дуже болять ноги і близько 4 років назад був інфаркт,а також вона дуже давно не може позбутися кашлю.А ще вона дуже переживає оскільки втратила сина.Дуже прошу помоліться за неї.Дякую Вам дуже.
 17. ольга. Слава Ісусу Христу.отець Олег ,щиро прошу вас моліться за мою донечку Софію у неї викривлення стоп(вульгастість стоп)також після лікарні дуже неспокійна,дратівлива ,нехай врівноважеться її психіка.стане спокійною як була.дякую,що допомагаєте.
 18. ВОЛОДИМИР. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!!!!ХОЧУ ПОПРОСИТИ ,ЩОБ ВИ ПОМОЛИЛИСЯ ЗА МЕНЕ ОТЧЕ ОЛЕЖЕ.МЕНІ 25РОКІВ НЕ МОЖУ НАБРАТИ ВАГУ (ОДНІ КІСТКИ І ШКІРА)ВАЖУ 54КГ.ТАКОЖ МАЮ ВЕРЕКОЗ,ДУЖЕ СИЛЬНИЙ(ПОТРІБНА ОПЕРАЦІЯ)ХОЧУ ЩОБ БОГ ДОПОМІГ МЕНІ,ПОЛЕГШИВ МЕНІ ЖИТТЯ.ДЯКУЮ!!!!!!!
 19. ольга. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!О.ОЛЕГ ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЮ ДОНЕЧКУ СОФІЮ У НЕЇ ВУЛЬГАСТІСТЬ СТОП(ВИКРИВЛЕННЯ СТОПИ)ТАКОЖ ПІСЛЯ ЛІКАРНІ ДУЖЕ НЕСПОКІЙНА , ДРАТІВЛИВА ..НЕРВОВА.ХОТІЛОСЯ ЩОБ НОРМАЛІЗУВАВСЯ ЇЇ НЕВРОЛОГІЧНИЙ СТАН.ДЯКУЮ!!!!!!!
 20. Надія. Слава Ісусу Христу! Отець Олег будь-ласка лрошу помоліться за зцілення мого брата Вячеслава. Уже 2 роки з ним щось діється. Лікарі кажуть що шизофренія, призначають ліки. але він відмовився їх пити, тому що від них йому погано. Дуже агресивний, нічого не робить, тільки багато курить і сам до себе щось шепоче. До всього йому байдуже. Бог милосердний почує Ваші молитви і допоможе моєму братові. Дякую.

(3) Комментариев к: "Блок 51"

 1. Людмила пишет:

  Слава Ісусу Христу Прошу Отця помолитися за мого чоловіка онкохворого Дай Вам Боже здоровя і сили в молитвах за нас

 2. Людмила пишет:

  прошу Отця помолитися за мого чоловіка онкохворого Дай Вам Боже здоровя і сили в молитвах за нас

 3. Уляна пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення мого чоловіка Василя від пухлини мозку

Написать комментарий: "Блок 51"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов