Христос оздоровляє молитвою о. Олега Максимлюка УГКЦ

Блок 161

 1. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помолитися за одруження Наталії з хорошим люблячим чоловіком. За створення сім’ї і народження дитинки. Дуже дякую.
 2. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії і створення сім’ї, народження дитинки.
 3. Ігор. Христос воскрес отче Олег, щиро прошу вас про молитву зцілення від меланоми та згубної звички тютюнопаління
 4. Галина. Христос Воскрес! Отче Олег, щиро прошу Вас про молитву зцілення та оздоровлення від алкоголізму Ростислава. Надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам щиро.
 5. Галина. Христос Воскрес. Отче Олеже, щиро благаю Вас про молитву зцілення та оздоровлення Галина 36 років, рак нирки 4 стадія з метастазами в легені. Видалили праву нирку а тепер на хіміотерапії. Щиро надіюся, що Бог через Ваші молитви подасть ласку зцілення! Дякую Вам.
 6. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, помоліться будь ласка за одруження Наталії з коханим, турботливий чоловіком. За створення сім’ї. Дякую.
 7. Тетяна. Слава Ісусу Христу! Отче Олег, прошу Вас помоліться за моє зцілення вір раку. Мені всього 22 роки, в мене 3с стадія раку яєчників, матку та яєчники видалили і в мене ніколи не буде дітей… Прошу Вас Отче, помоліться за мене
 8. Наталія. Слава Ісусу Христу. Отець Олег, я вас дуже прошу помоліться за одруження Наталії, створення люблячої сім’ї. Зустріти надійного чоловіка, з яким створити сім’ю. Дуже дякую.
 9. Галина. Христос Воскрес! Отче Отче Олеже! Прошу Вас за Молитву Господню для зцілення Дмитра від онкології горла , а також за себе( високий тиск і сильні головні болі досвітками) А ще за очищення членів всієї родини від проклять та впливу ворожбицтва. Щиро дякую.
 10. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олеже! Щиро прошу Вас про молитву до Господа нашого за дар зцілення для чоловіка Дмитра( ОНКОЛОГІЯ горла)в пятницю мають перевіряти ще лімфовузли, а також за себе прошу і маму Марію, ( ВИСОКИЙ тиск сьогодні вночі і в обід 185:105 гуляє вже давно, а ще мене ночами турбує сильний ГОЛОВНИЙ БІЛЬ і ПОГАНИЙ СОН більше року, останні роки мала операції на звязки ноги та нарости доброякусні на матці, січень була сильна анемія, я задихалась, причини не знайшли. Боюсь щоб то не було повязано із ворожіннями та родовими прокляттями…прошу про захист Господній та Божу Опіку для ДМИТРА ГАЛИНИ ПЕТРА УЛЯНИ ОКСАНИ(вагітність 8 місяць ) ВЛАДИСЛАВА та онуків ОЛЕКСАНДРА – ЮРІЯ та ДАНИЇЛА- ТАДЕЯ і мами МАРІЇ. Ще раз дякую і ми також молимось і слухаємо молитви ваші на ютуб
 11. Галина. Отче, Олеже! Перш за все дякую за можливість звернутися до Вас за допомогою. Я з сім‘єю за кордоном і не маю можливості приїхати до Вас, але маю Велику надію на Бога і на Вас. У мого чоловіка боліло в роті, вухо і горло і нарешті тиждень тому виявили на язику онкологію. В п‘ятницю будуть обслідувати лімфовузли… я дуже прошу ваших молитов за його зцілення. Його звати Дмитро. Я останніми часами також по операціях, зв‘язки оперували на ногах, осінню мала операцію по жіночому, цього року стало дуже зле, виявили анемію, але причину не знайшли… останніми часами мене турбують ночами головні болі, вже десь рік погано сплю, біль в попереку, високий тиск. Сьогодні вночі я прокинулась від болю в голові і високого тиску 185 на 105і десь більше години молилась і слухала ваші відео на зцілення.Мені було дуже погано, хоча я пила вечером таблетки, але вони перестають мені інколи допомагати. Моя мама Марія теж мучиться з тиском, син Петро довго кашляє і не переходить, він одружений, але діток ще Бог не дав. Дочка Оксана має десь кінець червня родити третю дитинку, є два хлопчики, дякувати Богу, вона працює в лікарні де є хворі на короновірус, за неї теж переживаю. Зараз нам в родині дуже тяжко, боюсь чи всі ці випробовування прийшли, бо так мало бути чи не « допоміг « хтось, бо є така людина по сусідству, до котрої їздять «» лікуватись»» , ми находили яйця на подвір‘ю після Великодня минулого року в Україні, а там все обгороджено і кури не ходять. Вибачте що я турбую і так багато пишу. Прошу молитви за чоловіка Дмитра(ОНКОЛОГІЯ) за себе і маму ( ВИСОКИЙ ТИСК та ГОЛОВНІ БОЛІ) , за ЗДОРОВ’Я сина Петра та невістки Уляни)за радість БАТЬКІВСТВА,за щасливі роди для дочки Оксани та здоров‘я для зятя Влада, за онуків Олксандра – Юрія, та Даниїла-Тадея,щоб в цей час ми не втратили роботу, заочищення від ВОРОЖБИ і ПРОКЛЯТЬ родових і дякую за всі блага і любов нашому Отцю Небесному і дякую Вам. Прошу дуже щиро про молитву за нашу родину і за цілий світ! Ще раз дякую
 12. Олександр. СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!ОТЧЕ ПРОШУ ПРО МОЛИТВУ В МОЇХ НАМІРАХ.ЗА ВОРОГІВ.ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ДЛЯ ОЛЕКСАНДРА.ДЯКУЮ.
 13. Андрій. Христос Воскрес . Прошу отця я маю хворобу очей Кератоконус 3 стадія і остигматизм . Погано бачу прошу вас про молитву
 14. Оксана. Прошу Вас помолитися за здоров’я і Божу допомогу моєї сім’ї. Також за Божу ласку і допомогу мені в роботі і у налаштуаанні особистого життя. Дуже дякую!
 15. Альона. Слава Ісусу Христу! Отець Олег, дуже Вас благаю про молитву за зцілення та оздоровлення мого батька раба Божого Миколу, в нього рак шлунка і стравохода, переніс важку операцію, багато хімій зараз дуже кволий, немає сил. Заздалегідь вдячні і щиро сподіваємося на Божу допомогу.
 16. Галина. Христос Воскрес! Дуже щиро прошу Вас, Отче Олег, помолитися за мою маму Дарію, молитву зцілення і одужання від цукрового діабету, тахікардії, тиску. Дякую щиро Вам.
 17. Галина. Христос Воскрес. Отче Олег, дуже прошу Вас про молитву зцілення для моєї мами Дарії від цукрового діабету і тахікардії. Щиро дякую Вам.
 18. Ирина. Слава ісусу христу! Отче олег помоліться за мене. Дайте молитви сцілення ввд онкології. Щиро дякую.
 19. Галина. Христос Воскрес! Отче, Олег, прошу Вашої молитви за зцілення онкохворої Галини . Щиро дякую Вам!
 20. Галина. Христос Воскрес. о.Олеже, щиро прошу за молитву зцілення від раку Галини. Дякую.

Написать комментарий: "Блок 161"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Облако тегов