Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 79

 1. ірина. Христос народився.о.Олег помоліться за душевне здоров’я та знайти нарешті свою другу половинку ,налагодити своє життя Ірині
 2. христина. Слава ісусу христу.отче прошу вас помоліться за хвору юлію .вона хворіє від народження дцп.господи допоможи .амінь.
 3. Олег. ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!ПРОШУ ПОМОЛИТИСЯ ЗА МОЮ КОХАННУ ІРИНОЧКУ-НЕХАЙ ПРИЙДЕ ДОДОМУ. Я ГОТОВИЙ КАЯТИСЬ ЗА СВІ МОЇ ПРОВИНИ.ГОСПОДИ БЛАГОСЛОВИ НАС!!!
 4. Марія. Христос народився! помоліться за мене будь ласка…мене звати Марія, мені 23 роки, проживаю у місті Тернопіль.маю кісту на яїчнику, дуже важко лікується..хочемо з чоловіком дуже дітей.
 5. Галина. Христос рождається! Славімо Його! Отче, прошу помолитися за зцілення душевної недуги мого племінника Віктора.Дякую Господу і нехай буде прославлене Ім’я Його навіки! Амінь.
 6. Оксана.Слава Ісусу Христу.Отче ,будь-ласка Помоліться за мене – в мене депресія. Стан мій Дуже важкий-сильна туга,мучать докори сумління,різні думки погані мучать.Будь-ласка помоліться за моє видужання,за радість і спокій який я давно непочувала, за любов і прихильність до мами.дякую!!!
 7. Ігор. Cвятий Отче!Дуже прошу помоліться за мою маму Світлану в неї в голові киста…
 8. Галина. Слава Ісусу Христу, прошу помолитися за щасливе одруження Миколи, і щасливе проходження співбесіди в посольстві Володимирові і його сім’ї. Дякую
 9. Галина. Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву за мир в Україні і Щасливе повернення усіх наших героїв до своїх домівок живими і здоровими.А також за тримання резидента Канади Галини і її сім’ї Дякую
 10. Василь. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Вас помолитися за зцілення моєї дружини Надії постійно хворіє проблеми по жіночому різні виділення та болять яєчникі, прошу Вас помолитись за моє оздоровлення від тривалої недуги в мене простата ніяк непроходить(Василь), а нам дуже хочеться діточок. Дякую за ваші молитви!!!
 11. Петро. Слава Ісусу Христу.Помоліться за здоровя Петра.
 12. Петро. Слава Ісусу Христу.Помоліться за мене(Петро).
 13. Наталя. Слава Ісусу Христу! Прошу ще раз помолитися за моє видужання – мені важко дихати, турбують болі у серці. Надіюсь, що Ісус Христос і Матір Божа вислухають мої молитви!
 14. Леся. Слава Ісусу Христу!Помолітся будь-ласка ,о.Олеже,за здоров’я і Боже благословення для сім’ї Діани,скрутне становище,щоб нарешті отримали документи,бо без них дитина не може ходити в школу,а батько неможе працювати,тяжко їм.Дякую дуже!
 15. Леся. Олександра. Так діатез,чи вірніше дерматит,дитині буде 6 міс.Даруйте,чому питаєте?
 16. Тарас. Слава Ісусу Христу!!! Мене дуже мучать страхи та навязливі думки проти моєї волі, дуже себе погано духовно почуваю, стараюсь з вірою молитись, ходжу до церкви, але думки спокою не дають. Пошу Вас Отець Олег за молитву для зцілення моїх духовних недуг. Щиро дякую!
 17. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, прошу Вас помолитися за нашу донечку Вероніку, їй 5 років і 8 місяців. В неї позбільшувалися по тілу лімфовузли, щоб все було добре. Щиро дякую!
 18. Ірина. Слава Ісусу Христу!
  Отче, помоліться, будь ласка, за моє одужання, через навчання втратила повноцінний сон, дуже переживала за навчання, не думала про здоров’я, хоча це на мене не схоже, а після закінчення сесії почалося якесь зациклення на думках і жаль, що я так зробила зі своїм здоров’ям, а тепер болить голова і шумить в вухах.
 19. Василь. Слава Ісусу Христу! Отче, Олеже, помоліться за моє здоров’я в мене два роки непроходить простатит.Щиро вдячний.
 20. Наталія. Слава Ісусу Христу! Моя мама хвора на рак головного мозку 3 стадія. Господь допомагав нам під час операцій. Зараз надія тільки на Господа. Отець Олег допоможіть вимолити у Господа зцілення для раби Божої Лідії.

(1) Комментариев к: "Блок 79"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

Написать комментарий: "Блок 79"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов