Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 9

 1. Христос Рождається . Хочу подякувати милосердному Господу Богу  та отцю Олегу за його молитви за здоровя мого синочка . Справа в тому що дитина  в своїх 7,5 місяців не могла самостійно  сидіти . Отець молився на приватній молитві за нього і пройшло небагато часу як  синочок почав  сидіти. Щиро дякую  Господу Богу  та отцю Олегу за його молитви.Тетяна.
 2. Христос Народився! Коли моя мама читала молитви написані о.Олегом і трошки задрімала під час читання  її приснився сон: що до неї приближається біле коло а серединка чорна,воно то приближалося то віддалялося і коли воно приближалося то було більше білого кольору по-краях, а коли віддалялося то збільшувалася чорна серединка і коли коло приближалося до мами то їй було дуже легко, радісно на душі, такої радості мама ще ніколи не відчувала. Моя мама читає молитви о.Олега з вірою,і до неї прийшло таке Боже благословення. Дякуємо щиро  о.Олегу за його чудесні молитви і Господу Богу за його благословення.Галина.
 3. Дякую Господу Богу і вам Отче Олегу за ваші молитви за навернення мого чоловіка!Леся.
 4. Друг знаходився на блок пості,на них впав снаряд  урагану,його вибуховою силою викинуло і прикинуло землею.Товариші його не могли знайти.Ми по телефону попросили о.Олега про молитву.Сашу через 5 хв. знайшли, він нам передзвонив,живий!Христя.
 5. Слава Ісусу Христу!Я,Ганна,прийшла на Службу Божу і після була молитва на оздоровлення, я підійшла до о.Олега  і попросила,що не можу спати.В той же вечір відчула спокій і уснула мені відчулось,що я так як мала дитина після хрещення.Так завжди спали мої діточки,їх у мене четверо.Дякую Господу Богу!Дякую отцю Олегу за молитву!
 6. Giro dyakuyu dorohiy othe za Vashi molitvi ya uge mayu krage gitlo Evdokiya Нью Йорк
 7. Леся. Xристос Рождаеться!ДЯКУЮ БОГОВI,нарештi мiй цукор пiсля пологiв прийшов в норму.Дякую отче,що молились
 8. Дякую Господу Богу і о.Олегу,що оздоровив мою дочку Марію-Магдалину,тому що в неї зараз ноженька стала рівною,а була викривлена вбік,о.Олег молився і сталося чудо!Дякую Леся.
 9. Слава Ісусу Христу. Хочу дати свідчення про те, як за молитвами отця Олега припинило випадати моє волосся. Я давала прохання на приватну молитву отцю і якось час пройшов  що я й сама не встигла зауважити що волосся перестало випадати, стало більш живим . Дякую щиро Господу Богу що вислухав молитву отця, допоміг мені у моїй проблемі ,  а отцю Олегу за те , що  вже вкотре допомагає у скрутних обставинах   і молиться за нас. Не знаю , що робила б  у важкі хвилини життя , якби не отець Олег.Таня.
 10. Галина.Мій внук дуже заїкався як розмовляв.Отець Олег читав молитву і він оздоровився і вже не зїкається.Дякую Богові і отцю Олегу!
 11. Слава Ісусу Христу!По моїй кімнаті роками поночам щось(зло) ходило,це спричиняло в мене панічний страх,безсоння,гнітюче очікування ночі.Шукала допомоги в багатьох лікувалася,молилися священники,але безрезультатно.Підказали мені про отця Олега,він молився кілька раз наді мною,після першої і другої молитви покращення не було,але після третьої молитви відбулося звільнення-поночам вже ніхто не ходить по моїй кімнаті,сплю спокійно,страхи закінчилися.Слава Богу!П.К.
 12. Мене звати Анна.Перший раз звернулася до о.Олега коли син впав в депресію.За молитвами о.Олега і за Божою поміччю син оздоровився після кількох відвідин Служб Божих і молитов які відправляв о.Олег.Онучка часто плакала я приводила її до о.Олега на молитву, вона відразу стала спокійнішою.У вересні 2014р.лікарі запропонували мені робити операцію на фібріому і кисту,я відмовилась іпочала ходити на Службу Божу і молитву до о.Олега.Через місяць за аналізами УЗД фібріома і киста стали менш ніж були.Дякую Богу і вам отче Олег!
 13. Алла. Христос Рождається ! Хочу також поділитися свідченнями про силу молитви отця Олега ; мені були встановили встановили діагноз онкологія ІІ стадії , почали лікування, я була в страшній депресії, знайома порадила звернутися до отця Олега. Після сповіді і молитов мені стало значно краше, але ще часом підступав розпач та я рятувалася молитвами отця Олега -кожен день в голос і з вірою я молилась. Та лікування (хіміотератія) не давала результатів, призначили інше лікування ( опромінення ) і о хвала Господу Богу і молитвам отця Олега стан мій значно покращився ! Планую ще приїхати на молитву до Отця Олега ! Дякую Богу, отцю Олегу і всім людям , які мене підтримали !
 14. Мій внук боявся ходити в туалет (робив в штани). о.Олег молився і Господь Бог його оздоровив і зараз внук краще почав ходити в туалет.Дякую Богові за зцілення,а о.Олегу за молитву.Пані Галина.
 15. Слава Ісусу Христу!Три дні назад мене почало боліти ліве вухо.Я ставила дві фітоворонки аби викачати сірчану пробку із вуха.Біль тільки загострювався.На молитві о.Олег не тільки молився за оздоровлення,але щей підказав як лікувати хворе вухо.Минуло 2 дні,біль зник.Дякую за Божу ласку Богові і за молитви,пораду о.Олегу.З повагою Оксана.
 16. Оксана.Я дзвонила до о.Олега,тому що мого внученька сильно боліла голова(з ним це часто траплялося).Після молитви внук зразу ж заснув.Зранку прокинувся і сказав,що голова не болить.Дякую Богові за вислухану молитву!
 17. Слава Ісусу Христу!У мене була пневмонія і сильний грип,я по телефону попросила о.Олега щоб молився за одужання.Наступно дня я була здорова,швидка чудесна Божа допомога!Дякую о.Олеже за ваші молитви.Наталія.
 18. Слава ІСУСУ ХРИСТУ! ОТЧЕ ОЛЕГ, ПОМОЛІТЬСЯ  будь- ласка за моє здоров я – в мене гайморит – той насморк – вже мені надоїв – в мене від нього голова болить і нерви  – психіка нарушена вже, отче ОЛЕГ, вибачте, що я так надоїдаю ВАМ, але помоліться будь- ласка за моє здоров’я, бо зле себе чую ( слабість в тілі голова болить – ніс забитий –  вже жити не цікаво з тою болячкою, отче ОЛЕГ, ПОМОЛІТЬСЯ будь- ласка за мій імунітет – бо слабенький – всяка інфекція чіпається – аналізи показали ІМУНОДЕФІЦИТ – після перенесеної організмом корі -прошу ВАС помоліться щоб імунітет піднявся і болячки відійшли _ДЯКУЮ ВАМ вірю, ЩО ГОСПОДЬ ДОПОМОЖЕ І НАДІЮСЬ НА БОГА і ВАШІ МОЛИТВИ  ЗДОРОВ’ Я  ВАМ _ НЕХАЙ БОГ БЛАГОСЛОВИТЬ ВАС! СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ, ОТЧЕ ОЛЕГ, ПОМОЛІТЬСЯ ЗА МОЄ ЗДОРОВ Я ЩЕ РАЗ БУДЬ- ЛАСОЧКА, ДЯКУЮ ВАМ, Я  ТЕЖ БУДУ МОЛИТИСЯ ЗА ВАШЕ І СВОЄ ЗДОРОВ’Я-регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! ОТЧЕ ОЛЕГ, Я ВАС хочу попросити щоб ВИ ПОДЯКУВАЛИ БОГУ і ІСУСУ ХРИСТУ ВІД МЕНЕ _ БО Я МОЛИЛАСЯ ПРОСИЛА І Я ВИЗДОРОВЛЮЮ _ ТАКОЖ ВИ МОЛИЛИСЬ І ІНШІ ЛЮДИ _ нехай БОГ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ – ДЯКУЮ ВСІМ.  З повагою пані Н.
 19. Христос  Рождається! Отче,Олеже, була в своєї бабці, до неї прийшла сусідка, має внука він сирітка не мають тата,  хлопчик дуже добрий  прислуговує в церкві,  але дуже перестрашиний  не спить ночами,  плаче йому 14 років, здригається,  боїться  вони ходили декілька разів до  нашого священника, але безрезультатно, я пообіцяла, що попрошу Вас про молитву.- регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся- Слава Ісусу Христу! Отче, сьогодні говорила з сусідкою своєї бабусі  її внук  спить спокійно, не зривається,а ще наш отець запросив його на реколекції в Львівску  Духовну Симінарію, він так тішиться .Дякую Вам за молитву і Богу за милосердя, пані Леся (так звуть сусідку )просила Вам щиро подякувати.Леся.
 20. Мала проблеми з щитовидкою,боліло мене,душило,лікарі направили в онкодиспансер на обслідування,але я боялася туди йти,почала ходити на молитви до о.Олега-біль вщухла, також перестало душити.Слава Ісусу Христу!Оксана.
 21. Слава Ісусу Христу!Я ходила до о.Олега на молитву,просили за сина,щоб він успішно перетнув кордон і влаштувався на роботу.Син подзвонив і сказав,що першого дня пан відмовив брати до себе на роботу,але наступного дня сам запропонував йому працю,а інших трьох чоловік не взяв.Син з захопленням говорив:”Ти напевно була в о.Олега на молитві-це Бог мені допоміг з роботою,в ці дні в мене в грудях горів наче вогонь,жар.Дякуємо Господу Богові! Марія.
 22. Мене звати Ксенія.Багато років мала сильні болі перед місячними.Після молитов о.Олега нестерпних болів перед місячними вже не було.Дякую Ісусу Христу-Спасителю за оздоровлення,а о.Олегу за молитву!
 23. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ОТЧЕ ОЛЕЖЕ, вибачте, що до Вас звертаюся поможіть мені молитвою будь ласка заплатила гроші, щоб поставили на чергу для візи а вони мене водять за ніс і відкладають з дня на день обіцяють подзвонити і не дзвонять.Дякую-регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-Слава Ісусу Христу, Отче Олеже від щирого серця дякую за молитву вона допомогла. Ульяна
 24. Галина. Слава ісусу Христу! Хочу подякувати Господеві Богу та о.Олегу за вислухані молитви, завдяки яким проходить зцілення. В мене раптово почались різні страхи, депресія, тривожив неспокій в душі. Деякий час я ходила на молитви до о.Олега на молитву за оздоровлення. через певний період я вийшла з того стану, зараз я майже здорова.Дякую Богу та о.Олегу за оздоровлення.
 25. Галина Бандура
  Слава Ісусу Христу! Хочу подякувати о.Олегу за його молитви і зцілення наді мною. Нехай вам Бог дає сили і наснаги у вашому служінні.Саме завдяки вашим молитвам ви лікуєте не одну зболілу душу.
 26. Слава Ісусу Христу!В мене були невирішені життєві проблеми,які переросли в поневолення.Вночі кілька  років поспіль мені снилися жахіття,зла сила тягнула мене до балкону щоб я стрибнула вниз з багатоповерхівки.Я не раділа життям,а важко мучилась.Мене заледве умовили щоб я прийшла до о.Олега на Богослуження.Після розмови з о.Олегом і молитви наді мною,я наче знову народилася,отримала звільнення,кошмари і злі духи мене вже не мучать.Дякую Святому Духові за дар духовної свободи!
 27. Слава Ісусу Христу!Мене звати Галина.В мене донечка якій 4-роки її від червня минулого року боліло вушко,ми п’ять місяців зверталися до лікарів в дитячу лікарню.Але все було без результату,лікування не допомогло.Одного вечора її сильно заболіло вушко,я з відчаю подзвонила до о.Олега  і попросила щоб молився за її здоров’я і щоб перестало боліти вушко,на ранок дитина встала,вушко її не боліло.Я дуже вдячна Господу Богу за оздоровлення донечки і отцю Олегу за молитву!
 28. Слава Ісусу Христу!Ввечері вклякаю весь розбитий,ніби є температура, починаю молитися з книги о.Олега” Молитви за духовне тілесне оздоровлення” і так стається- хворбливі відчуття проходять,десь все гнітюче пропадає, Божа благодать наповняє  і стає легше.Іван.
 29. Слава Ісусу Христу!О.Олег я хочу вам подякувати і Господу Богу за зцілення.В нирці був камінь,у вагітної жінки лікарі казали що треба ставити трубку,бо була заблокована нирка.Жінка написала відмову,я просила Вас о.Олег про молитву,до тижня камінь вийшов(як квасоля).Дякую за Ваші молитви!!!Хай Вас Бог благословить…Світлана.
 30. Дуже дякую вам отче Олеже, а від тої алергії, дякуючи Богу і вашим молитвам, дитина вилікувалася, і плямки зчезли, в лікарню не ложили, поздавали аналізи, і призначили креми і мазі, дитині зразу ставало легше, тому я надіюся на Бога і ваші молитви, дякую.Оля.
 31. Ви знаєте, отче,Олеже, мене яєчник перестав боліти після вашої молитви, я ще буду ходити до вас на молитву в наміренні оздоровлення, бо вже змучилась, тай лікуватись нема за що.Пані Г.
 32. О.Олеже  вашими молитвами ми із чоловіком зцілюємося.     Ми молимось разом з вами кожного   вечора.   Дуже вдячні вам.Марія.
 33. Марія Карманська. Вже місяців зо три докоряє мені сумління за невиконану обіцянку подякувати Богові за ласки, отримані завдяки молитвам отця Олега, який став в очах Божих таким добрим знаряддям на ниві Господній.
  Каюся, що належу, до тих дев’ятьох прокажених, що були оздоровлені Ісусом, але не подякували. А мені є за що дякувати безперестанку: зцілення сина від грибка легенів, брата від шлункової кровотечі, внучки від гострого ларингіту…
  У мене, матері чотирьох дітей, вдови, було дуже багато терпінь: захворювання дітей, убогість, борги. Все це відбилося й на моєму самопочутті, страждала від неймовірної втоми, але я навіть не дозволяла собі про це думати, ніколи раніше не молилася за своє здоров’я/ Тільки два рази була в монастирі, де служить отець Олег. У той другий раз я просто зайшла пожертвувати на Службу Божу. В церкві залишилась тільки одна пані, яка сказала, що молитва за зцілення закінчилася.
  Кажу, що не з тою метою зайшла, але вона не слухала й покликала: «Отче!». Отець говорить: «Вклякайте». Я послушно вклякла і зі словами молитви в мене вливалася сила від Господа. Поверталася додому, ніби на крилах.
  Не хочу виправдовуватися, що не було світла, Інтернету, що забула надіслати вже набраний текст подяки, не було часу, бо внук народився, бо насправді було тільки зволікання. Тож надалі бажаю всім людям і насамперед собі прощати, просити прощення, бути вдячними Богові і нашим ближнім.
 34. 03.03.15 р.Помоліться будь-ласка за хлопчика Олега, йому 4 роки, раніше ви вже за нього молились і йому зразу стало краще. Тепер батьки говорять що дуже важка ситуація, тато написав прохання:
  “У Олежика була висока температура, його положили у лікарню, роблять капельниці та процедури, ймовірно він чогось сильно злякався, тепер у сні сильно кричить:
  шо нехоче, ні-ні-ні, і збудити його не дуже вдається.  Якщо встає то плаче. Дуже не спокійний.”
  Дуже просимо вас про молитву!4.03.15 р.-
  Мама Олега казала подякувати, бо Олежик практично всю ніч спав, казала що хоче з ним ще до вас прийти.
  Отче Олег дуже вам дякуємо за молитви! Тарас.
 35. Слава Ісусу Христу отче помоліться будь ласка за мою  однокласницю  вона була В Вас вона вагітна  а зараз лежить в лікарні почалась кровотеча з дитиною кажуть все добре .але є відшарування плаценти  будьте ласкаві -регулярно-Сповідь,Причастя, помолюся-Слава Ісусу  Христу з подружкою і дитинкою все добре і цьоці  вирізали гульки  вже  дома гемоглобін піднімається все в нормі дякую Вам за молитви і Господеві що нас так любить і пробачає!
 36. Мій син-школярик пережив нервовий стрес,не міг  вчитися,був дратівливий.Ми почали ходити до церкви, до о.Олега на молитву і сину почало ставати дедалі легше.Він почав читати книжки, до нього повернувся спокій,почав добре навчатися в школі.Також синочок почав з великим бажанням регулярно молитися.Дуже дякую Богу та отцю Олегу! Іванна.
 37. Слава Ісусу Христу!Після смерті чоловіка я не находила собі місця,не могла бути в своїй хаті, все нагадувало про нього,залишила роботу,життя мені було не миле.Цей стан мене дуже  мучив довший час.З такими бідами я прийшла до о.Олега на молитву,приступила до Св.Тайн.Після молитов отця Олега я знову почала працювати,повернулася жити до своєї квартири. Це велика Божа ласка,що я повернулася до звичного ритму життя ,зміцніла в вірі!Пані Д.
 38. Слава Ісусу Христу!Мене звати Михайло,через цукровий діабет я втратив зір на одне око,зовсім не бачив.Щоденно приймаю інсулін.Двічі був на молитві в о.Олега,око яке було сліпе,почало добре бачити.Все ним бачу,можу вільно  читати.Вперше зауважив,що бачу на колись сліпе око ввечері,коли молитовно єднався з молитвами отця Олега і почав читати сліпим оком, яке прозріло його молитви.Дякую Господу Богу,що оздоровив мене зі сліпоти,а о.Олегу за сильну молитву!Михайло.
 39. Слава Ісусу Христу!Я за кордоном два тижні не міг знайти роботи,жив на вокзалі,не знав мови.Так було важко,думав,що зійду з розуму.Дзвонив додому щоб о.Олег молився за мою роботу.Коли здавалося, що позитивних змін не буде,сталося чудо-старше подружжя запропонувало мені жити в них.А потім я знайшов роботу,тепер дають ще іншу.Дякую Богові за допомогу в важкі моменти мого життя!Дякую отче Олеже,за молитви,я знав,що вони допоможуть.Петро.
 40. Мене звати Анна. Хочу розповісти про те, як мене Господь оздоровив.Кілька років тому я захворіла – в мене виявили кисту на правому яйнику розміром 5,8. Сказали, що необхідно терміново вирізати, але я не погодилась оперувати. Спочатку була у розпачі, але зрозуміла, що відчаюватися не треба. В тому часі я навчалася у вузі і треба було відвідувати пари, але мене турбував сильний біль і було дуже важко. Врешті вирішила, що після кожного заняття ходитиму до о.Олега на молитву. Одногрупники після навчання йшли додому, а я – у храм. Минув місяць і я пішла на УЗД у смт. Солотвино – і мені сказали, що все добре! Не повірила – поїхала на УЗІ до області, і там підтвердили, що я здорова і кисти справді немає. Щиро дякую Господу за зцілення і Отцю Олегу за такі ревні всеперемагаючі молитви. Амінь.                                                                       З повагою Анна.
 41. Мене звати Аня. Хочу розповісти, як Господь Бог оздоровив мою дитинку. В мого синочка 9 днів був пронос, після чого його забрали до лікарні районної. Лікування не допомагало, і ми поїхали до області. Його оглядали хірург, ентеролог та ін. лікарі, але патології не виявили – аналізи були добрі. Тоді ми з  сином звернулися в монастир, де служить о.Олег Максимлюк. Коли ми приїхали пронос не припинявся. До початку Служби Божої о.Олег помолився над хлопчиком. Під час Літургії дитина постійно плакала, але ми не відступали. Після Відправи священик знову помолився  над немовлям. Коли приїхали додому, розповили – не повірили – пронос припинився! Щиро вдячні Господеві і Отцю Олегу за молитви!
 42. Анна. Слава Ісусу Христу.дякую за аислухані молитви.та прошу про молитву за дар подружжя.як на то Божа Воля бути дружиною Вадима.для прослави Бога,щастя,любові,продовження людського роду.дякую .прошу Бога щоб Вадим зрозумів свое серце там мав любов до мене коли на то Ьожа воля.дякую.хай живе Марія.
 43. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую Господеві за щасливе проходження тесту Андрієм
 44. Дуже дякую вам, Отче Олег, за  молитву . Сталося чудо, я відчув свою голову цілу, бо після аварії,протягом багатьох років, не чув лівої половини голови.Дякую  Вам за зціленя  і Богові,що Бог Так любить нас!Степан.
 45. Слава Ісусу Христу. Нещодавно кілька раз  я була присутня  на Службі Божій , де править отець Олег . Після служби , як звичайно , була молитва отця над кожною людиною . Я просила отця про молитву за Божу допомогу в певних  моїх намірах. Окрім того , хочу зауважити  про те, що вже довший час , десь близько 4 місяців тому в мене почались сильні “пекучі” болі в області шийного відділу хребта.Лікар сказала , що це ” солі “, потрібно робити масажі і вправи . Я пройшла курс масажу , проте зміни на покращення були взагалі майже не відчутні, а біль докучав все дужче. А ще й крім того , так як появилось багато серйозних проблем в житті , то за себе не було часу й згадати . Але якось через день -два після відвідування молитов отця Олега,  я зауважила , що мене  більше “не пече” в області шиї , хоча за  це конкретно  я навіть  й не просила . Аж тоді до мене дійшло  в чому тут  справа. Безмежно вдячна Господу Богу, Матінці Божій за припинення болю в шиї , а отцю Олегу за  силу його молитви , за його опіку над нами грішними і за те , що завдяки його молитві я зцілилась, хоча просила Господа про зовсім інше .  Таня
 46. Слава Ісусу Христу!Я відійшла від віри в Бога,жила
  легковажно і грішно,втратила страх Божий.Просила о.Олега про молитву,але без
  великої віри і без бажання виправитися.Слова молитви о.Олега здивували мене ,він молився щоб я пережила в душі пекельні муки щоб
  зрозуміла,що чекає мене в пеклі,бо я живу по пекельному,грішно.Наступні рази
  він так само молився за мене,це мене розсмішило, а потім настрожило,проте
  особливої уваги цьому не придавала.Але сталося неочікуване,одного вечора я
  почала переживати такі жахливі душевні муки аж до пізньої ночі.Мені так було
  моторошно і погано,що я не знаходила собі місця.Те зло, яким я жила,прийшло до
  мене і почало мене мучити.Так я твердо вирішила покаятися,покинути гріх і навернутися до Бога.Дякую милосердному Богові
  за ласку навернення.Дуже вдячна о.Олегу за молитву і за його турботу про моє
  спасіння .З повагою К ..
 47. Отче,  дуже дякую вам,читаю ваші книжки .дуже праведно написано.Дякую Богові, що знайшовся такий добрий Пастир як Ви, який мені допоміг.Нехай ГОСПОДЬ ВІДДЯЧИТЬ ВАМ сторицею.Степан.
 48. Марія Сапіжак (Бойченюк)Дякую Отче за вашу молитву,я приїхала до вас перший раз і ви мене  зцілили(мене боліли дуже плечі,і голова.) Дякую Господу Богу за оздоровлення і вам за молитву, що ви допомагаєте людям.
 49. Слава Ісусу Христу!Багато часу в мене сильно шуміло в голові,так що для мене не було вже ні дня ні ночі,а постійний надокучливий шум.Зверталася до лікарів,після лікування стало ще гірше.Згадала про о.Олега до якого колись ходила на Богослуження,знову кілька разів прийшла до отця Олега на молитву.Бог вчинив чудо, шум з голови зник повністю,неймовірно!Слава Господу Богу!З повагою В….
 50. У дитини різко впав зір до 25 процентів.Разом з лікуванням ми ходили на молитву протягом місяця.Коли прийшли на повторний огляд,то лікар сказав,що таке буває дуже рідко,щоб зір піднявся до такого рівня 80 процентів.Дякую Господу Богу і отцю  Олегу!

(4) Комментариев к: "Блок свідчень 9"

 1. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую Господеві за щасливе проходження тесту Андрієм!

 2. Марія Карманська пишет:

  Вже місяців зо три докоряє мені сумління за невиконану обіцянку подякувати Богові за ласки, отримані завдяки молитвам отця Олега, який став в очах Божих таким добрим знаряддям на ниві Господній.
  Каюся, що належу, до тих дев’ятьох прокажених, що були оздоровлені Ісусом, але не подякували. А мені є за що дякувати безперестанку: зцілення сина від грибка легенів, брата від шлункової кровотечі, внучки від гострого ларингіту…
  У мене, матері чотирьох дітей, вдови, було дуже багато терпінь: захворювання дітей, убогість, борги. Все це відбилося й на моєму самопочутті, страждала від неймовірної втоми, але я навіть не дозволяла собі про це думати, ніколи раніше не молилася за своє здоров’я/ Тільки два рази була в монастирі, де служить отець Олег. У той другий раз я просто зайшла пожертвувати на Службу Божу. В церкві залишилась тільки одна пані, яка сказала, що молитва за зцілення закінчилася.
  Кажу, що не з тою метою зайшла, але вона не слухала й покликала: «Отче!». Отець говорить: «Вклякайте». Я послушно вклякла і зі словами молитви в мене вливалася сила від Господа. Поверталася додому, ніби на крилах.
  Не хочу виправдовуватися, що не було світла, Інтернету, що забула надіслати вже набраний текст подяки, не було часу, бо внук народився, бо насправді було тільки зволікання. Тож надалі бажаю всім людям і насамперед собі прощати, просити прощення, бути вдячними Богові і нашим ближнім.

 3. Галина пишет:

  Слава ісусу Христу! Хочу подякувати Господеві Богу та о.Олегу за вислухані молитви, завдяки яким проходить зцілення. В мене раптово почались різні страхи, депресія, тривожив неспокій в душі. Деякий час я ходила на молитви до о.Олега на молитву за оздоровлення. через певний період я вийшла з того стану, зараз я майже здорова.Дякую Богу та о.Олегу за оздоровлення.

 4. Алла пишет:

  Христос Рождається ! Хочу також поділитися свідченнями про силу молитви отця Олега ; мені були встановили встановили діагноз онкологія ІІ стадії , почали лікування, я була в страшній депресії, знайома порадила звернутися до отця Олега. Після сповіді і молитов мені стало значно краше, але ще часом підступав розпач та я рятувалася молитвами отця Олега -кожен день в голос і з вірою я молилась. Та лікування (хіміотератія) не давала результатів, призначили інше лікування ( опромінення ) і о хвала Господу Богу і молитвам отця Олега стан мій значно покращився ! Планую ще приїхати на молитву до Отця Олега ! Дякую Богу, отцю Олегу і всім людям , які мене підтримали !

Написать комментарий: "Блок свідчень 9"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов