Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 82

 1. Галина. Христос Рождаєтся! Прошу отця Олега помолитися за
  навернення Аята до Бога та про прийняття святого хрещення. Щиро Вам дякую.
 2. світлана. прошу Вас помолитися за мого чоловіка, який страждає алкоголізмом. У нас мала дитина . Єдина надія на Бога.Щиро дякую.
 3. Леся. Христос Рождається !Отче Олеже,щиро Вас прошу помолитись за мою куму Марію,щоб вона зустріла хорошого,побожного хлопця і створили гарну,християнську сім’ю;ще за Божу опіку для неї і Покров Матері Божої під час мандрівки,яку має незабаром розпочати.Дякую!!!
 4. Марія. Христос народився!Прошу Отця духовноі та щироі молитви для моєі мами Лесі,яка хвора раком-4 стадія…Ій всього 43 роки-ще жити та прославляти Бога…Благаю Господа та благаю Вас,Отче!!!Ще,будь ласка,вкажіть молитви,які треба вимовляти до Господа нам…
 5. О. Олег, прошу Вас від усього зболілого серця і душі помолітся за сцілення моєї сестрички (р. Б. Олени) від усіх хворіб, якими іі випробовує Господь.
  Будь ласка ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПОМОЛИТЬСЯ за неї. Я дуже її люблю.
  З повагою, р.Б. Ольга
 6. Леся. Христос Рождається!Отець Олег,прошу Вашої молитви і благословення на операцію для Анастасії 4 лютого;за зцілення нас усіх з усього,за мир,злагоду і любов між нами,щасливе розв’язання важких ситуацій.Дякую,дай Вам Боже здоров’я !!!
 7. Леся. Христос Рождається !Прошу дуже помолитись за моє зцілення(делікатна проблема)Дякую !!!
 8. Тетяна. Христос народився! Прошу помолитися за зцілення від тяжкої хвороби (доброякісна пухлина головного мозку) моєї мами Марії (перенесла вже три операції). Дуже дякую.
 9.  Богдана. Христос народився! Отче Олеже, прошу помоліться за мою трирічну донечку Христинку, яка останнім часом почала багато і безпричинно плакати і капризувати годинами, ми не знаємо, що думати і робити, самі молимося і просимо про молитву вас.
 10. Тетяна. Христос Охрестився! Ми з м. Хмельницького отче Олеже дуже Вас благаю помолитися за здоров’я та ПОСТІЙНУ БОЖУ ОПІКУ мого синочка Миколи. Йому 7 років злякавшись почав дуже сильно заікатися. Хоча до цього щебетав як пташечка. Благаю Вас про молитву за зцілення мого синочка. А також хочу попросити про ПОСТІЙНУ БОЖУ ОПІКУ молитвою та за здоров’я Людмили, Ірини, Віктора, Дмитра, Тетяни. Щиро дякую Вам.
 11. Микола. Христос рождається! Отче Олеже, прошу помолитися за мою сестру Оксану, щоб Всемилостивий Господь оздоровив її від жіночої хвороби, а також щоб Вона могла народити дітей (лікарі кажуть її потрібно робити операцію, але я вірю, що вона за Вашими молитвами оздоровиться). Щиро Вам дякую.
 12. Оксана. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мою дочку, щоб у неї було все здорове і добрий аналіз кров, дякую.
 13. Галина. Слава Ісусу Христу! Отче! У моєї тітки днями виявили рак легенів. Лікарі навіть не намагаються щось робити – відпустили з лікарні помирати… Прошу щиро, прошу слізно, прошу про молитву за зцілення…якщо не можливе зцілення недуги – то хоч щоб відійшла в кращий світ без мук. А також прошу про молитву за душевний спокій рідних, щоб змогли прийняти те, що Бог послав їм таке терпіння. Дякую. Бережи Вас Бог.
 14. Надія. Отче, дуже Вас прошу помоліться за дорогу мені людину Володимира він тяжко захворів, благаю Вас помоліться за його сцілення!!!!! Вірю в допомогу молитви та Бога!!!!!!
 15. люба. Слава Ісусу Христу!Отче Олег, тільки сьогодні я взнала про Вас і що ви приносите людям молитовну допомогу.Дякую Господу за Вас і прошу також помолитися за мою родину , а особливо за Дмитра , алко- залежних Олексія , Йосипа ,за хвору Ольгу і Марію та Мирославу.Та за дитину Ярину та її батьків.
 16. Наталія. Христос Народився! Отче, дуже прошу помоліться за психічне здоров’я моєї мами Галини. Дякую!
 17. Надія. Дуже прошу , благаю помоліться за Володимира , за його зцілення від раку, я вірю свято і знаю що він виживе з Божою допомогою і з щирими молитвами , благаю помоліться отче!!!!!!
 18. Надія. Прошу дуже отче !!!!!! Помоліться за Володимира зі Львова , за його зцілення від раку, я дуже вірю і знаю що з божою допомогою молитвами він оздоровиться, помоліться за нього благаю Вас!!!!! Дякую Господь з нами!!!!!
 19. ivan. прошу уклінно помолитися про мою тітку Катерину, про смерть якої я дізнався нині.
  Іван
 20. Світлана. Христос народився! Отче дуже Вас прошу помоліться будь ласка за влаштування на роботу мами за кордоном, і за моє здоровя, позбавлення жіночих недуг.

(1) Комментариев к: "Блок 82"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

Написать комментарий: "Блок 82"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов