Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 31

 1. Отче, Олеже, я сьогодні з Вами поговорила по телефону, ви помолилися ,мене перестала голова боліти, яка до цього часу 10 днів боліла. А ще послухала вашу молитву так добре стало. Дай Боже здоров’я Вам. Дякую вам за вашу духовну працю. Я маю велику віру, що Господь через вас змінить моє життя і мене на краще. Дякую Господу що є такі священники як ви. Дай Боже вам здоров’я. Галина.
 2. Слава Ісусу Христу! Через негаразди в сім’ї, часто зле чуюсь на тілі і на душі отче,Олеже. А коли ви молитесь стає легко на душі. Катерина.
 3. Хочу черговий раз подякувати Господу за Вас, отче Олеже, за те, що я Вас зустріла. Дякую, що молитесь за мене. Недавно я просила про молитву, бо погано почувалась. Мучили головні та шийні болі. Ви помолились, голова перестала боліти зразу, а ще сестричка була у Вас і теж Ви молились за мене. Сьогодні я почуваюсь надзвичайно легко, піднесено. Прийшла з церкви, Причащалась, щаслива, дякую Богу за все. Людмила.
 4. Слава Ісусу Христу.Щиро Вам вдячна отче Олеже.В мене завжди щось міняється після Ваших молитов. Хай Бог нагородить Вас всіма благами, обдарує довголіттям.Дякую Богу за все,що є в моєму житті. Люблю Господа і тримаюся цього, І ще раз Вам дякую. Марія.
 5. В дитини піднялася температура 37 потім 39, 40, уколи не помагали телефонуємо до отця Олега щоб помолився.Рано температура в нормі, аналізи добрі аж лікарка здивувалася, що так швидко одужав, ще й без поганих наслідків. Безмежно вдячні Господу Богу! Ольга.
 6. Отче Олеже,після вашої молитви за оновлення Святим Духом менi посвiтлiшало в душi і розумі. Не тягне до гріха. Дякую тобі, Господи Святий Духу. Марина.
 7. Отче Олегу, завдяки вам,вашій молитві ,мене сьогодні хребет вже не болить.І на душі легко. Дякую вам велике і Господу дякую за вас і за зцілення. Перед тим я лежала не могла працювати. Все робили діти. Лікарка казала, що потрібна операція,що з такою хворобою сидять в інвалідському візку. Після першою вашої молитви мені допомогло. Працюю цілий день і нічого не болить. На душі легко. Ваші молитви слухала протягом дня. Слава Богу за все . Я прошу у Господа для вас здоров’я і сил. Дякую. Галина.
 8. Дочка завмлівала в школі так що ми приходили її забирати щораз додому. Одна лікарка порадила звернутися до вас, тому що перед тим пересвідчилася як за вашими молитвами Господь Бог зцілив смертельно хворих людей. Ми просили вас, отче Олеже, молитися за дочку і вона перестала падати в обмороки . Господь Бог врятував її. Ольга.
 9. Слава Ісусу Христу! Чоловік працює на керівній посаді і одна людина почала з ним злісно конфліктувати. Я вас просила про молитву і вони помирилися. Ми щиро вдячні Господеві. Євдокія.
 10. Слава Ісусу Христу. Я зверталась до Вас, отче Олеже, знову з проханням про молитву. Безсоння зовсім мене замучило. Вночі не спала ані хвилини. Я була у відчаї, моя надія була на Ваші молитви і на Боже милосердя. Дякую отче за молитву. Цієї ночі спала. Дякую. Нехай Бог Вас благословить. Оксана.
 11. У мене рак імунної системи. Я попросила отця Олега помолитись за моє здоров‘я і полегшення стану. Після молитви сьогодні вперше за довгий час в мене немає болей у голові і спині, колінах. Я дякую Господу Богу ! Ярина.
 12. Не міг почати у себе робити ремонт, хоча ремонти за кордоном роблю багато років. Заходжу в свою нову квартиру-сирець, ноги руки мліють, мурашки наче бігають по тілі, стає погано. Під’їжджаю до новобудови тричі, щораз стає погано, не можу зайти в свою квартиру щоб робити ремонт. повертаюся до сім‘ї блукаю по місті не можу знайти дорогу, хоча місцевий виріс в ньому. Знайома дала телефон отця Олега Максимлюка, він посвятив квартиру і слабкість з ніг і рук зразу ж пройшла в голові прояснилося, я почув прилив сил і тим людям, що дали мені номер телефону молитва отця теж допомола в схожій ситуації. Слава Богові ! Василь.
 13. Слава Ісусу Христу! Дякую, отець Олег, за молитву, ви як молитися, важкохвора онко мама твердо спить до ранку. Лілія.
 14. Отче Олеже, я вже нігде від Вас не дінусь.😊 Завдяки вам я живу по новому,праведно. А ще диво,я вам давала на Службу Божу і на молитву за здоров’я сина за повишення зору,ми сьогодні були в лікаря,вона каже це диво ,бачив 30%тепер90% Дай Господи вам здоров’я і сили. Олеся.
 15. У вас, отче Олег, до сповіді, на молитву і на Службу Божу приїжджала моя дочка і зять . Просили щоб ви молилися, тому що в них не було дітей. Тепер дочка вагітна . Я до вас тепер ще дві пари направила,які безплідні. Буду молитися за вас. Слава Ісусу! Марія.
 16. Після хвороби я облисіла, було видно тільки червону шкіру на голові. Я соромилася на люди вийти, зовсім волосся не було. Прикривала хустиною,це ще було місяць назад. Отець Олег помолився і в мене лисина заросла волоссям. Дякую Богові. Анастасія.
 17. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую вам за молитву за сина. Болю у бронхах вже нема. Син одужав завдяки вашим молитвам, хай Бог благоcловить вас. Дякую Богові. Оля.
 18. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, просив вас молитися за племінника і вступ в університет. Племінник поступив на державне місце. Дякую. Також, коли моя дружина хворіла і в неї була температура,то попросив вас помолитися за неї, і через годину температури вже не було. Дякую. Юрій.
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую нашому доброму Господеві,що в мого чоловіка прийшли до норми гормони без ліків,показники яких тривалий час були поганими і прогресували в погану сторону.Також не підтвердилася підозра на страшний діагноз,результат біопсії- хороший.Молився о.Олег і інші люди,нехай Господь щедро їх поблагословить!Дякую!!!
 20. Дякую, отче Олеже, за молитви. До речі, засвідчую: 80-річна бабуся Марія одужала від коронавірусу завдяки Богові і вашим молитвам, почувається добре. Алилуя! Марія.
 21. Слава Ісусу Христу! Отче Олегу, ви мені снились.Ніби ви були просто біля мене. Як заступник.Я відчувала вашу присутність. І духовну турботу. Тетяна.
 22. За дітей моїх Ви весь час молитесь,отче. Гастріт і шлунок перестав мучити невістку, дякую Богу і Вам, отче Олеже. Галина.
 23. Слава Ісусу Христу. Любий отче Олеже, уже вкотре Господь вислухав Ваші молитви. Дякую Господу за вас . Це за два місяці 4 диво яке сталося .Тато який спалював 2 пачки в день,буквально за 3 дні палить лишень 1 пачку сигарет. Вірю що Господь допоможе що взагалі залишить. Я повністю перестала палити цигарки. Ще у хлопчика мовлення погане було ,так теж за 3 дні дитина нормально говорить . Я не знаю як я маю дякувати Господу за Отця Олега,за його молитви . Прошу у Господа щоб Дав сили і здоров’я Отцю Олегу. Це така велика Благодать виходить через руки Отця Олега,що передати словами не можливо. Дякую Ісусе. Катерина.
 24. Отче Олеже,ви мені приснилися на сьогодні .В церкві ви були, молитви читали на оздоровлення.Я рано встала, а мені так добре від того сну. Марина.
 25. Після раптової смерті батька мій чоловік потрапив в розпач, запив, не приходив додому. Я зверталася до отця Олега щоб молився за нього. Сталося диво,чоловік перестав пиячити, ходить до сповіді, до причастя, пішов на роботу. Хвала милосердному Богові. Ольга.
 26. В чоловіка зробилися рани на грудях і спині через оперізуючий лишай. Він поїхав на молитву до отця Олега. Після молитви рани зникли. Господь Бог зцілив його. А сусід знаю довго лікувався від тієї хвороби і ніяк не міг позбутися її. Ірина.
 27. Отче Олеже,Ваша молитва, це руки Господа, Він посилає до Вас тих, кого хоче врятувати. Дякую, Вам, що прийняли цей дар від Бога. Слава Богу за все і за Вас. Галина.
 28. На скутері я потрапила в аварію, лежала в лікарні на витяжці, відчувала нестерпні болі. Зателефонувала до отця Олега щоб помолився. Після молитви болю вже не було. А також після операції у мене кожного дня піднімалася температура, знову отець Олег за мене помолився і з того часу температура внормувалася. Дякую Господу Богу за чудесну допомогу. Світлана.
 29. Завжди прошу отця Олега про молитву у певних потребах , особливо за здоров’я . І завжди отець Олег випрошує в Господа Бога для нас здоров’я. Нещодавно в донечки почервоніла і підпухла родимка. Отець молився і слава Богу все пройшло. Через деякий час ми з донечкою захворіли на коронавірус. І знову отець Олег своїми молитвами випросив для нас здоров’я. Ми перенесли хворобу у легкій формі. І більше ніхто не захворів у нашій родині. Тож дякую вам щиро , отче. Дай Бог вам сили і міцного здоров’я , щоби допомагали всім , хто цього потребує. Ольга.
 30. Отче Олеже, ми приїжджали до вас з хворою донечкою. У неї були забиті жовчні шляхи, захворювання печінки, нестерпний свербіж, шкіра темного ніби земляного кольору. Вона уже чотири роки не спала. Ви помолилися за неї один раз і з того часу вона має міцний сон, майже її не свербить,шкіра стала біла,аж люди зауважили, кажуть у твоєї донечки шкіра стала світла. Це дісйно чудо від Господа Бога. Сердечно дякуємо вам, отче Олеже, за молитву. Богові слава. Ярослава.
 31. Господь таку на мене Благодать спустив, через ваші ручки, через вашу молитву,отче Олегу, що я змінююсь на краще на очах. Я немаю слів, одна радість в Бозі.Таку грішну людину як я, лишень за одну сповідь у вас Господь Ісус направив – це диво. Доки буду жити буду просити у Господа за вас. Ярина.
 32. У мене волосся випадало жменями, думала буду лиса, а після молитви отця Олега не випадає. Дякую Богові за оздоровлення. Дарія.
 33. Довший час дуже болів мене шлунок, але коли помолився отець Олег, болей по цей день не відчуваю. Велика подяка Господеві Богові. Іван
 34. Ви, отче Олегу, снилися мені, що я у вас на сповіді, і що я десь Євангеліє брала і читала. І дійсно на другий день я потрапила до вас до сповіді. Я дякую милосердному Небесному Отцю за прощення моїх гріхів, що очистив мою душу, тягар з душі спав, стало радісно і легко. Отче Олегу, ви просто не уявляєте яка нині на мене Благодать Божа зійшла. Я така люблю Ісуса. Ярина.
 35. Чотири дні гарячка тривала у нашого немовляти, ми давали таблетки, молилися за неї. Потім я пішов на молитву до отця Олега, він молився і в той же день температура в донечки стала нормальною. Дякую Господеві Ісусові, дякую вам, отче Олеже, за молитву віри. Микола.
 36. Мене на городі вкусила комаха, рука сильно розпухла, тиск піднявся 210 на 110, таблетками не могла збити. Я аж настрашилася, у лікарню не хотіла. Дочка викликала внука лікаря, а я за той час задзвонила до отця Олега він коротко помолився і в той же час приїхав внук, а тиск став 150 на 80. Він здивувався: що ви робили бабцю, що тиск внормувався. Я відповіла, що отець Олег помолився і зразу ж я почулася здоровою. Слава Господу Богу! Марія.
 37. Мій побожний друг заохочував мене покаятися, піти до сповіді до отця Олега, щоб він мене добре висповідав і щоб я почав праведне життя. Завжди в мене був повід щоб не поїхати до сповіді. Але головна причина була в тому, що я не хотів відкинути гріхи і змінити своє життя. Проте настала смуга невдач у мене і у особистому житті, і на роботі, і з здоровям. Одного разу мені приснився сон, чи то видіння, якась чорна постать закричала: « Я тебе не відпущу, ти мій». Я перелякався і зрозумів, що за мою душу йде боротьба. Я вирішив не зволікати з наверненням до Бога. Після сповіді в отця Олега зло відійшло від мене. Ходжу на Службу Божу причащаюся, молюся, читаю катехизм, духовні книжки, Святе Письмо, стараюся не грішити. Дякую Богові, що врятував мене від зла і гріха. Петро.
 38. Через інсульт вуйко потрапив у реанімацію, у нього не рухалася нога, рука, обличчя. Я приходила на Службу Божу і молитви за здоров’я до отця Олега і Господь Святий Дух зцілив мого вуйка. Рухливість ноги, руки, обличчя відновилася. Він навіть поїхав на роботу за кордон, водить машину. Зустрів людину, яка лежала з ним в лікарні, вона тягне ногу, ходить з паличкою. Дякую Господу Богу за зцілення вуйка. Оксана.
 39. Мене поколювали руки, тривало це довго. Я ходила на молитви до отця Олега, неприємні відчуття зникли. Слава Богові. Раїса.
 40. Руслана передає подяку вам, отче Олеже, бо вже стан набагато покращився… температури немає. У неї був коронавірус, ви за неї молилися. Слава Ісусу Христу! Віктор.
 41. Щиро дякую вам за молитви за внучку Марію. Ми зверталися до Вас,отче Олегу, з проханням молитися за неї. Дякувати Богу наша дівчинка вижила. Вийшла з коми почала дихати самостійно. Зараз бігає, грається. Дякуємо Богові, сталося чудо, хоча лікарі вже не давали ніякої надії. Хай Бог вас благословить за Вашу працю. Дякуємо Вам хай Бог благословить Вас, отче Олег. Лариса.
 42. Отче Олеже, ви помолилися і тиск з 200 знизився до норми. А перед тим навіть таблетки не допомагали. Також температура висока впала і я перестала кашляти, а була дуже хвора коли телефонувала до вас і просила про молитву за моє одужання. Вчора вийшла з квартири і займаюся своїми справами. Дякую Богові за оздоровлення. Ольга.
 43. Слава Ісусу Христу ! Отець Олег, щиро дякую за молитви ! Мені було дуже важко, але після вашої молитви в мене появився душевний мир і спокій, я знову можу молитися і вірити… і надіятись на Божу ласку і милосердя в своєму житті… Дякую вам отче Олег – Ви надзвичайні ! Безмежно дякую Ісусові Христові ! Наталія.
 44. Отець,Олег,дякую вам за молитви перестав боліти живіт у онкохворої мами,вже тиждень,а може й більше не болить,а так довго болів і мучив десь шість місяців від березня,також внизу спласли ноги. Дякую Милосердному Ісусу,Отцеві,Святому Духові,Богові Нашому за допомогу. Ліля.
 45. В моєї вагітної доньки почав боліти низ живота. Ми навіть звернулися до лікаря. Я зателефонувала до отця Олега, він зразу ж помолився і біль вщухла. Слава Богові. Марія.В моєї вагітної доньки почав боліти низ живота. Ми навіть звернулися до лікаря. Я зателефонувала до отця Олега, він зразу ж помолився і біль вщухла. Слава Богові. Марія.
 46. Отче Олеже, коли я замовляю щоб ви відправляли Службу Божу і молилися за мого тата залежного від алкоголю, то тоді він не вживає спиртного і поводиться мирно. Дякую Господу Богу. Надія.
 47. У мене піднявся тиск 185 на 110, було мені дуже погано,не могла спати думала що помру, сильно боліла голова. Випила таблетки тиск ще більше підскочив до 195. Чоловік каже: викликаємо швидку, я говорю подзвоню отцю Олегу. Супруг відповів: невже Отець Олег тобі допоможе він в церкві. Я нагадала йому як отець Олег колись помолився і нашу внучку, яка була в реанімації присмерті Гоподь Святий Дух зразуж оздоровив. Я зателефонувала, отець Олег помолився і протягом пів години тиск внормувався 110 на 80 –це для мене ідеально. Я захоплена як Милоседний Господь Бог вислухав молитву отця Олега і мене зцілив, також мій чоловік був подивований і зміцніла його віра в Бога, Який нас любить і чудесно оздоровляє. Слава Господеві Богові. Віра.
 48. Слава Ісусу Христу! Отче Олегу! Хотіла подякувати Господу і Вам за чудотворне зцілення від важкого психологічного, душевного і фізичного стану! З кожним днем Вашої молитви, отримую фантастичне відчуття звільнення, легкості на душі та бажання все більше навертатися до Господа! Дуже вдячна !!! Ірина.
 49. Дяяяяяякую Ісусові за відповідь через вас,отче Олеже, на мої життєві, духовні питання!!!! Дякую вам,отче,за те,що ви зразу біжите на допомогу! Ви-істинний Апостол Любові!!!! Божого вам благословення за вашу працю і любов до всіх нас!!!! Бо це реально таке моє свідчення ….здавалося би,по-людськи,що на сповіді у вас я вилила скільки бруду про себе і т.д….а потім,як прийшла після Служби Божої на молитву до вас,то відчула таку любов Божу і страх встиду зник взагалі…. Не подумайте,що я фанатію від вас і т.д….просто через вас дуууууже сильно відчуваю Божий провід і любов!!!!! Мир,мир,мир….оце йде від вас!!!! А та відповідь про те,чи були би ви моїм духівником…як ви сказали: так,дзвоніть і приїжджайте,коли треба! Зважаючи на вашу зайнятість і загруженість….мене це так “вдарило” Божою любов’ю…. Одним словом, ДЯКУЮ ГОСПОДУ ЗА ВАС І ЗА ТЕ,ЩО ПРИВІВ МЕНЕ ДО ВАС!!! АЛЕЛУУУУУЯЯЯЯ. Інна.
 50. Кілька років тому я зверталася до вас, отче Олеже, щоб ви молилися за мого чоловіка який покинув сім’ю. Господь Бог вчинив диво, чоловік повернувся, зараз маємо маленьку дитинку. Дякую Богові. Марина.

(2) Комментариев к: "Блок свідчень 31"

 1. Ольга пишет:

  Завжди прошу отця Олега про молитву у певних потребах , особливо за здоров’я . І завжди отець Олег випрошує в Господа Бога для нас здоров’я.
  Нещодавно в донечки почервоніла і підпухла родимка. Отець молився і слава Богу все пройшло.
  Через деякий час ми з донечкою захворіли на коронавірус. І знову отець Олег своїми молитвами випросив для нас здоров’я. Ми перенесли хворобу у легкій формі.
  І більше ніхто не захворів у нашій родині.
  Тож дякую вам щиро , отче. Дай Бог вам сили і міцного здоров’я , щоби допомагали всім , хто цього потребує.

 2. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую нашому доброму Господеві,що в мого чоловіка прийшли до норми гормони без ліків,показники яких тривалий час були поганими і прогресували в погану сторону.Також не підтвердилася підозра на страшний діагноз,результат біопсії- хороший.Молився о.Олег і інші люди,нехай Господь щедро їх поблагословить!Дякую!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 31"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов