Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 179

 1. Уляна. Слава Ісусу Христу! Помоліться за зцілення зору , будь ласка. (Київська область)
 2. Галина. Слава Ісусу Христу, Святий Отче помоліться за мого сина Раба Божого Василія, хворого панічні атаки, депресія, боїться людей, себе не любить, Дякую щиро.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу. Святий Отче прошу Вас молитви для мого сина Раба Божого Василія, Йому 30 років, він боїться людей, себе не любить, депресія, панічні атаки, уже десь 10 років,
 4. Оксана. Прошу молитви за зцілення душевне та тілесне Оксани! Щиро дякую за молитву!!!
 5. Орест. Слава ісусу христу святий отче прошу молитви за добре навчання для ореста і за здоровя його батька ігоря щоб хвороба не поверталася
 6. ігор. Слава ісусу христу святий отче просимо молитви за божу охорону для ігора та його родини
 7. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за Оксану. За вирішення проблеми в житті згідно з Божою волею та Божий провід в житті. Дякую!
 8. Олена. Слава Ісусу Христу.Отець Олег благаю вас помоліться будь ласка за зцілення від раку раби Божої Ірини,щоб хвороба відступила
 9. Ірина. Помоліться будь ласка за зцілення раби Божої Ірини
 10. Marta. Слава Ісусу Христу,отче, благаю Вас щиро,помоліться за те, щоб мій коханий повернувся до мене, бо ми вже кілька місяців не розмовляємо з ним, будь ласка,прошу, дуже буду вдячна!
 11. Ірина. Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за здоров’я Марії. Дякую.
 12. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться за знайомство і одруження Наталії з розумним, коханим, турботливим чоловіком, створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 13. Мар’яна. Слава Ісусу Христу! Отче, благаю Вас, помоліться за моє зцілення – відновлення зору, р.Б. Мар’яни. За вилікування мого душевного стану. Боже, допоможи мені вилікуватись.
 14. Андріана. Слава ісусу христу шановний отче прошу молтви за. Здоровя фізичне. Духовне для андріани та ііі сім,і
 15. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження з хорошим, коханим, лблячим чоловіком, за створення сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 16. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за знайомство з хорошим коханим, турботливим чоловіком, створення люблячої сім’ї. Дуже дякую. Благослови Вас Господи.
 17. Людмила. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже прошу Вас помоліться за мене, щоб я влаштувалася на хорошу роботу. Мене скоротили і 11 місяців я безробітна. Стою на обліку в Центрі зайнятості, але роботи там не пропонують (нема підходячих вакансій). Щиро дякую.
 18. Марія. Слава Ісусу Христу! Прошу Вашої молитви за зцілення важкохворої Марії
 19. Юлія. Благаю про молитву за навернення Антона, просвітлення його розуму і Дар покаяння. Щиро дякую!
 20. Оксана. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу про молитву на оздоровлення від заїкання за мого синочка Матвія якому 3 роки. Щиро дякую!

Написать комментарий: "Блок 179"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов