Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 67

 1. Галина. Слава Ісусу Христу.прошу помолитись заздоровя Сергія, нехай він вилікується від поганої звички і мого похресника Владиславчика, який часто хворіє,Нехай вони навернуться до Бога.дякую
 2. світлана. у мене така сама ситуацуія не можу повноцінно жити, а практично здорова. пройшла різні обстеження але це все даремно. прошу ся на ваші св.молитви, тут лише така мені допомога . помоліться за хвору світлану у мене панічні страхи різні погані думки з цьог високий тиск і – швидка допомога . це вже триває 3 місяці . не можу з цього вийти. пройшла сповідь причастя (не поносуючись ) так і продовжую, але прошу про молитву . спаси Господи.
 3. юлія. Слава Ісусу Христу.У моєї мами Галини рак 3-ї стадії.29 вересня2014р.їдемо в онкоцентр на більш точне обстеження.О.Олег, благаю помоліться за зцілення мамусі.Я Вас дуже прошу.Якщо Ваша ласка підкажіть які молитви треба читати мамі і мені за її зцілення.ДЯКУЮ!!!
 4. юлія. СЛАВА Богу.Отче,у моєї мами-Галини рак.Помоліться заїї зцілення.Благаю Вас.Дякую
 5. Тетяна. Прошу помолитися за мене та мою сім ю та за Наталію: щоб перестали прослуховувати наші телефони і створювати небеспеку для життя. Прошу помолитися щоб Бог допоміг нам Ізбавитися від незаконної прослушки телефонів і щоб більше ніхто ніколи не прослуховував наші телефони, адже неможливо жити в сучасному світі без телефонів. Дякую. Тетяна
 6.  Валентина. слава Іісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу помоліться за збереження моєї сімї, за мого чоловіка Михайла, щоб він був хорошим батьком, люблячим чоловіком, за просвітлення його душі і розуму. Помоліться за щасливу долю і здоровя мого сина Олександра, допоможіть відвернути його від винопиття . Помоліться за здоровя (хворі сустави) та благополуччя моєї сестри Людмили. Отче помоліться за прощення гріхів моєї родини і за мене, Валентину, допоможіть позбутися ворогів та зависників . Дуже дякую.
 7.  Леся. Слава Ісусу Христу!Просила недавно за нас з подругою за ясна,забула написати її ім’я Марія.В мене дякувати Богові з яснами пройшло і було не таке як у неї,банально просто щось застрягло і довший час боліло,кровило,спухло,здається в той самий день,що я вам писала-просто вийшло і вже не болить .Також просила Вас за дитину,то трошки краще їсть і аналіз на залізо кращий,хоч лікуєм,але ж раніше ліки не допомагали .Тож дякую Богові дуже за це і вам за молитви!!!Але прошу вас ,ще молитись за мене,зависокий цукор в крові,після пологів мав пройти діабет вагітних,в мене не проходить чомусь.Дякую
 8.  оксана. Слава Ісусу Христу!Отче Олег!Прошу Вас помолитися за мого синочка.Він у нас п”ята дитина в сім”ї.Цього року пішов у перший клас.Ромчик почав говорити у 4 роки.Вимовляє всі букви,але йому важко висловити свою думку.Він вміє рахувати,знає всі букви,писати у нього теж виходить,має дуже хорошу пам”ять,але через прблеми з мовленням йому важко адаптуватись у школі.Дуже за нього переживаю.Дякую.
 9.  Віра. Слава Ісусу Христу! Отче, дуже прошу помоліться за збереження моєї сім’ї, за навернення мого чоловіка (дуже прошу, щоб він був хорошим батьком та люблячим чоловіком), за просвітлення його душі і розуму. Поміліться, будь ласка, за мене, прошу сили, душевного спокою і прошу якнайшвидше забути всі образи і зраду та позбавитися від неспокою і депресії. Благословіть мою сім’ю! Дуже дякую.
 10.  Анна. Slava Isysy Xrusty.otchenko prowyy pro molutvy podjaku zystrichi Valentuna.ta lubovi do nogo.ta kolu na to Volja boga stvoruti z num ganny roduny.gospodi dopomoghi Valentiny zrozymitu svoe serce.vidkunytu straxu.djakyu za vislyxani molitvi.
 11.  Оксана. Моліться в моєму намірі
 12.  Леся. Слава Ісусу Христу!Я з подругою маємо проблеми з ясна ми після пологів.Вона обстежувалась,сказали через гормони,особливо в тих хто народжував літом.Призначили дуже дороге лікування,ми живем за кордоном,яке не по кишені нам,і додому поїхати вона лікуватись не може,бо ще не отримала документів,а не лікувати то втратить зуби.Ще маємо зайву вагу,так як в мене був діабет вагітних то є ризик справжнього діабету,тому зайва вага небажана.Прошу Вашої молитви!Дякую!
 13.  Олена. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за зцілення від ревматоїдного артриту та гепатиту. Олена, Луцьк.
 14. Вікторія. Просимо про ласку батьківства для Максима та Вікторії.
 15.  Tереса. Слава Ісусу Христу! Отче Олег помолiться за мене i мою родину: за Христuну за відгнання від неi всяких спокус особливо від алкоголю, душевне і фізичне здоров’я, за навернення до Бога; за сина Юрія який зійшов з правильної Божoi дороги, горить ненависть до неi; за моє зцілення –нирки, артрит, цукровий діабет
 16.  Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу,отче,помолітся за зцілення Надії.Дякую дуже!
 17.  Інна. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу Вас помолитися за здоров”я і зцілення від раку моєї мами Надії. Щиро вдячна.
 18.  Наталя. Прошу Вашої молитви, за зцілення грудей від мастопатії, щоб ущільнення пройшли та за успішне проходження медогляду для нас з чоловіком. Дякую за Ваші молитви
 19. Надія. Прошу щирої молитви за чоловіка Михайла, у нього рак товстої кишки.
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу! Прохання про молитву за мого чоловіка Миколу якому будуть робити операцію 06.10.2014року, і прошу Вас молитися про успішне проведення операції.

(1) Комментариев к: "Блок 67"

 1. Марія пишет:

  Так часто просила отця Олега про молитву. Звичайно. молюся сама. але за допомогою молитовних прохань священика Господь спішить на допомогу у важких ситуаціях. коли важко встановити діагноз. коли захворювання небезпечне, особливо в малих дітей.Не пригадую, чи завжди я дякувала за отримані ласки за посередництвом отця. Дякую Богові за зцілення сина мого Андрія, брата Миколи. доньки Наталії і внучки Мілани.Сьогодні знову я прошу такої сильної підтримки отця в молитві за внучку Мілану.Їй якраз сповнилось 4 рочки. але знову хвороба дала про себе знати. Тож благаю милосердного Ісуса, Матінку Божу, ангелів і святих за здоровя всіх діточок і моїх внуків. Насамперед дякую Господу за все, дякую отцю Олегу за розуміння й молитву за всіх нас. Хай Бог і надалі благословить його!

Написать комментарий: "Блок 67"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов