Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 7

 1. Слава Ісусу Христу!Одного вечора я відчула різкий біль в області живота.Наступного дня під час обстеження було виявлено велику кисту яйника та слід від іншої,яка напередодні тріснула і спровокувала появу болю.Лікарі запропонували операцію.Я погодилася,було заплановано дату операції.В неділю після Служби Божої я підійшла до отця Олега та попросила благословити мене.На другий день інший лікар порадив мені перенести операцію на пізніший термін і порекомендував поприймати ліки,перебуваючи під наглядом.Через 1 місяць  після завершення лікування під час контрольного обстеження всі,в тому числі лікарі,які мене обстежували,були приємно здивовані-кисти не було!Лікарі говорили.що коли б вони мене не бачили 1 місяць тому,ніколи б не повірили в це!Спасибі Богові за все!Спасибі отцю Олегу за благословення!
 2. Мене звати Марія, я,багатодітна мати хочу розповісти про біду,яка була з моїм сином.Він дуже пив горівку,навіть дома не ночував.За молитвами і духовними повчаннями отця Олега мій син навернувся.Тепер у нього є сім’я,донечка,він не п’є,не курить,дуже навернувся до Бога,до церкви.Дякую Господу Богу за вислухані молитви!
 3. Слава Ісусу Христу!Мене звати Михайло,я вже 24 роки як був у армії.Після служби в армії у мене на ногах від пальців до колін,а іноді і вище звідкись взялася висипка.Одні лікарі казали,що це алергія,інші що екзема.Я мастив ноги мазями і так ходив з тою висипкою 24 роки.У 2014 р. у травні я був на оздоровчій молитві в о.Олега і сказав про цю хворобу.Він мені сказав,що я буду оздоровлений і дам свідчення.Я відповів,що як мене вилікує Господь,я дам свідчення і буду славити Господа.Після молитви о.Олега хворба пропала і я почекав деякий час чи вона не появиться і  дав свідчення через 2 місяці про зцілення.Висипки немає і не появляється!Я складаю подяку Господу Богу і прошу прощення гріхів в Милосердного Бога.Складаю подяку о.Олегу за його молитви.
 4. У нас в сім’ї багато років не було діточок,лікарі сказали,що я ніколи не зможу мати дітей.Ми були на Службі Божій в церкві у о.Олега, він молився над нами і сказав:” Ви народите дитину”.Пройшов час, так і сталося- народила дитинку.Дякую Богові за його милосердя!
 5. ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ГОСПОДУ БОГУ ЗА ЛАСКИ, ЯКІ ВІН ДАЄ ЗА МОЛИТВАМИ ОТЦЯ ОЛЕГА. МОЯ МАМА ПЕРЕДАЛА МЕНІ ЗАПИСКУ НА МОЛИТВУ ЗА БРАТА, ЯКИЙ ЗАПИВ. ОТЕЦЬ ОЛЕГ ПОЧАВ МОЛИТИСЯ І БРАТ ПЕРЕСТАВ ПИТИ. ТАКОЖ Я ПРОСИЛА ЗА СЕБЕ. Я ХОТІЛА ПОЇХАТИ НА ХРЕСНУ ПРОЩУ, АЛЕ МЕНЕ ЗАБОЛІВ ПАЛЕЦЬ НА НОЗІ ТАК, ЩО Я КОЛИ ЙШЛА, ТО ШКУТИЛЬГАЛА. ОТЕЦЬ ПОМОЛИВСЯ І БІЛЬ ЗНИКЛА. Я ЩАСЛИВО ВІДБУЛА ПРОЩУ. ДЯКУЮ БОГУ І ОТЦЮ ОЛЕГУ ЗА МОЛИТВИ.НАДЯ.
 6. Слава Ісусу Христу!У мого чоловіка з”явився наріст на тілі і навколо нього запальний процес. Ми подивилися а Інтернеті і прочитали,що це необхідно оперувати, інакше це може перейти в онкологію.  Я відразу дала отцю Олегу прохання на молитву про зцілення без операції і отець молився надімною за чоловіка, бо він не міг часто приїжджати на молитви. Але він коли тільки міг ходив дома до церкви, до Причастя. Все ж чоловік пішов до лікаря і той сказав, що треба олерувати і направив його на медогляд. Але виявилося, що у чоловіка підвищений рівень цукру в крові і оперувати не можна. Отець Олег молився і ми молилися і десь за півроку цей наріст зник і цукор понизився з 9,5 до 6,5. Щиро дакуємо Господу Богу за його милість, а отцю Олегу за молитви.
 7. Мене звати Галина, я  хочу дати свідчення,що коли моя  дочка пила ліки від них у неї появилася алергія,вона обсипала усе тіло.Я подзвонила до отця Олега щоб молився,алергія зникла до ранку,дякую Богові за зцілення і отцю Олегу за його молитви!
 8. Подяка о.Олегу за його щирі молитви!!!
  Слава Ісусу Христу! Маю велике бажання подякувати Богу і Матінці Божій за неоціненний дар яким є нагородженний о.Олег.
  В мене є декілька свідчень того, що за Його молитвами Бог неодноразово допомагав мені у важких життєвих ситуаціях з яких здавалося б на перший погляд виходу не було, але після прохання до о. Олега про молитву Бог посилав допомогу і вирішення непростих проблем. Дуже часто, я зверталася до о.Олега, щоб помолився коли навчалася в університеті і складала важкі екзамени, після Його молитви страх зникав і екзамени проходили легко та з відмінними оцінками.
  Складаю подяку о.Олегу за його молитви. Хай Бог дарує Вам натхнення й здоров’я!!!
  З повагою Яковлюк А.М.
 9. Слава Ісусу Христу!Я, Наталія,яка зцілилася від пупкової грижі. Пупкова грижа в мене була десь 5 років,лікар попередила мене ,що я не можу важке піднімати.Дякуючи молитвам о.Олега пупкова грижа зникла.Недавно лікар при огляді сказав,що в мене грижі вже немає.Хвала Богові за зцілення!Мене до о.Олега на молитву спровадила знайома жінка,яка сказала:”Дитино,іди до о.Олега на молитви,ось мені лікарі вже багато років ставлять рак,а я без жодного лікування,без жодної таблетки жива,завдяки Божій допомозі,завдяки молитвам отця Олега.”Також, дякую Богові,що розбудив в мені віру і привів на молитви до отця Олега!
 10. Я.Анна- не могла спати,постійно кліпала очима,дуже плакала,не могла працювати.В Зарваниці на прощі мені жінка порекомедувала відвідати молитви о.Олега в Ів.-Франківську.Відколи поїхала до отця Олега на молитву добре сплю,не кліпаю нервозно очима,стала терпелива не плачу,ліпше стою в церкві(перед тим важко було стояти в церкві),роблю і молюся краще,поборола непотрібну балакучість,стала більш мовчазніша.Отця Олега нехай Господь благословить на многії літа.Дякую Господу Богу за його ласки і добродійства,що мене грішну оздоровив!
 11. Слава Ісусу Христу!Хочу розповісти як Господь по нашій молитві прояснив розум кривдникам. Брат з друзями святкував день ангела,випили.Зранку дзвонить братова жінка,що в брата з вантажівки вкрали акумулятор.Я їм порадила всією сім’єю молитися за ту людину ,щоб відкинули гріх.Також дзвонила щоб о.Олег молився.Із своєю сім’єю теж молилися за прощення гріхів тих,що це зробив.Кажу братовій та людина обов’язково зізнається,буде звільнена від зла.І так було.На ругий день дзвонить братова,що прийшов хлопець,який брав участь у крадіжці і виказав за всіх хто брав участь з ним.Що вони продали і повернуть гроші.Повернули гроші.
 12. Слава Ісусу Христу!Я кілька років даю о.Олегу наміри на Службу Божу і на особисту молитву за навернення моїх синів і за їх здоров’я,за охорону від зла.В п’ятницю я поїхала в Страдч.В суботу один син,який працює на будові падає з другого поверху на каміння.Дякуючи Господу Богові і молитвам о.Олега,який постійно за нього молиться сталося чудо ,що обійшлося тільки розривом зв’язок на одній нозі.А другий син того самого дня в ночі розбивається на машині.Машина розбита вщент(в пляцок),а він залишається живий-здоровий і не ушкоджений теж це завдяки Господу Богові і молитвам о.Олега.
 13. Слава Ісусу Христу!Бажаю розказати яку я біду мала з мамою.Щось не по її,вона вже йде вішатися,питаю, що шукаєте?каже шнурок-це перші слова,що я пообіцяла те зроблю.Але після молитви о.Олега забула про ті слова,вже не погрожує самогубством.Дякую Богові за звільнення мами!
 14. Слава Ісусу Христу!Після аварії мій син лежав в реанімації без свідомості.Мені порадили звернутися до о.Олега щоб молився за його чудесне одужання.Так і сталося,  милосердний Господь вчинив чудо,син раптово прийшов до свідомості,встає ,ходить,говорить,все розуміє,читає.Дякую о.Олегу за чудесну молитву!
 15. Слава Ісусу Христу!В нашій родині ставалися,жахливі трагічні смерті і нещастя.Просили про допомогу о.Олега,він молився за нас,а потім запитав:”Чи хтось робив злочини в вашій родині?”Ми пригадали ,що під час  другої світової війни наш родич масово вбивав людей.Після молитви о.Олега над нами і разом з нами,трагедічних смертей уже не було.Не робімо іншим зло, щоб воно не повернулось.Дякуємо Богові за прощення і охорону!
 16. Дякую Богові і нашому Господу Ісусу Христу за звільнення від залежності  куріння і зловживання алкогольними напоями-це все звільнення сталося після сповіді в отця Олега, Служби Божої і молитви наді мною.
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу . В неділю в 4 год ранку мого брата Романа , який перебуває в США і не має ніякої медичної страхівки було терміново госпіталізовано з важким невідомим приступом. Коли я взнала , в мене був сильний розпач . Я позвонила до отця Олега , в двох словах розповіла про ситуацію , оскільки сльози не давали можливості говорити і попросила отця про молитву. Ввечері того ж самого дня мого брата прооперували , видалили повністю жовчний міхур , а через день він вже був вдома. На сьогоднішній день він вже працює і почувається добре.Слава Богу за все , а отцю Олегу – Божого благословення.
 18. 16. жовтня Слава  Ісусу  Христу  прошу  за  молитву  за  добру  роботу  за те  щоб  міг  здати приміщення  в  оренду  і  щоб розвивався і процвітав  колишній  готель  в місті  щоб люди брали  оренду  в ньому дякую!!! 19.жовтня.Після  того  як  попросив  вас  про молитву  то  вже на  другий  день  дзвонили  до  мене,  дякую вам  за  молитви!!!
 19. Слава Ісусу Христу!Я в школі у виставі щиро зіграла роль поганського божка.Але вдома мені було не до веселощів,мені щось не давало дихати,душило,температура стрибала,наче щось в мене ввійшло.Після молитви звільнення в о.Олега я почулася вільна і здорова,зло мене покинуло.Слава Богові!Думаю,що потрібно відділити в народних традиціях те,що українське від того,що поганське(демонське) і дотримуватися українських і християнських звичаїв.
 20. Наталія.В дитини косило око,носив окуляри.Почали ходити до о.Олега на молитви.На даний час окуляри не носить.Око не косить.Дякуємо Богові і о.Олегу за молитви!
 21. Слава Ісусу Христу!Часто в сина піднімався ацетон-отравлення.Ми стали постійними пацієнтами лікарні.Прийшли до о.Олега на молитву і отримав синочок зцілення.Пройшло більше року, син здоровий,ми до лікарів ніразу не звертались.Велика дяка Господу Богу за оздоровлення!
 22. Марія. Так часто просила отця Олега про молитву. Звичайно. молюся сама. але за допомогою молитовних прохань священика Господь спішить на допомогу у важких ситуаціях. коли важко встановити діагноз. коли захворювання небезпечне, особливо в малих дітей.Не пригадую, чи завжди я дякувала за отримані ласки за посередництвом отця. Дякую Богові за зцілення сина мого Андрія, брата Миколи. доньки Наталії і внучки Мілани.Сьогодні знову я прошу такої сильної підтримки отця в молитві за внучку Мілану.Їй якраз сповнилось 4 рочки. але знову хвороба дала про себе знати. Тож благаю милосердного Ісуса, Матінку Божу, ангелів і святих за здоровя всіх діточок і моїх внуків. Насамперед дякую Господу за все, дякую отцю Олегу за розуміння й молитву за всіх нас. Хай Бог і надалі благословить його!
 23. Слава Ісусу Христу!Я,засвідчую про те,що в мене покращилися відносини і взаєморозуміння з дочкою,якій 7 років.До того часу,як ми почали відвідувати Служби і молитви о.Олега Максимлюка,ми з нею сварилися,билися,були напади агресії і ненависті один до одної.Моя дочка раніше накидувалася,кусалася,щипалася,кричала;це все супроводжувалося лайками і образами в мою сторону. Раніше  такі суперечки  завершувалися плачами, виснаженням,розпачем. Тепер після двох тижнів молитви о.Олега у нас гармонія,любов,взаєморозуміння.Дочка часто тепер говорить як мене любить,обнімає,дякує,цілує.(Колись говорила,що у неї погана мама).Ще бувають у неї якісь спалахи гніву чи образи,але не надовго,швидко завершуються(до криків не доходить).Відразу починаю молитися-і все проходить;вона плаче і просить пробачення.Раніше я плакала і їй це було байдуже,навіть насміювалася з мене.Я дякую за неї!Дякую Богові і о.Олегу за навернення дочки і моє наварнення!Зміни відразу побачила і бабуся-моя мама,яка після усього тепер мені не забороняє їздити на Служби.
 24. Біля 30 років страждала,а навіть звикла до запорів.Різні способи лікування і харчування випробувала,але ніщо не помагало.Прийшла на сповідь до о.Олега, на Літургію, на молитви отця Олега читала книжки-молитви автором яких є о.Олег.Я отримала духовне і тілесне зцілення і запорів вже немає.За все дякую Богові і о.Олегу!
 25. Слава Ісусу Христу! Дорогий отче, прошу вас, помоліться за мого синочка Владислава ,( йому рік і 7 місяців,) в нього висипка повсьому тілі і пищики і плями, почервоніння  вже місяць пробували всякі ліки і мазі, но тільки Бог йому може допомогити за вашими молитвами, бо після ваших молитов все ставало легше. Помоліться , щоб він був здоровий.Слава Ісусу Христу! Дитині, дякути Богу і вашим молитвам, пройшло, лише почервоніння від памперса трошки є, дякую.Люба.
 26. Слава Ісусу Христу!Ми не могли розпочати будову хати,викопали котлован,але йшли дощі,земля обвалювалася.Запросили щоб о.Олег освятив місце під будову,в той же день дощі припинилися,земля не обвалювался, Ми успішно збудували будинок,для нас це було Боже чудо,Божа допомога!
 27. Слава Ісусу Христу!Мама в селі лежала знесилена,не могла говорити,була тошнота,рвота,подзвонила до о.Олега,щоб помолився і все минулося після молитви.А також була сильна аритмія,ритм серця нормалізувався приблизно на протязі 45хв. після молитви о.Олега.Дякую Господу Богові!
 28. Слава Ісусу Христу!Були в мене незрозумілі приступи немочі.Раз,а то й два рази на день приїжджала швидка,тиск падав до 60 на 50,давали гарячі уколи.Вечером з 22.00 було погано,десь о 1.00 стало гірше,почало пекти в грудях,очі потухли.Чоловік подзвонив до о.Олега і всі дома молилися до ранку.Зранку я раптово стала здорова.Запитала о.Олега чи молився за мене,сказав,що до ранку не спав молився тому в церкві виглядав втомлений.Дякую Богові,що зберіг мені життя!Що мої малі діти робили б без мене?Господь милосерний Батько!Йому вся слава!
 29. Слава Ісусу Христу отче я в вашій книжці відкрила для себе ще одну Америку на сторінці 94,95 йдеться про надприродні явища такі як видіння,Божу любов,яка очищає душу і навертає людину, в моєму випадку Господь так обявляє мені правду навертає і мені здається, якби то до мене дійшло швидше,ворог би немав можливості для маніпулювання моєю свідомістю і не хуліганив би моіми думками розумієте,я раніше  книжки читала і на очах немов би була якась пліва,я читала а сприйняти немогла.
 30. Слава Ісусу Христу!Важко захворів мій брат,більше тижня лежав з температурою до 40 градусів,лікарі не могли поставити діагноз.Першого разу я пішла на молитву до о.Олега  і просила Бога про зцілення, на другий день після чого поставили діагноз- на УЗД показало,що в печінці у брата гній,викликаний інфекцією.Відправили його в лікарню на операцію.Але лікарі відмовились робити операцію,бо гній був в кількох місцях,до яких було важко дістати.Весь цей час температура не спадала,брат був дуже виснажений,на запроповане оперування їхати до Києва не мав сили.Молились усією сім’єю, просилио. Олега про молитву,також молились друзі та знайомі.Госпдь Бог допоміг,обійшлося без операції!Зараз брат здоровий і вернувся в норму!За що велика хвала Богу і Божій Матері! Наталія  4.11.2014 р.Б.
 31. Слава Ісусу Христу. Ви за мене молились , літом  я схудла на 10 кг так легко якось , не було апетиту  .то дійсно діяла Божа сила , шо  я так легко могла дотримуватись дієти і  схудла. Тетяна.
 32. Слава Ісусу Христу!Я страждала від безсоння,але після молитов о.Олега сон нормалізувався.Велика подяка Богові!
 33. Слава Ісусу Христу!Я,Михайло,хочу дати свідчення.Мій син Ромко поїхав на роботу в Сибір,там його заболіли зуби.Я попросив о.Олега щоб помолився.Потім подзвонив з роботи син і сказав,що зуби вже не болять.Коли давали розрахунок там на роботі,то ніхто не надіявся,що то буде скоро.Я кажу синові,що подзвоню до о.Олега,аби він помолився,щоб дали розрахунок і скоро приїхали додому.Через 2 дні дзвонить мені син і каже,що дають розрахунок вже.Дякуємо Богові.що слухає нас грішників за молитвами о.Олега.
 34. Слава Ісусу Христу отче ще одне чудо памятаєте я просила молитви за сестру в неі була фіброма і вона зі мною теж до Вас приіжджала  сьогодні була в лікаря фіброми немає сказали таблетки ніякі не пити .пожартували сказали хіба що вітаміни Слава Богу дякую Вам за такі щирі молитви. Леся.
 35. Слава Ісусу Христу!Мій син впав з висоти на будові,важко пошкодив хребет,2 місяці лежав, не піднімався з ліжка.Я була в розпачі,пережила нервовий зрив.Мені сказали,що є о.Олег,який молиться за здоров’я і часто відбуваються оздоровлення.Декілька разів(2-3 рази) була на Службі Божій і на молитві в о.Олега,сталося чудо син встав з ліжка,ходить.Дякую отче, Олеже, за молитву віри.Величезна подяка Господу Богу!
 36. Моя дочка створювала конфлікт (сварку,бійку і таке інше) з моїм братом,коли він випивший,важко було це терпіти.Просила о.Олега про молитву,він кілька раз молився за спокій між ними.Дочка з братом не сваряться, терпеливо переносять один одного-це така разюча переміна в їхніх відносинах!Щиро дякую Богові і Діві Марії,що дали нам о.Олега,за його молитвами терпіння зменшуються і тікає зло.
 37. Слава Ісусу Христу!У мене декілька років турбує грижа поперекового відділу хребта.Я мушу проходити курс лікування в лікарні.А коли я зверталася до о.Олега на молитви біль з часом проходив без уколів.Наталія.
 38. Слава Ісусу Христу. Мене звати Іра, я хочу дати свідчення про те, як Господь оздоровив мого сина Дениса. Він мав вроджену ваду правої нирки 
 39. Слава Ісусу Христу!Мене звати Галина,у мого брата дуже боліло коліно,я зателефонувала о.Олегу у мого брата коліно перестало боліти,хоча до того він мастив коліно мазями,але не допомагало,але коли отець Олег помолився коліно стало здорове.Дякуємо Богу і отцю Олегу за його молитви!
 40. Слава Ісусу Христу!Мій брат був хворий мав гепатит С,цероз печінки.Чотири роки як узнали про цю хворобу.Приступав до сповіді і до святого причастя.Я дзвонила до отця Олега просила щоб молився за нього.Йому приснився сон.Бог прийшов і сказав:”Ти через день підеш до Мене!!!”І так сталося.Нехай спочиває з Богом.Світлана.
 41. Слава Ісусу Христу!Мені було погано,підвищився тиск до 200 і на цьому рівні тримася,ніяк не могла його збити.Я не знала як маю працювати,а вечером як переночувати ніч.Кілька раз просила о.Олега про молитву і по телефону, і приїхала на молитву,тиск став 150-це для мене нормально.Слава Богові!Марія.
 42. Слава Ісусу Христу!Свідчення брата- монаха УГКЦ.Приблизно через годину після молитви о.Олега до Святого Духа за мене я таке пережив і записав:”Зараз відчуваю дію Св.Духа.Велика радість,мир,спокій,уморотворення,благодать панує і переповнює моє серце.Велика любов,радість,веселість.Хочеться усміхатися всім довкруги,дарувати радість,підносити на дусі.Відчувається велике піднесення,легкість.Хочеться літати легко і ніжно.Все добре,немає нічого,що турбує.Воно пропало,просто зникло.Панує спокій і радість,велика доброта,любов.Хочеться поділитися цим з іншими.Ось що означає дія Святого Духа в серці людини.Церква в якій служить о.Олег мені там добре в о.Олега.Відчувається мир,радість,спокій,піднесеність духу,любов,доброта,світлість,ясність.Легко можна молитися;з вірою,любов’ю і щиро.Відчуваєш ласку Божу.Немає насилля-хочеться ЖИТИ.Дякую Богові,що торкнувся мене через Святого Духа.Дякую отцю Олегу за ревність і молитви в цьому намірі.На більшу Божу славу!Алилуя!!!
 43. Слава Ісусу Христу!Мене звати Світлана, у мене була киста яїчника.Я звернулася з проханням про молитву до о.Олега,він помолився і сказав:”Дасте свідчення про оздоровлення.”Я відповіла:”Я ще не маю зцілення”.Отець Олег продовжив:”На початок скажете про оздоровлення дитини,а потім Бог зцілить вас”.Так ми і зробили,розповіли з чоловіком про оздоровлення синочка і звільнення донечки  , яких  Господь зцілив за молитвами о.Олега.А кисту я лікувала таблетками довший час і вона у мене не пропадала.Тоді лікар сказала,що киста ендометроїдна і  її потрібно оперувати.Я пішла в лікарню,тиждень мене обслідували,уже мали робити операцію,але у мене був один аналіз поганий тому,я прийшла знову на молитву до о.Олега,він помолився і запитав:”Як киста?”Я відповіла:”Киста є,будуть робити операцію.” Потім я пішла на повторне УЗД у мене КИСТИ УЖЕ НЕ БУЛО.Лікар здивовано сказала:”Не може бути,а де киста поділася?”Я відповіла:”Боже чудо,Господь зцілив!”Мама дома теж не могла повірити:”Як кисти не має?Ти ж повинна йти на операцію.””Мамо,не має кисти,Бог зцілив мене,лікарі відминили операцію!”Дякую Богові і отцю Олегу за те що сталося чудо!За весь цей період о.Олег молився за мене в Службах Божих і в особистих молитвах.
 44. Слава Ісусу Христу!  Знаєте, отче,Олеже, я пригадую як я вперше до Вас приїхала  і дала свідчення, я тільки встала і ще нічого не говорила,а  Ви спитали:”  ви співали в церковному хорі” я сказала так, бо дійсно все своє дитинство професійно займалась в хорі і багато виступали, постійно  співали на Службі і навіть їздили за кордон, але я тоді подумала:” я напевно заголосно співала Службу так як знаю її на память і навіть слова священника тому Ви і спитали” ,але потім думаю:” чому Ви сказали співали а не співаєте” так ВИ нас відчуваєте  ,а цього разу я клякнула і попросила про молитву щоб мене нічого не бентежило і думала попросити поради як з тим боротись, але я про це і сказати не встигла як Ви сказали як відрізали:”  спирайсь на правду Божу і нічого бентежити не буде” отак то дякую Богу що ВАС так Благословить і ВИ так мудро нам все пояснюєте.Леся
 45. Слава Ісусу Христу! Хочу дати маленьке свідчення. Я звернулася до Вас по допомогу,то що я просила я ще не отримала, але надіюся що отримаю, але відбулися де які зміни в моєму житті, Коли я написала вам, через декілька хв. зявилася моя подруга з якою ми втратили звязок приблизно десь 23 роки тому і ми тепер знову дружимо і ще через 2-дні після молитви прийшли до мене такі гості що я ніколи не сподівалася що вони до мене прийдуть, Це все завдяки о. Олегу і Господу Богу. Надіюся що і це прохання за яке я прошу я одержу, З допомогою о. Олега. Моліться за нас. Щиро вдячна
 46. Слава Ісусу Христу. Отче  хочу подякувати Вам за молитву в наміренні за мого синочка Олежика , якому зараз 6 місяців . Після перенесеного довготривалого грипу (майже 4 тижні ) та довготривалого прийому антибіотиків у дитини почались неврологічні судороги у вигляді косоокості та перекошування оченят .Завдяки Вашій молитві це жахіття  на даний час  припинилось, хоча й незначна косоокість ще час від часу  є .  Проте це вже не те що було.  Щиро дякую Господу Богу та Матінці Божій за почуту молитву , а Вам Отче за те, що молились за Олежика. Тетяна
 47. Слава Ісусу Христу! Мене звати Галина.Хочу дати маленьке свідчення. Спочатку хочу розказати як я потрапила до о. Олега на молитву. В мене виникли сімейні проблеми і родичка порадила звернутися до о. Олега. Тому що моєї родички кума зцілилася від раку в о.Олега і зараз повністю здорова. Поки що мої проблеми ще не вирішені, але я надіюся що о. Олег мені допоможе, але все-таки відбулися деякі зміни В мене маленький синочок почав говорити правда насвоїй мові бо він має тільки п”ять місяців, Я вірю що і це прохання за яке я прошу о.Олега і Господа Бога вирішиться.
 48. Слава Ісусу Христу . Хочу дати свідчення про те , як за допомогою молитви отця Олега змінились і значно покращали мої відносини з братовою , хоча здавалось  було неможливим щось зробити . Я давала прохання на приватну молитву отцю кілька раз і ситуація змінилась на краще  . Дякую Господу  Богу за поміч  та отцю Олегу за його щиру молитву. Таня
 49. Слава Ісусу Христу!Я  не могла розгинати пальці на руках,але після молитви о.Олега вільно ними рухаю,згинаю,розгинаю.Катерина.
 50. Слава Ісусу Христу!Мене боліло коліно,важко було ходити,поночам не могла спати.В церкві о.Олег молився за мене,біль зникала,але через деякий час,знову відновлювалася.Але Господь Бог зцілив мене з інших хворіб за молитвами о.Олега,тому я не втрачала віри і знову просила отця Олега про молитву і Господь змилосердився наді мною, оздоровив мене, коліно  зовсім не турбує.Можу вільно ходити і в ночі болю не має.Слава Богові!Марія.

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 7"

 1. Наталя пишет:

  Слава Ісусу Христу . В неділю в 4 год ранку мого брата Романа , який перебуває в США і не має ніякої медичної страхівки було терміново госпіталізовано з важким невідомим приступом. Коли я взнала , в мене був сильний розпач . Я позвонила до отця Олега , в двох словах розповіла про ситуацію , оскільки сльози не давали можливості говорити і попросила отця про молитву. Ввечері того ж самого дня мого брата прооперували , видалили повністю жовчний міхур , а через день він вже був вдома. На сьогоднішній день він вже працює і почувається добре.Слава Богу за все , а отцю Олегу – Божого благословення.

Написать комментарий: "Блок свідчень 7"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов