Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 66

 1. наталя. Отче Олеже прошу помолитись за мене в мене камінці в жовчному і за мого синочка в нього водянка правого яєчка щиро дякую
 2. Оксана. Прошу Божої ласки і благословення для моєї сім”ї – чоловіка Богдана, діток Назарія і Андрія. Помоліться за нас будь ласка у важкий час випробувань. Дякую.
 3. Наталя. Отче Олеже, знову прошу вашої молитви, за зцілення від мастопатії та щоб не було від неї ускладнень для Наталії, зцілення від лімфоми Ірини, одужання після інсульту Стефанії, за здоров”я та терпіння для Ольги, Олександра, за щпсливу долю для Олександра, за здоров”я і терпіння для Надії, Івана. та їх родини, дуже дякую та вірю, що Бог почує Ваші молитви.
 4.  Лія. Ми живемо на Волині. Прошу отця Олега молитов за мого таточка Віталія, якому поставили діагноз рак простати з метастазами у кістки. Помоліться, будь ласка, за його навернення до Бога та зцілення. Він сам у розпачі, став безпомічний як мала дитина, плаче, але має бажання піти до церкви, сповіді та св.причастя. Зараз у лікарні м Луцьк. Боже, збережи мого таточка! Зціли його, ми його так усі любимо! Щиро вдячні за молитви!
 5.  Таня. Прошу молитися за зцілення серця моєї донечки Оксани
 6.  Алла. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, помоліться будь-ласка за збереження моєї сім*ї та за здоров*я мого чоловіка Олега. Молюсь, щоб Господь Бог, дав нам здорових діточок – і живу тільки з вірою у це. Ми з Волині. Щиро дякую.
 7.  Інна. Слава Ісусу Христу. Прошу Вас помолитися за здоров”я Надії і зцілення від раку мочевого міхура.
 8.  Світлана. Луцьк. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, уклінно прошу помолитися за одужання мого коханого чоловіка, раба Божого Володимира, у якого виявили рак легень з метастазами в кістку. Дуже Вам дякую за молитву і надію. Як виздоровимо – обов”язково приїдемо особисто до Вас на Богослужіння.
 9.  Ірина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже будь-ласка помоліться за мене хвору Ірину, маму мою Марію-Ольгу яка хвора на рак, чоловіка Василя, тата Ігора та діточок Ігора-Івана та Вікторію. Дуже Вас сильно прошу про молитву за нас. Дуже щиро Вам вдячна.
 10.  марія. Слава Ісусу Христу.Отче Олеже знову пишу вам із Португалії з проханням про молитву за мого чоловіка Ігоря який дуже сильно вживає алкоголь дуже страшно жити в одній хаті з ним.Додому на Україну їхати не хоче не працює.Я працюю в теплицях кожний день по дванадцять годин прихожу додому та ще тікаю з хати бо він пяний і небезпечний. На Україні в мене дві дорослі доньки.Старша донька Христинка цього року вже студентка .На другий рік молодша донька Вікторія буде поступати мені дуже важко одній це все тягнути та ще пяного чоловіка.Я кожної неділі хожу до церкви тут в Португалії і сьогодні почала молитися”ДЕВЯТНИЦЯ ДО СВЯТОГО ЮДИ-ТАДЕЯ”.Будьласка прошу вашу молитву за мого чоловіка Ігоря.ДЯКУЮ.
 11.  Алла. Слава Ісусу Христу! Отче Олег! Прошу Вас помолитися за навернення і покаяння мого чоловіка Олега і за мене. За збереження сімї і Боже благословення. За здоров*я мого чоловіка. Вже шість років живемо у шлюбі і ніяк не можу завагітніти, хоча лікарі кажуть, що все добре. Помоліться будь – ласка за мене, за дар материнства.Щиро дякую
 12.  Леся. Слава Ісусу Христу, Отче! Буду уклінно Вам вдячна за молитву за мою сім’ю, щоб Господь обдарував нас діточками. Маємо з цим труднощі, на жаль. А також за Святу ласку, щоб мій чоловік Михайло благополучно повернувся з зони бойових дій на сході. Проживаємо в Києві. Щиро дякую!!!
 13.  Ірина. Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за спасіння душі ново спочилого раба божого Юліана. Дякую.
 14.  Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться будь-ласка за моє, Наталії, здоров’я! Мене турбує серце, важко дихати. Дуже дякую.
 15.  Руслан. Слава Ісусу Христу! о. Олеже помоліться за мого батька Ярослава зі Львова за його здоров”я і зцілення від раку легенів. Дуже дякую Вам за Молитву!
 16.  Галина.Дрогобич. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу вас помолитись за дарування діток для нашої родини Галини і Романа. А також помоліться за мого батька Михайла у якого глаукома, щоб Господь не допустив його повної сліпоти. Дякую
 17.  Ольга. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, помоліться за моє здоров’я Ольги! В мене проблеми з вагітністю! Дуже прошу Вас, отче! Дякую!
 18.  Оксана. Отче – я скептик, помоліться. Дякую
 19.  Оксана. Одного нещодавного вечора в себе під вікнами я почула скандал у чоловічій компанії. Мій сусід з криками “Ключі! ключі!”(не без матів) вимагав у своїх “коллєг” ключі від своєї автівки. Вони його “заспокоювали” мовляв чого ти репетуєш – що “не всі вдома”. Я перелякалася і почала взивати до Всевишнього. Далі почула як автівка з усіма ними рушила. І десь два-три дні її не було…(бо як звично я її постійно бачу з вікна) за цей час я давала отцю Олегу дві чи три записки в намірі цього чоловіка. І от сьогодні вранці побачила і його(живого-здорового) і машину. Дякую Господу за вислухані молитви
 20.  Оксана. Отче! Уклінно прошу Вашої молитви за одну пару зі свідків єгови, які найближчим часом мають давати “обіти” у своїй секті. Він – затятіший, з Нею – трохи легше. Вони мені не байдужі. Дякую

 

Написать комментарий: "Блок 66"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов