Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 69

 1. Людмила м.Тернопіль. Просимо про ласку батьківства для Віктора та Людмили.
 2. Людмила м.Тернопіль. Слава Ісусу Христу! Отче, будь-ласка помоліться за мого чоловіка Віктора, щоб на фірмі де він працює нарешті виплатили всю заборгованість по зарплаті. Дякую.
 3. Анна. CIX.отче прошу про молитву за створення доброi родини згiдно з Божою волею.щоб мiй майбутнiй чоловiк зрозумiв свое серце .i ми жили пiд дiею духа святого.дякую за вислуханi молитви
 4. Iрина. Слава Ісусу Христу!!!Щиро прошу Отче Олеже помолитися за здоровя Iрини за покрашення зору . А також прошу помолитись за нас з чоловiком Роман та Iрина щоб Господь Бог обдарував нас дiточками…
 5. Тетяна. Слава Iсусу Христу! Помолiться будь ласка за здоров’я мого чоловiка Василя та помiч йому у роботi, за здоров’я мого синочка Iванчика щоб у нього пошвидше прорiзалися першi зубки, щоб не хворiв. За моiх батькiв , щоб були здоровi i довго жили. За мою велику родину та за прощення моiх грiхiв. Дуже дякую.
 6. Тетяна. Помолiться за мою сiм’ю та моiх батькiв. Дякую.
 7. Тетяна. Слава Iсусу Христу! Прошу Вас, помолiться будь ласка за здоров’я мого чоловiка Василя, помiч йому у роботi, за здоров’ я мого синочка Iванчика, щоб у нього вилiзли першi зубчики, щоб не хворiв, за моiх батькiв, щоб вони були здоровi i довго жили. За мою велику родину i за прощення моiх грiхiв. Дуже дякую.
 8. Марія. Так часто просила отця Олега про молитву. Звичайно. молюся сама. але за допомогою молитовних прохань священика Господь спішить на допомогу у важких ситуаціях. коли важко встановити діагноз. коли захворювання небезпечне, особливо в малих дітей.Не пригадую, чи завжди я дякувала за отримані ласки за посередництвом отця. Дякую Богові за зцілення сина мого Андрія, брата Миколи. доньки Наталії і внучки Мілани.Сьогодні знову я прошу такої сильної підтримки отця в молитві за внучку Мілану.Їй якраз сповнилось 4 рочки. але знову хвороба дала про себе знати. Тож благаю милосердного Ісуса, Матінку Божу, ангелів і святих за здоровя всіх діточок і моїх внуків. Насамперед дякую Господу за все, дякую отцю Олегу за розуміння й молитву за всіх нас. Хай Бог і надалі благословить його!
 9. Олександр. Слава Ісусу Христу! Прошу Вас, помоліться будь ласка за мою дружину Руслану, щоб Бог дав їй розуму не допустити до розлучення,дав любові та бажання знову жити зі мною та зберегти сім”ю і повернутися до мене, щоб щасливо прожити життя і народити діточок.
 10. Марія. Дорогі брати і сестри!
  Дуже прошу Вас молитися за Марію і ті прошення, які подаю протягом півроку, тому що ситуація дуже важка на Літургіях та приватно щодня і якомога частіше:
  – за прощення усіх родових гріхів Марії, припинення родових проклять, окультизму і наближення полоси удачі;
  – за швидкий безкоштовний захист кандидатської дисертації Марії: щоб Сергій Миронович підписав резолюцію та Петро Олексійович дали посаду; щоб були добрі опоненти і не взяли грошей;
  – за хорошу викладацьку, журналістську, наукову, громадську і політичну роботу, хороший колектив і добре ставлення до Марії;
  – за те, щоб Марія віддала борги банкам: виграла лотерею і купила собі житло;
  – за добру пару для Марії: хорошого побожного хлопця (не розлученого)
  – за мир і душевний спокій Марії. За захист від ворожбитів і ворогів видимих і невидимих (щоб Галина, її спільники та інші припинили чаклувати і пліткувати назавжди);
  – за зцілення Степана від куріння і пияцтва, зцілення Марії від куріння, артриту, аноніму, пухлини;
  – за успіх Марії у виданні книг, монографій; справжніх щирих друзів для Марії і щоб Бог охоронив Марії від злих людей; за посаду президента для Марії
  – за те, щоб Марія стала героєм країни, зробила великий вчинок; стала святою
  – за те, щоб Марії зустрічалися щирі, відкриті і добрі люди житті.
 11. Галина. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь-ласка за добру долю Миколи і щасливе його одруження. Дякую
 12. Галина. Слава Ісусу Христу .Помоліться будь-ласка за отримання резидента Канади Галини і моєї сім.ї. Дякую
 13. Валентина. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже звертаюся до Вас з найбільшим моїм проханням помолитися за мого сина Олександра, щоб допомогти йому позбутися алкогольної і тютюнової залежності.
 14. Інна. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, знову звертаюся до Вас з найбільшим своїм проханням помолитися за мою маму Надію(м. Тернопіль), за її здоров”я і зцілення від раку. Щиро Вам вдячна.
 15. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче,помоліться, будь ласка, за мою сім’ю, і за те,щоб я і моя сестра знайшли добру роботу. Дякую.
 16. Наталія. Прошу помолитися за здоров я моєї сім’ї і за Божий захист від магії і злих сил.В мене дома дуже страшні речі відбуваються. То з шафи речі пропадають, то просять мене дати з себе якусь річ, щоб піти до ворожки.Я прошу Вас помолитися за те, щоб Бог дав мені терпіння і витримку це все пережити.
 17. Анна. СІХ.отченько прошу про молитву скорше створити добру родину з Валентином.для взаемноі любові.щастя.дітей .згідно з Божою Волею.дякую.
 18. Наталія. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за мене і мого цивільного чолвіка Ігора. Щоб він врозумився і взяв зі мною шлюб. Не можу так жити. Львів.
 19. Юрій. Слава Ісусу Христу. Помоліться будь ласка за мою дружину, яка страждає алкогольною залежністю, щоб Господь зберіг нашу сім”ю. В мене дуже складна ситуація і мені дуже потрібна ваша молитва. Дякую !
 20. Ірина. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помоліться за моє зцілення душі і тіла а також шоб відступив страх і неміч. Дякою.

(1) Комментариев к: "Блок 69"

 1. Таня пишет:

  Прошу молитися за зцілення моєї дочки Оксани

Написать комментарий: "Блок 69"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов