Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок свідчень 31

 1. Отче, Олеже, я сьогодні з Вами поговорила по телефону, ви помолилися ,мене перестала голова боліти, яка до цього часу 10 днів боліла. А ще послухала вашу молитву так добре стало. Дай Боже здоров’я Вам. Дякую вам за вашу духовну працю. Я маю велику віру, що Господь через вас змінить моє життя і мене на краще. Дякую Господу що є такі священники як ви. Дай Боже вам здоров’я. Галина.
 2. Слава Ісусу Христу! Через негаразди в сім’ї, часто зле чуюсь на тілі і на душі отче,Олеже. А коли ви молитесь стає легко на душі. Катерина.
 3. Хочу черговий раз подякувати Господу за Вас, отче Олеже, за те, що я Вас зустріла. Дякую, що молитесь за мене. Недавно я просила про молитву, бо погано почувалась. Мучили головні та шийні болі. Ви помолились, голова перестала боліти зразу, а ще сестричка була у Вас і теж Ви молились за мене. Сьогодні я почуваюсь надзвичайно легко, піднесено. Прийшла з церкви, Причащалась, щаслива, дякую Богу за все. Людмила.
 4. Слава Ісусу Христу.Щиро Вам вдячна отче Олеже.В мене завжди щось міняється після Ваших молитов. Хай Бог нагородить Вас всіма благами, обдарує довголіттям.Дякую Богу за все,що є в моєму житті. Люблю Господа і тримаюся цього, І ще раз Вам дякую. Марія.
 5. В дитини піднялася температура 37 потім 39, 40, уколи не помагали телефонуємо до отця Олега щоб помолився.Рано температура в нормі, аналізи добрі аж лікарка здивувалася, що так швидко одужав, ще й без поганих наслідків. Безмежно вдячні Господу Богу! Ольга.
 6. Отче Олеже,після вашої молитви за оновлення Святим Духом менi посвiтлiшало в душi і розумі. Не тягне до гріха. Дякую тобі, Господи Святий Духу. Марина.
 7. Отче Олегу, завдяки вам,вашій молитві ,мене сьогодні хребет вже не болить.І на душі легко. Дякую вам велике і Господу дякую за вас і за зцілення. Перед тим я лежала не могла працювати. Все робили діти. Лікарка казала, що потрібна операція,що з такою хворобою сидять в інвалідському візку. Після першою вашої молитви мені допомогло. Працюю цілий день і нічого не болить. На душі легко. Ваші молитви слухала протягом дня. Слава Богу за все . Я прошу у Господа для вас здоров’я і сил. Дякую. Галина.
 8. Дочка завмлівала в школі так що ми приходили її забирати щораз додому. Одна лікарка порадила звернутися до вас, тому що перед тим пересвідчилася як за вашими молитвами Господь Бог зцілив смертельно хворих людей. Ми просили вас, отче Олеже, молитися за дочку і вона перестала падати в обмороки . Господь Бог врятував її. Ольга.
 9. Слава Ісусу Христу! Чоловік працює на керівній посаді і одна людина почала з ним злісно конфліктувати. Я вас просила про молитву і вони помирилися. Ми щиро вдячні Господеві. Євдокія.
 10. Слава Ісусу Христу. Я зверталась до Вас, отче Олеже, знову з проханням про молитву. Безсоння зовсім мене замучило. Вночі не спала ані хвилини. Я була у відчаї, моя надія була на Ваші молитви і на Боже милосердя. Дякую отче за молитву. Цієї ночі спала. Дякую. Нехай Бог Вас благословить. Оксана.
 11. У мене рак імунної системи. Я попросила отця Олега помолитись за моє здоров‘я і полегшення стану. Після молитви сьогодні вперше за довгий час в мене немає болей у голові і спині, колінах. Я дякую Господу Богу ! Ярина.
 12. Не міг почати у себе робити ремонт, хоча ремонти за кордоном роблю багато років. Заходжу в свою нову квартиру-сирець, ноги руки мліють, мурашки наче бігають по тілі, стає погано. Під’їжджаю до новобудови тричі, щораз стає погано, не можу зайти в свою квартиру щоб робити ремонт. повертаюся до сім‘ї блукаю по місті не можу знайти дорогу, хоча місцевий виріс в ньому. Знайома дала телефон отця Олега Максимлюка, він посвятив квартиру і слабкість з ніг і рук зразу ж пройшла в голові прояснилося, я почув прилив сил і тим людям, що дали мені номер телефону молитва отця теж допомола в схожій ситуації. Слава Богові ! Василь.
 13. Слава Ісусу Христу! Дякую, отець Олег, за молитву, ви як молитися, важкохвора онко мама твердо спить до ранку. Лілія.
 14. Отче Олеже, я вже нігде від Вас не дінусь.😊 Завдяки вам я живу по новому,праведно. А ще диво,я вам давала на Службу Божу і на молитву за здоров’я сина за повишення зору,ми сьогодні були в лікаря,вона каже це диво ,бачив 30%тепер90% Дай Господи вам здоров’я і сили. Олеся.
 15. У вас, отче Олег, до сповіді, на молитву і на Службу Божу приїжджала моя дочка і зять . Просили щоб ви молилися, тому що в них не було дітей. Тепер дочка вагітна . Я до вас тепер ще дві пари направила,які безплідні. Буду молитися за вас. Слава Ісусу! Марія.
 16. Після хвороби я облисіла, було видно тільки червону шкіру на голові. Я соромилася на люди вийти, зовсім волосся не було. Прикривала хустиною,це ще було місяць назад. Отець Олег помолився і в мене лисина заросла волоссям. Дякую Богові. Анастасія.
 17. Слава Ісусу Христу! Щиро дякую вам за молитву за сина. Болю у бронхах вже нема. Син одужав завдяки вашим молитвам, хай Бог благоcловить вас. Дякую Богові. Оля.
 18. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, просив вас молитися за племінника і вступ в університет. Племінник поступив на державне місце. Дякую. Також, коли моя дружина хворіла і в неї була температура,то попросив вас помолитися за неї, і через годину температури вже не було. Дякую. Юрій.
 19. Леся. Слава Ісусу Христу!Дякую нашому доброму Господеві,що в мого чоловіка прийшли до норми гормони без ліків,показники яких тривалий час були поганими і прогресували в погану сторону.Також не підтвердилася підозра на страшний діагноз,результат біопсії- хороший.Молився о.Олег і інші люди,нехай Господь щедро їх поблагословить!Дякую!!!
{lang: 'uk'}

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(1) Комментариев к: "Блок свідчень 31"

 1. Леся пишет:

  Слава Ісусу Христу!Дякую нашому доброму Господеві,що в мого чоловіка прийшли до норми гормони без ліків,показники яких тривалий час були поганими і прогресували в погану сторону.Також не підтвердилася підозра на страшний діагноз,результат біопсії- хороший.Молився о.Олег і інші люди,нехай Господь щедро їх поблагословить!Дякую!!!

Написать комментарий: "Блок свідчень 31"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов