Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 36

 1. Я прийшла на роботу мені сказали, що наша співробітниця хвора, кашляє, рве. Я підійшла в інше примішення їй було дуже погано кажу до неї: « Зателефоную отцю Олегу він помолиться» Вона погодилися . Після молитви отця Олега одужала, сіла біля мене і ми багато говорили про Бога і про духовне життя. Слава Богу. Віра.
 2. У внука була рвота, пронос, температурив був ослаблений, а у мене піднявся тиск, температура підвищилася, я навіть не пішла до церви. Тоді я увечері звернулася до вас по телефону, отче Олеже, щоб ви молилися . Внук і я стали здорові, Господь зцілив нас .Дякую Господеві Богові. Орися.
 3. У другого внука через кілька днів теж була рвота, температура, лежав, був в’ялий. Я в церкві перед Службою Божою підійшла щоб ви, отче Олеже помолилися за нього. Потім невістка сказала, що приблизно в той час онук встав з ліжка і почав бавитися став здоровий. Дякую Господеві Богові, що змилосердився і зцілив за вашою молитвою дитину. Орися
 4. Телефонувала мені двоюрідна сестра з Східної України, просила щоб я прийшла до вас, отче Олегу і подякувала за молитву. У неї 10 років тому було онко, ви молилися за неї, вона до цих пір жива. Недавно знову робила аналізи – онко немає. Слава Богу. Марія
 5. Мене дуже боліло плече, пила обезболюючі, але вночі не могла спати через нестерпний біль. Звернулася до отця Олега розповіла йому, він помолився. Господь зцілив, плече перестало боліти. Дякую Богові. Ольга.
 6. Дякую Вам, отче Олег, за молитви мене поновили на роботі і дали розпорядження виплатити компенсацію за те що неправомірно звільнили. Слава Богові! Ольга.
 7. Онук захворів, мав температуру 39, але після вашої, отче Олегу, молитви по телефону температура швидко спала і він одужав. Господь Бог не раз нам чудесно допомагав за вашими молитвами. Дякую. Євдокія.
 8. Христос народився! Операція пройшла добре, чоловік почуває себе краще . Дякую Богу і за ваші молитви . Нехай Господь віддячить вам сторицею. Романа
 9. Мене довший час дуже боліла голова, щось відбувалося в голові неймовірне. Почала ходити до вас на молитви до сповіді, причастя. Голова перестала боліти. Дякую, отче Олеже, за молитви. Дякую Богові за оздоровлення . Анна.
 10. Христос Рождається! Отче Олегу, просила молитву за донечку. Мала високу температуру, нічого не могла їсти…Пила сильні таблетки. Щиро дякую Вам за молитву!!! Дякувати Богові, дитині краще!!! Алла.
 11. Мене мучив цистит, пила пігулки, але навіть уночі вставала по нужді. Зателефонувала до отця Олега, отець помолився. Тепер сплю спокійно, цистит не турбує, перестала пити таблетки. Ходила до церкви причащалася. Слава Богові. Ірина.
 12. Рана довго не заживала, мені порадили піти на молитву до отця Олега. Після молитви рана загоїлася. Дякую Господові Богові за чудесне зцілення. Дарія.
 13. Моя співпрацівниця була важко хвора. Мала депресію, не могла ходити, задихалася, тиск піднявся, лежала обезсилена. Чоловік сказав, що напевно буде вмирати. Я приїхала до церкви, до вас. Просила, отче Олегу, щоб ви за неї служили і молилися. Чоловік сказав, що я як мати Тереза хочу всім допомогти. Господь Бог вислухав благанння наші. Тиск у неї нормалізувався, ходить самостійно, молиться вервичку, сповідалася, причащалася. Дякую Господеві Ісусові за допомогу. Євдокія.
 14. Слава Ісусу Христу. Я випадково почула багато свідчень людей як ваші молитви допомагають людям. Я дуже вас просила, отче Олеже, помолитися за мою дочку, за дар материнства, тому що вони дуже хотіли діточок. Мала велику надію на Бога і на ваші молитви . А сьогодні хочу подякувати вам за ваші молитви , бо моя донька вагітна. Дякую вам , живіть довго , дякую Богові і ще раз дякую вам що допомагаєте людям . Зореслава.
 15. У мене був високий тиск, я була важко хвора. Згадала про отця Олега, подзвонила до нього, він помолився. Я відчула наче щось нібито зсунулося вниз з голови по спині, поміряла тиск 120 на 80. Вечером піднялася температура, я знову зателефонувала до отця Олега і знову після його молитви Господь Бог мене зцілив температура стала 36,6. Наступного дня мені стало зле, наче втрачаю свідомість, думаю помираю. Я подзвонила щоб отець Олег помолився і зразу ж відчула прилив сил. Розповіла про свої хвороби лікарці, вона сказала, що я перехворіла коронавірусом і дивувалася, що такий швидкий і легкий був перебіг захворювання. Але я розповіла як отець Олег молився за мене, тоді вона сказала: « Це дійсно сила Божа допомогла вам одужати». Віра.
 16. Коли ми їхали від вас, отче Олегу, син казав, що то велике полегшення для душі він відчув після сповіді у вас, а також у нього сон відновився. Слава Ісусу. Галина.
 17. Ви помолилися, отче Олеже, і мене перестала боліти нирка. Дякую Богові. Ярина.
 18. Христос народився ! Бабуся була в реанімації без свідомості. Я просила по телефону щоб ви помолилися, отче Олегу. Вона прокинулась і каже: «Де я? Що зі мною?» Дякуємо за молитву. Оксана.
 19. Вз’їлися на мене працівники , виживали з роботи, я б з дітьми залишилася без куска хліба. У вирішальний момент я звернулася до вас, отче Олеже, щоб ви молилися. Керівник не послухався їхніх наклепів, залишив мене працювати. Слава Господові Богові. Юлія.
 20. В дочки – підлітка були панічні атаки, вона була замкнута,озлоблена і важко страждала. Я просила щоб отець Олег молився за неї. А вже більше пів року як сталися великі переміни. Господь Святий Дух зцілив її, вона стала життєрадісна, добре вчиться, спілкується з друзями. Навіть сліду не залишилося від попереднього хворобливого стану. Ці позитивні зміни зауважують інші люди і вчителі. Отче Олеже, дякую за щирі молитви. Слава Ісусу Христу! Наталка.
 21. Майже 13 останніх років лежала, не могла ходити, віднімало ноги, була ослаблена. В квартирі домашню роботу запустила, не могла нічого робити, ці всі роки вікна не мила. Чоловік рятувався як міг. На молитву до отця Олега, до сповіді, на Службу Божу я ледве пришкутильгала. Милосердний Бог Отець простив мої гріхи, наповнив Святим Духом, оздоровив. Я можу тепер вільно ходити, роблю домашню роботу, ще й доглядаю престарілого тата. Молюся багато, кожного дня йду до причастя до церкви, їжджу по прощах. Дякую Господу Богу щоб підняв мене з немочі і відновив святою любов’ю. Віталіна.
 22. Господь вислуховує молитву отця Олега! Готуюся до операції, а перед цим стан здоров’я дуже погіршувався, внаслідок задавненої хвороби втрачала апетит, вагу, важко було їсти, навіть ковтати, задихалася! Написала отцю Олегу і стан мого здоров’я дякувати Богу покращився! Галина.
 23. Наш священик був хворий, по телефону я просила щоб отець Олег молився і він одужав. Також отець молився за маму, вона мала букет болячок: ноги, голова, кишечник були хворі. Обстежували, лікували, але суттєвого результату не було. До церкви не часто ходила. Після молитви за неї болячки відпали. Стало їй набагато краще. Тепер постійно ходить до церкви , приймає святе причастя. Слава Богові. Анастасія.
 24. Слава Ісусу Христу! У немовляти була пневмонія, у важкому стані забрали в лікарню. Лікувалися в лікарні, стан всеодно погіршився. Лікарі сказали, що наш малюк не виживе . Я щодня молився за синочка і за дружину і щораз телефонував до отця Олега з проханням про молитву. Милосердний Господь Ісус Христос вчинив чудо і зцілив нашого синочка. Ігор.
 25. Бабуся хворіла на діабет, була в лікарні. Потім виписали додому, майже два тижні не могла їсти, тільки пила. Каже: « Буду помирати». Я до неї у відповідь : «Подзвоню до отця Олега він помолиться, Господь Бог вас підніме.» Отець Олег молився за неї, сказав, що вона одужає. Також радив щоб привели священика, щоб мала сповідь, причастя, оливопомазання. Ми так зробили, покликали священика, він уділив святі тайни. Господь Бог її зцілив, з’явився у неї апетит, їсть. Вона також почала багато молитися, духовно ожила. Я тому дзвоню до отця Олега бо його настанови оживлюють віру в Бога і надію на Боже милосердя. А також по молитві отця важкохворі часто отримують оздоровлення. Марія.
 26. Отець Олег, я просила вас помолитись за мого сина, він дуже вертав. Ви помолилися за нього і він почав ходити, бавитися, а лежав в лікарні хворий, навіть сидіти не міг. Він і поносив і вертав, нічого не допомагало. Отець Олег, я тепер дуже вам дякую і дякую найперше Богові… Аня.
 27. Чоловікові після обслідувань призначили операцію на аденому простати. Я давала наміри на Службу Божу за його оздоровлення. Отець Олег відправляв за нього Служби Божі і молився . В самий день операції він здав аналізи, вони були добрі, ще раз перевірили його і аденоми простати не знайшли. Лікар який перед тим настоював на операції сказав: « Я не можу пояснити де поділася аденома». Чоловік потім розповідав людям, що я ходжу до отця Олега на молитви і що то отець вимолив йому в Господа Бога зцілення. Дякую Господу Богу. Анна.
 28. Мій давній знайомий жалівся, що в нього дуже здуття в животі, ноги пухнуть… А я казала, що в мене теж було таке здуття! І Бог зцілив! А він: і що ти не лікувалася? А я кажу: ні, Ісус зцілив мене за молитвами отця Олега! А я так багато свідчила про зцілення,оздоровлення, про щастя, яке дав і дає мені Господь!!! Він так уважно слухав і так вдивлявся мені в очі, але слухав і слухав… А цитати з Біблії знову лилися! Алилуя! Слава Тобі, Духу Святий!!!! Тамара.
 29. Я, дякувати Господу Богу, взагалі не розумію, як когось може кудись тягнути на спільноти, скуштувавши солоду Божого, ласки Божої на Ваших служіннях, отче Олеже??!!! Де може бути краще?! Та краще вже на Небесах!!! Але не на землі. Бо я ще не приїхала, а вже думаю, щоб довго. Цей день у Вас на служінні, то наче прорив у Небо і хочеться якомога довше бути в тій благодаті БОГА-ОТЦЯ, ІСУСА ХРИСТА і ДУХА СВЯТОГО! Амінь. Галина.
 30. Слава Ісусу Христу! Через життєві обставини я пізно навернулася до Господа Бога, тому що наша родина була на засланні. Мене мучило безсоння, панічний страх, вночі прокидалася бо було так погано, що викликала швидку допомогу. Ходила по церквах шукаючи порятунку. В монастирі мені сказали піти на сповідь і на молитви до отця Олега Максимлюка. Після доброї сповіді, духовних порад і молитов отця Олега я отримала душевний мир, маю міцний сон. Я глибоко навернулася до Бога, духовно зростаю.Дуже полюбила Господа Бога і відчула й усвідомила любов Бога Отця до мене. Вікторія.
 31. Мій син був хворий, лежав у лікарні ослаблений, наче мерлець. А після того як ви помолилися по телефону він піднявся, почав бігати, гратися. Ми хотіли привезти його на молитву, але лікар не дозволяв казав, що він хворий. Але побачив добру переміну у його самопочутті погодився. Ми приїхали з дитиною до вас до церкви ви, отче Олегу, помолилися над ним він став здоровий. На наступний день його виписали з лікарні. Дякуємо Богові за чудесне оздоровлення нашого синочка. Марія.
 32. Не могла я знайти паспорт, шукали вдома кілька днів, дуже була цим стривожена. Зателефонувала отцю Олегу він молився. Я того ж дня знайшла паспорт. Слава Богові. Анна.
 33. Чоловік на мене був лютий, сварився, хотів битися, зневажав. Я подзвонила щоб отець Олег помолився. Після молитви чоловік втихомирився, став доброзичливий. Дякую Господові Богові. Марія
 34. У мене зупинилися біженці, їхній хлопчик щоночі зривався, плакав і кричав : « Бомби, бомби». Я попросила щоб отець Олег помолився за дитину. Після першої ж молитви хлопчик спить всю ніч міцно і спокійно. Слава Ісусу Христу ! Мирослава.
 35. Після молитви отця Олега у мене зник наріст, що був на пальці на руці. Дякую Богові. Мар’яна.
 36. Слава Ісусу Христу! Хочу Вам подякувати, отче Олеже, за те,що молилися за мене і за моїх рідних! У мене було багато сивого волосся, але зараз його стало десь на половину менше і не так помітно! Дуже Вам дякую за те, що помагаєте людям у важких обставинах і зцілюєте молитвами! Сподіваюся, обов’язково колись приїду до Вас і поспілкуємося вживу! Дай Вам Бог здоров’я і мирного неба! Марта.
 37. Слава Ісусу Христу! Кровотеча і сильні болі в сечовому міхурі мене дуже виснажили. Лікар сказав, що треба буде дробити каміння. Я по телефону просила про молитву отця Олега. Потім лікар провірив і здивувався і каже, що каміння немає, напевно вийшло і не потрібно дробити. Але я знаю, що це Господь Бог мені допоміг і я одужала. Марія.
 38. Слава Ісусу Христу! Отець Олег хочу поділитися з вами радістю. Давніше давав свідчення про те, що у нас не було довго дітей, ви молилися і дружина завагітніла. Після того постійно ходив до вас на молитви і на Службу Божу, просив за дружину і дитя, щоб все було добре. Сьогодні дружина народила здорового хлопчика. Юрій.
 39. Слава Ісусу Христу! Після молитви отця Олега у мене перестали боліти і пухнути ноги. Тепер я періодично приїжджаю на Служби Божі, молитви, сповіді до отця Олега. Ірина.
 40. Три роки тому мені ставили рак третьої стадії. Лікарі казали, що потрібно робити операцію, вирізати 80 відсотків язика і лімфу. Була в сповіді, на Службі Божій на молитві в отця Олега. Пройшов час операцію мені не робили. Лікарка недавно мені сказала: « За вас хтось сильно молився, ви здорові». Згадала, що три роки тому отець Олег після молитви сказав, що я буду здорова. Дякую Богові за зцілення. Катерина.
 41. Слава Ісусу Христу! Дякую вам, отче Олеже, за молитви зять перестав курити і дочка стала спокійніша. Галина.
 42. Синочок ходив прикрий весь час, ходив плакав, нив. Ну так мене їв, що не давав мені нічого ні зробити, ні їсти зварити, ні нічого, не хотів ні лежати ні сидіти незнала, що маю з ним робити, то вчора він також дуже був прикрий і сьогодні другий день і я вже вирішила вам, отче Олегу, подзвонити, то він після вашої молитви заспокоївся, затих, бавився вже. Слава Господу Богові. Анна.
 43. Слава Ісусу Христу! Наша знайома з енцефалітним мінінгітом лежала в лікарні в важкому стані в комі. Ми молилися за неї, а також просили щоб отець Олег молився і відправляв служби Божі. Вона прийшла до свідомості, одужала, працює на роботі. Лікарі здивовані, що вона так швидко стала здорова та й ще без поганих наслідків. Казали Господь Бог вислухав чиїсь молитви . Марія.
 44. Слава Ісусу Христу! До мене причепилася відьма, так вона себе представила. Я мала великий страх що вона мені може нашкодити. Попросила отця Олега щоб молився і відьма відчепилася. Ольга
 45. Я була у відчаї, тяжко грішила, хотіла піти з життя. Але випадково натрапила в інтернеті на отця Олега Максимлюка, почала спілкуватися з ним, він навернув мене до Бога. Я вперше в житті посповідалася. За його порадою охрестила в церкві дорослу дочку. Ходжу до церкви, молюся причащаюся, уникаю пиятики, сварок, розпусти і інших поганих вчинків. Живу праведно, на життя дивлюся по- християнськи. Небесний Отець піклується про мене, любить мене і я його люблю . До отця Олега їхати щоразу далеко, а любов Небесного Отця близько в моєму серці і зустріч з улюбленим Господом Ісусом в євхаристії в святому причасті в Святому Дусі щодня, поряд в Католицькій церкві. Дякую милосердному Ісусові, що врятував мене. Ельвіра.
 46. В сина були часто приступи, ставало погано. Лікарі казали,що це від перевтоми на роботі, а також ставили різні діагнози. Отець Олег молився за нього, а потім звертається до мене: « А що лікарі кажуть про захворювання сина ?» Я розповіла, що різні лікарі по різному говорять. Але слова отця Олега запали мені в душу і були поштовхом щоб ми знову обслідувалися в лікарні. В сина виявили пухлину, терміново зробили операцію і стало йому краще. Дякую Богові за його провидіння. Лариса.
 47. Слава Ісусу Христу! Серце постійно боліло, кололо, на лівому боці не міг спати. Після першої молитви отця Олега наді мною болі зникли. Через кілька днів знову відчув біль, але меншу. Знову поїхав на молитву до отця Олега, сповідався, причащався серце вже не болить. Тепер час від часу приїжджаю на молитви і до сповіді отця Олега – це мені допомагає зростати духовно. Юстин.
 48. Слава Ісусу Христу ! Дякуємо тобі Боже, Батьку наш Небесний утішителю, що ти захищаєш від диявольських нападів. Дякую вам за молитву, отче Олег, за врятоване моє і мого сина життя. Ми опинилися в Бельгії, син повірив, що нами опікується Господь Бог. А перед тим, що з нами відбувається, то та історія вже була в сні небезпеки, дорога, вокзали, безсоння, чужа країна. Тепер маємо відносний спокій. З повагою. Наталка.
 49. Алилуя! Засвідчую: сестра отримала роботу. Дякую вам за молитви і Богові за допомогу. Марина.
 50. До мене ,приходили постійно погані думки, постійна тривога, постійний неспокій, постійні дипресії, постійні думки за хворобу дитини, який не дає жити вже. Після ваших молитов,отче Олеже, ставало дуже добре на душі,я вам щиро вдячна за ваші молитви і Богові дякую, що вислуховує ваші молитви. Хочу щоб мир і спокій і любов до всіх ближніх повернулися. Щиросердечно Вам вдячна за ваші молитви. Галина.

(3) Комментариев к: "Блок свідчень 36"

 1. Василь пишет:

  Слава Ісусу Христу. Декілька разів писав о. Олегу на вайбер з проханням про молитву. Донька звільнилася від депресії яка мучила її довгий час, почала нормально спати, зникли страшні сни, покращився настрій. У дружини зникли симптоми психічного розладу. Дякую Богу і о. Олегу за допомогу.

 2. Галина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Хочу щиро подякувати отцю Олегу за молитви про які я його просила! Мені закордоном робили операцію, видаляли з носоглотки пухлину розміром 11см на 3см, дуже лікарі дивувалися!!! Але все швидко пройшло, і на наступний день виписали! Дякую отцю Олегу, бо я дуже хвилювалася!

 3. Галина пишет:

  Господь вислуховує молитву отця Олега! Готуюся до операції, а перед цим стан здоров’я дуже погіршувався, внаслідок задавненої хвороби втрачала апетит, вагу, важко було їсти, навіть ковтати, задихалася! Написала отцю Олегу і стан мого здоров’я дякувати Богу покращився!

Написать комментарий: "Блок свідчень 36"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов