Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 77

 1. Оксана. Помоліться за взаємопорозуміння в родині
 2. Людмила. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу Вас помолитися за моє успішне і скоре працевлашутвання. Мене звільнили з роботи місяць назад і я не знаходжу собі місця. Знаю ситуацію з роботою, так як і молодша сестра вже кілька місяців без роботи. На даний момент перебуваю далеко від батьків, тому одна мушу платити за квартиру, за їжу. Скоро гроші закінчуються , а роботи навіть в перспективі немає. А в мене ще є кредит, який треба закривати. ПОмоліться будь-ласка , щоб мене взяли на хорошу роботу.Дякую
 3. Леся. Слава Ісусу Христу!Дуже Вас прошу помоліться за очищення шкіри Миколки,за здоров’я Андрія,щоб милостивий Господь вивів нас з боргів,впорядкувалось все з фінансами.Будьласочка!Дякую Вам !!!
 4. Тетяна. Слава Ісусу Христу!Отче Олеже,помоліться,будь-ласка, за мене (рабу Божу Тетяну та за мою сім”ю ) за навер-нення до Бога,до щирої сповіді та найдогожчого Святого причастя.А також за оздоровлення сина Валентина(втрачає зір та третяступінь плоскостопості) Дякую Вам щиро. Нехай Вам Бог допомагає у всьому!!!!!
 5. Віктор. Прошу помолитися за прозріння, розкаяння та навернення до віри Ольги. Вона руйнує сім’ю, духовно нищить дітей.
 6. Катерина. Прошу помолиться за мого чоловіка (Сергій), який сильно і раптово змінився. Таке враження, що він під якимось впливом. Помоліться, будь ласка, за чистоту його розуму та серця та наведення на Божу дорогу.
  А також попросіть у Бога, щоб дав мені сил та мудрості вийти з цієї ситуації. Бо сил вже не маю…
 7. Василь. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу отче Олежи помоліться за здоров’я Василя та Галини.Та за збереження нашого шлюбу.
 8. Михайло. Прошу Вас отче помолитися за мою дружину Наталію та моїх дітей: дочку Наталію та Дочку Марію -Анастасію.Так- як дружина забрала дітей та пішла жити до батьків. На неї нападає безпричинний гнів , ревність, ненависть до мене та моїх батьків. Я люблю свою дружину та дітей.Нехай буде воля БОЖА, я підкорюся.
  Дуже Вас прошу. З повагою Михайло.
 9. Наталя. Слава Ісусу Христу! Отче, під час молитви мені йдуть в голову погані слова, мені дуже страшно, що я ображаю цим Бога і Матір Божу, стараюся про них не думати, плачу, прошу в Бога пробачення, але вони час від часу йдуть у голову. Допоможіть мені від них позбавитись, і помоліться за моє здоров’я, щоб пропала киста на печінці, і перестав боліти шлунок. Дякую за Ваші молитви!
 10. Леся. Слава Ісусу Христу!Прошу дуже вашої молитви за здоров’я душі і тіла Анастасії -Марії,Марії і Миколи,Ольги;за постійну Божу опіку для моєї сім’ї,моїх рідних,мене,і щоб вийти з боргів.Дякую, отче,дай Вам Боже здоров’я!
 11. Оксана.Слава Ісусу Христу!!!! Помоліться Отче за мене -в мене невроз (мучать різні думки Дуже сильно,втратила хороші відносини з мамою,я постійно в тривозі знаходжуся,дуже важко на душі)Дуже Вас прошу!!!
 12. Христина. Слава Ісусу Христу! Отче, помоліться, будь ласка, за мене ( рабу Божу Христину) за звільнення від страхів, неврозу, депресії, віднайдення душевної рівноваги, за мир і спокій моєї душі, за те, щоб Господь змилосердився наді мною. А також за здоров’я Олени, Сергія, Юлії, Марії. Дякую Вам дуже. Нехай Вам Бог допомагає у всьому!!!!!
 13. ірина. Слава Ісусу Христу.о.Олег дуже прошу помолитись за. здоров’я та благополуччя в сім’і та на роботі Ірини.
 14. Оксана.Помоліться отче будь-ласка за мене,в мене невроз.дуже важко перебуваю,душа моя Дуже хворіє,втратила добрі відносини з мамою.Мучать різні думки,як докори сумління-викривленні почуття до рідних.Поможіть будь-ласка.
 15. Марина. Отче прошу,будь ласка, помоліться за мою дитину Мелітіну,у неї епілепсія і затримка в розвитку.Молю Господа щоб допоміг нам!!!
 16. Петро. Слава Ісусу Христу! Помоліться щиро будь-ласка за мене, за мій щасливий пошук – сенсу, дівчини. Дуже дякую вам!
 17. Надія. Слава Ісусу Христу!!!! Отче, помоліться , будь ласка, за нашого сина Ореста, 11 років, дуже заікається. Вірю в Господа Бога і маю велику надію на одужання. Дякую. Надія
 18. Маряна. Доброго вечора!Слава Ісусу Христу! Дорогий отче Олеже благаю вас допоможіть мені молитвою, щоб я знайшла собі пару, дуже хочеться сімї та діток, благаю вислухайте мене.Дякую! я дуже на вас надіюся. Маряна
 19. наталія. Слава Ісусу Христу! отче Олеже, щиро прошу вас помолитись за мене, щоб Бог дарував мені доброго чоловіка і вийшла щасливо заміж.Дякую.
 20. наталія. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу вашої молитви, щоб Бог послав мені доброго чоловіка, за моє швидке заміжжя. Дякую.

(3) Комментариев к: "Блок 77"

 1. галина пишет:

  Христос народився !Славімо Христа! Дякую Богові і Матері Божій за вислухану молитву ! Велике спасибі о.Олегу і нехай береже Вас Бог!!!

 2. Наталія пишет:

  Христос Народився! Отче, дуже прошу помоліться за психічне здоров’я моєї мами Галини. Дякую!

 3. Галина пишет:

  Христос рождається! Славімо Його! Отче, прошу помолитися за зцілення душевної недуги мого племінника Віктора.Дякую Господу і нехай буде прославлене Ім’я Його навіки! Амінь.

Написать комментарий: "Блок 77"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов