Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 80

 1. Алла. Христос Рождається ! Отче Олеже прошу Вашої допомоги – молитви на оздоровлення ! Мені встановили діагноз – рак молочної залози II стадії , а ще вузловий зоб на щитовидці. 14 років назад від раку померла моя мати маю негативні спогади і це мене дуже страшить. Дуже прошу Вас про молитву на моє духовне та тілесне оздоровлення та за здоров’я лікарів що мене лікують ! Покладаюся на Божу ласку !
 2. Оксана. Христос Родився! Отче, благаю, помоліться за мою донечку Марічку, 10 років, їй недавно виявили цукровий діабет, дитина на інсуліні. В нас одна надія на Бога…
 3. Юля. Христос Рождається!О. Олеже,прошу помолитися за мене, щоб я зустріла доброго і побожного чоловіка, створили міцну християнську сім”ю.Довго не складається особисте життя і від тієї самотності в мене розпач і депресію.Прошу вашої допомоги.Дякую!
 4. Роман. Прошу вас молитвы за Романа нужно лечение жылье работа.Спасибо.
 5. Ірина. Христос Народився! О. Олеже, дуже прошу Вас помолитися за те щоб я добре підготувалася до Святої Сповіді з цілого життя. Хочу приїхати до Вас на сповідь і молитву. Мені 25 років маю дуже великі проблеми зі здоров’ям і життям взагалі. Щиро дякую.
 6. Ірина. Христос народився! Отче Олеже, прошу , помоліться за мою маму Світлану. В неї виявили пухлину і з дня на день буде операція для постановки діагнозу. а далі лікування і знов операція на видалення пухлини..так кажуть лікарі..Нехай Бог дасть їй швидкого видужання та довгих років життя. Живемо у Львові.
 7. Софія. Христос Народився! О. Олег Прошу, вас дуже помоліться за усіх хто до вас тут просить про молитву і за мене мополіться, за щасливі відносини мене Софії з Мироном і щасливе одруження і народження здорових діток. Прошу відвернення від всього поганого.Боже Благословення на все життя для мене і для усіх людей.
 8. Романія. Слава Ісусу Христу!!!Прошу помолитися за моє здоровя Романії .Хворію вже 18 років на нервові розлади.Причиною можуть бути життєві стреси і ворожіння(не хочеться вірити ) але я в 2000 році після прощі покропила квартиру Зарваницькою свяченою водою і найшла записку в спальні від недоброзичливці де вона написала побажання відносно здоровя і також підкинула вінок з цвинтару під двері.
  Я тільки в голос сказала що напишу Вам прохання про молитву пішла боротьба і я це відчуваю. Немаю вже сили боротись сама прошу дуже помоліться.А також помоліться за зречення алкоголю і навернення АНДРІЯ за БОЖЕ благословення Надії Маряни Зоряни Павла.Молитва правидника має велику силу.Дуже дякую за молитву і хвала і слава БОГУ!!!
 9. Софія. Христос Народився! О. Олег Прошу, вас дуже помоліться за усіх хто до вас тут просить про молитву і за мене мополіться, щоб Віталій вернувся, допоміг мені зроботою і влаштував вцьому місяці у січні і забрав мене до Києва. Щиро Дякую, Нехай Вас Бог Благословить!
 10. Софія. Христос Народився!о. Олег Прошу вас, щиро помоліться за мене Софію, щоб вцьому році удачно вийшла заміж.
 11. Ірина. Христос народився! Отче Олеже, прошу , помоліться за мою маму Світлану. В неї виявили пухлину і з дня на день буде операція для постановки діагнозу. а далі лікування і знов операція на видалення пухлини..так кажуть лікарі..Нехай Бог дасть їй швидкого видужання та довгих років життя.
 12. Соломія. Христос народився! о. Олеже, благаю вас помоліться за мене, я йду дорогою яка веде до пекла і звернути з неї не можу…
  Я сама щось змінити в своєму житті не можу і не маю відваги і сили, але дуже хочу правдиво навернутись до Бога і ВИСПОВІДАТИСЬ з усього життя, але не можу…….. багато великих перепон стоїть на цьому шляху….
  Якщо я і надалі залишусь в такому становищі то пропаду безнадії, ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА СПАСІННЯ МОЄЇ ДУШІ, ЗА МОЮ ЩАСЛИВУ ДОЛЮ, ЩОБ ГОСПОДЬ ЗМИЛУВАВСЯ І ВИСЛУХАВ ОДНЕ МОЄ ПРОХАННЯ ДО НЬОГО просто за мене помоліться……
 13. Оксана. Христос народився! о. Олеже, помоліться за моє видужання від психічної, душевної хвороби…
 14. Валя. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь-ласка за мого тата Віктора, якій кожного дня п’є, і цим дуже руйнує нашу сім’ю,цим забирає у мами здоров’я,допоможіть будь-ласка Отче йому своєю молитвою,я вірю в те що ви допоможите нам! Дякую Вам!
 15. Соломія. Христос народився! о. Олеже, благаю вас помоліться за мене, я йду дорогою яка веде до пекла і звернути з неї не можу…Я сама щось змінити в своєму житті не можу і не маю відваги і сили, але дуже хочу правдиво навернутись до Бога і ВИСПОВІДАТИСЬ з усього життя, але не можу…….. багато великих перепон стоїть на цьому шляху….Якщо я і надалі залишусь в такому становищі то пропаду безнадії, ПРОШУ ПОМОЛІТЬСЯ ЗА СПАСІННЯ МОЄЇ ДУШІ, ЗА МОЮ ЩАСЛИВУ ДОЛЮ, ЩОБ ГОСПОДЬ ЗМИЛУВАВСЯ І ВИСЛУХАВ ОДНЕ МОЄ ПРОХАННЯ ДО НЬОГО просто за мене помоліться……
 16. Софія. Христос народився! Я проживаю у Львові, Отче Олеже помоліться щоб я нарашті зустріла людину з якою б могла створити справжню християнську сімю і народила здорових діток. Дуже Вам вдячна.
 17. Іванка. Христос Народивяся! Моєму дідусеві недавно висунули діагноз рак підшлункової 4 стадія, лікарі сказали, що лікування не допоможе. Помоліться за нього та за його виздоровлення бо це єдина надія яка в нас ще залишилась. Дякую!
 18. Ірина. Христос Народився! о.Олег прошу помоліться за мою донечку, Софію, шоб вона переросла алергіі. Щиро Дякую Вам.
 19. Софія. Христос народився! Я проживаю в м. Львові, о. Олег прошу помолитися за мене, щоб я пізнала своє покликання, знайшла хорошу роботу, зрозуміла Божий план щодо мене, оскільки відчуваю розчарування в собі, помоліться щоб Бог дав мені ту роботу, яка найкраще б мені підходила, дякую Вам за молитву.
 20. галина. Христос народився! Щиро прошу Вас, о. Олеже, помолитися за моє здоровя, за душевний і тілесний спокій, бо перебуваю у постійному страсі, депресивному стані, фізичному обезсиленні. Дякую за Ваші молитви!

Написать комментарий: "Блок 80"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов