Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 81

 1. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитися за виздоровлення Андрія-у дуже важкому стані, в реанімації. Щиро вдячні Вам!!!
 2. Надія. Прошу вас помоліться за близьку мою людину за здоровя в нього рак , звати Володимир зі Львова!!!!! Прошу вас дуже сильно! Дякую
 3. Надія. Отче Олеже , прошу дуже сильно помоліться за дорогу мені людину Володимира за його зцілення , в нього пухлина мозгу!!!!! Дякую , я вірю в зцілення з Божою допомогою
 4. Юрій. Прошу помолитись за здоров’я мого батька Романа, який занедужав!
 5. Ірина.Слава Ісусу Христу! Отче помоліться за моє здоров’я ,та мого чоловіка Віталія. Внас немає дітей
 6.  Валентина. Христос народився! о.Олег прошу помолитися за зцілення мого 18-ти річного брата Володимира, який знаходиться у реанімації у дуже важкому стані.
 7. Марія. Слава Ісусу Христу! Отче, замовте за мене молитву будь-ласка. Хворію псоріазом з дитинства, але зараз мені 20 років, а він почав прогресувати. Нічого не допомагає.
 8. Наталя. Христос Народився! Отче Олеже, прошу помолитися за моє, Наталії здоров’я, за вилікування від усіх хвороб, щоб пропала киста на печінці, також прошу помолитися, щоб моя молитва до Матері Божої та Ісуса Христа була щирою і доброю, без поганих думок і слів, щоб Матір Божа через Помпейську Новенну вислухала моє прохання. Дякую!
 9. Леся. Христос Рождається!Отче,прошу Вашої молитви за ПОСТІЙНУ БОЖУ ОПІКУ для моєї сім’ї,рідних і мене,звільнення від страху Анни,Лесі.За те,щоб аналізи були добрі у всіх нас,зцілення з усього;вихід з боргів.Дякую!!!
 10. Юлія. Прошу молитися за здоров`я батьків Оксани та Володимира та лікарів, які робитимуть операцію. Також прошу помолитися з 22 по 25 січня за успішну операцію для Володимира. Дякую.
 11. Надія. Прошу вас помоліться за близьку мою людину за здоровя в нього рак , звати Володимир зі Львова!!!!! Прошу вас дуже сильно! Дякую
 12. Тетяна. Христос Охрестився! Ми з м. Хмельницького отче Олеже дуже Вас благаю помолитися за здоров’я мого синочка Миколи. Йому 7 років злякавшись почав дуже сильно заікатися. Хоча до цього щебетав як пташечка. Благаю Вас про молитву за зцілення мого синочка. Щиро дякую Вам.
 13. Галина. Христос Хрестився! Отче будь ласка помоліться за мою цьоцю Ганну,вона хвора на рак 3-тя стадія.У неї великі болі. одна надія на Бога.Господи допоможи їй!.Львівська обл. Мостиський рн.
 14. Світлана. Христос Охрестився! Отче дуже Вас прошу помолитися за маму вона закордоном залишилась без роботи. Господи допоможи!
 15. Світлана. Христос Охрестився! Отче я Вас дуже прошу помоліться будь ласка за маму вона закордоном залишилась без роботи. Господи прошу тебе допоможи .
 16. Маряна. Христос Народився! Помоліться будь ласка за здоровя моєї мами Ольги.Дякую
 17. Світлана. Христос рождається!Дуже прошу Отця Олега про молитву за моє здоров”я та зцілення від жіночих недуг та вагітність, а ткож за здоровя мами вона закордоном.Щиро дякую
 18. Світлана. Слава Iсусу Христу! Отче, сердечно прошу Вас помолитися за моє здоров’я та швидко завагітніти. А також помоліться будь ласка за мою маму, вона закордоном. дуже вас прошу
 19. Оксана. Христос народився! о. Олег, я прошу вас помолитися за моє зцілення від душевної-психічної хвороби, а також за звільнення від куріння. Дякую
 20. АЛЛА. ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ ! ПРОШУ ПОМОЛИТИСЬ ЗА ХРИСТИНКУ, ЯКА ТЯЖКО ХВОРА , ЩОБ БОГ ЗЦІЛИВ ЦЮ ДИТИНУ. ЗА ЗДОРОВ”Я АНДРІЯ, АЛЛИ, МАРТИ, ВІКТОРІЇ. ЩИРО ДЯКУЮ.

(1) Комментариев к: "Блок 81"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

Написать комментарий: "Блок 81"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов