Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 160

 1. Ігор. Христос воскрес. Всечесний отче ,дуже прошу вашоі молитви за моє здоровя та благословення для моіх рідних
 2. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву зцілення на моє оздоровлення від онкології. Щиро дякую Вам.
 3. Галина. Слава Ісусу Христу. Отче Олеже, щиро прошу Вас молитву зцілення за мене, Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення! Дякую Вам.
 4. АННА. Слава Ісусу Христу. Отче Олег .ЩИРО ВАС БЛАГАЮ І ПРОШУ МОЛИТВИ МОЛИТИСЯ ЗА ЗЦІЛЕННЯ ВІД ХВОРОБИ . ПЕТРА. ХРОНІЧНА ОБСТРУКТИВНА ХВОРОБА ЛЕГЕНЬ. КИСЛОРОД В КРОВІ ПАДАЄ ВАЖКО З ДИХАННЯМ . ЩОБ ГОСПОДЬ БОГ І ВАШІ МОЛИТВИ ЗЦІЛИЛИ ЙОГО ВІД ХВОРОБИ. ПРИЇХАТИ НЕ МОЖЕМО ЗАРАЗ НЕ В УКРАЇНІ.ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА ВАШІ МОЛИТВИ. ДАЙ БОЖЕ ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВЯ. І НАДІЄМОСЯ НА ЗЦІЛЕННЯ. ПЕТРА.
 5. Оксана. Допоможіть ,будь ласка! У нас тільки надія на Бога! У тата Олександра рак жовчного міхура метастазами …Лікарня у Києві відмовилася від нас,сказали вже пізно.Читаємо акафіст до “Всецариці”,”Цілительки”,”Пантелеймона”.Помоліться за нас! Що нам можна ще читати?
 6. Тетяна. Слава Ісусу Хресту!!! прошу про молитву за зцілення чоловіка від раку. Другий рік лікуємося а покращення не має. Дякую.
 7. Андріана. Слава ісусу христу. Всечесний отче прошу вашоі молитви за ігоря меланома
 8. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли. Потрібна хімія, але мама сильно ослаблена, не витримає, лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!
 9. Анна. Оздоровлення від раку. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму, Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли, потрібна хімія, але мама дуже ослаблена, не витримає. Лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!
 10. Анна. Слава Ісусу Христу! Отче, щиро прошу про молитву за мою маму, Ольгу, онкологія, метастази в лімфатичні вузли, потрібна хімія, але мама дуже ослаблена, не витримає. Лікарі дають невтішні прогнози. Щиро надіюся, що Бог зробить чудо зцілення!
 11. Надя. помоліться ,благаю за мою доньку Маргариту за зцілення її очей 1. 03 операція прошу молю благаю допоможіть не втратити віру
 12. Оксана. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!!! ПРОШУ МОЛИТВИ ЗА МАТУСЮ СВІТЛАНУ. ЗАКІНЧИЛИ ЛІКУВАННЯ ОНКОЛОГІЇ. ДУШЕ ПРОШУ БОГА ЩОБ ХВОРОБА ВІДСТУПИЛА. А ЩЕ ЗА РОСТИСЛАВА(8Р.) ОНКОЛОГІЯ. БОЖЕ, ДАРУЙ ВСІМ ЗДОРОВ’Я ТА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ. ДЯКУЮ.
 13. Марія. Дуже прошу молитви за Марію оздоровлення. І відвернення всіх страхів і нав’язливих думок
 14. ОКСАНА. Слава Ісусу Христу. Я вдова. Маю дитинку. Хочу попросити Вас отче про молитву, щоб я знайшла хорошого чоловіка та батька для моєї дитинки, якщо на те воля Божа. Дякую. ОКСАНА.
 15. ОКСАНА. Отче, прошу молитви за оздоровлення Романа. Сильні болі у ногах та суглобах. Стерся суглоб. Дякую Вам.
 16. ОКСАНА. Слава Ісусу Христу!!! Отче, дуже прошу молитви за оздоровлення Світлани. Закінчили лікування. Помоліться щоб хвороба(рак) щез назавжди. Дякую Вам. Міцного здоров’я та всіх благ.
 17. Вікторія. Слава Ісусу Христу! Отче, прошу помолитися за зцілення очей в мого сина Артема, якому 6 років. При народженні в нього виявили катаракту на обох очах, дитина зовсім не бачила. Як стало три місяці прооперували, вдягли окуляри. Раділи життю, що дитина почала бачити. Минулого року на правому оці виявили гострий напад глаукоми, знову зробили операцію, однак зір відновити не вдалося, бачить на праве око лише на два відсотки, так як зоровий нерв майже відмер, рогівка в поганому стані і зміни на очному дні. Тиждень тому виявили високий очний тиск на лівому оці, почали терапію каплями, молимося, щоб тиск спав і не піднімався. Це єдина надія на те, щоб Артемчик лишився зрячим. Лікарі розводять руками і кажуть моліться. Я молюся щодня і Вас прошу помоліться.
 18. Галя. Слава Ісусу Христу. Мого чоловіка хочуть звільнити з роботи. Він дуже кається в своєму гріхові, але керівництво не вибачає і звільняє. Прошу помоліться за нього, щоб його не звільнили. Я Вас дуже прошу. Він ніколи більше так не поступить.
 19. Марія. Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за душевний спокій для Марії і оздоровлення від хвороби
 20. Марія. Слава Ісусу Христу. Хочу попросити молитву за мене Марію від хвороби і страхів. І за здоров’я моїх діточок

(5) Комментариев к: "Блок 160"

 1. ГАЛИНА пишет:

  Галина. Слава Ісусу Христу!!! Отче Олеже, дуже Вас прошу помолитися за Галину за зцілення та оздоровлення від онкологї (метастазів в легенях). Завтра йду на КТ помоліться будь-ласка щоб КТ непоказало ніяких метастазів і щоб аналізи були добрі. Щиро вірю у Силу Божу та Ваші молитви. Дякую Вам за молитви.

 2. kristina пишет:

  Слава Ісусу Христу. Благаюпро милитву за зцілення тата від онкології, тато не знаю про свою хворобу. Вірю отче що ваша молитва допоможе нашій сімї. Дякую

 3. kristina пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу про милитву за зцілення тата від онкології, тато не знаю про свою хворобу. Вірю отче що ваша молитва допоможе нашій сімї. Дякую

 4. Христина пишет:

  Слава Ісусу Христу. Прошу отче про молитву за зцілення тата від онкології

 5. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу!
  Прошу про молитву за дар сім”ї і добру долю для Оксани. Дякую!

Написать комментарий: "Блок 160"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов