Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 68

 1. Вікторія. Слава Ісусу Христу!Отче,будь-ласка помоліться за мою долю і щоб я народила здорових дітей.Вікторія.Крим.Щиро вдячна!
 2. Юлія. Україна, м. Львів. Прошу, щоб ви помолилися за те, щоб Господь Бог подарував нам з чоловіком щастя бути батьками ( 2,5 роки не можу завагітніти).
 3. Інна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, щиро прошу Вас, помоліться будь ласка за здоровя Надії (м. Тернопіль) і попросіть щоб Господь Бог зцілив її від раку мочевого міхура. Щиро Вам вдячна.
 4. Світлана. Слава Ісусу Христу! Щиро прошу Отця помолитися за здоровя мого чоловіка, Ігора. Просимо Господа Бога забрати від нашої сімї ту страшну хворобу, фізичний та душевний біль. Віримо, надіємось на Божу ласку, молимось. Щиро дякую !
 5. Анна. СІХ.отченько дякую за вислухані молитви.і ще раз прошу про в явлення Божоі Волі що до стосунків з Валентином і створення з ним грноі родини для щастя .любові.продовження роду.щоб славити Бога.молюсь.щоб Валентин зрозумів свое серце.дякую.СІХ
 6. Iрина. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже прошу Вас помолитися за здоровя та зцілення Iрини щоб покращився зiр.А такаож прошу Вас помолитись за нас з чоловіком ( Iрина та Роман) про дар батьківства Щиро дякую Вам…
 7. Інна. Слава Ісусуи Христу. Отче Олеже прошу Вас помолитися за здоров”я і зцілення від раку моєї мами Надії. Також помоліться будь ласка за то, щоб я (Інна) знайшла роботу. Щиро вдячна.
 8. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже помоліться щоб я змогла вийти заміж оскільки не складаються стосунки
 9. Таня. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас молитися за мого синочка Святика. Дитині 5,5 рочків і проблема в тому, що він дуже нервовий, не знаходить спільної мови з дітками,навчання геть не вдається. Ми ніяк не можемо вивчити хоч декілька букв, хоч його здоров”я мене більше турбує, тому що навіть вихователі кажуть про те, що дитину треба показати лікарям,а я прошу про вашу молитву.Також прошу про молитву за моїх батьків Надію і Володимира які прожили життя разом,а зараз у великій сварці, душа болить за своїх рідних тому прошу Господа про зцілення нашої сім”ї!Дякую за ваші молитви!!!
 10. Ірина. помоліться,будь-ласка,за мою Мамусю Людмилу хвору на рак.Дуже Вас прошу!!!!
 11. Гаврильців В. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за духовне і фізичне сцілення моєї мами Ольги (паралізована ліва частина тіла, перелом бедра) та за Руслана, Дмитра, Надію за сцілення від залежностей.
 12. Андрій. Слава Ісусу Христу)Пане Отче Олеге помоліця за чашко хворобо мого батька Курила Миколи в нього обнаружили опухуль рак легені прошу вас помолитися за нього бо на лікарів надії нема бо вони тільки гроші привикли брати поможіть будь ласка молитвую тільки надія на бога та на вас Отче Олег
 13. Наталя. Отже Олеже прошу вашої молитви за Ірину – щоб щасливо пройшла ця хімія і з хімією всі погані клітини вийшли, за Стефанію щоб Бог прояснив її розум та зцілив від паралічу після інсульту, за батьків Ольгу та Олександра, Олександра, Віталія, та щоб поборола мастопатію Наталя. Дякую Вам велике.
 14. Олександр. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, помоліться будь ласка за мою дружину Руслану, щоб Бог дав їй розуму не допустити до розлучення, а зберегти сім”ю і повернутися до мене щоб щасливо прожити життя і народити діточок.
 15. Соломія. Слава Ісусу Христу! Прошу отця Олега помолитися за зцілення від гідроцефалії мого синочка Матвія якому 4 місяці!!! Нехай Господь Бог вислухає Ваші молитви!!
 16. Галина. Отче Олеже, помоліться за мене рабу Галину! У меня депресія і невроз нав’язливих станів. Я п’ю антидепресантти уже 3 роки і покищо безрезультатно, я, просто зневірилася! 2 роки померла моя мама і пішов хлопець. Я ходжу до церкви, молюсь, хоча останнім часом не роблю цього. Я хочу, щоб Бог допоміг мені!!! Мені дуже важко!!!
 17. Анна. СІХ.отченько прошу про молитву і допомогу духа святого створити добру родину з Валентином.для щастя.любові.радості.діточок.дякую за вислуханну молитву.
 18. Наталя. Слава Ісусу Христу. Хочу дати свідчення, що медогляд пройшли успішно, було дуже людське відношення лікарів до нас! Дякую Вам, Отче, за ваші молитви, Ісусу Христу та Юді Тадею, за вислухані молитви!!!
 19. Татьяна и Олександр.Город Луцк.Слава Исусу Христу!Прошу отче Олег помолиться за благтполучие сем’и за здоровье и спокойствие мужа и детей(Анастасии и Артема) за то чтобы муж не уходил из сем’и за мир и спокойствие в сем’е.Спасибо большое за ваши молитвы!!!!
 20. Інна. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, щиро Вас прошу, помоліться за здоров”я і зцілення від раку моєї мами Надії. Благаю, попросіть у Бога, щоб Він подарував її зцілення. Щиро вдячна.

(2) Комментариев к: "Блок 68"

 1. Тетяна пишет:

  Прошу Вас, отче Олеже помоліться за мого хорошого друга Петра із Санк-Петербурга: діагноз гідроцефалія ( водянка головного мозку) . Він дуже хороша людина…Прошу Вас допомогти йому, якщо ваша ласка, сам він зараз приїхати не може…

 2. Наталя пишет:

  Прошу Вас, Отче Олеже помолитись, щоб пройшов біль як на синяк під пахою, і щоб це не було щось серйозне та за зцілення від мастопаії. Щиро Вам вдячна

Написать комментарий: "Блок 68"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов