Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 78

 1. Романа. Прошу вас помолитися за мене рабу Божу Роману і раба Божого Олексія, щоб Господь допоміг нам і благословив нас на створення міцної люблячої сім”ї.
  Я молилась Юді Тадею, отцю Піо, матері Матроні, святій Марті, Петру і Февронії, Миколаю Чудотворцю і Богородиці про створення сім”єї і сталось так що дуже скоро ми стали жити разом, я виконувала свої постанови у вдячність за допомогу Божу і заступництво святих, але місяць назад наша сім”я розвалилась, без причин і сварок, просто одного дня чоловік прийшов і сказав що жити разом ми не будемо, я дуже люблю цю людину, молюсь за нього і за нас, уже місяць живу у пості і молитві, молюсь і до Кіпріана, і Аліпії, і Серафима Вирицького, Ксенії Петербурської, Шарбеля, святого Антонія, Йосафа та Йосафата, святої Філомени, святого Юрія, читаю помпейську новенну, Акафісти, ходила до сповіді, робила пожертви у церкву і потребуючим, їздила у дитячі будинки, але нічогоне міняється, людину, як підмінили в один день, не знаю що біда проти нас повстала, чому у мене рушиться уже друга сім”я, моя віра слабне, і розпач мій сильніший мене, помоліться за нас, щоб Господь змилосердився над нами і допоміг нам
 2. Петро. Слава Ісусу Христу. Дуже прошу помолитися за мене Петра аби я знайшов свою другу половинку. Зараз нажаль такий час, що дуже складно найти свою єдину другу половинку, але вірю що з Божою допомогою та вашими молитвами я все ж таки знайду її. Нехай Бог вас Благословить за ваші щирі молитви. Дякую вам
 3. Саша. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, прошу вашої пастерської опіки і молитви за мою родину! Моя дружина і моя мама не можуть знайти спільної мови між собою, постійні сварки образи недають ні мені ні всім решту спокою і миру! Я вже дано забув про мир і спокій адже як губпа мушу впитувати їхні непорозуміння. Прошу через ваші молитви вимолити миру, любові і злагоди сімейної!!! Також благаю молитви за моє сцілення від каміння у жовчному міхуру!!! Хай Вас Всемогутній Господь балгословить за ваші заступницікі моливти сторицею!!! З повагою і дякою ваш барт у Христі Ісусі Олександр!!!
 4. Сергій. Слава Ісусу Христу! Отче помоліться, будь-ласка, за мого сина Руслана – Арсена.Він дуже тяжкому стані,після аварії.В нього поламані ноги одна рука,тріщина в одному позвонку. Пошкоджені внутрішні органи зламане ребро пробита одна сторона легень.Йому зробили багато операцій і ще треба оперувати.З печінкою проблема від антибіотиків хочуть видалити жовчний міхур,кусок кишечника видалили.Він дуже обесилений тому що нічого несіть годують тільки через вену. Підключений до нирки і штучна вентиляція легенів. Молюся Господня молитва. Символ віри. “Молитва до Пресвятої Богоматері ..Cлухаю ваші записи молитов, Нехай Господь і Матінка Божа дасть вам здоровя і сили.Слава Ісусу Христу!
  USA Madison , Wisconsin
 5. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, насамперед хочу Вам подякувати за Ваші щирі молитви, коли я до Вас звертаюся із проханнями Ісус Христос і Матір Божа завжди допомогає мені через Вашу молитву. Здоров’я Вам і довголіття. А також прошу, щоб Ви помолилися за моє здоров’я: мене турбують болі в серці, важко дихати, це все через нервову систему. Ще раз Вам дякую.
 6. Катерина. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь ласка, за вирішення сімейної кризи ( Сергій та Катерина). Хай Бог покаже нам шлях і укріпить в вірі. І хай ця ситуація не відіб’ється на нашій донечці.
 7. Роман. Слава Богу! Батюшка помоліться за мою мамочку Болящу Анну (у неї часто болить голова і серце сильні головні болі вже років з 40 ) І ще помоліться за мою сестричку Болящу Ларису (у неї бувають симптоми шизофренії все добре добре аж раптом ніби не вона агресія нервозність шкода дівчину мама так хоче щоб вона вийшла заміж знайшла роботу..вже 32 роки а це сталося 10 років тому коли помер батько. ) Батюшка дуже вас прошу поможіть .Сам я часто молюся за них так як можу і вмію ..Маю маленьку вервичку сльози Божої Матері читаю “Богородице Діво радуйся..Вірую і Отченаш” Нехай Господь і Матінка Божа дасть вам здоровя і сили.
 8. Інна. Слава Ісусу Христу! Щиро Вас прошу помолитися за здоров”я Надії, і зцілення її від раку.
 9. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже вашої молитви за здоров’я моєі бабусі Анни(аритмія,нервова система,страх…)знаю,що дуже старенька,але рідна…говорили по-скайпі,виглядало,що прощається,сьогодні має прийти священник до неї…Нехай буде воля Божа.Дякую
 10. Діана. Слава Ісусу Христу!!! О.Олег, прошу помолитись за моє(р.Діана) зцілення від раку 4ст., лівої молочної залози, а також за звільнення від депресії! Щиро дякую!
 11. Леся. Слава Ісусу Христу!Отче,надалі прошу вашої молитви за зцілення Миколки,сильний діатез;за здоров’я інших моїх дітей,чоловіка(за благословення на дорогу)рідних,за те,щоб Господь вивів нас з боргів,допомагав приймати правильні рішення,щоб ми не грузли ще більше в боргаг;щоб моя вага,цукор прийшов до норми(був діабет вагітних),щоб всі аналізи,в нас,які плануємо робити,були добрі,і за благословення на операцію для Анастасії-Марії на 19 лютого.Дякую Богові за все і вам,що молитесь.Слава Ісусу Христу!
 12. Галина. Слава Ісусу Христу! Помоліться, будь-ласка, за мого чоловіка Євгена за визволення його з-під диявольського впливу, за навернення, духовне і фізичне зцілення та спасіння. Щиро Вам дякую!!!
 13. Леся. Слава Ісусу Христу . Прошу вас Отче помолітся за виздоровленя Лесі . Ісус Христознами І середнас.Господи прошу тебе допоможи
 14. Леся. Прошу вас Отше помолітся за Лесю І Роксоланку Соломійку що ми були здорові
 15. Леся. Слава Ісусу Христу!Помолітся будь-ласка за здоров’я Миколки,і щоб шкіра його очистилась;за вирішення фінансових проблем,боргів.Дякую Вам!
 16. Христина. Слава Ісусу Христу! О.Олег, дуже прошу молититися за оздоровлення і зцілення мого брата Нестора. В нього дуже важка ситуація в житті а тепер із здоровя’м. Дякуємо і молимося з Вами!
 17. Світлана. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас, помоліться за мою чотирирічну донечку Вікторію. У неї багато болячок які не піддаються лікуванню, та ще появляються нові.Нехай Господь помилує мою дитину. Ваші молитви дуже підтримоють нас. Дякую.
 18. Алла. Слава Ісусу Христу! Отче Олеже, дуже прошу Вас помоліться за здоров`я моєї мами Таїсії. В неї пухлина на печінці. Дякую за Ваші молитви.
 19. Наталія. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! Прошу помолитись за здоров”я,душевний спокій,щасливу долю та Божу допомогу знайти свою другу половинку і хорошу роботу.ДЯКУЮ.
 20. Катерина. Слава Богу! Помоліться за здоров’я р.б. Катерини м. Луцьк, вже рік маю грибок нігтів на правій руці, дуже хочу вилікуватись. Дякую за молитви, Спаси Вас Господи!

(2) Комментариев к: "Блок 78"

 1. Ірина пишет:

  Слава Ісусу Христу! Прошу Вас молитися за моє здоров”я, в мене невиліковний сколіоз,кожного дня терплю сильні болі і дискомфорт лікарі кажуть що допоможе тільки складна операція. Моліться, прошу, на Вас велика надія

 2. Валя пишет:

  Слава Ісусу Христу! Отче помоліться будь-ласка за мого тата Віктора, якій кожного дня п’є, і цим дуже руйнує нашу сім’ю,цим забирає у мами здоров’я,допоможіть будь-ласка Отче йому своєю молитвою,я вірю в те що ви допоможите нам! Дякую Вам!

Написать комментарий: "Блок 78"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов